PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuning Türkiye ve Auto Hi Fi Ağustos sayıları bayilerde

onurdemir
28-07-2007, 14:18
http://img340.imageshack.us/img340/4426/tantm1iq4.jpg

Tuning Türkiye’nin Ağustos sayısı bayilerde. Derginizde bu ay tam 9 modifiyeli otomobil bulunuyor. Bunların içinde 0-100 hızlanma değeri sadece 3.1 saniye olan Ankara’daki 600 beygirlik motor+Nos sistemiyle donatılmış Pontiac Firebird, yine Ankara da araç sahibinin kendisinin uyguladığı Turbo ve diğer tüm işlemlerle 370 hp gücünün üzerine çıkan Honda Civic VTI, 302 hp gücündeki Turbo kitli Mini Cooper S (Dinamometre görüntüleri yer almaktadır), kapak aracımız olan ve motor modifiyelerinden sonra 300 hp üstünde bir güce sahip olan Rover 220 Turbo, Alanya’dan Volkswagen Bora, İzmir’den Peugeot 206 XS, Mini Cooper S jantlarına sahip olan ve tüm body kit, iç mekan ve müzik sisteminde değişikliklere uğrayan Tokat ilinden Murat 124, Antalya’dan Peugeot 106 GTi ve ilk arka tamponun her iki yanından çıkan egzoz sistemiyle bu konuda bir devrimi başlatan Honda Civic, Türkiye’nin ilk ve en çok satan modifiye dergisi Tuning Türkiye’nin 55. Sayısında sizleri bekliyor. Ayrıca derginin bu ayki içeriğinde Hot Import Nights Charlotte 2007’den muhteşem görüntüler, tune shop bölümünde en yeni modifiye ürünleri, dünyadan ve Türkiye’den tuning haberleri, www.djbul.com internet sitesinin hazırladığı DJ’S Life köşesi, Hitit rallisinin detayları, Türkiye Oto Drag Ankara ayağından görüntüler ve sonuçlar, 31.000 ziyaretçinin katılımıyla ADK tarafından düzenlenen Otomobil Sporları Şenliğinden görüntüler, Garage Tune bölümünde Ankara Boost Maker firması, geçtiğimiz ay İstanbul Nişantaşı’nda faaliyete geçen Audi Boutique hakkında Audi Pazarlama Müdürü Koray Bebekoğlu ve Şenyıldız Otomotiv’in Genel Müdürü Ulukan Şenyıldız ile yaptığımız röportaj, 11 internet forumunun etkinlik haberleri, Game bölümünde Need For Speed Pro Street’in tanıtımı, Backstage ve MMS bölümleri yer alıyor. Derginizle birlikte dev Pontiac Firebird, Turbo Honda Civic VTI, Rover 220 T ve Murat 124 posterleri’de ücretsiz olarak sizleri bekliyor. Herkes okusun diye Tuning Türkiye 4.90 YTL, Auto Hi Fi 3.90 YTL.

Kapağın daha büyük halini görmek için www.tuningturkiye.com.tr ‘ye girebilirsiniz.

TUNING TURKIYE DERGISI
Haber Müdürü
Onur Ziya DEMİR
onur@tuningturkiye.com.tr

gorke
28-07-2007, 14:30
herşey güzel, tamam ama bazen öyle araçlar oluyoki soğuyorum ya... esasında anlayışta gösteriyorum size, sonuç itibariyle her ay doldurmak zor dergiyi, her ay bi döngü var, ama bazen insanda gerçek modifiye uygulanmış işleri aramıyo değil. herşeye rağmen ben tuning türkiye alıyorum nedense sadece.. gerçek anlamda profesyonelce yapılmış araçların bi tanesini bile görmek o ayki dergide yetio.

onurdemir
28-07-2007, 15:15
Benim isteğimde motor modifiyeli araçları çıkarmak. İnanın sizden çok istiyorum. Artık Özgünü daha sık görür oldum :D Elimizden geleni yapıyoruz bunun için de. Emin olun bu araçları araştırırken Tech Turkey'deki üyeler beğenir mi beğenmez mi diye düşünüyorum. Bu konuda 2 site var. Biri Tech Turkey, biri de Project 01.

