PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziosmanpasalilar yardiminiza ihtiyacim var =)

art
25-03-2011, 20:56
Arkadaslar Gaziosmanpasada oturan veya tanidigi olan biri bana yardim edebilirse cok sevinirim. Pazartesi gunu ikametkahimi 2-3 gunlugune oraya almam gerek. Istedigim plakayi ora veriyor da.. Daha sonra tekrar eski adresime donecegim. Kisaca kalacagim bir adres gostermem lazim muhtara. Yardimlarinizi bekliyoruum =)

sulhi
25-03-2011, 21:10
valla dostum ben buraliyim ama..bende yenı eyüp e aldırdım ikametimi ..bakarım gene yardımcı olmak için..

art
25-03-2011, 21:29
valla dostum ben buraliyim ama..bende yenı eyüp e aldırdım ikametimi ..bakarım gene yardımcı olmak için..

valla cok iyi olur abicim pazartesi sabahtan gitmem lazim bisey cikarsa cok mutlu olurum..

onurars
25-03-2011, 22:05
Arkadaslar Gaziosmanpasada oturan veya tanidigi olan biri bana yardim edebilirse cok sevinirim. Pazartesi gunu ikametkahimi 2-3 gunlugune oraya almam gerek. Istedigim plakayi ora veriyor da.. Daha sonra tekrar eski adresime donecegim. Kisaca kalacagim bir adres gostermem lazim muhtara. Yardimlarinizi bekliyoruum =)

yanlız ikamet almak için artık muhtarla çözülmüyor.Taşınacağın evin sahibiyle gop nufus müdürlüğüne gidiyorsun ikametini şu adrese aldıracağını söylüyorsun,nüfus müdürlüğünden verilen evrakla muhtara gidiyorsun muhtar o zaman veriyor ikametgahı.Ayrıca hatırlatıyım muhtar ikametgah verse bile nüfüs müdürlüğü sisteme işlemeden noter kabul etmiyor.Sisteme işlenmesi 5,6 saati buluyor.

sulhi
25-03-2011, 22:06
aynen böle bi durum var artık.

art
25-03-2011, 22:14
sahaneymis.. tesekkur ederim bilgi icin, benim bayagi yakin birini bulmam lazim anladigim =)

art
25-03-2011, 22:18
ama bu arada ev kiraliyo gibi gitmeyecegim atiyorum bi ailenin yaninda kaliyo gibi yapacagim yine de gerekiyor mu ev sahibiyle nufus mudurlugune gitmemiz?

baretta
25-03-2011, 22:22
Muhtarı tanırım , o da bizi tanır ama denildiği gibi bir durum var ortada ancak emniyette ( Küçükköy Meydan'da GOP Trafik Şube 'de) Polis memuru Abdullah'ı bulun sizden daha önce de plaka almıştık Anıl'la ANL 12 deyin en azından fiyatta yardımcı olurlar :)

art
25-03-2011, 22:25
Muhtarı tanırım , o da bizi tanır ama denildiği gibi bir durum var ortada ancak emniyette ( Küçükköy Meydan'da GOP Trafik Şube 'de) Polis memuru Abdullah'ı bulun sizden daha önce de plaka almıştık Anıl'la ANL 12 deyin en azından fiyatta yardımcı olurlar :)

Sagol dostum yine aklimda bulunsun ama fiyati hallettik gibi bisey sorun ikametkah =) Sen nasil hallettin orada mi oturuyorsun?

onurars
25-03-2011, 22:28
ev kiralamıycaksınız evet,o evin sahibi; bu kişi yanımda ikamet ediyor diye yazı yazıyor o yüzden ev sahibi nüfus müdürlüğüne gidiyor.Plaka fiyatlarında gop çok güzellikler yapar üzmez adamı:)

baretta
25-03-2011, 22:31
Sagol dostum yine aklimda bulunsun ama fiyati hallettik gibi bisey sorun ikametkah =) Sen nasil hallettin orada mi oturuyorsun?

İkametgah için prosedürler değişti işte olay Nüfus Müd. de bitiyor , ben zaten burda oturdugum için problem olmadı şanslıydım :)

Fiyatı hallettiyseniz tek problem ikametgah kalmış onu da halledersiniz inşallah , bir yolu bulunur mutlaka ;)

art
25-03-2011, 22:52
insallah =)) yardim beklemeye devaaaam...

art
26-03-2011, 03:35
guncelll =))

__FrK__
26-03-2011, 09:02
bende gop dayım ama o iş için bigün ayırmak lazım oda benim için çok zor maalesef, yalnız bi muameleci ayarlarsan sağlam bişekilde halledersin

Cem.B
26-03-2011, 09:20
gop mu plakada güzellik yapar,gop plakada güzellik yapmayan tek ilçedir direk isim alcaksan min 1000 tl