PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deniz Gören Rakı Balık Uygun Mekan Önerisi

rodya
09-10-2010, 19:06
Herkese merhaba
İstanbul'da var mıdır bi sahil meyhanesi gidebileceğimiz.Bi 35lik 2 de balığa mümkünse 200-300 verilen bi yer olmasın.
Teşekkür ederim

Baran^
09-10-2010, 19:08
Maltepe sahilde Poyraz Balık. Birsürü balıkcı var fakat benım en cok gittiğim yer burası.kapalı salonunda sigara içilebiliyor deniz görüyor bol meze ara sıcaklar 1er balık 35lik rakı 2 kişi 150ytl civarı geliyor.Kefilim memnun kalırsınız.

rodya
09-10-2010, 19:25
Teşekkür ederim cevap için.İnternetten buldum mekan gayet güzel.Fiyat da uygun ancak aradığım bildiğimiz salaş bi meyhane.İstanbulluyum ancak bi bulamadım şöyle mekan.

fatih(fb)
09-10-2010, 19:44
sen balıkçıların takıldığı tarzda türk filmlerinde olan mekanlardan arıosun galiba=)

morgy_drag
09-10-2010, 19:46
kocaeli ne gelmeyi göze alabılırsen 7 8 mekan tavsıye edebılırım:)

Eriador
09-10-2010, 19:49
ordudan tanıdığınızvars onla beraber sarıyerdeki ordu evine gidin :) süper bi manzara ve neredeyse bakkal fiyatına içkiler...

dışarda bi bira 1.5 ytl iken orda bardağı 1.25 di rakılar tekel e göre şişei 5 ytl daha pahalı idi harika mekan :)

TheAce
09-10-2010, 19:52
böyle bişeyler lazım :)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs502.ash1/29692_393377861455_17900841455_4770240_4412205_n.j pg

yan53
09-10-2010, 19:57
kurucesme parkforaya ggıt amcam mudurudur bıraaz tuzlu ama otur denıze sıfır ac rakını denızden sıcradıgında balık al elınle ver pısırsınler afıyetle ye oyle bıyer yanı :D

Burak İ
09-10-2010, 19:57
Galata köprüsünde boğaza bakan kısımda orda taraflarda adını unuttum hatırlayınca yazarım. Temiz ve güzel kazıkta değil.

Thracian
09-10-2010, 20:02
Valla akşam 6 kişi 6 büyük karides tava , 4 tabak meyve , 2 meze, 2 büyük, 150 TL :D

Ama balık yoktu, maçı izledik silivri ye gelirsen beklerim :D

deniz
09-10-2010, 20:09
valla sahıl meyhanesı degıl ama harıka bakık rakıcı yerler var :) artık zaten sahıl denız meyhanesı yok denecek kadar az
rumelıhısarı iskele res.
baltalımanı blue angel harıka yerler ama az tuzlu : )

MELİH
09-10-2010, 20:14
valla sahıl meyhanesı degıl ama harıka bakık rakıcı yerler var :) artık zaten sahıl denız meyhanesı yok denecek kadar az
rumelıhısarı iskele res.
baltalımanı blue angel harıka yerler ama az tuzlu : )

rumelıhısarı iskele res.

buranın fiyatları ortalama nedir :soru:

RUN
09-10-2010, 21:28
bebek - poseidon
kuruçeşme- mavi balık

deniz
09-10-2010, 21:38
rumelıhısarı iskele res.

buranın fiyatları ortalama nedir :soru:

http://www.rumelihisariiskele.com/index.html
menuler hakkında bılgı alabılırsın
bız rumelıhısarlı oldugumuz ıcın tanıdık orjın fıyatlar hakkında bılgım yok :)

yucelebeci
09-10-2010, 21:48
http://www.villabosphorus.com/

harika bir yer

YavuzNaz
11-10-2010, 09:15
rumeli kavagı,poyrazköy,anadolu kavagı tercih ettiğimiz yerler.

