PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köpek için yol kapanırmı ?

devil_berk22
21-10-2010, 17:05
Seyir halindeyken orta refüjde fark ettiği köpek için polisi arayan Damla Gökmen isimli kadının ihbarı üzerine gelen polisler köpeği kurtarmak için TEM'i çift yönlü trafiğe kapattı.

http://video.mynet.com/habervideo/Genc-Kadin-TEM-i-kapattirdi/988683/

Kaynak.mynet

34btr1907
21-10-2010, 17:08
can değilmi kapanır elbet !mercedesli! 2 ayaklılar için kapanıyorda köpek için niye kapanmasın...

Frid
21-10-2010, 17:08
godomanlar için kapanıyor ya köpek için seve seve kapanır :D

imhotep
21-10-2010, 17:10
neden kapanmasın arkadasım sonucta bir canlı değilmi... adı kopek die kopek muamelesimi yapılması lazım illa bir aracın altındamı kalması lazım anlamıyorum bu mantıgı birde guluyorsun yanı..

kadını canı gonulden tebrik ediyorum cok duyarlıymıs.

S.Özeren
21-10-2010, 17:14
madem o kadar kapanmış bi şekilde çıkartsalarmış ozaman.. olan yine vatandaşın zamanına olmuş..kapanmasına lafım yok

olcay_bora
21-10-2010, 17:16
vaktini harcayıp ugraşan o yaptıgıda ii bişey bi can için ugraşıo bişey denmez kimseye zrrıda dokunmuo

MiaMi
21-10-2010, 17:21
Farzı misal kapanmadı 3 şeritli yolda hayvan cağız attı kendine yola soldaki araba vurmamak için sağa kırdı kontrolü kaybetti gitti orta şeritteki otobüse patlattı otobüs yoldan çıktı arkadan gelen beton mikseride girdi göbekten 15 kişi canından oldu.

Yeterli bi anlatım olmuştur sanırım bide böyle düşünmek gerek..

Göki,ZD
21-10-2010, 17:24
Farzı misal kapanmadı 3 şeritli yolda hayvan cağız attı kendine yola soldaki araba vurmamak için sağa kırdı kontrolü kaybetti gitti orta şeritteki otobüse patlattı otobüs yoldan çıktı arkadan gelen beton mikseride girdi göbekten 15 kişi canından oldu.

son durak mı izledin kanka :D

arfy
21-10-2010, 17:27

olmicak bişey de değil .. çok kolay bi şekilde gerçekleşebilir .. he tabi bu olmasa bile atıyorum hayvancağız yola çıksa kamyonun biri çiğnese kamyona bişey olmaz bir tek hayvan a olur .. yazık günah can candır .. bence kapatılması çok da doğru ama uygulama yanlıs .. madem kapattın en azından biri başa biri sona geçin hayvancağızı da yakalayın

MiaMi
21-10-2010, 17:27
Olabilecek şey kanka öyle deme.

DaRkNeSs-
21-10-2010, 17:29

final destination 2 :)
ama olmıyacak diye bişey de yok olabilirdi de...

fsunnetci
21-10-2010, 17:31
Bayana helal olsun örnek bir vatandaş tebrik ederim kendisini..

Time-R
21-10-2010, 17:32
Helal olsun keske herkes bu bayan gibi anlayisli olsa, ama birseyi yanlis yazmislar bayan genc degil :)

TEQUILA
21-10-2010, 17:34
Trafiği kesiyorsun köpeği refujdan çıkartamıyorsun...

Bi arabayala köpeğin önüne geçip trafik durmuşken alamamışlar.

Yapıaln davranış ve duyarlılık harika ama sonuç maalesef.....:(

ruudvan
21-10-2010, 17:35
haberlerde ızledım keske kopegde cıkarsalarmıs orta refujden kovaladılar kopegı snr trafıgı actılar.

RottingChrist
21-10-2010, 17:37
dün gece alibeyköy sapağında çıktı karşımıza bitanesi simsiyah son anda fark ettim. Allah korusun camdan girer ortalık panayır alanına dönerdi. O zaman yol çok daha uzun süreliğine kapanırdı. İyi olmuş helal kadına valla. Biz gazladık geçtik hiç aklımıza bile gelmedi.

