PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursalılar yardım 207 gt sorgusu

zekky
05-11-2010, 22:10
BURSALI ARKADAŞLAR YARDIM!! İLANDAKİ ARAÇ İÇİN YARIN BURSAYA GELİYORUM TEMİZLİĞİNİ BİLEN GÖREN VARMI?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-207-sifir-hata-kazasiz-boyasiz-orj-deri-doseme-gt/detay

zekky
05-11-2010, 23:12
yokmu 207 bilen gören duyan...

zekky
06-11-2010, 12:13
Guncel 10karakter

zekky
06-11-2010, 22:26
2. sayfa günceli

douu
06-11-2010, 23:20
gt kadar gereksiz bi araç yok bence.. kendini zorlayıp 1-2 bin daha cık üzerine ve rc al bence.. gt hakikaten parasını hak etmeyen bi araç çünkü

zekky
06-11-2010, 23:29
neden bukadar kötüleniyor ya:( rc daha konforsuz cam tavan yok ve piyasada gücümün yettiği temiz km si düşük yok. ben motora yüklenmicemki yani sadece egzos ve blow off. az biraz konfor biraz performans güzel bir ses görünüş yeterli bana. 07 modeller kanserliymiş ondan uzağım zaten 08 alıcam. neden bukadar kötüledin..

leventrc
06-11-2010, 23:36
Arkadaş pek kötülemek amaçlı söylememiş aslında. GT almaktansa biraz kasarak RC almak daha mantıklı demiş ve bencede daha mantıklı. Ama tabii işin içine bütçe girince durum değişiyor malesef. GT kullanmışlığım var. Kullandığım araçta yay vardı o yüzden stock da RC den dahamı konforludur bir fikrim yok. Ama standart RC de konforsuz bir araba değil. Benim görüşümde bir RC kullanıcısı olarak RC almandan yana. 1.5 senedir RC'ye biniyorum ve konfordan yana hiçbir şikayetim olmadı açıkçası. Tabii görecelidir o ayrı...

zekky
06-11-2010, 23:41
ben hiç kullanmadım. sadece sitede genel bölümünde olan 207 rc gt konusundan takip ettiğimle bu yorumu yaptım. yani belki rc dha konforludur..:) kesin bi bilgim yok. dediğim gibi çok bi performans hız merakım yok. özellikle mersin gibi biyerde.. cam tavanım olsun e biraz gitsin güzelde bi ses.. yani rc daha iyi olsa bile üzülmem keşke rc alsaydım diye. ama tabi gt rc den daha sorunlu daha çok arıza veren bi arabaysa o zaman üzülürüm iste.. yani sorunlu bi araba almak istemiyorum

leventrc
07-11-2010, 00:19
İnşallah gönlüne göre birşey alırsın:). Bende çok isterdim aracımda cam tavan olmasını ama kısmet değilmiş:). Tahminimce GT daha konforlu olacaktır RC den. Cam tavanda GT de standart donanım. Ama benimki yalnızca bir varsayım. Bahsettiğin topiği oku bence (genel bölümündeki konu) . Aradığın birçok soruya cevap bulabilirsin:)

zekky
07-11-2010, 00:29
amin inşallah:) aynen okuyorum 07 ler sorunlu genel olarak. ama yüklersen hepsi sorun çıkarabilio gibi bi sonuç çıkardım.. sadece egzos blow off yeterli bana.. insalla gönlüme göre bişe alırım ve en önemlisi sorunsuz binerim..
Yokmu görüşü olan temiz 207 gt bilen..

douu
07-11-2010, 00:39
performans amacım yok diyosun eyvallahta gt cam tavanıyla beraber 1365 kg geliyomuş :) ayrıca cam tavanlı rc de var ;) kesinlikle rc al derim ben..

zekky
07-11-2010, 00:44
iyi güzel diyosunda 1. kırmızı cam tavanlı rc satılık hiçbiyerde yok. 2.si olsa bile fiyat 35.000 altı olmaz sanmam. keşke gücüm yetse bende daha iisini almak isterim tabiki:)

