PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell Kontratlı İphone 4 Ayarlıyabilecek Olan

Cem.B
11-04-2011, 19:34
Turkcelle sordum bugün telefon getiremiyorlarmış..Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı ?

senna
11-04-2011, 19:35
getiremiyorlarmılş derken?

sırada bekliyorumda bende sıkıntı netymiş?

individual
11-04-2011, 19:38
valla cevahir aveda vardı dün satıştaydı ama kontratlı satmıyor ***** avea peşin yada kredi kartı.

Cem.B
11-04-2011, 19:42
getiremiyorlarmılş derken?

sırada bekliyorumda bende sıkıntı netymiş?

2-3 ayda bir tane geliyormuş..

SaBRi
11-04-2011, 19:46
turkcell platinum üye isen arayınca eve yolluyolar diye duydum ama ben aradıgım zaman elimizde yok dedi sinirlendim dogubanktan aldım

kampanya yaptık k.kartına diyorlar arıyosun telefon yok diyorlar

senna
11-04-2011, 19:46
2-3 ayda bir tane geliyormuş..

o fena kuyruklu yalan:) tanıdığın varsa eğer sen istanbulda anında alabilirsin aslında boluya sevkiyat yapamadıklarından sıra bekliyorum bende bölge müdürünün haberi olmasına rağmen

onursumer
11-04-2011, 19:48
ben dün aldım daha bi araştırayım ellerinde vardırda eşe dosta saklamışlardır

ali-d
11-04-2011, 19:52
o fena kuyruklu yalan:) tanıdığın varsa eğer sen istanbulda anında alabilirsin aslında boluya sevkiyat yapamadıklarından sıra bekliyorum bende bölge müdürünün haberi olmasına rağmen

Ağabey, Bolu'ya 14 Nisan'da Electroworld açılacak biliyosundur, belki onlar getirebilir bi kaç tane açılışa özel. Tanıdıkların varsa bi sor istersen.

Cem.B
11-04-2011, 19:52
ben dün aldım daha bi araştırayım ellerinde vardırda eşe dosta saklamışlardır

kanka varsa haber versene

senna
11-04-2011, 19:53
Ağabey, Bolu'ya 14 Nisan'da Electroworld açılacak biliyosundur belki onlar getirebilir bi kaç tane açılışa özel. Tanıdıkların varsa bi sor istersen.

valla haberim yok teşekkür ederim bilgi için eğer tcellden zaten hayır gelmezse oradan alırım olmadı çok teşekkür ederim

onursumer
11-04-2011, 19:54
kanka varsa haber versene

tamam bir sorayım birçok büyük marketlerde var bu arada

en son marmara forum saturnde gordum teşirde bile vardı 1hafta once :D

media market vs gibi yerlerdede bulunabiliyor

ben yarın bi sorar donerim kesin zulalarında vardı iphone4 yok çekiyorlar herkese :D

kardeşimin doğumgnudydu dün çoktum tepelerine çıktı bitane ortaya hemen :D

hasan çağri
11-04-2011, 19:56
Capitol deki Trcell ve suadiyedki büyük türksel de cihaz mevcuttu en son 2 hafta önce gittik aldık capitolden.

Cem.B
tamam bir sorayım birçok büyük marketlerde var bu arada

en son marmara forum saturnde gordum teşirde bile vardı 1hafta once :D

media market vs gibi yerlerdede bulunabiliyor

ben yarın bi sorar donerim kesin zulalarında vardı iphone4 yok çekiyorlar herkese :D

kardeşimin doğumgnudydu dün çoktum tepelerine çıktı bitane ortaya hemen :D

ok kanka çok sağolasın haber bekliyorum..

yan53
kadıkoyde bır cok telefoncuda 16-32 gb kontratlı alıp kutusunu acmadan satmıs olan teller var...dun bı telefoncu arkadasım vardı galaksy s almaya gıttım elınde 15 tane felan vardı...bence alınır adına faturalı olmasada garantılı cıhaz oldugundan hıc bır sıkıntı olmuyor..

