PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Würth Büyük Kampanya

hakan308
17-02-2011, 18:34
Beyler internette gezinirken gördüm verildimi daha önce bilmiyorum işinize yarayabilir

Arabanıza komple bakım fırsatı, hemde inanılmaz fiyata! Autofresh Turkey'de Würth ürünleriyle detaylı iç-dış cilalı yıkama, detaylı jant temizliği ve bakımı, motor temizleme ve koruma, kokpit bakımı, cam su itici-kaydırıcı, antifirizli cam suyu, Vinil aksam koruma

İstanbul Kampanyaları - Toplam 202 kampanya - Fırsat Bu Fırsat (http://www.firsatbufirsat.com/firsat...vinil-aks.html)

WÜRTH Ürünleriyle Araç Temizlik ve Bakım Detayları İç - Dış Yıkama Autofresh' in özel formüllü temizleme köpüğüyle aracın dış yüzeyi ve kapı iç kaportası kaplanır. Aracın jant, lastik ve çamurluk içleri konsantre jant ve lastik temizleyici solisyon ile kaplanır. Basınçlı yıkama makinesi yardımıyla otomobilin dışı, kir, çamur ve diğer yüzeysel yabancı maddelerden arındırılır. Aracın dış yüzeyi özel bezler yardımıyla kurulanır. Aracın paspasları temizlenir. (Halı paspaslar vakum veya fırçalama yöntemiyle, kauçuk veya diğer maddelerden üretilmiş olan paspaslar özel köpük ile yıkanarak temizlenir.) Aracın iç kısmı çok güçlü emiş gücüne sahip özel vakum makinesiyle süpürülür. Basınçlı hava ile en ince noktalarda detaylı temizlik sağlanır. Aracın camları özel buğu önleyici cam temizleyici ile içten temizlenir. Aracın jant ve lastiklerinin uzun süre temizlik ve parlaklığını koruyabilmesi için, jant ve lastik parlatıcı özel solisyon uygulaması yapılır. Aracın paspaslarının üzerine özel kağıt paspas yerleştirilir. Aracın dikiz aynasına özel aromalı araç kokusu asılır. Su Kaydırıcı Cam Kaplaması Uygulama yapılacak cam veya camlar özel temizleyici solisyonlar ile temizlenerek her türlü kir ve kalıntıdan arındırılır. Özel su kaydırıcı solisyon uygulanır. Vinil Koruma Uygulama yapılacak alanlar özel temizleyici solisyonlar ile temizlenerek her türlü kir ve kalıntıdan arındırılır. Özel vinil ve plastik koruyucu solisyon uygulanır. Motor Temizleme Aracın kaputunun içerisinde yer alan elektronik aksamlar özel su geçirmez koruyucu madde ile kaplanır. Kaputun içerisinde yer alan tüm parçalara özel temizleyici solisyon uygulanarak motorun ve diğer tüm parçaların üzerindeki yağ, kir ve diğer yabancı maddeler temizlenir. Kaputun içine ve kaputun alt kısmında bulunan keçeye basınçlı buhar uygulanarak temizlik sağlanır. Kaputun üzerine uygulanan özel solisyon sayesinde motorun daha ilk günkü gibi görünmesi ve daha geç kirlenmesi sağlanır. Antifirizli Özel Cam Suyu Kış aylarının en zor koşulları için üretilmiş olan ve -40 santigrat derece soğuğa karşı dayanıklı Auto Fresh cam suyu; net görüş sağlar, yol koşullarında cama yapışan tüm maddeleri sökmekte etkilidir. Sileceklerin sürtünmesini azalttığı için sileceklerin kullanım ömrünü uzatır. Sileceklerle cam arasında kayganlık sağladığı için camın çizilmesini ve camda oluşan silecek izlerini önler.

Dragger
17-02-2011, 18:53
336 TL nedir?

Sanki uygulama yapıyorlar.

Detaya bakınca 1 yıkama var, bi de motora ilac sıkarlar o kadar...

mrtngn
17-02-2011, 19:02
Sıradan yapılan bicok seyi ballandıra ballandıra yazmışlar :):)

19,90TL'ye bedava bunlar ama tabi yapmak var yapmak var

htec
17-02-2011, 19:24
Yarın ben gideceğim hem bana da çok yakınmış, Gidip bi bakalım nasıl işçilikleri ;)

Evrenoz
17-02-2011, 19:54
Utanmasalar cama astıkları koku ve kağıt paspas için 3 paragraf yazı yazacaklarmış..

HALUK
17-02-2011, 20:01
vay be okuması baya sürdü :)
paspaslara özel uzaydan ithal kagıt koyuyorlarmış o bile dünya para yapar :)

DogukanB
17-02-2011, 20:03
adamlar Türk milletini tanıyor, uzun yazalım nası olsa okumaz vay be derler mantığı

aviator35
17-02-2011, 22:33
saçmalık bu

Murat Özcan
17-02-2011, 23:08
nasıl bırsey bu

berkay_aydin
18-02-2011, 02:37
Özet: Cilalı iç dış yıkama

S.Özeren
18-02-2011, 02:45
Würth'deki cam filmi için konuşmamdan sonra bidaha adım atmam kolay kolay...