PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : subaru bakim

hakan48
22-01-2011, 21:37
Aracimin agir bakim zamani geldi ve pazar sabahi yani yarin hayirlisiyla aracimi istanbul a Sulhi ye gonderiyorum kiz arkadasim goturecek triger setleri alt takim bakimlari motor ici hortumlar degismesi gereken ne varsa vs vs bunun yaninda bi kac ekleme yaptirmak istiyorum sulhi methanol baglamayi tavsiye etti dr ecu ozgun de aracin ayarlarini kismisti aracimi 2 ustada teslim ediyorum belki baski balatada degisebilir yeni ayarlarina gore her seyi 2 ustada birakiyorum cokta fazla asiriya kacmak istemiyorum ***** burda bu aracla ilgili cok iyi ustalar bulmak zor oncelerden bu araci almadan once dogan ustanin kardesi vardi birde rutin bakimlarini yaptirdigim arkadasim var daha simdiden icimde bir heyecan var su anki halinden daha olacagina eminim insallah 10-15 gun sonra belki aracimi teslim almaya gittigimde sulhi ile de yuz yuze konusmus olurum;simdiden hem ozgun hem sulhi ustaya kolay gelsin diyorumm....:icon_tup:

AvcI
22-01-2011, 21:54
tercihinde sıkıntı yok iki arkadaşda sektörde güvenilir adam gibi adamlardır ;)

hakan48
22-01-2011, 22:02
ozgun ile daha once 1,5 sene oldu orda gorustum tanistim sulhi ile devamli telefonda gorusuyorum ikisinide bu konuda cok guveniyorum cok degerli insanlar her konuda...ilgi ve alakalari icin tesekkur ediyorum tekrar

egeturbo
22-01-2011, 22:37
ozgun ile daha once 1,5 sene oldu orda gorustum tanistim sulhi ile devamli telefonda gorusuyorum ikisinide bu konuda cok guveniyorum cok degerli insanlar her konuda...ilgi ve alakalari icin tesekkur ediyorum tekrar

denildiği gibi sektörün en iyileri.Subaru da parça mekaniksek olarakta Sulhi abi çok iyi anlıyor ve kesinlikle fazlasıyla yardım edecektir.
Anlıyorum içinizde şuan belki kelebekler uçuşuyor.Ama gerçektende emin ellere bırakmışsınız arabanızı

sulhi
22-01-2011, 22:50
başım üstüne abi ne demek yarın bi alıyım arabayı hayırlısıyLa gerisi kolay..

hakan48
22-01-2011, 22:56
denildiği gibi sektörün en iyileri.Subaru da parça mekaniksek olarakta Sulhi abi çok iyi anlıyor ve kesinlikle fazlasıyla yardım edecektir.
Anlıyorum içinizde şuan belki kelebekler uçuşuyor.Ama gerçektende emin ellere bırakmışsınız arabanızı

sagolun hic bir zaman suphem olmadi 2 arkadasimizda alis veris gecici dostluk bakidir.

Renç
22-01-2011, 22:57
Kendi arabasıymış gibi ilgilenir Sulhi.

hakan48
22-01-2011, 23:07
bu zaman kadar aracim hic yari yolda birakmadi beni bundan sonrada insallah hep benle kalacak kendimi biraz daha topliyim daha guzel seyler yapacagiz beraber sevgililer gunu hediyesi yapiyorum aracima ilk aracimin resimlerini koydugumda tanistim sulhi ile forum dan kendisi yazmisti bizim sarilarin araci biz yapmistik diye araci en iyi taniyan biri olarak yapilacak islemlerde motor durumunu turbo durumunu vs vs vs benim biraz daha zevk alacagim sekile getirecek sonucta bi araca bi kisi bakmali hepimizin ne zor sartlarda ondan bundan kisarak elde ettigi seyleri guvenilir insanlarin eline birakmak en dogrusu.....

sulhi
23-01-2011, 21:20
hakan abi aracın bende teslim aldım artık emın ellerde gerisi karişma bende :)

hakan48
30-01-2011, 19:38
valla biseye karistigim yok baba sadece iyi haberlerini bekliyorum guzel bir set up istiyorum..dyno isteriz ama:):)