PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antepli Kebapçı Kardeşimizin Açıklaması (Azına Sağlık) ..

hakotech
14-05-2011, 16:09
antepli bir kebapçinin reklam broşüründen harfi harfine aktarılmıştır. ....

diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte türk delikanlılarının ve genelde de türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir. gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve türkleri çinliler, japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.

icabi halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabi reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?

iç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın vita yağının kolestrol yaptığı palavradır.

kolestrol, kebapları yedikten sonra

iki şise soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.

sakın bu oyuna düşmeyin.

feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.

ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan çin mutfağı diye birşey yoktur.. bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. sakın kanmayın, sakın yemeyin. helal değildir!
siz kebap, ciğer kavurma,nohutlu dürüm, beyran ve mis gibi fistikli baklava yeyin.

unutmayın su uyur, düşman uyumaz!

Erol
14-05-2011, 16:20
olsada yesek gerçekden..:)

TolgaEsentepe
14-05-2011, 16:31
iyi diyor doğru diyorda mesela ben 120 kiloydum çok rahatsızdım bunu bile bile kebap nasıl yiyeyim 5 kilo verdim daha mutluyum kebap yemediğim için :D kaldı 15kilom zayıf olana afiyetler olsun :D

levent
14-05-2011, 16:32
ağzına sağlık hemşerimin :) Erol abinin dediği gibi olsa da yesek..

vtecburhan
14-05-2011, 16:33
marifet yemekte degil eritmekte bence
önceden her işe koşturulurdu şimdi tüm işler masa başında bitiyor haliyle yedigimizi eritemiyoruz.

srdralc
14-05-2011, 16:34
Alayına gider!

Kebap yemeyen sağlıksızdır yiyen değil :)
Yiyenden değil yemeyenden korkacaksın :)

Memlekette her tarafta fakiri zengini en az bir gün mangalı yakar eriyip uçup gitmeliydik her yanımız kebapçı , lahmacuncu vs. :)

VTİ1035
14-05-2011, 16:42
bi iskender olsada yesek şimdi üstünede erimiş tereyağını gezdircen ımmmmhh :)
http://img36.imageshack.us/img36/5169/iskenderkebabistanbul2.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/36/iskenderkebabistanbul2.jpg/)

rodya
14-05-2011, 16:43
Kapitalist pez.. :)

Akın Sarıkaya
14-05-2011, 16:49
daha geçenlerde evde böyle bi muhabbet geçti,yazılanlara harfi harfine katılıyorum..

http://img36.imageshack.us/img36/5169/iskenderkebabistanbul2.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/36/iskenderkebabistanbul2.jpg/)

ağzımın suyunun aktığını hissettim fotoğrafa bakınca :D

Onurkk06
14-05-2011, 17:14
bu konu da donas konusuna görecek yakında yapmayın etmeyin :D

mrtngn
14-05-2011, 17:23
Hey agzına sağlık yaa.Cok güzel söylemiş gercekten ama bicok sey eskisi gibi değil ama ne yesek biyerimize dokunuyo.,küçük bir örnek vereyim;dolapta küçüçük bir domates vardı inanırmısınız 3 günde o domates 2katı büyüklüğünde olmuş hormondan.Durum böyleykende hergün bi kanser hergün bi obezite.

şşşşş yanlış olmasın:cool:

http://i54.tinypic.com/2n20nxx.jpg

kickbuttowski
14-05-2011, 17:24

abi yapmayin sunu ya uzakta olan var..

hayirlisiyla geleyim bi turkiyeye 10 senelik yiyip geri donucem.. :D

Ahmet_28
14-05-2011, 17:46
vallahi helal olsun ağzına sağlık.ne diyeti kardeşim metabolizma meselesi bazı insanlara su içse yarıyor :D ben emre gecüyle yarışırım yani :D öyle iştahlıyım ama kg standart aga 85 maksimum.

ben bunları şirkette diyet yapanlarada hep söylerim can boğazdan gelir yiyin :)

devil_berk22
14-05-2011, 17:58
haftada 1 güzel gider hergün hergün oldumu bozar adamı :)

OmeR-FE
14-05-2011, 18:01
http://sarksofrasi2mk.com/images/sarmabeyti_kabap.jpg

Olsada yesek :)

TayfunS
14-05-2011, 18:16
marifet yemekte degil eritmekte bence
önceden her işe koşturulurdu şimdi tüm işler masa başında bitiyor haliyle yedigimizi eritemiyoruz.

