PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İcradan satılık Ferrari!

h.guroglu
20-04-2011, 11:46
http://im.haberturk.com/2011/04/20/622674_detay.jpg?1303291275

stanbul'da borçtan dolayı icralık olan 2003 model Ferrari 360 Modena F1, 80 bin liradan satışa çıkartıldı.

AA muhabirinin icrafirsatlari.com sitesi yetkililerinden aldığı bilgiye göre, 200 bin lira muhammen bedelle satışa çıkartılan Ferrari 360 Modena F1, dün yapılan ilk ihalede alıcı bulamadı.

34 NAZ 29 plakalı araç, 80 bin liradan tekrar satışa çıkartıldı. İkinci ihale, 25 Nisan'da gerçekleştirilecek.

fiyatı okadarda makul gelmedi bana :D

Onuralp
20-04-2011, 11:52
2.'den alırlar. Liselilerden biri girer tellaliyesi, kdv'si girer sonra "a niye galeriden almadım" der. :D

buraek4
20-04-2011, 11:58
bunun alıcısı çoktan bellidir..bir yolunu bulup kapatırlar

Shekil
20-04-2011, 13:01
alalım bunu nasıl basvuru yapicz ;) bu fiyata vermesler adamlar fiyatı yüksek tutarlar kesin

h.guroglu
20-04-2011, 13:09
alalım bunu nasıl basvuru yapicz ;) bu fiyata vermesler adamlar fiyatı yüksek tutarlar kesin

icrafirsatlari.com | icralık arabalar evler ve diğer icralık malların ihaleleri, ucuz 2. el araç ihalesi, icra ihalelerinde hızlı ve güvenilir hizmet (http://www.icrafirsatlari.com) araştır biraz daha neler neler var sitede ;)

///KDrÖZER
20-04-2011, 13:33
ağlayanın malı gülene yaramaz derler...
rabbim kimseyi düşürmesin...Gerçekden zor.

dirk
20-04-2011, 13:35

ferrarisi olanın pek üzülceğini sanmam ama hondam gitse üzülürdüm :D

elpadre
20-04-2011, 13:37
alalımm :)

///KDrÖZER
20-04-2011, 13:44
ferrarisi olanın pek üzülceğini sanmam ama hondam gitse üzülürdüm :D

onu bunu bilmemde yaşamadıysan anlayamazsın gerçi senin için honda neyse belki satılanlar içinde o arabalar öyledir.

altima
20-04-2011, 13:44
ağlayanın malı ile gulunmez....

Saygılar
Rıdvan.

bhdrgzd
20-04-2011, 15:06

bende aynen böle düşünüyorum..

+1

keskinli_ali
20-04-2011, 15:21

Saygılar
rıdvan.

+11111111111111

messi
20-04-2011, 17:12
aynı düşünceye sahibimdir her zaman. ;)
bu yüzden ömür boyu aç kalacağımı bilsem bile icra memurluğu falan yapamam.
dayanamamki...

mgnPower
20-04-2011, 17:17
degil 80-100bin lira bizim mitsubishinin yari parasina verseler icradan mal almam istegim dahilinde. Allah'da boylesine mal almayida sahip olduklarimizi bu sekilde kaybetmeyide gostermesin insallah.

DOHC
20-04-2011, 18:49

Saygılar
Rıdvan.

Peki bu kişinin ağlattığı kişiler ne olacak? Herhalde keyfinden icra gelmedi bu adama.....
Sen malı almak istersen alacaksın ki bu kişinin ağlattığı kişilerin azıcıkta olsa yüzü gülsün...... Alacakları azalsın veya kapansın......

Serkan06
20-04-2011, 18:55
vermezler zaten bunu asıl alacak kişiler, indiriverirler almaya kalkarsan....

Dağhan
20-04-2011, 18:56
Peki bu kişinin ağlattığı kişiler ne olacak? Herhalde keyfinden icra gelmedi bu adama.....

Her icra yiyen birilerini ağlattığı için yemez biraz dikkat abi ;)

Evrenoz
20-04-2011, 19:05

Kesinlikle katılıyorum... Ne olursa olsun zor durumda olan birinin malı yağma edilirmiş gibi yok pahasına giderse haklı veya haksız o malda 1001 ah olur..