2 sitede de yer alan üyelerin yorumları benim ve dergideki diğer tüm çalışanlar için önemli. Onun için yorumlarınızı, dergiyi aldıktan sonra lütfen esirgemeyin.

gorke
28-07-2007, 15:21
demek istediğim şeyi anladığınız için teşekkürler, başarılarınız katlanarak devam edecektir bence... tebrikler...

SerkanKurt
28-07-2007, 15:59
bencede dış görünüş mevzusu bi yere kadar bazı araçlar var dışını tamam güzel yapmış ama araba 1.4 yada ne bilim dizel falan çok itici geliyor bana... daha profesyonel motor modifiyeli araçlar bence daha iyi olucaktır. Bir ara Modify dergisi vardı trtuningin çatısı aldınta çıkıyodu galiba 3 ay çıktı çok güzeldi avrupadan süper mod.lu araçlar çıkıyodu onun tarzı bişey yapması lazım tuningtürkiyenin. Ama gerçekten şuan türkiyedeki en iyi tuning dergisi bence tuningtürkiye
;)

STP
28-07-2007, 16:40
370 hp lık vtec hangısı merak ettım

cem
28-07-2007, 17:34
http://www.tuningturkiye.com.tr/icerik/car2.jpg

Maşallah :icon_wack

Baran^
28-07-2007, 19:22

:D al bendende o kadar

onurdemir
29-07-2007, 11:09

:D:D marjinal olmuş ama dimi :D:beuj:

cem
29-07-2007, 11:15
Güzel güzel cnm lafımız yok ha dergiye , araba güzel ama http://img514.imageshack.us/img514/729/iconweedyg1.gif

Hayırlı satışlar;)

NOSman
29-07-2007, 11:33
Auto Hifi 2 sayıdır Kaliteli dewanını dılerım inşallah..

STP
29-07-2007, 18:36
370 lık vtec kımın bılınmıomu yaf :)

onurdemir
29-07-2007, 18:41
370 lık vtec kımın bılınmıomu yaf :)

Araç Ankarada. FAK plakalı turuncu VTI. Dergiyi yakından alıp inceleyebilirsiniz ;)

STP
29-07-2007, 18:54
FAK ıse okeydır Onurcum :) kardesımız Burtayın aracı :) hıc bahsetmemıstıde suprıs oldu :)

Jam da Joker
29-07-2007, 19:01

Kazasız Belasız :hahaha:

tolgahan ures
29-07-2007, 21:39
.. :scared: ..

efe-E
30-07-2007, 00:18
egzozun markası nedir acaba?

bu arada ne olursa olsun her ay tuning turkiye'mi sagolsun bizim market ayırıyor geldiği gün.

CTG
30-07-2007, 02:55

bu silahlar kullanılmadığı zaman içeri girenlerden mi?

Shadow_Dancer
31-07-2007, 21:36
O cooper S nasıl kapak olmuyor bende onu anlamıyorum...

Nerede bi fiber yıgını var nedense dergilerde hep onlar kapakta...

Özellikle şu sitedeki arabaların çogunun kapak olması lazım ama Oz'un arabası dahi 3 arabayla birden kapak oldu...

Her ay alıyoruz ama her ay ayrı bi hayal kırıklıgı oluyor

Dragger
31-07-2007, 21:58
Ben dragturk.com'da fikrimi belirtmistim, madem sadece techturkey ve project01 kaale alınıyor o zaman burda da fikir belirtmek lazım.

TRde dergi kalitesi '0' altında...

En baslarda TR Tuning kaliteyi kaybetti, sonra tek umudumuz Tuning Türkiye de cuvallamaya basladı malesef...

Neden bir GTIMAG gibi bir dergi yok ülkemizde acaba? Masraf yaparsak dergiyi onlar gibi pahalıya satamayız gibi maddi kaygılar mı var acaba?

Ben sahsen 20 YTL de olsa alırım, yeterki icinde dolu dolu modifiye, bilgi olsun...

Yanlıs anlasılmasın amacım kötülemek degil...Caba cok biliyorum, sabahlandıgını, cogu geceler dergide gectigini de biliyorum Ahmet'ten...

Ama bu cabalamaya bu ugrasmaya nedense her aldıgımız dergi hüsran...

Simdi dergi ucuzlamıs, bi bos ici, bi az geldi gözüme...

160 sayfa tuning turkiye hatırlıyorum, bir de bu aya bakıyorum, 9 modifiyeli otomobil, 2-3 yazı tamamdır, baska birsey yok.

