PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ss rs/forester/ibiza tsi(beklenen gece) :)

ygtrn
15-05-2011, 01:47
evet arkadaşlar herkez için çok keyifli bir gece oldu, okana ve mert'e çok çok teşekkür ederim ayağınıza sağlık....
mert olm nebiçim araban var arkadaş geçsen geçilmiyor antinkuntin bi ismi var yazsan yazılmıyor, bende ibiza yazdım geçtim arkadaş :D

cam car'ımız 1.8 eropa olduğu için saniyeler içinde kayboluyoruz videolarda ama yinede net görüntüler yakaladık sayılır..... :D:D:D:D

yine genel özetlersek ilk gaza basıldığında ben ss rs'e burun çıkarıyorum ibiza 1 2 boy kadar arkamıza düşüp turbosunu dolduğu zaman 3 4 boy ayırıp gidiyor.... ss rs ile aramızda enfazla 1 boy oldu daha fazla ayıramadım....

ss rs/forester/ibiza - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ss-rsforesteribiza_2252481.htm)
ss rs/forester/ibiza - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ss-rsforesteribiza_2252480.htm)
ss rs/forester/ibiza - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ss-rsforesteribiza_2252477.htm)
ss rs/forester/ibiza - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ss-rsforesteribiza_2252478.htm)
ss rs/forester/ibiza - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ss-rsforesteribiza_2252475.htm)
ss rs/forester/ibiza - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ss-rsforesteribiza_2252476.htm)
ss rs/forester/ibiza - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ss-rsforesteribiza_2252474.htm)

sondan 2. videoda 3. viteste basıldı ama kaçtan basıldı bilmiyorum.....

kutsal nacizane yorumlarını bekliyorum.....

ygtrn
15-05-2011, 02:14
ek olarak gecenin sonunda dudullu sapağında bi honda sürüsü denk getirdik üçümüzede eğlence çıktı..... :D

vti'lar tapa gaz sıkarken onlara atığımız makası ve ayırdığımız boy farkını boğazda yapsak iki yaka ayakta alkışlardı herhalde :D:D:D:D:D:D:D:D

cery
15-05-2011, 02:17
araçlara maşallah da ilk videodaki yorumlar süper :D

-hoppaaa
-yiğit ayırıyo var yaa
-valla ayırdı
-çok ayırmadı biraz kafa çıkardı da
+supra da gidior
-supra? supra ne lan :D
+supra toyota :D

ahahhaha

Mutu
15-05-2011, 02:18
O adı acayip gelen ibiza bocanegra mı ? :D
Videoların tekinde söylüyormuş şmdi duydum haha:D

ygtrn
15-05-2011, 02:18
araçlara maşallah da ilk videodaki yorumlar süper :D

-hoppaaa
-yiğit ayırıyo var yaa
-valla ayırdı
-çok ayırmadı biraz kafa çıkardı da
+supra da gidior
-supra? supra ne lan :D
+supra toyota :D

ahahhaha

ahuahuahuahua :D

Emir_b16a
15-05-2011, 02:23
walla vidyoları çeken bendim hayatımda bindiğim en yavaş cam car dı :D ztn bi ara 140 la giderken kapım açıldı düşüyodum :D kapı kolu elimde kaldı falan :D

neyse okanın arabaya maşallah ben bu kdr beklemiyodum allah nazardan saklasın

mertin arabayada maşallah ztn hep kameranın önünden ilk o geçti eksiklerinide tamamlarsa çok can yakar

walla bn cam car da bisizden fazla eylendim ara arkadan vurucaz die çok korktum yetişmek için o europayla nası geldik anlatamam :D

bütün araçlara maşallah :)

3. wideoya dikkat boncanegra bu :D ee yiğitler nerde :D

onur_S
15-05-2011, 02:33
maşallah yiğit,tsi da güzelmiş polo yada bocanegra gideri var sana yakısır :)

Dou
15-05-2011, 02:34
yiğitçim maşallah araban çok güzel

rumble sesine kurban :D

CGTY
15-05-2011, 02:34
Poğaçanegra´ya ve diğerlerine maşallah, güzel denemeler olmuş.

ygtrn
15-05-2011, 02:36
Poğaçanegra´ya ve diğerlerine maşallah, güzel denemeler olmuş.

poğaça :D:D:D:D:D:D:D:D ahuahuahuahuahua

CasabLanca
15-05-2011, 02:36
güzel yürümüş makinalarda videoyu yorumlayan arkadaş sayesinde bu saatte canım poğaça çekti

zekky
15-05-2011, 02:39
Hepsine Maşallah özellikle forester'a.