Evrenoz
20-04-2011, 19:10
Sen malı almak istersen alacaksın ki bu kişinin ağlattığı kişilerin azıcıkta olsa yüzü gülsün...... Alacakları azalsın veya kapansın......

Öyle mi?

Son 1 senedir yakınen takip ettiğim bir olayı anlatayım.

X kişi bordolu olarak çalışmadığı patronuna çeşitli kandırmalar sonucu ( şu gün para gelecek gel imza at, öderiz nasıl olsa ) sahip olduğu tek mal olan evi ve arabası tutarında ( yaklaşık 400 bin tl ) kefil oluyor.

Daha sonra patronu olacak kişi borçları ödemiyor. Patronunun evleri, fabrikaları da bankalarca ipotekli olduğundan alacaklılar direk kefile gidiyor.

Evini satışa çıkarıyor, arabasını haczediyor, evindeki eşyaları haczediyor. Tüm bu satışların da yok pahasına olduğunu söylemeye gerek yok herhalde..

Kefilin cebine imza attığı meblağlardan 1 kuruş girmediği takdirde malını mülkünü, sağlığını, ailesini kaybediyor.

Şimdi gerçekten ağlayan kim? Sen alacaklıyı güldürüyorsun ama boğazından 1 kuruş geçmemiş adamın hayatını, ailesinin hayatını, çocuklarının geleceğini de aldığının farkında mısın? O aldığın evde huzurlu uyuyabilecek misin?

O yüzden iyi düşünmek lazım bazı şeyleri yaparken ve söylerken...

HaKo
20-04-2011, 19:26
icra zaten almış adamın malını bi bedele sayıp adamdan çıkmış o mal kaça satılırsa satılsın artık onu ilgilendiren bir durum yok. 2. el araba kovalıyosunuz kelepir düşeş olsun diye o zaman onuda almayın gidip en pahalı fiyatı koyandan alın, sen helal paranla aldıktan sonra icralıkmış aceleymiş ihtiyaçtanmış ıvırmış zıvırmış hikaye alırım keyiflede binerim hurafe bunlar.. kaldıki icralık arabalar öyle bedavayada gitmiyor zaten, onları kovalayan adamda çok.

cem
20-04-2011, 19:27
Öyle mi?

X kişi bordolu olarak çalışmadığı patronuna çeşitli kandırmalar sonucu ( şu gün para gelecek gel imza at, öderiz nasıl olsa ) sahip olduğu tek mal olan evi ve arabası tutarında ( yaklaşık 400 bin tl ) kefil oluyor.

Daha sonra patronu olacak kişi borçları ödemiyor. Patronunun evleri, fabrikaları da bankalarca ipotekli olduğundan alacaklılar direk kefile gidiyor.

Evini satışa çıkarıyor, arabasını haczediyor, evindeki eşyaları haczediyor. Tüm bu satışların da yok pahasına olduğunu söylemeye gerek yok herhalde..

Kefilin cebine imza attığı meblağlardan 1 kuruş girmediği takdirde malını mülkünü, sağlığını, ailesini kaybediyor.

Şimdi gerçekten ağlayan kim? Sen alacaklıyı güldürüyorsun ama boğazından 1 kuruş geçmemiş adamın hayatını, ailesinin hayatını, çocuklarının geleceğini de aldığının farkında mısın? O aldığın evde huzurlu uyuyabilecek misin?

Dogru diyorsunda Turkiye'de suçu yokken malını kaybeden kefilin Ferrari'sinin olma ihtimali %0.01 dir heralde :)

TUĞRA
20-04-2011, 19:56
tabi hoş durumlar değil ancak hiç kimseye durup dururken icra gitmiyor, illaki bi yerlerde bi hatalar bi eksiklikler yapmıştırki icra elindekini almıştır, icradan o aracı çıkaran değil aracını icraya kaptıran düşünsün, birçok kişi borcunu ödemediği için haciz gelio, peki diğer türlü o borçlar nasıl tahsil edilecek? veya bu haczedilen mallar çöpemi gidecek? satılacakki alacaklı da parasını tahsil etmiş olsun..

