PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PS3 Online Battlefield Bad Company oynamak isteyen..

Antalyalogy
23-12-2010, 10:49
Arkadaşlar ,

Son haftalarda Bimeksdeki indirimi fırsat bilip şu aralar çok revaçta olan Battlefield Bad Company 2 nin birincisini ;
50,76 TL ye aldım ve online takılıyorum oyun real time FPS..

Bir kaç video;

UkcI1AE1dRo

YouTube - Battlefield Bad Company PS3 Online Gameplay (http://www.youtube.com/watch?v=UkcI1AE1dRo)

Zh5phVVXXC4

YouTube - Battlefield Bad Company online gameplay for PS3 (http://www.youtube.com/watch?v=Zh5phVVXXC4)

Oynamak isterseniz psn: ADALYA

Genelde bayrak kapma şekline takılıyorum.PC de hiç orj. oyun almadığım için online zevkini tatmamıştım.Ama ps3 de orj takılıyoruz ve online çok zevkli oluyor..

Seçebileceğiniz çeşitli sınıflar var;
Assault,sniper,destroyer vs..

Takım olunca çok zevkli olu,cavurlar öyle takılıyorlar(işte biri bazukacı,biri nişancı,biri pompalı -araç kullanımı var.Helikopter,tank,vs..)

Exp. puanı kazandıkça rütbeniz artıyor ve verilen puanlarla yeni silahlar açabiliyorsunuz..

Low-Rider
23-12-2010, 10:55
bad company güzel bir oyun ama konsolda fps'ye alışamadım.

Gamepad ile oynamak nişan almak zor baya

Antalyalogy
23-12-2010, 11:01

Bende başta alaşımadaım ama oynadıkça el alışıyor - hala mouse-klavye tadını yakalayamadım ama idare eder.

despe
23-12-2010, 11:41
mouse ve klavye takılıyor zaten. aslında o şekilde alıp oynamak lazım bu tür oyunları. joy pad ile hem çok zor oluyor hemde zevksiz oluyor :)

despe
23-12-2010, 11:53
düşman sadece üzerinde yazan kırmızı nick ile mi tanınıyor ? kamuflajlar falan aynı zannedersem :D

STeaM
23-12-2010, 12:24

call of dutye başlamadan bunu oynadım.
şuan call of duty de çok rahat oynuyorum. pratiği geliştiren bir oyun.

Antalyalogy
24-12-2010, 14:14
düşman sadece üzerinde yazan kırmızı nick ile mi tanınıyor ? kamuflajlar falan aynı zannedersem :D

Yok iki sınıf oluyor genelde zaten ruslar amerikanlar üniformalar sınıfa ve ırka göre değişik ama benizyorlar mı benziyorlar..

Dün yine bi 2 saat oynadım rütbe aldım o videolardaki dürbünlü ağır makineliden aldım bayağı iyiymiş...