erayakar
11-10-2010, 09:29
sariyer telli baba ..ucuz biyer istiyosan sariyer sırtı madenmahallesinde musait biyer bulucan tabure üstü ..süper olur

miniks
11-10-2010, 09:34
Rumeli Kavağı
Güzel yer
Yedigün restaurant

Favori mekanım dır

Forumda içkili mekana grmeyi sevmeyenler varsa onun bir üstünde İçkisiz resturat var oraya gidebilirler

bogazın karadenize bakan yerinde denize sıfır ferah mekanlardır tavsiy ederim

white light
11-10-2010, 09:39
anadolu yakasında uskudar salacakta var ısmını sımdı hatırlayamadım harem tarafından gırınce ılk balık rest. bız 5 kısı balık meze 2 buyuk 1 35 lık toplamda 450 tl odedık onerırım balıklarada tazeydı

yasin_oguz
11-10-2010, 09:47
Sarıyer Rumeli kavagında bir çok mekan bulabilirsiniz

oxygen
11-10-2010, 10:20
bebek - poseidon
kuruçeşme- mavi balık

:) uygun bi yer demiş arkadaş..

fiyat kalite olarak görebileceğin en güzel yerlerden bir tanesi Villabosphorus'tur.
manzarası evlilik teklifine sürükler adamı :)

Kilyos tarafında da çok salaş ama çok lezzetli balığı olan balıkçılar bulabilirsin,ordakiler de balıkçıların olduğu ufak ufak koylardır,balıkçılar taze tutup direk kendi ufak mekanlarında yaparlar.

elpadre
11-10-2010, 10:26
sarıyerın sonu kavakta dun aksam ordaydım fıyatlar makul ve taze balık dun canla beraber gıttık bı taraf karadenıze bakıyor dıger taraf bogazın gırısıne bakıyor tavsıye ederım ama taktık verıyım koc unıvesty dersen fıyatlarda ındırım yapıyorlar :D

desibel
11-10-2010, 10:35
Sarıyer Rumeli kavagında bir çok mekan bulabilirsiniz

Aynen biz 5 kişi 2 sene evvel 100 lük votka 35 lik rakı büyük salata meyve tabağı 9-10 arası meyve suyu 5 porsiyon balık kalmar ve karides ortaya aldık bide kemancı çağırdık hepsi dahil 210 tl vermiştik hizmet yemekler 10 numara denize bakıyo

Alkolu bıraktım yoksa gidilecek biyer yani:D

emre yeşil
11-10-2010, 10:48
salaş bir mekan istiyorsan yeşilköy marinada 10 masalık bir yer var marinın en uç kısmında eski türk filimlerindeki gibi sesin güzelse şarkı bile sölersin sana eşlik ederler harika nostalji bir yer

aber
26-10-2011, 22:11
Kardeşim selamlar bu mekandaki fiyatlar nedir biraz bilgi verebilirmisin? (Yeşilköy marinadaki yer) şimdiden teşekkür ederim

Mivec_4G63
26-10-2011, 22:21
Lipari Kalam - Keyifli Balk Meyhanesi (http://www.liparikalamis.com/)

bide arnavutköyde var aynı isim

EmrahErdogan
27-10-2011, 07:20
Valla akşam 6 kişi 6 büyük karides tava , 4 tabak meyve , 2 meze, 2 büyük, 150 TL :D

Ama balık yoktu, maçı izledik silivri ye gelirsen beklerim :D

ıkı buyuk normalde 100 lıra yapıyor bedava valla :)

ulasoztas1
27-10-2011, 07:25
konuyu takipteyim bende rakı balık için güzel ve mümkünse salaş bir mekan arıyorum

aber
30-10-2011, 17:07
Bende Takipteyim Kardeşim Bu Yeşilköydeki yer hakkında detaylı bilgisi olan varmı acaba? fiyatlar nedir ?

Slmcnsl
30-10-2011, 17:19
maltepe foça.

Evrenoz
30-10-2011, 17:20
Arnavutköy balıkçısı,

Son derece nezih ve kaliteli bir yer. Son gidişimde balık yemedim. Sıcak-soğuk mezeler, salata, meyve, 4 duble rakı 120 TL hesap verdim ve tıka basa doydum. Özellikle kalamar ve karides ile yapılan mezeler enfesti.

Djalican
30-10-2011, 17:23
Rumelikavagı Balıkçısı....
Rumeli kavagı Ayder Balıkçısı....

bu ikisinden pişman kalmassın bütün ünlüler buraya gelio zaten...istanbulun içinden uzak...bi ucu karadeniz gören diğer ucu bogaz gören....güzel mekanlar...

