PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nette Peşin Fiyatına Taksitli Satış Sitesi

__FrK__
15-04-2011, 09:05
Tavsiye üzerine sorup aratırıp öğrendiğim SanalPazar.com - Alveriin yeni tad (http://www.sanalpazar.com) diye bi site var kısaca; sahibinden benzeri ücretsiz üye olunuyor, kredi kartına peşin fiyatına taksit yapıyor, satıcıdan %5 komisyon kesiyor, kargoyuda belli bir ölçüye kadar 5 tl ye gönderiyor ve parayı onay verildiği gün satıcının hesabına geçiyor... Sonuçta aşşağı yukarı hepimizin aramızda alış verişi oluyor işimize yarayabilir diye düşündüm bilmeyenlere duyurulur, bilenlerde + - bildiklerini sitenin işleyişi ile alakalı deneyimlerini paylaşırlarsa iyi olur...

Konu Lowrider' ın bilgisi dahilinde açılmıştır.

Day Walker
15-04-2011, 09:08
o kadar çok site var ki kafamız karışıyor artık o yüzden yine bilindik ve güvenilirliği kanıtlanmış siteleri tercih etmek lazım

__FrK__
15-04-2011, 09:17
o kadar çok site var ki kafamız karışıyor artık o yüzden yine bilindik ve güvenilirliği kanıtlanmış siteleri tercih etmek lazım

kesinlikle ama bana göre burda cezbeden peşin fiyatına taksit olayı , satıcıdan daha düşük komisyon kesilmesi ve kargonun uygun olması

Day Walker
15-04-2011, 09:26
kesinlikle ama bana göre burda cezbeden peşin fiyatına taksit olayı , satıcıdan daha düşük komisyon kesilmesi ve kargonun uygun olması

anladığım kadarıyla site daha yeni inceleme fırsatım olmadı biraz zaman geçsin bakalım aynı duruşlarını koruyorlarsa o zaman değerlendirilebilir.

multispace
15-04-2011, 12:34
bilgilendirme için teşekkürler .

sanctuary35
15-04-2011, 13:11
konuyla alakasız ama
Memory Cards, Micro SD Cards, USB Memory Sticks, SD Cards, SDHC - Free Delivery (http://www.mymemory.co.uk/)

bu siteyi bilen kullanan varmı?? kulaklık alıcam ve burda 80 90tl olan kulaklık ordan 40liraya gelior. ekşisözlükte falan baya iyi yorumları var sitenin ama güvenemedim

-fatih-
15-04-2011, 17:02
bu siteyi bende takip ediyorum uzun süredir üyeliğimde var.ama daha alışveriş yapmadım..seçenekleri güzel bir site..

Mutu
15-04-2011, 17:12
Hepsiburada.com.

50 kglık halter setimi 10 tllik kargoyla getirdiler, 12 taksite kadar vadesiz(2,4,6,8,10,12 ay) olmak üzere 36 aya kadar taksit imkanı var. Sürekli kişiye özel fırsat ürünleri sunması da cabası.

FaBeRgE
15-04-2011, 17:15
Hepsiburada.com.

50 kglık halter setimi 10 tllik kargoyla getirdiler, 12 taksite kadar vadesiz(2,4,6,8,10,12 ay) olmak üzere 36 aya kadar taksit imkanı var. Sürekli kişiye özel fırsat ürünleri sunması da cabası.

hepsiburada mı ? Aklı olan bu siteden alışveriş yapmasın, süper hızlı gönderi etiketli ürünler 10günde geliyor. Gerisini siz hesap edin

Mutu
15-04-2011, 17:16
hepsiburada mı ? Aklı olan bu siteden alışveriş yapmasın, süper hızlı gönderi etiketli ürünler 10günde geliyor. Gerisini siz hesap edin

Ben şimdiye kadar hiç bir ürünümü 10 günde almadım. Henüz de 46 belgem yok ;)

Örnek vereyim 11inde aldığım mp3 player 12sinde elimde oldu. Hem de hızlı gönderi dahi değildi.

Diğer siparişlerimi de inceledim en geç gelen 4 gün sonra ulaşmış elime :)

Ersin YILDIZ
15-04-2011, 17:18
Satışlarda gitti gidiyor gibi ücret kesiyor mu ilan için yoksa sahibinden.com gibi ücretsiz mi ?

__FrK__
15-04-2011, 17:19
Hepsiburada.com.

hepsiburada fahiş fiyatlarla ürün satıyor

__FrK__
15-04-2011, 17:20
Satışlarda gitti gidiyor gibi ücret kesiyor mu ilan için yoksa sahibinden.com gibi ücretsiz mi ?

%5 komisyon kesiyor sahibinden %7 galiba

Mutu
15-04-2011, 17:20
....................