VTEC®
21-10-2010, 17:48

Tayfun abi bizi bitirdin yaaa :D nasıl bir senaryo yazmışsın.

devil_berk22
21-10-2010, 17:48
kapanmış kapanmasınada sonuç alınabilmişmi ?? köpek kovalandığı biraz ilerden kendini yola atarsa bu söylenen ihtimallerin olasılığı devam etmiyormu hoşt hoşt demekle problem çözüldümü şimdi olan orada trafikte bekleyene oldu başkada bişey değil

Time-R
21-10-2010, 17:50
dün gece alibeyköy sapağında çıktı karşımıza bitanesi simsiyah son anda fark ettim. Allah korusun camdan girer ortalık panayır alanına dönerdi. O zaman yol çok daha uzun süreliğine kapanırdı. İyi olmuş helal kadına valla. Biz gazladık geçtik hiç aklımıza bile gelmedi.

Kimle gazladin gectin abi :D

Aynen keske durup bizde kopecigi alsaydik yanimiza.

fsunnetci
21-10-2010, 18:00
videoda yol kenarında bekleyen dayılardan biri yanılmıyorsam diyorki köpek için yolmu kapanır çekip vuracaksın diyor:hahaha::DMahooooo

Time-R
21-10-2010, 18:02
videoda yol kenarında bekleyen dayılardan biri yanılmıyorsam diyorki köpek için yolmu kapanır çekip vuracaksın diyor:hahaha::DMahooooo

wohaoaheuaheu :D :D :D :hahaha::beuj:

Jerky
21-10-2010, 18:05
Şunun haber yapıldığı bir toplum olduk. Bunun herkesin düşünüp yapması lazım zaten. Bravo kadına helal olsun.

devil_berk22
21-10-2010, 18:06

bende duydum bunu :hahaha:

gökberk
21-10-2010, 18:31
Bizim ülkemizde insana değer yok hayvana nasıl olsun...
Bu bayan gibi duyarlı insanların olması çok güzel...
Yolu kapatmışlar ama netice ? Laf olsun işte... '' bakın köpek için yolu kapattık...''

1.3 cdtı
21-10-2010, 18:37
helal olsun kadına

Baran^
21-10-2010, 18:54
Helal olsun kadın haliyle uğraşmış baya polis cağırmış vs. Kapansın trafik nolucak hayvan severler için zaten sorun olmaz.Diğerleri içinde olmasın yola fırlasa vursa daha buyuk olay cıkar kaçmaya calışır vs.Gayet doğru bir davranış.

Ufuk
21-10-2010, 18:54
Köpekten daha aciz insanlar için kapanıyorsa?
Yinede köpek alınamasada gelişme var.Eskiden yolu kapatmazlardı.Şimdi kaptıyorlar.İnşallah 5 sene sonra araba ile köpeğin önüne geçecek kadar gelişiriz :)

Orhan
21-10-2010, 20:36

helal olsun başka bişey demiyorum :D

MiaMi
21-10-2010, 20:54
Burn out oynayın biraz arkadaşlar :)

ömerve
21-10-2010, 22:17
yanlış birşey yok bencede ama iş sorunsuz çözüldü diye şu ana kadar doğru..şöylede bir boyutu var işin;köpek için yol kapandı "doğru"..o sırada acil hasta taşıyan bir ambulans ilerleyemedi vatandaş öldü! burda kimse doğru diyemez buna.
türkiye şartlarında çok alışığız çünkü kaş yaparken göz çıkartmaya.

tebrik ediyorum bayan arkadaşı

Bestsi
21-10-2010, 22:38
bir tane kopek için her yeri kapatabilirim

Quantum
21-10-2010, 23:07
oradan köpeği kurtarıp, oradaki köpeği vuracaksın diyen sığırı otlaması için o refüje bırakacaksın aslında..

DERAN_TUYNER
21-10-2010, 23:32
su anda hindistandayim burada inek icin kapaniyor yolllar fakat oyle deh cus yok cani ne zaman isterse o zaman kalkiyor pasam full respect :)

turbo&quattro
21-10-2010, 23:32
can değilmi kapanır elbet !mercedesli! 2 ayaklılar için kapanıyorda köpek için niye kapanmasın...

:icon_tup::icon_tup:

dragstar
21-10-2010, 23:45
helal olsun valla

RottingChrist
22-10-2010, 08:31
Kimle gazladin gectin abi :D

Aynen keske durup bizde kopecigi alsaydik yanimiza.

Samet diye bir arkadaş var onunla :D köpek zaten otto sesinden bir hafta sersem gibi gezinir artık. Senin bagaja atardık :D