Mertİ.
30-10-2011, 17:45
salaş bir mekan istiyorsan yeşilköy marinada 10 masalık bir yer var marinın en uç kısmında eski türk filimlerindeki gibi sesin güzelse şarkı bile sölersin sana eşlik ederler harika nostalji bir yer

burayı merak ettim benimde çok merak ettiğim yerler var filmlerde dizilerde olurya taburede oturursun 5 6 masa vardır deniz kenarında salaş varsa öyle yerler nerde çok merak ediyorum sarıyerin ilerisinde olabilir.

iskele,angel, lacivert, bebek balıkçısı falan o restorantlar 3 kişi 400 500 e çıktığımızı bilirim oralar daha çok misafirlerinizi götürmek için yada iş yemekleri için uygun olur yabancı misafir falan gelir oyle yerler

haydarpaşa gar lokantası var eskiden canım sıkıldığında tek başımada giderdim(manzarası yok ama içerdeki dekor güzel sigara içmek için denizin kenraına çıkarsınız) garın içinde 1930 lardan kalma gibi yemekleride fena değil 35 lik + yemek mezeler 50 60 liraya çıkardım :) ama yangından sonra galiba rum meyhanesi mi ne olmuş adını unuttum yine aynı tarzda ama çok pahalı olucağını sanmam öyle dertleşmek için gidilcek bir yer amcalar vardır hep yaşlı tek başlarına içerler

Mertİ.
30-10-2011, 17:47
birde balıkçı kahraman var eski dostumuzdur ama fiyatlar son bi 7 8 senede uçuk oldu ama istanbulda balık dedin mi ilk aklıma gelicek yerdir lezzet olarak

edit: kumkapıyı kimse yazdımı bilmiyorum ama ordada pazarlıkla sahilde balıkçıların restorantlarında güzel yapıyorlar kapıda pazarlık yapın bide büyük adada sahilde aynı şekilde

McS_R53
30-10-2011, 17:49
kireçburnu melisa balık gayet uygundur

aber
06-11-2011, 18:19
Arkadaşlar yine aynı şeyi yazıyorum ama bu Yeşilköy marinadaki yer hakkında fiyat bilgisi olan varmı ? enfazla 3 kişi kaça çıkarız ? Ortalama olarak

cabrioleter
07-11-2011, 00:06
ben de izmir de arıyorum böyle bi yer salaş olsun ama sakin olsun kalite iyi olsun. İzmirli piizciler önerilerinizi bekliyorum

aber
13-11-2011, 18:14
Herkese Selamlar..Bu forumlardaki amaç eğer bilgi paylaşımı ve yardım ise tamamen kafa kafaya zıt yorumlar olabiliyor.. @emre yeşil kardeşim senden bi ricamız oldu kestirip attın mekanı sorduk kapandı dedin ben dün o mekanda yedim aslanlar gibide içtim !! Madem yardımcı olmicaksın ozaman neden yalan söylüyorsun...
Neyse ben yardımcı olayım mekan ***** Yeşilköyde Marinanın en sonundaki balıkçı kooperatiflerinin sonunda küçük bir mekan..Brandayla kapatılmış acayip salaş bir yer..Menü filan bile yok :) Mezeleri görüp kendiniz seçiyorsunuz mezeler günlük ve o gün ne çıkmışsa şansınıza diyerekten seçim yapıyorsunuz :) Onun haricinde eğer varsa o gün gelen balıklardan sipariş verebilirsiniz..Tek garson var Mahsun Abi serviste hızlı herkese yetişmeye çalışıyor iyi niyetli bir abimiz :) Haftasonları kesnlikle rezerve yaptırmanız lazım masa sayısı kısıtlı haftaiçi fazla sorun olmuyormuş..Gelelim sadede :) 4 meze + ortaya karışık salata 35 lik rakı iki kişi 90tl ye çıktık..Mezeler bol sıcak kızarmış ekmekle doyarsınız bile :) Karides Güveç ve Levrek Marine alternatif olarak sofrada düşünülebilir :) Farklı mekanlar bilen arkadaşlar varsa birazda detay verebilirseniz çok seviniriz ***** rakı balık keyfi tartışılmaz :)
Herkese bol keyifler :)

İbrahim33
13-11-2011, 19:49
Mersinde olsan narlıkuyuyu önerirdim :)Aponun yeri var. 2 kişi oturursanız 1 büyükle 100 tl ye kalkarsınız.Ortam harika gerçekten ;) bu aralar gidersem fotoğrafını çekerim...

