PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell müşteri hizmetleride tanıdık?

Ahmet Saraçoğlu
03-03-2011, 23:55
Arkadaşlar 8gb vınn internet paketini kapatmak istiyorum.Ama genel merkez ilk başlarda 2 yıllık taahütten dolayı 70 x24 tl lik rakamı ödemeden ayrılamazsınız diye bişey söyledi.Sonrasında bikaç arkadaşım öyle bişey olmadığını , bayide zorluk çıkarıp isyana bağladığında gayette güzel kapattıklarını söyledi.

Geçen ay da hat almaya gittiğim esnada öylesine sorduğum görevli bayan kapatmak için gereken ücreti söylemeden önce net paketinin telefon numarasına benzeyen numarasını istedi , bi saat evirip çevirdikten sonra ''140 lira civarı bi rakam görünüyo, ama her ay değişken olur , aylar ilerledikçe bu rakam daha da artabilir'' dedi.Çok samimi ve mantıklı bulmadım açıklamayı , acaba kapatma ücreti kalktı da bayiler kime ne geçirebilirlerse onumu ödetmeye çalışıyor diye bi soru işareti oldu ve erteleyelim o zaman dedim araştırmak için.(Tıpkı senelik kredi kartı aidatı gibi itiraz edenden almıyorlarmı acaba?)

Hakikaten bi ücret gerekmiyorsa bunu sinir katsayımı yüksettip kendimi yıpratmadan çözebileceğim , tepkiyle yaklaşmamıza gerek kalmadan sakin sakin halledebileceğimiz bi yol varmıdır?Turkcell de çalışan ve bu konuda bilgisi olan yönlendirecek bi arkadaş varmı acaba?

overblack
04-03-2011, 00:17
tcellle bağlan piskopata :) Allah kurtarsın

onursumer
04-03-2011, 00:23
senin cayma bedelin hediye ettikleri modemdir diye tahmin ediyorum onunda fiyatı 140tl gibi birşeyo lması lazım

tahmin yürüterek soyluyorum bunu ;)

senden tum taksitleri değil sana hediye ettikleri urunun parasını faturana 1 kerede yansıtabilirler o imzaladığın sozleşmede olması lazım :)