Derman
11-04-2011, 19:59
fiyatları ne durumda bilen var mı ki

EMG
11-04-2011, 20:01
gecen hafta arkadaşa aldık turkcell kontratlı tanıdık vasıtasıyla, bi soriyim yarın haber veririm uzman

Cem.B
11-04-2011, 20:01
ya esasında bnm 4 e merakım yokta geçen fatura öderken abi çok fatura ödüosun kontratlımı falan dedi yok dedim normal fsatura dedi gel telefon verelim ii dedim müsait olduğumda uğrarım konuşruz,bgn gittim telefon yok :)

benide bikere gaza getirmiş oldu bulmak lazım :)

Cem.B
11-04-2011, 20:03
gecen hafta arkadaşa aldık turkcell kontratlı tanıdık vasıtasıyla, bi soriyim yarın haber veririm uzman

eyv kardeşim paspas işine dönmesin çabuk olsun hahaha

Low-Rider
11-04-2011, 20:04
kanyon turkcelle bak

almadan önce oraya sormuştum vardı ellerinde

aldıktan sonra farklı zamanlarda 2kere yine sordum öylesine gittiğimde yine var dediler

EMG
11-04-2011, 20:05

ahahah o zaman yarın öğlen gibi hatırlat bana telden veya faceten mesaj atarsın :)

ali-d
11-04-2011, 20:09
valla haberim yok teşekkür ederim bilgi için eğer tcellden zaten hayır gelmezse oradan alırım olmadı çok teşekkür ederim

Ne demek ağabey. Yapı Kredi Bankasının yanında hemen, köşedeki yeni binanın alt katına açılıyor. Billboardlara falan reklam verdiler 14 Nisan,06:00'da açılıyor diye ama dikkattinden kaçtı sanırım. Umarım getirirler bi kaç tane açılış için millet bekliyor çünkü. Becikoğlu AVM'nin girişindeki Turkcell tanıdık, yarın unutmazsam senin için sorarım, yapabilecekleri bir şey varsa P.M. atarım ben sana.

Cem.B
11-04-2011, 20:10
ahahah o zaman yarın öğlen gibi hatırlat bana telden veya faceten mesaj atarsın :)

ok hacı yarın özgürün dediği gibi kanyonada telefonla sorarım,telefonda kolpa yapmazlar dimi

senna
11-04-2011, 20:11
Ne demek ağabey. Yapı Kredi Bankasının yanında hemen, köşedeki yeni binanın alt katına açılıyor. Billboardlara falan reklam verdiler 14 Nisan,06:00'da açılıyor diye ama dikkattinden kaçtı sanırım. Umarım getirirler bi kaç tane açılış için millet bekliyor çünkü. Becikoğlu AVM'nin girişindeki Turkcell tanıdık, yarın unutmazsam senin için sorarım, yapabilecekleri bir şey varsa P.M. atarım ben sana.

o tcellde vardı bir tane post cihazlarındaki sorun nedeniyle alamadım sonrasında sinirlendim zaten kendi hatalarından dolayı ben telefon alamadım

ilgin için teşekkür ederim

ali-d
11-04-2011, 20:16
o tcellde vardı bir tane post cihazlarındaki sorun nedeniyle alamadım sonrasında sinirlendim zaten kendi hatalarından dolayı ben telefon alamadım

ilgin için teşekkür ederim

Valiliğin karşısındaki köşede olan Turkcell'de onların oradaki pos cihazını deneselerdi keşke. Neyse, ben yarın uğrayıp sormaya çalışırım ellerinde var mı yok mu diye.

senna
11-04-2011, 20:17
Valiliğin karşısındaki köşede olan Turkcell'de onların oradaki pos cihazını deneselerdi keşke. Neyse, ben yarın uğrayıp sormaya çalışırım ellerinde var mı yok mu diye.

şirket kaynaklı bir problemleri varmış anlattılar biraz ama unuttum şu an ykb nin kredi kartlarında sıkıntı vardı

Low-Rider
11-04-2011, 20:21
ok hacı yarın özgürün dediği gibi kanyonada telefonla sorarım,telefonda kolpa yapmazlar dimi

telefonda kolpa yapabilirler belli olmaz

piyasa adamısın harvey nicholsten alışverişini yapmaya gittiğinde uğra sor:p

ali-d
11-04-2011, 20:33
şirket kaynaklı bir problemleri varmış anlattılar biraz ama unuttum şu an ykb nin kredi kartlarında sıkıntı vardı

Ben pos cihazı bozuldu sandım abi, sorunu çözmüşlerdir umarım. Konuyu da fazla kirletmeyelim, açan arkadaşa ayıp olmasın. Dediğim gibi ben yarın uğrar var mı yok mu diye sormaya çalışırım.