SekoLive
13-11-2011, 19:51
aber :) eline sağlık

bide rezerve numarası alaydın tam süperdi

ali_utku
13-11-2011, 19:56
Mersinde olsan narlıkuyuyu önerirdim :)Aponun yeri var. 2 kişi oturursanız 1 büyükle 100 tl ye kalkarsınız.Ortam harika gerçekten ;) bu aralar gidersem fotoğrafını çekerim...

Her fırsat buldukça kaçıyorum narlikuyuya.orda yediğim balığın,içtiğim rakının tadını baska hicbiyerde alamıyorum :) sahilin üst tarafındaki otel aile dostlarımızın.oranın terasını da tavsiye ederim.
Nasıl canım çekti ya :D

aber
13-11-2011, 20:12
aber :) eline sağlık

bide rezerve numarası alaydın tam süperdi

Rezerve numarası Garson Mahsun Abinin Cebi :)

Murat Özcan
13-11-2011, 20:20
rakı balık yeri tekirdağdır :D

UtkuG
13-11-2011, 20:40
Kadıköy Agapia
Agapia Kadky - Garden & Meyhane... Size zel Lezzetler... (http://agapiarestaurant.com/index_meyhane.html)

yucelebeci
13-11-2011, 23:30
Herkese Selamlar..Bu forumlardaki amaç eğer bilgi paylaşımı ve yardım ise tamamen kafa kafaya zıt yorumlar olabiliyor.. @emre yeşil kardeşim senden bi ricamız oldu kestirip attın mekanı sorduk kapandı dedin ben dün o mekanda yedim aslanlar gibide içtim !! Madem yardımcı olmicaksın ozaman neden yalan söylüyorsun...
Neyse ben yardımcı olayım mekan ***** Yeşilköyde Marinanın en sonundaki balıkçı kooperatiflerinin sonunda küçük bir mekan..Brandayla kapatılmış acayip salaş bir yer..Menü filan bile yok :) Mezeleri görüp kendiniz seçiyorsunuz mezeler günlük ve o gün ne çıkmışsa şansınıza diyerekten seçim yapıyorsunuz :) Onun haricinde eğer varsa o gün gelen balıklardan sipariş verebilirsiniz..Tek garson var Mahsun Abi serviste hızlı herkese yetişmeye çalışıyor iyi niyetli bir abimiz :) Haftasonları kesnlikle rezerve yaptırmanız lazım masa sayısı kısıtlı haftaiçi fazla sorun olmuyormuş..Gelelim sadede :) 4 meze + ortaya karışık salata 35 lik rakı iki kişi 90tl ye çıktık..Mezeler bol sıcak kızarmış ekmekle doyarsınız bile :) Karides Güveç ve Levrek Marine alternatif olarak sofrada düşünülebilir :) Farklı mekanlar bilen arkadaşlar varsa birazda detay verebilirseniz çok seviniriz ***** rakı balık keyfi tartışılmaz :)

:icon_tup::icon_tup:

Ferit
13-11-2011, 23:52
birde balıkçı kahraman var eski dostumuzdur ama fiyatlar son bi 7 8 senede uçuk oldu ama istanbulda balık dedin mi ilk aklıma gelicek yerdir lezzet olarak

edit: kumkapıyı kimse yazdımı bilmiyorum ama ordada pazarlıkla sahilde balıkçıların restorantlarında güzel yapıyorlar kapıda pazarlık yapın bide büyük adada sahilde aynı şekilde

Fiyat olarak uygun yer bakan Kahraman'ın kapısının önünden geçmesin derim. 1 kilo 200 gramlık kalkan, bir büyük rakı, iki salata, birer parça beyaz peynir ve kavun, bir kalamar tava (okyanus malı dondurulmuştan yapmaydı), meyve tabağı. Toplamda da üç kişiydik ve salı günüydü. Toplam hesap 560 TL geldi. Mekan olarakta hiç bir çekiciliği olmayan salaş sayılacak türden bir yer.
Arkadaşım davet etmişti gelen hesaba benim sinirlerim kalktı. O kadar yani. Daha da fazla hesap ödenilen yerler var ama hakediyor. Kahraman ise tam bir saçmalık.

aber
14-11-2011, 12:46
Konu sıcak kalsın :) Kumkapıda fiyatı uygun yerler bilen arkadaşlar varmı ?

eser
14-11-2011, 13:01
Konu sıcak kalsın :) Kumkapıda fiyatı uygun yerler bilen arkadaşlar varmı ?

