PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara ps3 tamir yardımı

yusufcan_k
07-05-2011, 20:56
abilerim bi eşşeklik yaptm ps3 ü söktüm lensi temizlemek için ama toplayamadım topladıgımdada cd yi almıyor içeri ne yapmalıyım yardım eli uzatın ankarada güvenilir servis varmıdır makinanın garantisi yok :) ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

streetracer_nos
07-05-2011, 21:19
yetkili servis olarak sadece bilgili elektronik var.Bir de kızılayda tüp geçitte japon oyuncak falan var tamir yapan

alicancalis
07-05-2011, 22:47
Dikkatli bir sekilde tekrar topla. Halledersin. Bendeilk topladigimda diski almamisti:)

yusufcan_k
08-05-2011, 13:09
kafayı yicem geceden beri video acık 10kere topladum yanlız acarken icinde cd vardı acaba onun yüzünden bi sıkıntı olabilir mi cd yi biz icinden actıktan sonra actık?

burakburn
08-05-2011, 13:14
yanlış hatırlamıyorsam tunalı hilmi caddesinde bikaç yer var tamir yapan

yusufcan_k
09-05-2011, 13:57
yok mu tanıdk servis

teoman_rpm
09-05-2011, 15:05
tunalıda cadde uzerinde sol tarata mangonun karsında one game center var . oranın sahibi gökhan benim yakın arkadasım oraya oturursen teomanın arkadasıyım dersen cok iyi bi sekilde yardım edicektir. ankaradaki nerdeyse butun ps3 tamirini ve satısını onlar yapıolar .

dirk
09-05-2011, 15:18
tunalıda cadde uzerinde sol tarata mangonun karsında one game center var . oranın sahibi gökhan benim yakın arkadasım oraya oturursen teomanın arkadasıyım dersen cok iyi bi sekilde yardım edicektir. ankaradaki nerdeyse butun ps3 tamirini ve satısını onlar yapıolar .

benimkininde fanı hızlı calışmaya başladı bende bi check up yaptırayım isminizi veriyorum..

KingoAtmo
09-05-2011, 15:22
yanlış hatırlamıyorsam tunalı hilmi caddesinde bikaç yer var tamir yapan

ya yanlış hatırlıyorsan

yusufcan_k
10-05-2011, 09:25

tamam abiciğim teşekkürler bugun yarın götürecegim

ya yanlış hatırlıyorsan

:D :D :D mantıklı tabi :D