PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aramızda Veteriner Hekim varmı ??

UĞUR YUMAK
28-12-2010, 11:33
16 aylık dünyalar tatlısı Golden'ım kör oldu :(

Day Walker
28-12-2010, 11:40
Ankaradan orhan abi vardı online olursa görür konuyu

s2k
28-12-2010, 11:43
Ankaradamısınız ?

pardon ızmırmıs

miniks
28-12-2010, 12:06
16 aylık dünyalar tatlısı Golden'ım kör oldu :(

Geçmiş olsun durup dururken mi yoksa bişimi geldi başına

EM-RE
28-12-2010, 12:15
Muhtemelen biliyorsunuzdur fakat şeker tüketimi varmıydı.Çok geçmiş olsun :(

BoraRS
28-12-2010, 12:21
Yaw bizim hanıma şu kediyi aldım alalı bu hayvanlara bakış açım inanılmaz değişti. Çok üzülüyorum böyle haberler duyduğumda gördüğümde.

Çok çok geçmiş olsun. 3 tane köpek beslemiş biri olarak şun udiyebilirim, eğer hayvanda şeker hastalığı aşırı kilo, kanda üreyen farklı bir virüs, zamanı geçmiş, çürümüş bozulmuş ve bakteri üretmiş yemekler veya herhangi bir kaza olmadığı müddetçe bu hayvan durduk yerde kör olmaz. Bence burdan veteriner aramaktansa hemen en yakınınızdaki güvenilir bir veterinere götürün hayvana gerekli tetkiki ve müdaheleyi hemen yapsın. Geçici bir körlük de olabilir.

Bizim burdan hayvanı görmeden atmamız tutmamızla çözülecek iş değil bu.

Çok geçmiş olsun tekrardan.

fatihtemizer
28-12-2010, 12:37
çok geçmiş olsun en yakın veterinere götürün bencede:(

UĞUR YUMAK
28-12-2010, 12:56
Yaklaşık 2 ay önce başımıza geldi bu olay. Herhangi bi kötü beslenme veya kilo yada şekerli bir şey yemesi ile ilgili değil . Yüksek ateşe bağlı olarak geçirdiği havale sonucu oldu ne yazık ki. :(
İzmirde onlarca veterinere götürdüm. Hatta Aydın da Aydın Adnan Menderes Üni. Veteriner hekimliği bölümünü tavsiye ettiler. Orayada götürdüm. Olayın yaşandığı gün bir çok kan tahlili yapıldı . Herhangi bi sorun bulunamadı testtlerde. . :(

Konun uzmanı olan ve şu anda emekli olup Bodrum yerleşmiş bir Veteriner Hanımefendiye telefonla ulaşabildi.
1 doz kortizon iğne yapmamızı söyledi. bunu da uyguladık fakat bir çözüm olmadı :(
Durumu görseniz ağlarsınız :( yemek kabını dahi bulamıyor. Hareket edemiyor. sadece halısının üzerinde dolaşabiliyor. %100 savunmasız ve kesinlikle herşeye muhtaç bi durumda.
O korkak halini görmek beni öldürüyor. Sesimi duyduğu anda o kuyruğu yine deli gibi sallamaya başlıyor . lakin yanında olmadığınız sürece tamamen donuk bir halde. :(

Ahmetfikri
28-12-2010, 12:57
aslen manisalı ama iş yeri izmirde bi veteriner var konusunda iidir bi danış istersen

MAVİŞEHİR VETERİNER (http://www.mavisehirvet.com/)

Xenomorph
28-12-2010, 12:59
alışır zamanla merak etmeyın

2 köpek sahibi olarak uzuntunuzu anlıyorum fakat baska bır yonunden bakıp hayvana destek olmak lazım..

artık ona kokuyla yon bulmasını ogretmelısınız onlardakı burun bızde olsa goz kapalı keşana gıderız..

Veteriner Olarak Ben Sana Tek Kelime Söylüyorum Google'dan Arat Telefonunu Bul Ordaysa Görüş..

