PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vodafone Iphone 4 Kampanya Sorunu

Kağan Celep
05-02-2011, 21:26
Merhaba arkadaşlar 22.12.2010'da Vodafone - Telkonet aracılığıyla kampanyaya dahil oldum fakat hala cihaz elime geçmedi. Bu süre zarfında görüştüğüm müşteri temsilcilerinden sürekli olarak farklı diğerlerinden tutarsız bilgiler aldım. Koskoca Vodafone firması altından kalkamayacağı kampanyayı neden yapar anlamış değilim. Hattını taşıyan müşterilere öncelik tanıyan Vodafone 45 gündür oyalama taktiğini uygulayıp net bir bilgi vermemektedir. Bu konuda bilgisi olan diğer arkadaşlarında konuya yazmalarını rica ediyorum.

cem06
05-02-2011, 21:29
aynı sey benimde basıma geldi kasım ayında basvurdum bugun yarın bu hafta elimizde az kaldı gelicek derken kac ay gecti. subelerin elinde kalmamıs telefon stoktada yok. ben umudu kestim yurtdısına cıkarsam alırım yada nakit verip alırım. zaten iphone 5 gelicek yazın diyorlar..

deniz
05-02-2011, 21:42
arkadasım ıstınye park vodofonda calısıyor bekle bekle bekle fenalık geldı arkadasım oldugu halde net cevap alamıyorduk dellendım gıttım dogubankdan aldım dun gıttım hala yok :D

Kağan Celep
05-02-2011, 21:45
Bugün bir arkadaş ile görüştüm kendisi vodafoneda çalışıyor dolar yüksek olduğu için cihaz alamıyorlar felan dedi kendisi ne kadar doğru bilemem ama çok saçmaladıkları kesin. Koskoca firma müşterilerine nasıl oluyorda bilgi veremiyor ki ?

Ferhat_V
05-02-2011, 21:52
aynısı bizede oldu hattımızı taşıdık vodafone cihazı almamız nerden baksan 1 hafta kadar sürdü...turkcell de kampanyaya dahil olunca direk cihazı dolaptan çıkarıp vermişlerdi..

Enes-x
05-02-2011, 21:58
Vodafone dan almanın avantajı ne oluyor? Çünkü doubankta var.

hakan48
05-02-2011, 23:40
sakın kampanyalı tlf falan almayın sahsı fıkrım ayda bılmem kac tl tlf parası aylık sabıt konusma ucretı odedınız para 2 tane ıphone alır ne fatura gelırse odemek zorundasın her konustugun numarayı ve sureyı yazıp takıp edemzsınız taksıt taksıt odemek cazıp gelebılır ama ınsan bıkıyor tel faturasından kampanyasız al kredı kartından taksıt yaptır hıc bır hatta bagımlı kalmayın 2 tane blackberry aldım 2 sıde servıste 1 aya yaklasmak uzere ha bugun ha yarın hala gelecek vodafone bı daha ne kullanırım nede tavsıye ederım....

fsunnetci
06-02-2011, 00:04
Ayfon5:D geliyor dediler millet daha iphone4'ü bile kullanamadı test edemedi:rolleyes:

Chatin
06-02-2011, 00:38
hazır gelmemişken iptal ettir. çekmiyor ve konuşulmuyor. bumper koyduktan sonra nerede kaldı onca teknoloji. bekle 5 al.. veya çeken bir model çıkaracaklar onu al derim.

Kağan Celep
06-02-2011, 11:20
sakın kampanyalı tlf falan almayın sahsı fıkrım ayda bılmem kac tl tlf parası aylık sabıt konusma ucretı odedınız para 2 tane ıphone alır ne fatura gelırse odemek zorundasın her konustugun numarayı ve sureyı yazıp takıp edemzsınız taksıt taksıt odemek cazıp gelebılır ama ınsan bıkıyor tel faturasından kampanyasız al kredı kartından taksıt yaptır hıc bır hatta bagımlı kalmayın 2 tane blackberry aldım 2 sıde servıste 1 aya yaklasmak uzere ha bugun ha yarın hala gelecek vodafone bı daha ne kullanırım nede tavsıye ederım....

Kampanya için olmasada bir senedir Vodafone Faturalı hat kullanmaktayım ve işim gereği her ay internet paketi alıyorum. Daha önce N97 kullanıyordum ama İphone 4 alacağım diye cihazı kankama verdim. Şimdi elimde cihaz yok dandik bir tel kullanıyorum öyle sap sap bekliyoruz. Kredi kartı kullanmıyorum ve nakit almaya kalktığımda da şuan için İzmir'de bulamadım. Eveli gün best buy'a gittim orada ki iphone 4 reyonunu da kaldırmışlar ve gelecek mi diye sorduğumda hayır dediler. Yani bu nasıl bir iş nasıl bir kampanya ise iyice saçmalamışlar.

mustafa-u
06-02-2011, 19:21
yaklaşık 2 ay önce tanıdık bir vodafone bayisine iphone 4 siparişi verdim..bugün yarın bugün yarın derken 2 ay geçti...cihaz yok dendi..geçen hafta kendi yöntemlerimle almanyadan bir arkadaşıma cihazı getirttim..
sim kart değişikliği için bu bayiye yine gittim..2 kişiye cihaz verdiklerini gördüm..sordum '' hayırdır cihaz gelmiş herhalde '' diye..
sadece turkcellden son 6 aylık fatura ortalaması 85 tl ve üzeri olanların numara taşımaları ilave olarak en ucuz her yöne avantaj + net paketi ( 55 + 65 tl ) 24 aylık kontrat karşılığında verdiklerini söyledi..

BarBo
06-02-2011, 19:28
walla turkcellde war.telefon yok getirilmio yok dolar yüksek gibi bişi yok.benim çalıştığım tim'de hem 16 hem 32lik var.problemsiz part part gönderiyolar

Ufuk
06-02-2011, 20:01
arkadasım ıstınye park vodofonda calısıyor bekle bekle bekle fenalık geldı arkadasım oldugu halde net cevap alamıyorduk dellendım gıttım dogubankdan aldım dun gıttım hala yok :D

Ne kadara aldınız?

coyete
06-02-2011, 20:05
iphone 5 cıkar 4 fıyatı duşer beklemeye devam :D

turbo16
06-02-2011, 21:23
ben aldım vodafone dan çünkü en hesaplı kamapnya onda var yaklasık 2000 senesinden beri telsim sonrada vodafonedayım daha bir kere bile taahahüt dışında faturasını görmedim:)

herkese tavsiye ederim..sakın ama sakın türkcellden almayın sakınnn