PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : w201 AMG SORGUSU

SHOCKİNG
29-04-2011, 09:33
Bu linkteki aracı tanıyan bilen gören varmıdır ; Mercedes - Benz 190 190 E 2.3 1985 Model 17.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-190e-amg-2-3-16v-185-hp-tertemiz-47426497/detay/)

Aracı kendime düşünüyorum bu 2.3 lerin kronik problemi , parça sıkıntısı varmıdır ? gideri nasıldır ? hangi araçlarla yürüyebilir vs ... birde mümkünse aracın fiyatı nasıl maksimum ederi nedir?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

ChtArdARSL
29-04-2011, 11:24
Bende cok arıyorum ama fıyat pahalı gıderı karızması cok gzl bır arac..

Mekanık enjeksıyon oldugu ıcın kronık sorunu odur..Ms yaparsan daha ıyı oluyor hem benzın hemde performans artıyor..

Tamponlar harıc tum parcalarını bulabılırsın..

SHOCKİNG
29-04-2011, 13:32
Yorum için teşekkürler..

Varmı başka fikri olan ??

tuner faruk
29-04-2011, 13:40
Aylardır arıyorum çevremdeki herkesde arıyo benim için ama malesef yok bu araç ilk ilanı çıktığında gördüm aradım konuştum torpidoda çatlaklar var klima yok benim kriterlerime uymuyor.
Bu fiyat bence yüksek tabi siz bilirsiniz yinede aracın motoru yeni yapılmış hiç lpg takılmamış bu iyi ama motor nasıl yapıldı nasıl parçalar kullanıldı onuda öğrenmek lazım.

Bu arada araç AMG değildir halk arasında öyle söylenir ama sadece EVO1ve EVO2 ler AMG dir motor Cosworth firmasının yaptığı motordur body ise Mercedes mühendislerinin yapımıdr.

tuner faruk
29-04-2011, 13:42
He birde Mekanik enjeksiyon olduğundan Cahitinde dediği gibi LPG takmak gerçekten sıkıntı ancak benimde kafamdaki proje olan MS takmak ve elektronik enjeksiyona çvirmek en güzel seçenek.Ankara da yapılanı var şuana kadaar bi sorunla karşılaşılmamış yurtdışında kitleri dahi satılıyor.

dragon07
29-04-2011, 13:45
şeytan diyor al bitane merso 190...bas üstüne 100shot nos...yansın gecelerrrrrrrrr...

ama bunları şeytan diyor..

SHOCKİNG
29-04-2011, 14:59
Aylardır arıyorum çevremdeki herkesde arıyo benim için ama malesef yok bu araç ilk ilanı çıktığında gördüm aradım konuştum torpidoda çatlaklar var klima yok benim kriterlerime uymuyor.
Bu fiyat bence yüksek tabi siz bilirsiniz yinede aracın motoru yeni yapılmış hiç lpg takılmamış bu iyi ama motor nasıl yapıldı nasıl parçalar kullanıldı onuda öğrenmek lazım.

Bu arada araç AMG değildir halk arasında öyle söylenir ama sadece EVO1ve EVO2 ler AMG dir motor Cosworth firmasının yaptığı motordur body ise Mercedes mühendislerinin yapımıdr.

Bilgilendirme için teşekkürler amg olmadığını bende biliyorum halk arasında öyle tanınmış olduğu için öyle yazmıştım.:)

Klima olmaması ve torpitoda çatlakarın olması kötüymüş w201 lerin iç aksamının çok zor bulunduğunu biliyorum.

SHOCKİNG
29-04-2011, 15:00
şeytan diyor al bitane merso 190...bas üstüne 100shot nos...yansın gecelerrrrrrrrr...

ama bunları şeytan diyor..

Buda iyidi :D:D....

tuner faruk
29-04-2011, 15:05
Bilgilendirme için teşekkürler amg olmadığını bende biliyorum halk arasında öyle tanınmış olduğu için öyle yazmıştım.:)

Klima olmaması ve torpitoda çatlakarın olması kötüymüş w201 lerin iç aksamının çok zor bulunduğunu biliyorum.

Aynen öyle bulduğundada deli gibi saçma paralar isteniyor 85 model Mercedeste olsa sonuçta Mercedes mantığı var adamlarda..

SHOCKİNG
29-04-2011, 15:12
Aynen öyle bulduğundada deli gibi saçma paralar isteniyor 85 model Mercedeste olsa sonuçta Mercedes mantığı var adamlarda..

Aynen dediğiniz gibi bundan yaklaşık bi 6-7 sene önce falan 1985 w201 2.0 cc karbüratörlü olanlardan vardı elimizde içi tamamen harabe dereceydi komple iç aksamını bulduk adam 2.500 tl den 1 kuruş inmedi şuan olsa kim bilir ne kadar istiycekti :D