PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 24.10.2010 RC Day İstanbul Park // Kimlerr Geliirr

HondatugraL
20-10-2010, 23:19
Evet abilerim. Başlıktanda anlayacağınız gibi bu pazarki RC toplantısında RC ye meraklı abilerimizi bekliyoruz. Bu pazar günü saat 09:00 dan itibaren F1 pistinde buluşuyoruz. Reklama girer admin abiler kızabilir diye site adını vermıyorum ama gayet etkın ve kalabalık bır sıtenın organızasyonudur. Şuanda 275 kişi F1 pistinde olacak. Aşağıdaki yazı buluşmayı yapan siteden alıntıdır.

1- 24 Ekim 2010 Pazar günü Tuzla İstanbul Park ( F1 ) Pistinin Ziyaretçi Parkında Saat 10:00 'da buluşuyoruz.

2- Avrupa Yakası buluşma Yeri ve Saati : Mecidiyeköy Ali Samiyen Stadı'nın yanında bulunan,Mecidiyeköy katlı otoparkının önünde ki Otobüs Duraklarında Saat : 08:30

3- Anadolu Yakası Buluşma Yeri ve Saati : Kadıköy istikametinden gelirken Maltepe E-5 'de Mutluhan Honda Plazayı göreceksiniz, burayı geçer geçmez sağdaki SHELL Benzin istasyonunda saat 09:00'da buluşarak F1 Ziyaretçi Parkına toplu gidilecektir. Bu noktaya NARGÜL GEZİ ORGANİZASYON sponsorluğunda Mercedes Splinter Minübüs gelecektir. Aracı olmayan bir grup arkadaş bu yolla F1'e gelebilecekler.

4- Kullanacağımız alan ile ilgili olarak gerekli izinler yazılı olarak alınmıştır.

5- Alanda normal ücreti karşılığı yemek ve içecek konusunda bir çözüm getirdik. Dileyenler alanda yemek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

6- Frekans konusu bu organizasyonda en önemli konu. Lütfen frekanslar ile ilgili duyuru yapılmadan alanda araç KESİNLİKLE çalıştırılmayacak.

7- Hediyeler için çekiliş saati : 14:00 Listede adı bulunanlar arasında yapılacak çekilişte o an orada bulunmayanların ismi pas geçilecektir. Heli uçak ve tekneciler için sorumlu arkadaşlarla telefon bağlantısı kurulacaktır.
9- Resmi izinle kullanacağımız bölgede genel kurallara uyulması şarttır. ( Alkol kullanmak, ateşli silahlar, taşkınlık, siyasi propaganda vs...)

10- Tahminlerimize göre gelen herkesin RC 'lerini resim ve video çekimi için dizileceğimiz alana konumlandırmaları ve kendileri ile gelen misafirlerin tamamının bu alanda toplanmaları ile çekimler 11:00'a kadar sürecektir.

11- Toplu çekimlerin hemen sonrasında Uçak-Heli ve Tekne sahipleri moderatörlerimiz ve üstadlarımız eşliğinde günü geçirecekleri alanlara dağılacaklar. ( Uçak ve Heliciler Orhanlı'ya Teknecilerde Aydos Gölüne )

12- Dağılma işleminden sonra Frekanslar için gruplar oluşturulacaktır. Bu noktaya kadar hiç kimse kesinlikle kumandasını açmayacaktır.

V.İ.P
20-10-2010, 23:39
valla rc aracım olsa gelırdım ama yok

HondatugraL
20-10-2010, 23:44
valla rc aracım olsa gelırdım ama yok

Rc şart değil meraklıysan bu işlere bilgi edinmek için yine bekleriz ;)

By_HaNNibaLL
20-10-2010, 23:50
Senin rcye bindireceksen bende geleyim :D

HondatugraL
21-10-2010, 00:09
benim rc ye ben bınemıom aga sen nasıl bıncen :D

yavuz364
21-10-2010, 00:21
vaktim olursa uğrarım..
sen antalyadan mı gelcen hondacı ? :D

ruudvan
21-10-2010, 02:29
hondacı yedıtepe ogrencısı oldu snn haberın yokmu.

bn kıbrısta oldugumdan katılamıyacagım .sıze ıyı eglenceler.

Buğra A.
21-10-2010, 05:55
Tv çekimi için bir kaç saatliğine ekipçe uğramayı planlıyorum.Şükrü abi'nin misafirperverliği tartışılmaz.

HondatugraL
21-10-2010, 16:30
vaktim olursa uğrarım..
sen antalyadan mı gelcen hondacı ? :D
ne antalyası ya istanbuldayız gelde bı hoşgeldın de :D

Tv çekimi için bir kaç saatliğine ekipçe uğramayı planlıyorum.Şükrü abi'nin misafirperverliği tartışılmaz.

evet orası oyle buğra abi:) gelirsen haber ver benım canavarıda çeek :D