Evrenoz
20-04-2011, 19:58
Dogru diyorsunda Turkiye'de suçu yokken malını kaybeden kefilin Ferrari'sinin olma ihtimali %0.01 dir heralde :)

Belli olmaz valla..

Bize göre Ferrari epey tepede bir araç. Ama gecekonduda yaşayan birine göre de 400 bin tl'lik bir ev, bizim için ferrarinin olduğundan daha tepe bir nokta.

Bilinmez işin ne olduğu. Göründüğü gibi olmayabilir herşey, bunu demek istedim ben.

Tugral
20-04-2011, 20:23
valla icrada babasının hayrına olmuyor. Borcunu ödeyemiyorsa kaldırılır. Ferrariye binmesin kendisi satsın ödesin borcunu. Ne kadar yüzsüz adamlar var hayretle bakıyorum eşimin davalarına. Bunun içinde zor durumda kalanlarda var . Zaten bu tip durumlarda avukatlarda dahil olmak üzere gerekli ve yapabildikleri yardımı yapıyorlar. Bende öyle ağlayanın malı gülene yaramaz derdim ama durum öyle değilmiş.

Tugral
20-04-2011, 20:25
Öyle mi?

peki evren burda suçlu kim?

messi
20-04-2011, 20:41
ekonomi düzeldi gibi ama aslında vatandaşın yarısından fazlasının kart veya kredi borcu var.
hemen herkes diken üstünde.
adam 100.000 tl kredi çekmiş x bankadan.
bilmem kaçıncı taksidinde işleri sekteye uğruyo ödeyemiyo geri kalanı.
bankada dururmu anında başlatıyo icrayı.
artık ferrarisimi var hyundaisimi, alıyo götürüyo.
böylelerine üzülürüm...

umut01
20-04-2011, 20:52
Güzel kardeşim ekonomi nereye iyi gidiyor? ülkede işsizlik tavan yapmış, borç tavan yapmış. mutlu azınlığın işleri yolunda sadece. bir tane fabrika açılmamış, var olanlar kapanmış. yatırım yok, teşvik yok. en önemlisi güven ortamı yok.
konuyla ilgili de benim görüşüm, icralık olanların da suçu var, ama iş bitmiş, olan olmuş düşüncesindeyim.

Evrenoz
20-04-2011, 21:25
peki evren burda suçlu kim?

Malesef kanıp kefil olan kişi.. Keşke o kefil olan suçu sadece kendi ödese..

Ama kazın ayağı öyle değil malesef. Gözümün önünde bir aile dağıldı, bir gelecek söndü.

Kefil olan düşünmeden imza atmakla suçludur, kabul. Ancak madem kefil oldun donuna kadar alırım anlayışı da bana gaddarca geliyor. Hani 1 kuruş kefil olanın boğazından geçse eyvallah derim de, geçmemişken kefil olanın ve tüm ailesinin yok olması, mal varlıklarının tamamını kaybetmeleri bana çok rahat bir şekilde kabul edilebilir gelmiyor..

O yüzden her icralık malı "bu malın eski sahibi de can yaktı, ben de gayet gönül rahatlığıyla alır kullanırım" anlayışı bana göre değil. Anlattığım olaydaki gibi durumlar da söz konusu olabilir. Can yakmamasına rağmen o malı kaybeden bir kişi olabilir icra dosyasının arkasında..

Ha bu davada olmaz, başka davada olur. Önemli olan neticede ferrari vs değil. Bu anlayış bana çok normal gelmiyor... Allah bana icradan mal aldırmayı nasib etmesin...

_sinan_
20-04-2011, 22:14
bu düşünceyi hiç sevmiyorum ağlayanın malı muhabbetini icrada banka arabaya el koymuş kişi aldığı borcu ödeyemediği için burda bankamı suçlu araç sahibimi ? biri sizden borç alsa ödemese uzun süre bu şekilde düşünmezdiniz neticede herşeyin belli kuralı var ayrıca siz ihalede aracı alarak borcu kapatıyosunuz eğer sahibi almak istersen önceliği var zaten ki eğer bu araç ihaleden yok fiyatına satılırsa (ki bu işi yapanlar var) onu bende tasfip etmiyorum ama ben bu ağlayanın malı muhabbetini anlamıyorum ayrıca bunu icradan araç alıp satma işini yazdığımız için yazmadım..