İşte asıl sebep

Mehmet Alacicek
14-05-2011, 18:21
nasılda karnım açıktı bunlar yapılırmı beeee
resimlere bakmıom cok acıktım cünkü bu ne yahuu böle yeyin yemeğinizi bakın dalganıza :)

miniks
14-05-2011, 18:33
yıllarca bu memelkette işnsanlara tereyagı saglıksız diye margarini dayadılar

ne oldu tereyagı cok saglıklı oldu

yıllarca yumurtanın sarısı kolostrol yapar dediler ne oldu ayyuka cıktı

vs vs

adam cok dogru yazmış daha öncede okumuştum takdir ediyorum ve destekliyorum

b16a2
14-05-2011, 18:35
eyi bi eşgili ufak köfte olsada yesek:D:D

Bluttbeton
14-05-2011, 18:36
yiyin kebabı ohh yemişim kolestrolü
http://www.eminbabadurumevi.com/images/adana1big.jpg

otto985
14-05-2011, 18:49
Süper paylaşım ellerine sağlık.

S.Özeren
14-05-2011, 18:56
ben yiyorum valla damak zevkime göre ne istersem :D

messi
14-05-2011, 19:55
kısmen saçma kısmen mantıklı be. :)
beyran+ayran+künefe menüye hayır demem hiçbir zaman. :)

_FrKn_
14-05-2011, 20:35
ağzına sağlık.

Mustafa Birsesli
14-05-2011, 20:59
adam haklı beyler :) şu anda ölüm diyetindeyim yeteri kadar zayıfladıgımda kontrollu olarak tüketime gececegim

aslan
14-05-2011, 21:02
ayakta alkışlıyorum abimizi :bravo:

SONE-R
14-05-2011, 21:10
feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.

burda saçmalamış... kadın hakları, çevre bilinci, eşitlik kötü kavramlar mı? kimbilir kim salladı bu yazıyı.. :icon13:

Ome_RS
14-05-2011, 21:34
Zaten bu dunyada güzel ne varsa ya yasak ya zararlı :D

SekoLive
14-05-2011, 21:37
konu tehlileki olabilir gece geç saatlerde :D

zekky
15-05-2011, 00:12
Ayakta alkışlanıcak adammış.
Hiç kısmadım yediğimi bugüne kadar. Bi gece geç saat yemem gündüz ne bulursam yerim..
Önemli olan rejim değil hareket edip eritmek bence.

berkay_aydin
15-05-2011, 00:36
Evinizde çocuklar,internetin karşısına dizilmiş oturuyorlar. Karşınızda Techturkey'e çıkan tunerlerin elinde adanalar, iskenderler birbirlerine ikram ediyorlar, birbirleriyle yiyorlar, şakalaşıyorlar. O çocuk aklından geçiriyor 'Benim de bir iskenderim olsa, benim de bir adanam olsa...' diyor. 'Anne bana niye almıyorsun?' diyor. 'Bizde niye yok!!!!!' diyor.

messi
15-05-2011, 00:38
Evinizde çocuklar,internetin karşısına dizilmiş oturuyorlar. Karşınızda Techturkey'e çıkan tunerlerin elinde adanalar, iskenderler birbirlerine ikram ediyorlar, birbirleriyle yiyorlar, şakalaşıyorlar. O çocuk aklından geçiriyor 'Benim de bir iskenderim olsa, benim de bir adanam olsa...' diyor. 'Anne bana niye almıyorsun?' diyor. 'Bizde niye yok!!!!!' diyor.
ikinci versiyon buda güzeldi. :D
baba napıyo peki?
al evladım bu kartla git iskender ye bi buçuk, adana ye iki yetmişbeşmi diyo? :D

berkay_aydin
15-05-2011, 00:42
keşke :rolleyes:

elpadre
15-05-2011, 00:53
Helal olsun çok güzel yazmış su an adanadayim Adana kebabı yemedim isyanlardayim :D

SErhat.
15-05-2011, 01:03
Doğruya doğru;ne denilebilir ki..

Eriador
15-05-2011, 01:17
Ne güzel yazmışlar ...