kumkapı eskiden pahalıydı artık öle ahım şahım yüksek fiyatlar yok,ki eğer grup olarak gidiceksen guzel fıyatlar yapıolar mesela kişi başı 50 lira sınırsız alkol,sıcak-soğuk mezeler,balık meyve vs neyzen i öneririm çocukluğumdan beri sürekli ailecek olsun arkadaş çevremle olsun gittiğim bir mekandır

eser
14-11-2011, 13:02

burayada mutlaka gidicem salaş mekanları hep sevmişimdir

clioGT
14-11-2011, 13:04
gittim ben yeşilköydeki yere... valla eş dost arakadaş toplanıp kapatılabilir bir yer kendi çapınızda gayet eğlenirsiniz..4 masa filan zaten, arayın gitmeden muhakkak...

kickbuttowski
14-11-2011, 13:17

tam adres verebilir misiniz bu geldigimde guzel bi raki balik yemeden donmeyeyim :)

BoraRS
14-11-2011, 13:21
Tarabyada Denize neredeyse sıfır Set Balık var. Fix menü 65 ve 75 TL olarak değişiyor. 75 TL lik alırsan çatlarsın yemekten. 60 TL lik olanını alırsan yine çatlarsın ama oldukça da güzel ve kalite mekandır. Bu fiyata içki de dahildir ;) Zaten genelde iş toplantıları için giderler. Mekan oldukça kalitelidir.

XoR
14-11-2011, 13:34
Tarabyada Denize neredeyse sıfır Set Balık var. Fix menü 65 ve 75 TL olarak değişiyor. 75 TL lik alırsan çatlarsın yemekten. 60 TL lik olanını alırsan yine çatlarsın ama oldukça da güzel ve kalite mekandır. Bu fiyata içki de dahildir ;) Zaten genelde iş toplantıları için giderler. Mekan oldukça kalitelidir.

Kredi kartı geçmez sadece nakit çalışır ek bilgi :D

aybarsdnr
14-11-2011, 13:54
balata giderken,kadirhas üniversitesinin yanında cibalikapı balıkçısı var.mezeleri harikadır.fiyatlarda uçuk değildir.deli gibi ye iç 75 tl verilir en fazla adam başı

KORAY
14-11-2011, 14:13
Anadolu Yak. Uskumru veya Lacivert..

S.Özeren
25-03-2012, 04:13
hortingen yeni konu açmak istemedim

bu mekan fiyat olarak nasıldır ?

Foto Galeri « Villa Bosphorus – Boğazda Balık Keyfi (http://www.villabosphorus.com/foto-galeri/)

akarags1905
25-03-2012, 04:50
rakı balık yeri tekirdağdır :D

isim ver isim:) o kadar tekirdağ'lıyız mekan bilmiyoruz:( silivri'yi daha çok biliyorum be:)

not:hortingen iyi oldu:D konu canlı kalsın,hatta mümkünse izmir için önerileri de alalım:)

mcitir
25-03-2012, 13:11
Avrupa yakası sahil taraflarındaki salaş mekanlarının isimlerini alalım beyler :)

mert_leon
25-03-2012, 13:13
terkos/ karaburunda limanın orda güzel bi mekan var kız arkadşımla gitmiştim kemancı dayı filan var ufaktan geliyo masaya rahatsız etmeden renk katıyo olaya. tavsiye ederim

arteus
25-03-2012, 13:30
Mavi balık on numara yer kuruçeşmede

egeturbo
25-03-2012, 14:25
biz geçen beykoz tarafında güzel bi yere gittik oraları tavsiye ederim

MR.TurboALİ
25-03-2012, 14:53
salaş değil ama çengelköye doğru gelirseniz sahilde bir dünya güzel mekan var özellikle villa bosphorus diğer mekanların aksine denize tam sıfır değil önünde ufak kumsal tarzında bir yer var ve kayıklar bağlı kıyıda köprü hemen yanıbaşınızda değişik biryer işte :D

GKD
01-03-2014, 14:16
Konuyu hortlatim kadikoyde piraye rest.gecenlerde fiyatta cok ucukndeildi bugunde gidicektim fakat yer yok malesef anadolu yakasi tavsiyelerinizi bekliyorum...

Vintage
01-03-2014, 15:03
içki yok ama tuzlada tuzla balıkçısı var sahilde çok iyi fiyatlarda uygun