34tb9544
07-11-2010, 11:24
ılandakı arac bızım burda aracı bı cok defa gordum ama tanısmak nasıp olmadı bendede 207 gt var 2007 ler kanserlı demıssın ama servıste ufak bı ıslemle halledılıyo o kanser olayı su anda boyasız komple servıs bakımlı ve su an 1 sene daha servıs garantısı olan bı 207 gtım var eger dusunursen
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-207-boyasiz-kirmizi-gt-33565320/detay fıyatta pazarlık yaparız aklında olsun

douu
07-11-2010, 13:13
beni kimse yanlış anlamasın.. ben tamamen duyumlarım üzerine konuşuyorum.. emretorlak nickli arkadaşımla msnde daha dün konuşurken eski aracının gt oldugunu ve elinden cıkarana kadar 40 takla attıgını söyledi :) gereksiz bi araç oldugu görüşündedir cogu insan... tabi cam tavan istenecek bi detay olabilir.. ama bi cam tavan için başına bela almakta var dostum gt yi ;) rc de mükemmel bi araba deil ama gtden cok cok iyi..

Enes-x
07-11-2010, 13:22
Şöyle bir alternatif var, düşünürsen arkadaşımızın aracı..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-corsa-emsalsiz-temiz-sade-gorulmeye-deger/detay

zekky
07-11-2010, 13:23
ılandakı arac bızım burda aracı bı cok defa gordum ama tanısmak nasıp olmadı bendede 207 gt var 2007 ler kanserlı demıssın ama servıste ufak bı ıslemle halledılıyo o kanser olayı su anda boyasız komple servıs bakımlı ve su an 1 sene daha servıs garantısı olan bı 207 gtım var eger dusunursen
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-207-boyasiz-kirmizi-gt-33565320/detay fıyatta pazarlık yaparız aklında olsun
doğrudur abicim hallediliyo olabilirde birde sattığım araba 2008 kmsi 40.000deydi ailem şart koştu kmsi 50.000 altı olucak ve modelini düşürmiceksin diye. ama biliyorum aracını oda aklımda. kimisi 20.000de mahveder kimisi 100.000de tertemiz kullanır. seninkide birçok aractan daha temiz eminim istanbula gelirsem bakmak istedğim araclar arasında.

beni kimse yanlış anlamasın.. ben tamamen duyumlarım üzerine konuşuyorum.. emretorlak nickli arkadaşımla msnde daha dün konuşurken eski aracının gt oldugunu ve elinden cıkarana kadar 40 takla attıgını söyledi :) gereksiz bi araç oldugu görüşündedir cogu insan... tabi cam tavan istenecek bi detay olabilir.. ama bi cam tavan için başına bela almakta var dostum gt yi ;) rc de mükemmel bi araba deil ama gtden cok cok iyi..
yok hayır yanlış anlama senin haricindede birçok kişi söyledi bunları ama dediğim gibi bütcemi aşıyor rc.. bu paralardada bu özellikleri taşıyan bir araba bulamam onun için gt..

Eworen
07-11-2010, 13:26
Kaça almayı planlıyosunuz bilmiyorum ama genel olarak GT lerin ederleri 27k TL yi pek geçmemeli
Çünkü bir üstünde RC ler mevcut fiyat farkına değermi değer tartışmasız
Ama bütçeniz müsait değilse GT gayet mantıklı ve güzel araçlardır o fiyata başka araçlarda vardır önerisi yersiz,gereksizdir..
26-27 K TL ye en iyi seçenektir..

zekky
07-11-2010, 13:39
Şöyle bir alternatif var, düşünürsen arkadaşımızın aracı..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-corsa-emsalsiz-temiz-sade-gorulmeye-deger/detay
teşekkürler ama kırmızı istiyorum mersinde siyah araba insanı kanser ediyor..