DOHC
20-04-2011, 22:34
Öyle mi?

Senin örnek suistimale dayalı, karşı tarafın iyi niyetini kullanmaya giriyor bence. Bu konu ile bir ihtimal uuzzzaakkkktttttaaaannnnnnn bağlayabilirsin bence. Kişisel olarak ben kimseye kefil olmadım olmam da, kimseden de bunu istemem zaten. Ha, bankaların yaklaşımını doğru buluyor muyum (direkt kefile sülük gibi yapışmasını yani) doğru bulmuyorum ama kanunlar böyle malesef...... Banka kefilden, kefil kefil olduğundan alsın yaklaşımı mevcut.....

CRUEL
20-04-2011, 23:00
ağlayanın malı muhabbeti gerçekden saçma parasını verip alıyoruz sonuçda ucuz yada pahalı kimi ucuza gidiyor kimisi haddinden fazlasına gidiyor haddinden fazlasına gittiğinde borçluya yarıyor bu durum. burda icradan araç alan suçlu değil icra edip satışa sunan devletde arayın vebali ki bence bu durumda yapılıcak birşey yok devlette haklı bi şekilde dönmesi lazım bu çarkın.
birine borç verdn ve alamıyosun diyelim verdin mahkemeye adama icra gitti ve alıcağını ancak o şekilde alabildin.bunu yapmıcakmısın? hepimiz bu şekilde alırız. bu durumda kimsede sıkıntı yok alın binin.
tabi alayı yatmış araba olunca bazen alanın yüzü pek gülmüyor:)

messi
20-04-2011, 23:38
ağlayandan kasıt, gerçekten mağdur olan kişiler.
hani en yakın dostuna güvenipde kefil olmuş.
veya işine güvenip krediyle başını sokacağı bi ev almış...

yani bankaları dolandırıp, ordan burdan çalıp çırpan, sonrada evine haciz getirtenler değil ağlayan...

exca-
20-04-2011, 23:57
cebinde olmayan parayla iş yapmicaksın olucak biticek.1 lira 1000 lira 100.000lira.emanet parayla ticaret olmaz..

Tayfun-E30
21-04-2011, 00:02
ağlıyanın malı gülene yaramaz...

hak geçip geçmediğine nasıl emin olabiliyorsunuz? kefilliğide boş verelim hangi araba nasıl hacizedilmiş bilemeyiz... uzaktan davulun sesi herkeze hoş geliyor ödeyememiş almışlar ucuz tabi satın alırım... 50 - 60tl ye buzdolabı beyaz eşyada satılıyor o 50 - 60 tllik taksitleri ödenemedi diye haciz edilen... peynir ekmek gibi kredi kartı dağıtılıyor tutarsız bir ekonomimiz var hayat standartları düşük asgeri ücret 800tl iken prezarvatif dağıtılıcağı yerde 3 çocuk yapın deniliyor... o arabalara niyetlenen zihniyet gider bu eşyaların ticaretinide yapar...

kimsenin inancını sorgulamak kimseye düşmez ama ben zor durumda kalmış müslüman kardeşimin 20 liralık aracını 12 liraya alıp bundan kar elde etmeyi vijdanıma sığdıramıyorum..

exca-
21-04-2011, 00:05
kimse kimseye zorla bişey aldırmıyor,icralık olmayanlar nası olmuyor o zaman?

Jam da Joker
21-04-2011, 00:12
Öyle mi?

