PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisi Yeniden Start Alıyor(meraklılarına duyrulur)

CTR
03-04-2007, 08:24
http://www.youtube.com/watch?v=f6l44voFo_8

11 nisandan itibaren kurtlar vadisi show tv de yayında;)

KaanKY
03-04-2007, 08:39
değişiktabi

Erol
03-04-2007, 09:00
ohh bee..artık hanımın dizilerinden bıkmaya başlamıştım :)

gencay
03-04-2007, 09:16
suyunu cıkardılar artık, yayınlancaksa yayınlansın :)

Selçuk
03-04-2007, 09:27
Yaz geldi abi ne flim i 3 bölüm sonra sezon bitcek zaten.Bunlar işi bilmiyorlar. :)

akbaba78
03-04-2007, 12:12
baslasin artik yaw;)

AyB_Tv
03-04-2007, 12:45
yalnız bişey söylemek istiyorum farkındaysanız terör demiyo ! ben yaklaşık 20 gün önce zaten yazmıştım 11 nisanda başlıyo diye o günden beride takip ediyıorum gelişmeleri ve anladığım kadarıyla
1- terör değil artık !
2- silahlı sahne çok çok azalacak
3- kadro daralıcak ( pana filmin yaptığı 2 dizi daha var ve abdüleyle halil ibrahim karekterleriyle tanına oyuncular o dizilerde )
4- ve en son yapılan seneryoya göre dizi sezon sonuna kadar oynatılıp , insanları sıkıcak ve bittiğinde gürültü kopmadan bi efsane dizide rafa kaldırılcak..
5- belki bir kurtlar vadisi filmi daha yapılıcak esas son o olucak..

bunlar forumlarda tartışılıyo açıkçası eldeki delillerde buna çıkıyo..bekliyip görücez..

AyB_Tv
03-04-2007, 12:51
29.03.2007 16:54

Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümleri, nisan ayından itibaren yeniden ekranda olacak. Peki nasıl mı?

Cengiz Semercioğlu / HÜRRİYET

Kutlar Vadisi’nin yeni bölümleri nisanda ekranda

RTÜK’ün aba altından sopa göstermesi sonrasında Kurtlar Vadisi’nin hayatımızdan tamamen çıktığını sananlar fena halde yanılıyor. Diziyi sevmeyenleri üzecek, hayranlarını da sevindirecek bir haberim var:

Kurtlar Vadisi çekiliyor ve dizi yeni bölümleriyle çok yakında ekrana gelecek.

Geçtiğimiz perşembe akşamı Show TV’nin aniden Kurtlar Vadisi’nin eski bölümlerini yayınlamaya başlamasının altında da bu neden yatıyor.

Show TV izleyiciye perşembe akşamları Kurtlar Vadisi gecesi olduğunu hatırlatarak, yeni bölümlere ısındırmaya başladı.

Pana Film ve Show TV, RTÜK müdahalesi sonrasında bir süredir çıkış yolları arıyorlardı.

Ne Pana Film Türk televizyonlarının en kült dizisini gömmeye razıydı, ne de Show TV milyonlarca dolarlık yatırım yaptığı ve büyük umut bağladığı diziyi unutmaya...

Sonunda çıkış yolu bulundu.

Kurtlar Vadisi, terör konseptinden tamamen çıkarıldı.

Ekrana gelecek yeni bölümlerin Güneydoğu’yla, terörle, çatışmalarla hiçbir ilgisi olmayacak.

Yayınlanacak dizi Kurtar Vadisi Terör adını da taşımayacak.

Adı yine Kurtlar Vadisi olacak, yine Polat Alemdar kötülere karşı mücadele edecek ama terörden tamamen arındırılacak, şiddetin dozu düşürülecek.

Dizinin çekimlerine sessiz sedasız başlandı bile...

Show TV iki-üç hafta daha perşembe akşamları tekrar bölümleri yayınladıktan sonra Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümlerini nisan ortasından itibaren ekrana getirecek.

Kurtlar Vadisi’ni tartışmaktan bıkmayanlara ben yeni malzemeyi verdim, buyrun tartışın.

tool
03-04-2007, 14:17
zannedersem tek eksigimiz light polatti..

uğur
03-04-2007, 14:54
Hehehe layt polat.. :)

M3CSL
03-04-2007, 15:27
çok ii oldu başlasında ne olursa olsun izlicek bi dizimiz olsun doru duzgun,, şiddet muhım deıl önemlı olan içerik;)

SONE-R
03-04-2007, 16:28
ortalık kürt dizisi dolu... rtük asıl bunları yasaklamalı.. adamlar hissettirmeden kürtçülüğü pompalıyor, ama AKePe'nin sesi çıkmıyor...

tolga900
03-04-2007, 23:22
katılıyorum +1

alp1903
03-04-2007, 23:34
ortalık kürt dizisi dolu... rtük asıl bunları yasaklamalı.. adamlar hissettirmeden kürtçülüğü pompalıyor, ama AKePe'nin sesi çıkmıyor...

tamamen sölediklerine katılıyorum;)

ALPER-VNS
04-04-2007, 00:12

+100000 soner çok haklısın walla..

iyide zaten bizim derdimiz terör deildiki.. bu polat artistinin çoluk çocuğu özendirmesiydi.. madem öyle TERÖR olsaydı da bi işe yarasaydı bari..

umut01
04-04-2007, 17:47

haklısın kardeşim.
her kanalda g.doğu dizisi. :Deli:

Maxiboost
04-04-2007, 17:57
sonere tamamen katılıyorum sanki yaptıkları yaşantıları çok doğruymuş gibi gösteriliyor. bakın aslında çok temizler der gibi fln neyse konu sapıtmasın

Alp
04-04-2007, 18:49
eet her taraf Mardin tarzı dizilerle doldu...Aşiretler töreler vs vs. sınırlandırma getirilmesi gerek...

ef186
05-04-2007, 00:59
Olay bu kurtlar vadisine karşı çıktım bende sebebi belliydi şimdi aynı şeyleri farklı diziler için sölüyor birçok arkadaşımız sonuna kadar haklılarda bence .... Aşiretler ağalar havalarda uçuyor şimdide normal türkiyemin basını bi konu buldumu üzerinde tepinmeden duramaz ... Tvlerde kurtlar vadisi muadilleride bulunuyor halen ama tutmadı oda ayrı :D
Düşününce ağlanıcak halimize sırıtıyoruz gene bakmayın ....

Green_Reddy
07-04-2007, 15:40
evet doru söylüosunuz