PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : miniciler yardım :)

Ozan'S
29-09-2010, 19:07
aracın kontagını kapadıgım anda arka bagaj acılıyor dun bole bısey yoktu acaba bılmedıgım bıseymı var ????

yardım edersenız sevınırım

bıde benzını gosteren range ufak gostergede anlık yakıtı falan nasıl gosterır nerdedır dugmesı sagolun varolun

Cem.B
29-09-2010, 19:09
son sinyal kolunun üzerinde bir düğme var orda anlık tüketim

bagaj olayını bilemicem

TheAce
29-09-2010, 19:17
aracın kontagını kapadıgım anda arka bagaj acılıyor dun bole bısey yoktu acaba bılmedıgım bıseymı var ????

yardım edersenız sevınırım

bıde benzını gosteren range ufak gostergede anlık yakıtı falan nasıl gosterır nerdedır dugmesı sagolun varolun

araçta otomatik kilitleme olayı açık mı? yani kontağı kapadığınızda yada kapıyı açtığınızda otomatik kilitleme devreden kalkıyormu eğer öyleyse, bagaj kilidine basarkenki nispeten dokunmatik gibi olan mekanizma bozulabiliyor kilitleme sistemi devreden kalkınca bagaj düğmesine basılmış gibi açılıyor...

mmustu
29-09-2010, 19:18
aynı şeyi pejo 407 de yaşadım serviste kilitle ilgili bir parça değiştirdiler düzeldi

TarikS
29-09-2010, 19:25
kontagi kapatinca merkezi kilit aciliyor onunla ilgili bagaj kilidinde bir sorun vardir bence

kapi kilitleri cam motorlari falan kronik ufak tfek sorunlar Mini'de :)

_muhaRRem
29-09-2010, 19:53
kontagi kapatinca merkezi kilit aciliyor onunla ilgili bagaj kilidinde bir sorun vardir bence

ufff minicimi oldun 2 günde :D gel e320 ile denielim:)

TarikS
29-09-2010, 20:10
ufff minicimi oldun 2 günde :D gel e320 ile denielim:)

konuyu dagitma lan :D e320 eskisehirde simdi haftasonu gelir deneriz

_muhaRRem
29-09-2010, 20:13
konuyu dagitma lan :D e320 eskisehirde simdi haftasonu gelir deneriz

Benimkide rizede :D gelsn deneriz..stepnen bagajda dursun sökme

Schumi
29-09-2010, 20:49

Ya kusura bakmayın ama araç mini olunca bunlar ufak tefek kronik sorun mu oluyor. :) İçinden de tıkır tıkır ses geliyor. Sonra Peugeot'lar sorunlu oluyor. :D Hayırlı olsun herkeze yeni araçları.

DoDo_hamann
29-09-2010, 20:52
İlk minimde olmuştu böyle bir sıkıntı bir kaç gün sonra düzeldi kendi kendine bidahada yapmadı :)

Yekta
29-09-2010, 22:28
bende de yaptı aynısını birkaç ay önce yıkandıktan hemen sonra.. kapağı kapatıp hemen kitledim kapıları açılmadı eve gelince düzelmişti.. geçen 1 hafta 10 gün önce tekrar yaptı yine yıkadıktan sonra bu sefer biraz haşin davrandım :D şimdi küstü galiba bana, kapandı bi daha açılmıyo hiç :) içerden açabiliyorum anca.. bagaj kilidinin elektirk tesisatı ile alakalı sanırım 2. sefer yaptığında bazen kapanıyordu farları açıp kapatınca kendi kendine açıyordu falan baya saçmalamıştı :D

OnurS
29-09-2010, 23:21
mevsimsel o, bu havalarda depresyona giriyo miniler, böyle bi hırçınlaşıp küsüyolar:P hahha
yaaa ne garip arabadır bu mini (=

Ozan'S
29-09-2010, 23:25
almıs bulunduk yapacak bısey yok lazımdı bana ufak bı araba :)

TheAce
29-09-2010, 23:48
çözümüde bagaj düğmesini söküp üzerindeki korumayla buton arasında conta görevi görecek bir parça takmak..

Schumi
29-09-2010, 23:56
mevsimsel o, bu havalarda depresyona giriyo miniler, böyle bi hırçınlaşıp küsüyolar:P hahha
yaaa ne garip arabadır bu mini (=

Debresyona giren lastikler videosu geldi aklıma. :D