Bence saçma bir mantık..
Ben hakkımla paramı kazanıcam o ihaleye giricem 80.000 liradan açılan ihaleden atıyorum 160.000 liraya alın terimle kazandığım para ile araba satın alıcam. Bu araba niye bana yaramasın ? Benmi iflas ettirdim o patronu, benmi silah zoruyla imza attırdım o kefil olan adama ? O adamın ahı yada malında kalan gözü o alıcıya dokunmaz. Onun ahı kefil olduğu patronuna işler, kendisini bu duruma düşüren kişi ihaleden malını mülkünü satın alan kişi değilki sonuçta.. Ha dersenki madem alın teri ile kazanıyorsun git ozaman sıfırını satın al. Kimse x malı 3 kuruşa alabilecekken 10 kuruşa almaz almadığı içinde suçlu veya vijdansız olmaz. Adamın evini arabasını haczeden kim ? Devlet. Peki haczetmesinde devletmi zarara uğrasın ? Bu hatalar zincirinde ucunun en son dokunacağı kişi ihaleye girip alın teri ile o mülkü satın alan kişidir bence..

yiit
21-04-2011, 00:31
REHİNİN PARAYA ÇEVRİLMESİ Ümraniye 3. İcra Dairesi 27/12/2010
YAKALAMA Osmancık 1. İcra Dairesi 06/01/2010
YAKALAMA Sakarya 6. İcra Dairesi 21/05/2010
REHİNLİ (R) FORTİS BANK AŞ ORTAKÖY ŞB 24/09/2008
HACİZLİ(H) İstanbul 2. İcra Dairesi 03/07/2009
HACİZLİ(H) İstanbul 5. İcra Dairesi 02/12/2009
HACİZLİ(H) İstanbul 6. İcra Dairesi 08/10/2009
HACİZLİ(H) İstanbul 6. İcra Dairesi 12/10/2009
HACİZLİ(H) İstanbul 7. İcra Dairesi 14/07/2009
HACİZLİ(H) İstanbul 9. İcra Dairesi 23/09/2010
HACİZLİ(H) Osmancık 1. İcra Dairesi 27/10/2009
HACİZLİ(H) Osmancık 1. İcra Dairesi 06/01/2010
HACİZLİ(H) Sakarya 6. İcra Dairesi 27/04/2010
HACİZLİ(H) Tuzla İcra Dairesi 13/07/2009
HACİZLİ(H) Tuzla İcra Dairesi 09/11/2010
HACİZLİ(H) Üsküdar 4. İcra Dairesi 08/02/2010

sıkıntı büyük

Arenimo
21-04-2011, 00:36
Bizim basimizdan 2 olay gecti birincisi 3 sene evvel tekstil firmamiz war piyasamizda dolandrclik vurgun cok olur bizede denk geldi net hatrlamiyorum ama saglam bi batak verdik avukata verdik meger adam paralari kurdgu sirketten bosandgi karisina atyomus ve lux bir otel kurmuslar antslyada adini vermek istemiyorum o zaman sunu ogrendikki bosandgi karisna yapmasndaki amac bekar bir kadina nerden buldum sorusunu hakim savci soramiyo yattim kalktim deyip gecebiliyolarmis neyse arastirdik carrera 4S leri varmis bulduk icra yoluyla hacizledik bizden kimse el surmedi arac nasyonele cekildi ordan satildi yani olaylar cok farkli bu ferrarininde akibeti nedir bilinmez 2. Olayda gecen sene oldu bir musterimizin yine yuklu bir borcu vardi cekleri dondu avukat araya girdi icralik olmafan 2009 masertai gran turismo yu aldik adaminda isine geldi bizimde binelim dedik 2 hafta bindik aman binmez olsaydik 2. Hafta sonunda araba SS in yolunu tuttu nolursa olsun hayir gelmiyo ister istekli ister isteksiz ama bagzen mecbur kalinabiliyo biz ne yapalim sabhlara kadar tirlarla mal indir bindir risk al sat kovala birisi seni gelsin supursun cok kalem cektigimiz oldu tekstil yap paran olsun tekstili brak huzurun olsun cok dogru bi laftir :)

CRUEL
21-04-2011, 07:58
bi çok insan acil para sıkıntısından yok paraya arabalarını satıyor o zaman onlarıda almayın? kelepir dendiğinde neden atlıyorsunuz? geçin bu işleri..
tabi ihalede fesat olursa haramdır zaten o ayrı bi durum..

başalp
21-04-2011, 08:08
inanın ki beyler piyasa değerinin 1 kuruş altında satılmaz...