Kaça almayı planlıyosunuz bilmiyorum ama genel olarak GT lerin ederleri 27k TL yi pek geçmemeli
Çünkü bir üstünde RC ler mevcut fiyat farkına değermi değer tartışmasız
Ama bütçeniz müsait değilse GT gayet mantıklı ve güzel araçlardır o fiyata başka araçlarda vardır önerisi yersiz,gereksizdir..
26-27 K TL ye en iyi seçenektir..
aklımdaki fiyat 27 daha dorusu cebimdeki parada okadar:) çok temiz olursa sağdan soldan zorlarım kendimi.. teşekkürler içimi rahatlattın;)

zekky
07-11-2010, 14:27
gt kullanıcısı yokmuu yorum yapıp yardımcı olsa??

zekky
07-11-2010, 18:06
güncel 207 gt

doush
07-11-2010, 20:20
GT ve RC lere blow-off zararlı bu arada haberiniz olsun

ocean0636
07-11-2010, 20:26
Corsa gsi dusun veya butce elverisli ise direkt 207Rc al derim ;)

zekky
07-11-2010, 20:29
207 istiyorum illa :) rc ye bütce yetmiyor malesef..
blow off un ne gibi bir zararı var??

devil_berk22
07-11-2010, 21:12
bence 207gt de güzel bir seçenek ilk ilandaki aracı bende daha önceden görmüştüm güzel bir araç fiyatta anlaşabilirsen alınabilir rc ile arasında 25hp güç var zaten dünyalar kadar fark yok

doush
07-11-2010, 21:21
207 istiyorum illa :) rc ye bütce yetmiyor malesef..
blow off un ne gibi bir zararı var??

Dump Valve sistemi mevcut zaten.. Siz üstüne tekrar blow-off takınca turboyu 2 kere boşaltmış oluyorsunuz, sonra tekrar doldurmanız gerek her vites aralığında.. 1.8T'lere nasıl blow off yaramıyorsa rc ve gt için de geçerli..

zekky
07-11-2010, 21:33
neyse o sorun değil o araştırılır önce bi araba bulup alalımda:)
207 gt kullanıcıları fikir ve görüşleri
sağda solsa eşte dostta kırmızı temiz km düşük boyasız gt yokmu günceli:)

S.Özeren
07-11-2010, 21:34
sen son fiyat olarak ne düşünüyorsun dostum kuzenimle görüşmüşsün sanırım bana güzel bi teklif at özelden ben sana yardımcı olurum elimden geldiği kadarıyla ;)

zekky
07-11-2010, 21:44
pm attım:)

zekky
07-11-2010, 21:58
güncel 10 karakter

slowmotion
07-11-2010, 22:40
bence 207gt de güzel bir seçenek ilk ilandaki aracı bende daha önceden görmüştüm güzel bir araç fiyatta anlaşabilirsen alınabilir rc ile arasında 25hp güç var zaten dünyalar kadar fark yok

bence arada uçurum fark var

douu
07-11-2010, 23:01
bence arada uçurum fark var

+thp 175 :D ben de ögrendigimde şok olmuştum pistonlarına kdar farklı oldugunu :)

TarikS
08-11-2010, 00:17
butceden dolayi RC alamiyorsan GT ile pisman olmazsin hirpalanmamis bir arac aldiginda..

ben bazen derdim keske RC alsa miydim diye ama sadece GT'nin arada kalmis bir model olmasindan dolayi, yoksa bariz bir eksikligi yok RC'nin yaninda..

mesela koltuklarin gorunumu RC'de daha iyi ama yan destekleri GT'nin daha saglam ;) Direksiyon RC'de biraz daha kalin.. farlar karanlik falan ufak tefek seyler

performans olarak kullanirken cook bir sey hissetmedim ben, bende kat iptaldi komple duz boru ve filtre kiti vardi.. stock RC ile kiyasliyorum..

zekky
08-11-2010, 00:20
teşekkürler bilgilerin için..:) bende aynen komple düz boru istiyorum birde blow off..
memnun kalıcağını düşünüyorum çünkü dediğin gibi bütcem el vermiyor.
birde çok çok bi beklentim yok. rc dede gözüm yok. ztn mersinde rc yok farkını anlamam bile:)

