PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Type r koltuk sorunu..

harrem
23-12-2010, 17:41
Arkadaslar surucu koltugumun sol kısmı (nubuk gıbı olan bölgesi) zamanla deforme oldu ve su anda 5 cm cıvarında bı sökülme meydana geldı bu nubuga benzeyen kuması nerden temın edebılırım yardımlarınızı bekliyorum..:)

ErmanArseven
23-12-2010, 18:53
Hacı marangozların girişinde küçüksöker diye biyer var döşeme malzemeleri satıyor baya bir çeşidi var belki bulursun orda :)

harrem
23-12-2010, 19:07
Hacı marangozların girişinde küçüksöker diye biyer var döşeme malzemeleri satıyor baya bir çeşidi var belki bulursun orda :)

anadolu sanayındekılerı dolandım yok hıc bı yerde bırde kırmız taban halısı yaptırcam onuda bulamıyorum yarın bı bakayım olmassa o taraflara

ErmanArseven
23-12-2010, 19:11
anadolu sanayındekılerı dolandım yok hıc bı yerde bırde kırmız taban halısı yaptırcam onuda bulamıyorum yarın bı bakayım olmassa o taraflara

kırmızı taban halısı iç döşeme vs aslında Ali abiye sorsan olur :) onun döşemeciside anadolu sanayindeydi sanırım

harrem
23-12-2010, 19:25
kırmızı taban halısı iç döşeme vs aslında Ali abiye sorsan olur :) onun döşemeciside anadolu sanayindeydi sanırım

ali abinin gittigi yeri biliyorum sordum o adamın elinde yokmus olmusken kalıtelı bıseyler olsun ıstıyorum bende sonucta 1 kere yapılcak zaten bulamadım ama halıdan once su nubuk kısmını bulursam bı yerlerden alacam aramadıgım yer kalmadı yok anasını satayım :)