Feridun Kalyoncu

UĞUR YUMAK
28-12-2010, 13:01
aslen manisalı ama iş yeri izmirde bi veteriner var konusunda iidir bi danış istersen

MAVİŞEHİR VETERİNER (http://www.mavisehirvet.com/)

Ulaşıcam kendisine.
Teşekkürler

Fbc
28-12-2010, 13:21
İzmirde urla vet var erhan bey ona gösterdinizmi peki ?, benim kızımda ölmek üzereyken son anda kurtardı oldukça ilgililer istersen telefon numarasını verebilirim, üzülmeyin olan olmuş artık, bundan sonrası daha önemli ki 2 ay beklemişsiniz :(

miniks
28-12-2010, 13:30
Köpekler zaten doguştan şeker hastasıdır :9

cok dikakt etmek lazım

UĞUR YUMAK
28-12-2010, 13:31
İzmirde urla vet var erhan bey ona gösterdinizmi peki ?, benim kızımda ölmek üzereyken son anda kurtardı oldukça ilgililer istersen telefon numarasını verebilirim, üzülmeyin olan olmuş artık, bundan sonrası daha önemli ki 2 ay beklemişsiniz :(

Hayır götürmedim. Telefon numarası varsa iletişime geçmek isterim.

SekoLive
28-12-2010, 13:35
gözü eğer cidden arka tarafdan gittiyse çok zor düzelmesi...

UĞUR YUMAK
28-12-2010, 13:37
Köpekler zaten doguştan şeker hastasıdır :9

cok dikakt etmek lazım

En çok korktuğum şeylerden biriydi , ben fark etmeden şekerli bi şeyler yemesi veya birinin farkında olmadan vermesi. Benden başkası vermez yemeğini, izin vermem . Ama yinede bi sekilde şekerli bir şeyler mi yedi acaba diye olayın olduğu gün kan testleri yaptırdım. ama herhangi bi sorun yoktu kan değerlerinde:(

UĞUR_GSI
28-12-2010, 14:13
adaş benimde rotum var ve gözünden 3 aylıkken göz kapagının ıce donmesı sonucu amelıyat oldu ızmırdekı bırcok vet gozunde ne oldugunu anlamadı ama urla vette erhan abı var ustune tanımam dıyebılırım,kopegımı karsıdan gordu ve dedıkı goz kapagı ıce donuk operasyondan baska yapıcak bısey yok dedı ve operasyon yaptı sımdı kopegım 11 aylık gozunden operasyon gecırdıgını soylememe rahmen bakan ınsanlar anlamıyor ız mız hıcbısey yok. yurt dısında egıtım almıs kopeklere hayvanlara akapuntur yaparak ıyılestıren tek yer dıyım sana urla vet erhan abı meral abla Telefon: 0232 754 31 52 kesınlıkle gıtmelısın

KVB
28-12-2010, 14:14
Çok üzüldüm. Bostanlı'da PetVet Serdar Aktop var önerebileceğim, benim goldenımdabirkaç problem olmuştu ve onun sayesinde iyileşmişti. Kendisi oldukça deneyimli ve ilgili bir hekim.

UĞUR YUMAK
28-12-2010, 14:23
adaş benimde rotum var ve gözünden 3 aylıkken göz kapagının ıce donmesı sonucu amelıyat oldu ızmırdekı bırcok vet gozunde ne oldugunu anlamadı ama urla vette erhan abı var ustune tanımam dıyebılırım,kopegımı karsıdan gordu ve dedıkı goz kapagı ıce donuk operasyondan baska yapıcak bısey yok dedı ve operasyon yaptı sımdı kopegım 11 aylık gozunden operasyon gecırdıgını soylememe rahmen bakan ınsanlar anlamıyor ız mız hıcbısey yok. yurt dısında egıtım almıs kopeklere hayvanlara akapuntur yaparak ıyılestıren tek yer dıyım sana urla vet erhan abı meral abla Telefon: 0232 754 31 52 kesınlıkle gıtmelısın

Adaşım aradım az önce. Her ikiside dışarıdayımış. Numaramı aldılar bana dönecekler . İnşallah bi umut olurlar bize :(

Fbc
28-12-2010, 14:26
Adaşım aradım az önce. Her ikiside dışarıdayımış. Numaramı aldılar bana dönecekler . İnşallah bi umut olurlar bize :(

Umut olacak birisi varsa o da urla vettir sana en yakın olan, cep numarasını verdim hiç çekinmeden ara çekinilecek birileri değildir kendileri, tekrar geçmiş olsun

UĞUR YUMAK
18-01-2011, 08:54
Arkadaşlar, Erhan Bey'e gitti bizim ufaklık. Ben yanında değildim ama ne yazıkki umut olmadığını söylemiş :(