SErhat.
11-04-2011, 20:59
iPhone5 çıkacak..Hatta geçen hafta gümrükte yakalamışlar yurda kaçak sokarken 5'leri daha tanıtımı yapılmadan(gazetede okudum) ama hâlâ piyasada 4 kıtlığı var..

Low-Rider
11-04-2011, 21:04
iPhone5 çıkacak..Hatta geçen hafta gümrükte yakalamışlar yurda kaçak sokarken 5'leri daha tanıtımı yapılmadan(gazetede okudum) ama hâlâ piyasada 4 kıtlığı var..

Daha çıkmayan telefonu nasıl getiriyolar ki?Çakma olmasın

Ogedov
11-04-2011, 21:05

gümrükte yakalananlar iphone 5 değil tayfon 5:D

okanturan
11-04-2011, 21:06
cem bende var yarın gel alledelim

SErhat.
11-04-2011, 21:06
Daha çıkmayan telefonu nasıl getiriyolar ki?Çakma olmasın

Abi varmış.Okulda filan bahsediyorlardı Abd'ye gidip gelenler.Resmi tanıtım yapılmamış ama çıkmış diyorlardı.Zaten resmi tanıtımı da hep Haziran'da yapıyorlar..

Nitekim gazetede de okudum öyle bir haberi.700.000 Euro değerindeymiş ele geçirilen telefonlar.

Neyse konuyu dağıtmayayım ben.:rolleyes:

Low-Rider
11-04-2011, 21:07
"Futbol topu" 6 bin kaçak İphone çıktı - En Son Yaşam Haberleri - Habertürk (http://www.haberturk.com/yasam/haber/617411-futbol-topu-6-bin-kacak-iphone-cikti)
Çinde üretilen diyor:)

Ogedov
11-04-2011, 21:11
Abi varmış.Okulda filan bahsediyorlardı Abd'ye gidip gelenler.Resmi tanıtım yapılmamış ama çıkmış diyorlardı.Zaten resmi tanıtımı da hep Haziran'da yapıyorlar..

Nitekim gazetede de okudum öyle bir haberi.700.000 Euro değerindeymiş ele geçirilen telefonlar.

Neyse konuyu dağıtmayayım ben.:rolleyes:

Görende Apple değilde Mahmutpaşa telefon ithalat-ihracat ltd. şti. a.ş. holding sanki:D
lansman yapmadan telefon satmaya başlamış koskoca iphone!
senin arkadaşlar fil kadar aslan da görmesinler orda:D
Kusura bakma ama inceden sıkmışlar gibi geldi...

SErhat.
11-04-2011, 21:13
"Futbol topu" 6 bin kaçak İphone çıktı - En Son Yaşam Haberleri - Habertürk (http://www.haberturk.com/yasam/haber/617411-futbol-topu-6-bin-kacak-iphone-cikti)
Çinde üretilen diyor:)

Ama bende de iPhone 3G 8GB var.O da Çin üretimi.:)

Neyse;sorun o değil aslında.Yeni nesli çıkacak bir telefon ama hâlâ piyasada bulunamıyor..

SErhat.
11-04-2011, 21:16
Görende Apple değilde Mahmutpaşa telefon ithalat-ihracat ltd. şti. a.ş. holding sanki:D
lansman yapmadan telefon satmaya başlamış koskoca iphone!
senin arkadaşlar fil kadar aslan da görmesinler orda:D
Kusura bakma ama inceden sıkmışlar gibi geldi...

Abiler sıkmışlardır sıkmamışlardır.Ben duyduğumu ve okuduğum bir haberi söyledim.

Sorun o değil.

Sorun bahsi geçen iPhone'lerin yeni modeli çıkacak olmasına rağmen iPhone4'ün hâlâ Türkiye'de istediğin anda bulunamaması.Operatörler kampanya yapıyorlar ama lafta.Almaya gidiyorsun;telefon yok ellerinde.:)

Cem.B
11-04-2011, 21:23
cem bende var yarın gel alledelim

pm attım kardeşim

C!N
12-04-2011, 10:19
2 ay bekledim ki Zonguldak'a gelmesi durumunda ilk 3 kişi arasındaydım, daha fazla sabredemedim Blackberry kontratlı HTC aldım :D

Şahan
12-04-2011, 11:24

halledemezsen Ankara'dan yardımcı olurum..

Dağhan
12-04-2011, 12:21
İp5 seneye mayısta çıkacak onun daha yolu var...
Bu arada bugün bakırköye inicem isterseniz meydan turkcell ve capacitydeki turkcelle sorabilirim?