Gittikce dibe dogru gidiyor dergiler, gittikce kötülesiyor.

Umarım en kısa zamanda toparlanırki biz okuyucular da zevkle okuruz, eskisi gibi...

STP
31-07-2007, 22:01
acıkcası haklısın dıycem yavuz ama 20 lıra olsa herkes almaz buna emın ol.pıyasadada araba kalmadı cıkartacak. dergıdekı mantıkta su bıraz: janjanlı fıberlı arabayı kapak yapıyorkı dıkkat cekıp alınsın. gokhanın S ı koysa kapaga bakıcaklar bı jant var ama motorundan kım anlar dıkkat cekmez dıye . onlara gore fıberlı janjanlı araba onemlı. banada gelıyor suan dergıye cıkma teklıfı ama dusunmuyorum acıkcası araba heder olacak dıye

Low-Rider
01-08-2007, 00:19
Simdi dergi ucuzlamıs, bi bos ici, bi az geldi gözüme...

160 sayfa tuning turkiye hatırlıyorum, bir de bu aya bakıyorum, 9 modifiyeli otomobil, 2-3 yazı tamamdır, baska birsey yok.

Gittikce dibe dogru gidiyor dergiler, gittikce kötülesiyor.

Umarım en kısa zamanda toparlanırki biz okuyucular da zevkle okuruz, eskisi gibi...
Ucuzlama oranıyla doğru orantılı olarak sayfa sayısı ve çıkan araç sayısıda düştü tabi,geçen ay ki dergide yazmışlardı bunu.

TuningTurkiye'yi ilk çıktığı günden beri alıyorum,ama son 2-3aydır bencede bir gerileme söz konusu.Eskiden heryeri fiberde olsa daha kaliteli araçlar çıkıyordu dergiye.

onurdemir
06-08-2007, 20:51
Arkadaşlar o halde şöyle yapalım... Fiber dolu araçlardan bi 5 tane daha ekleyelim o 9 aracın yanına. Sayı oldu 14. Yeterli olur mu? Halen anlamak istemeyenler var. Motor modifiyeli araç bu kadar çıkmıyordu. Artık çıkıyor. Artık 1 dyno için, bir motor modifiyeli otomobil için tam günümüzü hiçe sayıyoruz. Eskiden böyle mi oluyordu ? Hayır. GTImag denilen derginin kalitesizliğini göremiyorsanız, grafik hatalarını, kadraj hatalarını göremiyorsanız o zaman Tuning Türkiyeye eldeğmeyin derim. 1 sayfa için sabahlara kadar bilgisayar başında fotoğraf araştırdığımızı, tasarım yaptığımızı biliyorum. İçerik aynı. Hiç bir farkı yok. Kalitede düşüş yok. Yeniler sayfası yine 10 sayfa. Tune shop bölümü yine 6-7 sayfa. Oyun bölümü, garage tune, teknik bölümler, etkinlik haberleri yine aynı sayfa. Çok farklı yeni bölümlerde bunlara eklenecek zamanla... Düşen tek şey 2-3 carzone ve dimma body kitli Peugeot araçlar... Onlarıda bırakın çıkarmayalım... Çünkü ben yazısını yazmaktan, grafikerlerde aynı araçların tasarımını yapmaktan sıkıldı... DragTurk'ün sahibi Doğan, benim gün içinde msnde olduğum her saniyede konuştuğum bir dostumdur. Tuning Türkiye dergisi içinde de her yerde Dragturk ismini de görebilirsiniz. Düşüncelerim yine aynı. Genel kitle bilinci olarak Project 01 ve Tech Turkey'den daha iyisi yoktur... Bu, Dragturk'de bu işi bilen yok demek değildir. Eğri oturup doğru konuşalım... Sağlam araç, kapak demek. Özgün, Erdoğan, Selahattin vs.vs. Nasıl kapak oldu? Eşi benzeri olmadıkları için... Yapın, yayınlayalım. Bu ay kapakta 2 gruba birden hitap ediyoruz. Intercooler'dan motorda neler olabileceği anlaşılabildiği gibi dış kısmının da boş olmadığı gözüküyor. Bu araçlarda emek çok. Ben o Rover'ı 1.5 senedir dergiye çıkarmak için çabalıyorum. Bu araca da laf söylüyorsanız geriye söylenecek, konuşulacak birşey kalmıyor.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ediyorum.