TarikS
08-11-2010, 00:25
teşekkürler bilgilerin için..:) bende aynen komple düz boru istiyorum birde blow off..
birde çok çok bi beklentim yok. rc dede gözüm yok. ztn mersinde rc yok farkını anlamam bile:)

bov'a gerek yok turbonun agzna filtreyi dayadin mi en kral bovdan daha guzel ses veriyor zaten :icon_tup:

slowmotion
08-11-2010, 01:04

mersinde 2tane rc var. 1tanesi kırmızı hatta sorunları vardı. diğerini bahsettiler hatırlamıyorum ama

zekky
08-11-2010, 11:19
Valla hic gormedim inan o kadarda dikkat ederim varsada pek cikmiodur.. Bi kirmizi 2 siyah gt var bildiklerim kirmizi patlamisti siyahta pertten donme gbi bisey

Harunde
08-11-2010, 11:24
ben corsa yı şiddet ile tavsiye ederim...
opc ile tek farkı yazılımmış forumda bir yerde konusu geçmişti yazılım ile sorunsuz corsa çıldırır...

BurakCengizhanoğlu
08-11-2010, 11:40
Corsayıda düşün derim mükemmel bi araç ;)

CLIORS
08-11-2010, 11:50
imkan varsa RC al, GT ler de kotu araclar degiller. Corsa cıldırıyor vs de yazılım gorunce GSI lar pek saglam kalmıyorlar. İlla ki sorun cıkıyor, cok iyi mapper ihtiyacın var.

TarikS
08-11-2010, 13:01
Corsa GSi ben de tavsiye ederim ;)

zekky
08-11-2010, 14:25
kırmızı gsi olsa düşünürüm ama kırmızı takıntım tuttu hep red ve cum yüzünden:) arabamıda sattım 2 araba var düşündüğüm 2siylede 500 milyon için anlaşamıyorum.. nolucak bilmiyorum hayırlısı. istanbulda bu devir işi 1 günde falan halledilirmi? yani mersinde yarım saatte hersei hallettim arabayı verdim. orda nekadar sürer

TarikS
08-11-2010, 16:52
kırmızı gsi olsa düşünürüm ama kırmızı takıntım tuttu hep red ve cum yüzünden:) arabamıda sattım 2 araba var düşündüğüm 2siylede 500 milyon için anlaşamıyorum.. nolucak bilmiyorum hayırlısı. istanbulda bu devir işi 1 günde falan halledilirmi? yani mersinde yarım saatte hersei hallettim arabayı verdim. orda nekadar sürer

bir sorun cikmazsa devir islemi yarim saat surmez noterde..

devil_berk22
08-11-2010, 16:57
noter boşsa yarım saatte biter max 1-2 saat sürer

emretorlak
08-11-2010, 17:50
Almadan bir kez daha düşün:)

S.Özeren
08-11-2010, 17:56
Burda kötülüyenlerin bıdı bıdı yapanların kaç tanesi GT kullandı acaba ? Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuyalım ;)

douu
08-11-2010, 18:53
bıdı bıdı falan ayıp oluyo yalnız ;) kötüledik evet ama demekki bi bildigimiz var.. çevremizde kullanıpta yakınan birisi var demekki ;)

zekky
08-11-2010, 21:41
kardesim araba alıcam anlatta bende biliyim ne sıkıntıları var ?

Nires
08-11-2010, 21:45

valla zeki bende 207 alma taraftarın değilim alalım sana şu karşıdaki gsi al mis gibi bin sorunsuzca kafan rahat etsin :icon_tup:

S.Özeren
09-11-2010, 01:23
bıdı bıdı falan ayıp oluyo yalnız ;) kötüledik evet ama demekki bi bildigimiz var.. çevremizde kullanıpta yakınan birisi var demekki ;)

ok... :)

valla zeki bende 207 alma taraftarın değilim alalım sana şu karşıdaki gsi al mis gibi bin sorunsuzca kafan rahat etsin :icon_tup:

Corsa ve 207'nin üzerinde bol bol vakit geçirmiş biri olarak Kalite ararsan işcilik vs. gibi Corsa 207'den 1 adım önde

Ama donanıma bakarsan 207'nin yanına Corsa yanaşamaz..yağmur far sensörleri , digital klima , parçalı deri koltuk , 'komple' cam tavan , park sensörü , yol bilgisiyarı ,cruise kontrol bunların hiç biri corsa'da yokk.. Renk olarak kırmızı diyorsan Corsa'nın kırmızısını yalan eder..