Evrenoz
21-04-2011, 08:18
Herkesin görüşü kendine..

İsteyen gidip icradan malı bilir kişinin belirlediği %60 değeri üzerinden başlayan açık arttırmayla ( ilk açık arttırmada satış olmazsa 2. açık arttırma %40 üzerinden olur ) alır kullanır.

Bana ters.. Allah nasib ettirmesin icradan mal almayı.

Ferhat_V
21-04-2011, 08:21
sahibine allah kolaylık versin
bu araba son ihaleye kadar bekler sonrada alır galericiin teki olcağı odur..

h.guroglu
21-04-2011, 08:24
iyide ozmn alacak karşılığıda araç almamak lazım sitede alacak karşılığı araç alan bir çok arkadaşımız var

adam borcunu ödememiş banane ben kazanıp çalıştığım parayla almışmıyım gerisi beni ilgilendirmez ödeseydi borcunu kaybetmeseydi malını mülkünü

HaKo
21-04-2011, 08:27
iyide ozmn alacak karşılığıda araç almamak lazım sitede alacak karşılığı araç alan bir çok arkadaşımız var

adam borcunu ödememiş banane ben kazanıp çalıştığım parayla almışmıyım gerisi beni ilgilendirmez ödeseydi borcunu kaybetmeseydi malını mülkünü

icra olunca günah, hak , aciliyetten kelepir satanı yakalayıp alınca alacak karşılığı alınca caiz... Ne ala memleket :)

h.guroglu
21-04-2011, 08:33
icra olunca günah, hak , aciliyetten kelepir satanı yakalayıp alınca alacak karşılığı alınca caiz... Ne ala memleket :)

yani ama herkes benim senin gibi düşünmeyebilir saygı duymak lazım ben sadece kendi görüşümü yazdım

messi
21-04-2011, 12:20
Herkesin görüşü kendine..

İsteyen gidip icradan malı bilir kişinin belirlediği %60 değeri üzerinden başlayan açık arttırmayla ( ilk açık arttırmada satış olmazsa 2. açık arttırma %40 üzerinden olur ) alır kullanır.

Bana ters.. Allah nasib ettirmesin icradan mal almayı.
noktası virgülüne kadar herşeyi... ;)

Tugral
21-04-2011, 12:53
Malesef kanıp kefil olan kişi.. Keşke o kefil olan suçu sadece kendi ödese..

Ama kazın ayağı öyle değil malesef. Gözümün önünde bir aile dağıldı, bir gelecek söndü.

Kefil olan düşünmeden imza atmakla suçludur, kabul. Ancak madem kefil oldun donuna kadar alırım anlayışı da bana gaddarca geliyor. Hani 1 kuruş kefil olanın boğazından geçse eyvallah derim de, geçmemişken kefil olanın ve tüm ailesinin yok olması, mal varlıklarının tamamını kaybetmeleri bana çok rahat bir şekilde kabul edilebilir gelmiyor..

O yüzden her icralık malı "bu malın eski sahibi de can yaktı, ben de gayet gönül rahatlığıyla alır kullanırım" anlayışı bana göre değil. Anlattığım olaydaki gibi durumlar da söz konusu olabilir. Can yakmamasına rağmen o malı kaybeden bir kişi olabilir icra dosyasının arkasında..

Ha bu davada olmaz, başka davada olur. Önemli olan neticede ferrari vs değil. Bu anlayış bana çok normal gelmiyor... Allah bana icradan mal aldırmayı nasib etmesin...

peki evren bu icra sonrası kaybettiği parasının tamamını bile elde edemeyen davacının durumu ne olacak? Hiç kimse gidip almadı "ağlayanın malı gülene yaramaz" anlayışı ile. Başka ağlayan olmıycakmı? İstisnalara göremi yaşıycaz? Birde bu mal satılmadığı ve paranın ödenemediği durumların sonucunda kefilin veya borclunun yasal olarak ne cezası aldığı hakkında fikriniz varmı? Bazen malların satılmasını herkesten cok hacze uğrayan istiyor

