PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adobe flash bilenler ufak bi animasyon konusunda yardım...

onursumer
25-01-2011, 12:41
Arkadaşlar ufak bi animasyon hazırlıyorum

aslında herşeyi çizdim ama adam yapmayı beceremiyorum :D

1 tane tane erkek bayan çift

1 tanede tek erkek

çizime ihtiyacım var aşağıda benim yaptığım ornekteki gibi çok basit olucak

sadece tek erkek biraz daha ciddi giyimli olması yeterli benim çizimdeki eleman pijamalı :D

http://img440.imageshack.us/img440/4127/adamm.jpg

teşekurler şimdiden herkese ;)

Boost Up
25-01-2011, 12:44
bende işin erbabı değilim ama gördüğüm kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım. arkadaşımın böyle bir ödevi vardı görsel iletişim tasarım okuyordu. bende sormuştum nasıl yapıldığını anlatmıştı, normal kağıt kalemle bir kaç tane çöp adam çizerek yaptığını söylemişti. yani sonraki hareketlerini yaparaktan. sonra birleştirdiğini söylemişti.

anlatamadım sanırsam:D

onursumer
25-01-2011, 12:51
benim için hareket etmesi gerekmiyor ben onları oynatırım :D

sabit adam resmi lazım ben çizemiyorum bu konuda çok yeteneksizim :D

ben adamları flashta ileri geri oynatıcam sadece çok ufak bişey zaten 2-3 sn lazım olcak

sadece flashta elle çizilmiş yukadrdaki gibi 3 adet insanresmi aslında işin ozeti hareket vs etmiyiceği için sıkıntı yok fla formatında elimde olsa ben onları oynatırım bişekilde :D

berkay_aydin
25-01-2011, 13:00
İş oynatma olsaydı yapardım ama adamı yapmak zor be :) Abi flashta çöp adam yap güzel oluyor :D

onursumer
25-01-2011, 13:38
İş oynatma olsaydı yapardım ama adamı yapmak zor be :) Abi flashta çöp adam yap güzel oluyor :D

ya zaten sıkıntım o yukardakinide ben yaptım ama sor nasıl yaptım duşun konu açıcak kadar zorlandım :D