Performans için GSİ'a bişey diyemicem çünkü binmedim ama 207'de kötüledikleri gibi bi araç değil bana göre 2008 model alırsan kafan rahat eder (tabi bu performans adamına göre değişir bi type-r cı gelip binerse tabiki beğenmez )

Tercih sana kalmış ama iki araçta seni üzmez ;)

douu
09-11-2010, 01:30

kardeşim emretorlak nickli arkadaşıma bi pm at istersen ;) o kullanmış ve senin bu konuyu actıgın gün daha yakınmıştı bana :) bi pm at mutlaka yardımı olur sana ;)

zekky
09-11-2010, 11:02
güncel 2008 düşük kmli kırmızı 207 GT aranıyor..

34tb9544
09-11-2010, 13:59
kardeşim emretorlak nickli arkadaşıma bi pm at istersen ;) o kullanmış ve senin bu konuyu actıgın gün daha yakınmıştı bana :) bi pm at mutlaka yardımı olur sana ;)

dou kardesım basından berı bı emre torlak dıye tuturmusun gıdıyosun emrenın hıkaylerı sadece bu forumda dıger pejo forumlarındada war adam 207 ye bınmıs ama sansı gıtmemıs yada aldıgı araba sorunlu bı arabaymıs ben dıger forumlardakı yazdıklarınıda okudum her 207 yı kotulemıs ama ben gayet memnunum bır defa dahı arıza ısıgı yakmadı tawsıyede ederım

emretorlak
09-11-2010, 18:53
Zekky mesajını aldım

Arkadaşların da dediği gibi sanırım biraz şanssızdım, dünyanın en sağlam araba üreticisi pejonun tek sorunlu modeli bana denk gelmişti.

Motor 19,000km.de açıldı
30,000km.de bir daha açıldı
Park sensörü bozuldu, allahtan parkım iyidir:)
Sürücü cam kaldırma modülü bozuldu
Hız sabitleme bozuldu
Aracın her yerinden delirtecek düzeyde saçma sapan sesler gelirdi,başka bir 207 kullanıcısı arkadaşımın tavsiyesiyle bagaj kilidine yara bantları yapıştırarak, göğüs ve diğer birleşim yerlerine katlamak suretiyle not kağıtları sıkıştırarak sesleri asgariye indirmiştim.
5li cd changer vardı allah için 4 tanesi sorunsuz çalışıyordu, ee yeter aç gözlü olmamak lazım.
Satmaya yakın esp arıza ışığı yaktı.Bunlarda esp ve abs aynı beyin üzerinden kontrol edilir.Beynin değişmesi gerekti çıkan fatura 2000TL+işçilikti sanırım:) Neyse farklı yollardan bi şekilde çözdüm.
O kadar da şanssız sayılmam aslında çünkü herkez 2. vites senkromeçten yana sıkıntı yaşarken cırtlaya pırtlata vites geçirirken ben hiç sorun yaşamadım:)

Bu yazdığım ve yazmayı muhtemelen unuttuğum anılar sadece 1 sene içinde yaşandı.

İyi bir araçtır ben tavsiye ederim ama yine de iyi düşün sen:)

zekky
09-11-2010, 20:04
Peki senin sattigin arac nerde abi dikkat ediyimde o araci almiim:) gerci servis kayitlarindan cikar.. Gercekten cok sansszmssn.. Yuh dedim. Sesler allahin emri fiestamdada vardi ama bu her ariza isigi yandiginda yureim hoplicak anlaslan 4 gn istanbuldaym bikac araba bakicam onlar ztn temiz deqilse gt den vazgecicem

DoDo_hamann
09-11-2010, 20:09
Bazı şeyler şans meselesi gerçekten, Red 207'nin ilk sahibi sayılırım, benden sonra Tarık aldı en ufak sıkıntı yaşamadı, sonraki sahibide burda üye yazıyor hiçbir sıkıntısı yok aracın maşallah diyelim.