Ersin YILDIZ
15-04-2011, 17:22
%5 komisyon kesiyor sahibinden %7 galiba

gitti gidiyorda ilan vermek ıcın de ucret alıyor ya onu sormak ıstemıstım

Mutu
15-04-2011, 17:22
hepsiburada fahiş fiyatlarla ürün satıyor

Şimdiye kadar aldığım ürünlerin daha uygununu bulsam dahi daha iyi taksit imkanı ve ulaşımsağlayanını bulamadım, o sebeple genelde hepsiburadadan alışveriş yaparım. :icon_tup:

-fatih-
15-04-2011, 17:24
sayısız alışveriş yaptım bende h.buradadan bende hiç bir sorun vs ile karşılaşmadım..

__FrK__
15-04-2011, 17:26
gitti gidiyorda ilan vermek ıcın de ucret alıyor ya onu sormak ıstemıstım

yok ücretsiz ilan veriyorsun sadece satışda %5 satıcıdan kesiliyor

Ersin YILDIZ
15-04-2011, 17:27
yok ücretsiz ilan veriyorsun sadece satışda %5 satıcıdan kesiliyor

tamam cok tesekkur ettım nısan ayı boyunca onuda kesmıyormus :)

__FrK__
15-04-2011, 17:32
tamam cok tesekkur ettım nısan ayı boyunca onuda kesmıyormus :)

yok ya o dükkan sahiplerine sanırım bende oradan falan okudugum kadarını bılıyorum aslında

_FrKn_
15-04-2011, 19:39
hepsiburada ile bizimde toplamda 1000 tl yi aşkın tutarda alışverişimiz oldu.bir kaç kargo gecikmesi haricinde hiç sorun çıkmadı.
alacağınız ürünü önceden akakce.com gibi sitelerden fiyat aralığına,en düşük fiyata vs. bakarsanız zaten çok fark varsa başka siteden alırsınız olur biter yani.bir sitede ucuz olan ürün başka bir sitede pahalı,ucuz olan sitedeki pahalı bi ürün diğerinde ucuz olabiliyor sonuçta.

hepsiburada nın fırsat ürünleri de çoğu zaman normal fiyatları yani pek bi fark olmuyor çoğuda göz boyama bence.
sonuçta herifler 98 den bu yana işlerini sürdürdüklerine göre o kadar da kötü sayılamazlar :)

TUĞRA
26-08-2011, 21:01
arkadaşlar yeni konu açmak istemedim, bu bahsettiğiniz sanalpazar sitesini kullanan, ilan açıp, satış yapan veya alışveriş yapan varmı?

__FrK__
27-08-2011, 02:20
ben toplamda 3 ürün sattım 4 ürün aldım çok şükür sıkıntısız

Eren G.
27-08-2011, 02:40
Sanal pazardan ipod almistim kardesim icin. Hicbir problem yasamadim.

Hepsiburadadanda son iki sene ozellikle cok alisveris yaptim bir ara hatta her hafta bisehler geliyordu.Genellikle populer olan urunlerde bir problem yasamadim uzun kargo haricinde.
500 liralik alisverise verdikleri cekler vardi bayramda onlari kullandim sonra problem olmayinca yine Yilbasi kampanyalarinda alisveriS yaptim mikrodalga firinin yanina kitap dvd pc icin birkac malzeme aldim yine hediye ceki kazandim. Hediye ceklerinden biriyle notebook cantasi aldim bir hafta beklettiler sonra cantayi teslim aldik gozuktu. Binbir itiraz sonrasi ikiaya cantayi alabildik. Dedeme aldigim tel. Ekrani catlak cikti iade edip parasini almamiz yine iki aydan uzun surdu ki garanti icin ne kadar dolasip tartistigimi saymiyorum. En beteri ise call centerlari aradiginiz zaman ilk yirmi dkk icinde ulasirsaniz gidin piyango bileti alin. Artik hicbirsey almiyorum.

AtmoSpheriC
27-08-2011, 11:59
Ben şimdiye kadar hiç bir ürünümü 10 günde almadım. Henüz de 46 belgem yok ;)

Örnek vereyim 11inde aldığım mp3 player 12sinde elimde oldu. Hem de hızlı gönderi dahi değildi.

Diğer siparişlerimi de inceledim en geç gelen 4 gün sonra ulaşmış elime :)

ürünün stok durumuna göre değişiyo ya bnde çok alışveriş yaptım.. 2 günde gelende oldu 1 haftada gelende oldu.. hç olmazsa güvenilir site..

TUĞRA
29-08-2011, 12:24
siteden birşey satmak istediğimizde fatura fotokopisi talep ediyorlar, 2.el veya y.dışı üründe fatura ibraz etme şansımız yok, bu sebeple satışı iptal ediyorlar.. hiç alışveriş yapan yokmu arkadaşlar?

TUĞRA
10-09-2011, 19:52
bu siteden satış yapan kimse yokmu?

GTCihad
10-09-2011, 23:18
bu site açılmıyor bende :s