Evrenoz
21-04-2011, 13:04
peki evren bu icra sonrası kaybettiği parasının tamamını bile elde edemeyen davacının durumu ne olacak? Hiç kimse gidip almadı "ağlayanın malı gülene yaramaz" anlayışı ile. Başka ağlayan olmıycakmı? İstisnalara göremi yaşıycaz? Birde bu mal satılmadığı ve paranın ödenemediği durumların sonucunda kefilin veya borclunun yasal olarak ne cezası aldığı hakkında fikriniz varmı? Bazen malların satılmasını herkesten cok hacze uğrayan istiyor

Var kardeşim var,

borçlu senetle borçlandığı takdirde haciz
borçlu çekle borçlandığı ve karşlıksız çıktığı takdirde haciz ve hapis
borçlu çek veya senetle borçlanıp taahhüt verdiği takdirde taahhüt ihlalden max 90 gün hapis
kefil çeke veya senede kefil olduğu takdirde haciz
kefil senede veya çeke taahhüt verdiği takdirde taahhüt ihlalden 90 gün hapis

gibi yaptırımlarla karşılaşıyor. Valla dediğim gibi, herkesin fikri kendine.. Allah canımı alsın ama icradan mal almamı gerektirecek duruma getirmesin. Şahsi düşüncemdir.

PROMINENT
22-04-2011, 20:38
aracın sahibi eroin kaçakcılığından cezaevine girdi..

Onrcn
22-04-2011, 21:14
Simdi para sikintisi nedeniyle ucuza araba satmaya calisani da almayin o zaman. Sizin oraya odediginiz ucret sonuc olarak o kisinin borcundan dusulecek. Haybeye gitmiyor ki. Arti, insanlar batabilir hata yapabilir ve bunun sonucunda mallari satisa cikabilir bunlari alan sikinti mi yasayacak yani.

Ferhat_V
22-04-2011, 21:30
aracın sahibi eroin kaçakcılığından cezaevine girdi..

hoba..bizde sahibine geçmiş olsun diyoduk..şaşırırdım bi taneside düzgün işle sahip olsa şu arabalara..

BosphorusBoys
23-04-2011, 08:59
Dün bir arkadaşımdan tlf aldım yakın arkadası
f 360 Modena aldığını söyledi ve arac 34 naz 29 plakalı arac ve bahsedilen konudaki aracı
80 yada 90 bin Liraya almışh alan arkadas.
Kaskosu ve trafiği için fiyat istedi
arac kasko bedeli 302 bişn çıkmasına rağmen ısrarla 80 bin liraya düşürmemi istedi ama tabiiqi olmadı
ve kasko primi ;
y.kredi 45 bin
Axa 34 Bin
Ak 27 Bin

Bu arada Arac için İstenilen kaskoda Tc numarası Onur ALKAN adına kayıtlıydı belki tanıyanınız vardır.

Ücünden Birine Yaptıracak alsa alan arkadas bende 1 ay büroya uğramayacağım :):):):):)

CRUEL
23-04-2011, 09:08
Dün bir arkadaşımdan tlf aldım yakın arkadası
f 360 Modena aldığını söyledi ve arac 34 naz 29 plakalı arac ve bahsedilen konudaki aracı
80 yada 90 bin Liraya almışh alan arkadas.
Kaskosu ve trafiği için fiyat istedi
arac kasko bedeli 302 bişn çıkmasına rağmen ısrarla 80 bin liraya düşürmemi istedi ama tabiiqi olmadı
ve kasko primi ;
y.kredi 45 bin
Axa 34 Bin
Ak 27 Bin

Bu arada Arac için İstenilen kaskoda Tc numarası Onur ALKAN adına kayıtlıydı belki tanıyanınız vardır.

Ücünden Birine Yaptıracak alsa alan arkadas bende 1 ay büroya uğramayacağım :):):):):)

2.satışı olmadıki aracın daha? sormak için sormuşlardır ya alırsak diye:)

G_TT_I
23-04-2011, 11:51
Aracın üzerinde güzel bir egzoz vardı sanırım, bayaa gazlıyordu, naz plaka başka ferrarilerde var sanırım aga gibi seri yapmışlar.