Antalyalogy
09-11-2010, 20:19
Emre bekleme millet cevap yazsın diye git Guitar Hero oyna sen yavrum :D:D:D:D

Bu bayramda da sen gelme Antalya ya da soracam ben sana:heyoo:

zekky
09-11-2010, 21:32
Guncel kirmizi 207 gt araniyor..

TarikS
09-11-2010, 21:52
Bazı şeyler şans meselesi gerçekten, Red 207'nin ilk sahibi sayılırım, benden sonra Tarık aldı en ufak sıkıntı yaşamadı, sonraki sahibide burda üye yazıyor hiçbir sıkıntısı yok aracın maşallah diyelim.

vardi illa ki ufak tefek seyleri, sorunsuz bir araba degil kesinlikle ama bas agritan bir sorunu olmadi, yolda birakmadi vs.. :icon_tup: aracin +'larinin yaninda ufak tefek aksakliklarini gormezden gelebiliyorsun.. :D

by serçe
09-11-2010, 22:55
gt kullanıcısı yokmuu yorum yapıp yardımcı olsa??

verdiğin linkteki araç benim bildiğim bi araç ve kendi semtim deki bir araç gerçekten çok temiz ve bakımlı bi araç günde kullanıldığı km 5 km geçmez zaten almak isteyip servise götürürsen anlayacaksın yardımcıda olabilirim ....

by serçe
09-11-2010, 23:00
bu kadar olumsuz yoruma karşılık tek diyeceğim şey gerçekten kullandığım ve gördüm en güzel pejolar dan biri diyebilirim .......

slowmotion
09-11-2010, 23:04
dostum adanadaki servis beni çıldırtıyor umarım mersin servis seni çıldırtmaz... gerekli eğitimi alıyorlar ama daha gt/rc farkını ayırt edemiyorlar. inş mersin ustaları düzgündür... arabada sorun olması önemli değil, önemli olan probleminin çözülebilmesi diyorum... 207ler sağlamdır

S.Özeren
10-11-2010, 03:12

sağolasın :icon_tup:

vardi illa ki ufak tefek seyleri, sorunsuz bir araba degil kesinlikle ama bas agritan bir sorunu olmadi, yolda birakmadi vs.. :icon_tup: aracin +'larinin yaninda ufak tefek aksakliklarini gormezden gelebiliyorsun.. :D

o önden gelen sanırım yaylardan gıcırtı sesi harici hiç problem açmadı arkadaşta hiç şans yokmuş o kadar problemi yaşamış

zekky
10-11-2010, 12:46
güncel 10karktr

emretorlak
10-11-2010, 13:03
Emre bekleme millet cevap yazsın diye git Guitar Hero oyna sen yavrum :D:D:D:D

Bu bayramda da sen gelme Antalya ya da soracam ben sana:heyoo:

Kanka sen yoğun adamsın ilgilenmiyorsun benle eskisi gibi artık. Bu bayram Ankara'ya gitmicem buralardayım ara da görüşelim öpüşelim:icon_tup:

Zekky hala neyi merak ediyorsunda güncel yazıyorsun:)

3-5 bişiler daha ekle git temiz bi 207RC al GT ile uğraşma aracı da çok fazla kurcuklama, ince dokunuşlar dışında stok bin

zekky
10-11-2010, 13:10
meraktan değil bilindik ilanı olmayan 207 gt varmı diye soruyorum:) ah işte üstüne ekleyebilsem 500 bile arttıramıyorum öğrenciyim.. zaten stock binicem bi filtre bi egzos baskada ellemem. dün gece istanbula geldim bugün 2 arabaya bakıcam daha hiç binmedim bile gt ye.. bgn bi binicem bakıcam eğer hosuma gitmesse dizel astra veya corsaya kayıcam..

emretorlak
10-11-2010, 13:34
Ne alaka yauw 207gt olmazsa dizel corsa astra falan:)

emretorlak
10-11-2010, 13:35
czt hem sağlamlık hem de fiyat yönünden 207gt ye iyi bi alternatif

zekky
10-11-2010, 13:52
kafamdaki 2 seçenek kırmızı corsa sport dizel yada kırmızı 207 gt di. fiestada dizelden bıktığım için 207 gt için ısrar ediyodum. ama kafam karıştı bu konu yüzünden.. bgn yarın bakıcam işte 207 gt ye olmadı vazgeçicem kırmızı corsa sport aricam. czt doğrudur sağlamdır ama tipi hoşuma gitmiyor..

