PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Citroen C3 Pluriel hakkında bilgiye ihtiyacım var

onursumer
17-04-2011, 12:43
arkadaşlar kuzenime ilk arabasını alıcaz

baş belası bi dogo su var çokta araba kullanan biri değil daha çok günlük arada sırada sağa sola gitmek için ve keyfi gezmek için kullanıcak

standart 4kapı araçlardan da hoşlanmadığından ve yapısı gereği kopeğe çok uygun olduğundan

C34 pluriel e karar kıldı

bu araç hakkında genel bilgiye ihtiyacım var ozellikle kronik sorunları varmı bu tavanın sokulup takılabiliyor olması biraz içime kurt duşuruyor

araç düz vites olucak genel olarak bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

ilgilendiğimiz fiyat aralığı aşağı yukarı ilandaki araç gibi olucak

Citroën C3 Pluriel 1.4i 2004 Model 17.950 TL Sahibinden satılık ikinci el Turuncu renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-cok-temiz-orjinal-c3-pluriel-1-4-cabriolet-46844094/detay/)

teşekkurler şimdiden

onursumer
17-04-2011, 17:32
sitroenci yokmu ya :)

şu açılır tavanla ilgili bilgi sahibi olsam yeter bana :D

ahmetbaha-drs
17-04-2011, 17:35
Ya Onur bu arabada köpekle nasıl rahat edicek bende onu tam olarak çözemedim:D Sırf Tavanından dolayımı bakıyor? Suzuki Jimny Cabrio'da bakabilir öyleyse.
2005 Suzuki Jimny JLX Cabrio 16.500 TL Sahibinden satılık ikinci el (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-jimny-2005-model-cabriolet-jimny/detay/)

Kutay
17-04-2011, 22:14
onur ,sana şu kadar diyim. Citroen servisinde yıllardan beri tanıdığım ustaların tek lafı ; Citroenin alınacak son arabası :D:D

onursumer
17-04-2011, 23:22
Ya Onur bu arabada köpekle nasıl rahat edicek bende onu tam olarak çözemedim:D Sırf Tavanından dolayımı bakıyor? Suzuki Jimny Cabrio'da bakabilir öyleyse.
2005 Suzuki Jimny JLX Cabrio 16.500 TL Sahibinden satılık ikinci el (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-jimny-2005-model-cabriolet-jimny/detay/)

ya arka koltukları falan yatıp pickup gibi olması çok hoşuna gitmiş birazda farklı şeyleri sever standart birşey istemiyor :)

onur ,sana şu kadar diyim. Citroen servisinde yıllardan beri tanıdığım ustaların tek lafı ; Citroenin alınacak son arabası :D:D

yapma ya valla bende aracı gorunce ozellikle tavandan kıllanmıştım da

neye gore bu şekilde yorum yaptılar acaba problem olarakmı yoksa tasarım kullanım 2. el hareketliliği olarakmı

farklı alternatifler de bakıyoruz zaten tavsieyleere açığım :)

S.Saka
17-04-2011, 23:37
Valla bu arabaya o parayı vermek bana çöpe atmak gibi geliyor yanlış anlamayın ama lütfen

ikinci elde elinizde patlar aldığınız paralara satamazsınız gibi

Kutay
18-04-2011, 11:03
onu bildiğin gibi zaten iç mekandan gelen ses konusunda o kasa C3 leri biliyorsun. Bide o aracın her yeri geçme/alyen bağlantılı.. bir süre sonra araçtan gelen sesler kendini aşıyor ve bağlantı yerlerinde problemler oluyor. boşluk olmaya başlıyo her bağlantı noktasında. ve 2. el konusuna değinmiyorum hiç :)

onursumer
18-04-2011, 11:13
onu bildiğin gibi zaten iç mekandan gelen ses konusunda o kasa C3 leri biliyorsun. Bide o aracın her yeri geçme/alyen bağlantılı.. bir süre sonra araçtan gelen sesler kendini aşıyor ve bağlantı yerlerinde problemler oluyor. boşluk olmaya başlıyo her bağlantı noktasında. ve 2. el konusuna değinmiyorum hiç :)

tamamdır bi an arkadaşımın 206 cc geldi aklıma vazgeçirmem gerekiyor anlaşıldı :D

Ogedov
18-04-2011, 12:14
Onur arabayı gördüğün yerde koşarak kaç biz servise geldimi kapıları kapatıp yokuz diyoruz :D
Şaka bi yana bazıları çok severek sorunsuz biniyorlar ama çoğunda ses-su alma-açılır tavan mekanizması bozulması gibi problem ler çıkıyor bizide çok uğraştırıyor açıkçası :( bide satmaya aylar önce karar verin istediğiniz paraya hayatta satamazsınız evlat olur bakmakla yükümlü olduklarınız diye sgk'ya eklersiniz :D

onursumer
18-04-2011, 12:50
tahmin ettiğim gibi en buyuk sıkıntısı tavan satma kısmı neyse alır binerde

tavan uğraştırıcak belli o yüzden farklı araçlara yoneliym ben :)