Ah bi iskender olsada adam gibi yesek ! Bence dünyada iskender den daha lezzetli birşey yok sonrasındada lüfer gelir

_FrKn_
15-05-2011, 01:18
görende seyit onbaşı yı kebap yediği için o topu kaldırdı sancak :) ama iyi yazmış yani reklam güzel.

multispace
15-05-2011, 09:20
çok doğru harbiden.

onursumer
15-05-2011, 09:29
valla spor yapan adama kolay kolay ne yese dokunmaz rahatsız etmez diye düşünüyorum ;)

biraz dikkat ettikten sorna herşey serbest :)

fastchild
15-05-2011, 09:38
yumurta kolestrollü dediler sucuklu yumurtamı kesmedim
ağız kokmasını sallamadım gecenin 3'ünde canım çekti işkembeciye gittim
çok fazla et yemeyin dediler varilden mangalım kapıda duruyor siz düşünün
yağ zararlı olabilir kürt böreğinden ve diğer böreklerden kimse ayıramaz beni

80 kiloyum hafif göbekliyim kızlarmı bakmaz işim olmaz sonuncusu diğerleri gibi arabayı kıskanmaya başlayınca paketledim

big&low&slow

şimdi bu konu üzerine akşama dönerci ali ustaya gidicem iskender-döner yemeye

istersem zayıflarım hareketliyimde sıkıntı yok kasmıyorum kendimi

SONE-R
15-05-2011, 09:42
yumurta kolestrollü dediler sucuklu yumurtamı kesmedim
ağız kokmasını sallamadım gecenin 3'ünde canım çekti işkembeciye gittim
çok fazla et yemeyin dediler varilden mangalım kapıda duruyor siz düşünün
yağ zararlı olabilir kürt böreğinden ve diğer böreklerden kimse ayıramaz beni

80 kiloyum hafif göbekliyim kızlarmı bakmaz işim olmaz sonuncusu diğerleri gibi arabayı kıskanmaya başlayınca paketledim

big&low&slow

şimdi bu konu üzerine akşama dönerci ali ustaya gidicem iskender-döner yemeye

duyanda 40 yaşındasın sanır.. :D :D daha yolun başındasın bu hızla gidersen sonun hayırlı olmaz benden sana abi tavsiyesi..

fastchild
15-05-2011, 09:44
duyanda 40 yaşındasın sanar.. :D :D daha yolun başındasın bu hızla gidersen sonun hayırlı olmaz benden sana abi tavsiyesi..

bende tam bu posttan önce son düzenlememi yapmıştım :D zayıflamamda sıkıntı yok abi yaza giriyoruz bisiklet yüzme vs. istersem zayıflarım

SONE-R
15-05-2011, 09:48
bende tam bu posttan önce son düzenlememi yapmıştım :D zayıflamamda sıkıntı yok abi yaza giriyoruz bisiklet yüzme vs. istersem zayıflarım

biran önce zayıfla 15 yaşında çıta gibi olman lazım. obezlik vücuda zararlıdır. kalbe baskı yapar, kanın yağlanır, kalp damarları tıkanmaya başlar, sırtında 50 kg kum çuvalıyla gezmek gibi düşün.. obezlerin ömrü de kısa olur.. hemen zayıfla bakiim :D :D

fastchild
15-05-2011, 10:28
biran önce zayıfla 15 yaşında çıta gibi olman lazım. obezlik vücuda zararlıdır. kalbe baskı yapar, kanın yağlanır, kalp damarları tıkanmaya başlar, sırtında 50 kg kum çuvalıyla gezmek gibi düşün.. obezlerin ömrü de kısa olur.. hemen zayıfla bakiim :D :D

170+ boy ve 80 kiloyum belki bi 10kg verilebilir

ygtkrmdnz
15-05-2011, 11:27
Bir Antepli olarak Et Ve Et ürünlerini sonuna kadar destekliyorum :)

trgy
15-05-2011, 11:32
antepte askerliğimi yaptım,istanbulda yediğim kebapların kebap olmadığını öğrendim.

mükemmel ustalar hepsinin ellerine sağlık.imam cağdaş ve halil ustayı şiddetle tavsiye ediyorum.

h.savas
15-05-2011, 11:38
haftada bir kere olduktan sonra bence hiçbir sorun olmaz

cery
15-05-2011, 11:38
kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şise soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.

bu cümleye bittim :D

SONE-R
15-05-2011, 12:06
bu cümleye bittim :D

:hahaha: :hahaha: buram buram bilim kokan bir cümle.. yazan arkadaşın paçasından ilim irfan akıyor :D :D

tosun
15-05-2011, 12:51
sonuna kadar destekliyorum
aslında asıl sorun yemek değil yediklerimizi eritebilecek bedensel çalışmadan yoksun olmamız..