34tb9544
10-11-2010, 14:34
ıstanbuldaysan ıstersen benım 207 gt ye de bakabılırsın 2007 dusunmuyorsun belkı ama ıstersen bı bak

TarikS
10-11-2010, 19:20
kafamdaki 2 seçenek kırmızı corsa sport dizel yada kırmızı 207 gt di. fiestada dizelden bıktığım için 207 gt için ısrar ediyodum. ama kafam karıştı bu konu yüzünden.. bgn yarın bakıcam işte 207 gt ye olmadı vazgeçicem kırmızı corsa sport aricam. czt doğrudur sağlamdır ama tipi hoşuma gitmiyor..

gorsellik olarak guzel secim olur Corsa ama 1.3 adami fitil ediyor yetmiyor yazilimla bile :D

2007 falan deme mantikli fiyatlara bulursan al GT'yi ;)

SekoLive
10-11-2010, 19:22
konu xenonmrph un konularına dönmeye başlamış :D

douu
10-11-2010, 22:13
rcden ve gtden tek farkı motoru olan 2011 model sportium verelim sana.. 3000 kmde.. rc jantları ve spoileri var.. beyaz renkte.. 31.5 fiyatı

devil_berk22
10-11-2010, 22:33
zaten sıfırı 32bin tl değilmi sportium ların fiyatı

zekky
10-11-2010, 22:47
Sportium dusunmuyorum.. Butcemide asar okadar param olsa rc bakarm.. Bugun red ve 2 arabaya baktim yarin buyuk ihtimal belli oluck bkalim hayirlisi. Tekrar soyluorum istanbulda temiz kirmizi gt varsa yarin aksama kadar hbr verirseniz cok sevinirim..

34tb9544
10-11-2010, 23:29
allah yardımcın olsun

douu
10-11-2010, 23:51
zaten sıfırı 32bin tl değilmi sportium ların fiyatı

sıfırında 17 inç rc jantları ve rc spoileri yok o fiyatta ;)

zekky
11-11-2010, 13:51
allah yardımcın olsun
saol kardeşim seni tanımak güzeldi.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-207-sifir-hata-kazasiz-boyasiz-orj-deri-doseme-gt/detay
ilandaki araç için yarın bursaya gidicem bilgisi olan varsa bursalı arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

ErK_aY
11-11-2010, 14:11
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-207-acil-207-gt-orjinal-32858650/detay?keyword=207%20gt

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-207-boyasiz-kirmizi-gt-33565320/detay?keyword=207%20gt

bu ikisine bak

34tb9544
11-11-2010, 15:55
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-207-acil-207-gt-orjinal-32858650/detay?keyword=207%20gt

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-207-boyasiz-kirmizi-gt-33565320/detay?keyword=207%20gt

bu ikisine bak

erkay kardesım ıkıncı arac benım arabam onerdıgın ıcın saol tesekur ederım erkayım
dun aksam arkadas yanıma geldı arabama baktı bır ıkı cızık var aracın kaportasında sol on camurlugumda anahtarla cızmısler arkada deponun altında ufak bı bas parmagın ucu kadar bunlardan dolayı ıcıne yatmadı herhalde zekının zekı boyasız dusuk km e bı arac bakıyor bırde cızıksız ısı cok zor allah yardım etsın yazdım o yuzden 07 ler sorunlu yazmıs allaha sukur sımdıye kadar bı sorun yok ve 1 sene daha servıs garantılı bu dedıgı sorunu acıcak olursa tesekkurler

zekky
11-11-2010, 16:59
güncel bursalılar yardım..

TarikS
11-11-2010, 17:35
BT 2060'i gec ;)

zekky
11-11-2010, 21:22
Guncel 10 krktr