PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : samsung i8910 omnia hd ???

focus musty35
14-10-2010, 17:01
arkadaslar bu telden kullanan bılen ıyı kötü yorumları alabılırmıyım almayı dusunuyorum ıphone dan sıkıldım.

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-i8910-hd-16-gb-route-66-navigasyon-holder-hediye-/productDetails.aspx?categoryid=371946&productid=telcepsami8910hd

focus musty35
14-10-2010, 17:46
yokmu kullanan

arfy
14-10-2010, 17:51
kullanmadım ama inceledim bir arada almayı düşündüm açıkcası symbian kullanırmıyım bidaha bilmiyorum belli bir zaman sonra daral geliyor ..zamanında forumlardan incelediğim kadarıylada
kasma donma gibi huylarıda var ama dediğim gibi kullanmadım .. ekranı görüntüsü falan mükemmel onu söyleyebilirim .. bu parayı edermi asla etmez bence ..

bu paralara iphone 4 alınıyor .. ayrıca iphone iillaki almam diyorsan nokia n900 araştır derim .. maemo kullanıyor işletim sistemi olarak ve mükemmel bir telefon şuan 2.telefon olarak iphone 4 kullanıyorum ve uzun süre n900 kullandım şuandada arkadaşımda kıyamadım ona verdim iphone umdanda iyi ..

sonuç olarak symbian artık benim gözümde bitmiştir .. meego android ve ios ynnda symbian ın esamesi okunamaz all in one cihazlarda

Baran^
14-10-2010, 17:54
Be 2 gün önce samsung S5233 aldım forumada konu açmıştım hatta.Cok memnunum ekranı dokunmatiği falan gayet iyi.Bu sorduğun cihaz cok daha üst model olduğu ve arkadaşımdada gördüğüm kadarıyla cok iyi.Tabi iphone daha iyidir ama bıktım diyosan bunu tavsiye ederim.

Kadyr
14-10-2010, 17:57
kullanmadım ama inceledim bir arada almayı düşündüm açıkcası symbian kullanırmıyım bidaha bilmiyorum belli bir zaman sonra daral geliyor ..zamanında forumlardan incelediğim kadarıylada
kasma donma gibi huylarıda var ama dediğim gibi kullanmadım .. ekranı görüntüsü falan mükemmel onu söyleyebilirim .. bu parayı edermi asla etmez bence ..

bu paralara iphone 4 alınıyor .. ayrıca iphone iillaki almam diyorsan nokia n900 araştır derim .. maemo kullanıyor işletim sistemi olarak ve mükemmel bir telefon şuan 2.telefon olarak iphone 4 kullanıyorum ve uzun süre n900 kullandım şuandada arkadaşımda kıyamadım ona verdim iphone umdanda iyi ..

sonuç olarak symbian artık benim gözümde bitmiştir .. meego android ve ios ynnda symbian ın esamesi okunamaz all in one cihazlarda
forever 3gs :D:D telde sanki ozellık yok baya hızlı tel.tabi donanım olarak n900den asa kalabilir orası baska..ama ben memnunum :)

focus musty35
14-10-2010, 17:58
bu alıcagım cihazı zaten 650 tl ye alıcam ıkıncı el denemelık alıyor gıbı bırsy alıcok ama tabıkı bosunada para vermeyelım n900 u arastırıcam sımdı tesekkurler yardımın ıcın . s5233 kullandım gercektn cok kullanıslı bı telefon

hondaa
14-10-2010, 17:59
bnde kullanmadım ama uzun sure tel arastırması yapmıstım,bu kdar para verılmez bnce onun yerınebaska alternatıfler var bı forumdada okudum samsung symbian a artık destek verılmıcekmıs..

hak_on
14-10-2010, 19:21
galaxy s ve wave in yanında asırı agır calısıyor ve ozellikleri bu 2 telefonun yanında kısıtlı 8910 kullanan arkadasım bunu solemişti gene tercih senin...

teggy
14-10-2010, 20:26
ben kullanıyorum. ilk çıktığında almıştım. Custom firmware ile gayet güzel oluyor ancak 1 sene once alıyorum deseydin al derdim. Şimdi galaxy e falan bak derim...Androidli bir tel al iphone dan sıkıldıysan.