ygtrn
15-05-2011, 02:41
teşekkürler :)

kutsal
15-05-2011, 03:25
maşalah tüm araçlara.yiğit ben sana bunu daha öncede yazdım şimdide yazıyorum benım sana inanmadığım nokta senin aracının gidişi değil güzel yürüdüğünü zaten söyledim.kadranda sapma var dedım sadece ki 200 lere kadar beraber çıkıyorsanız ss rs ile dedğim gibi kadran senin yanlış gösterıyor çünkü okanın rs nin 200e senin kadranındaki kadar hızlı çıkmıyor neyse öteki konu gibi buda çip olmasın kazasız belasız... kaç bar da denemeler yapıldı?

ALTNSA
15-05-2011, 03:34
maşallah hepsine hepsi birbirinden güzel yürüyor
bu arada bu videolardan pek birşey anlaşılmıyor araç içi çekimleri koyduk hala yoldayız :)
bu konuda devamedebilirsinizdiğer araç videolarıda var

http://www.techturkey.com/forum/videolar/84036-ss-clio-rs-bocanegra-zy-typer-forester.html

komutanbaba
15-05-2011, 05:04
bak arkadaşım senın aracınn dedığın kadar cabuk ıvmelenmesıne nezman inanıcam biliyomusun yarın gece ss rs gelyor ıstanbula deneyın vıdeoları koyun ss i geç ozmn inanıcam

yiğit ben sana bunu daha öncede yazdım şimdide yazıyorum benım sana inanmadığım nokta senin aracının gidişi değil güzel yürüdüğünü zaten söyledim.kadranda sapma var dedım sadece ki 200 lere kadar beraber çıkıyorsanız ss rs ile dedğim gibi kadran senin yanlış gösterıyor çünkü okanın rs nin 200e senin kadranındaki kadar hızlı çıkmıyor

Geçen konu da sadece geç diodun şimdi 200 km mi oldu kutsal? Bu sefer neyle deneyelim lambo,ferrari falan uygun mu ??

BoraRS
15-05-2011, 10:04
maşalah tüm araçlara.yiğit ben sana bunu daha öncede yazdım şimdide yazıyorum benım sana inanmadığım nokta senin aracının gidişi değil güzel yürüdüğünü zaten söyledim.kadranda sapma var dedım sadece ki 200 lere kadar beraber çıkıyorsanız ss rs ile dedğim gibi kadran senin yanlış gösterıyor çünkü okanın rs nin 200e senin kadranındaki kadar hızlı çıkmıyor neyse öteki konu gibi buda çip olmasın kazasız belasız... kaç bar da denemeler yapıldı?

Kutsal olm sen değil miydin bu 306 GTI ile yürüyemezsin diyen bu Forester için :D Ben mi yanlış hatırlıyorum :) Eğer SS RS in 1 boy önünde gittiyse ki videolar onu gösteriyor, o zaman ciğerli 306 GTI' a temiz 7-8 boyu var bu Foresterin demedi deme;)

AvcI
15-05-2011, 10:05
devam yiit ;)

ygtrn
15-05-2011, 10:09

1.2 bar

ama neymiş benim araç 0-100 5 saniyelere inermiş :) niye? çünkü ss rs önden çekişli 6 saniye gibi çıkıyor, 4 çeker aracın sarmadan 5 saniyelerde tırmanacağı kesin ;)

sağol kutsal eyvllh :)

TaGo
15-05-2011, 10:10
Daha öncede söylemiştim diye hatırlıyorum. Yiğitin araba mükemmel ivmeleniyorrrrr ancak 100 e kadar. Dikkat edilmesi gereken aynı performans 100-200km için geçerli değil. Buna rağmen araba harikalar yaratıyor. Maaşallah.

Benim 0-100 hzlanmam yiğit kadar anca vardır ama, 100-200km hzlanmam ağırlık farkından 13 sn lerde ;)

yani subaru ile denerken özellikle gc8 lerle bu kıstası göz önünde bulundurun.

ygtrn
15-05-2011, 10:27
Daha öncede söylemiştim diye hatırlıyorum. Yiğitin araba mükemmel ivmeleniyorrrrr ancak 100 e kadar. Dikkat edilmesi gereken aynı performans 100-200km için geçerli değil. Buna rağmen araba harikalar yaratıyor. Maaşallah.

Benim 0-100 hzlanmam yiğit kadar anca vardır ama, 100-200km hzlanmam ağırlık farkından 13 sn lerde ;)

yani subaru ile denerken özellikle gc8 lerle bu kıstası göz önünde bulundurun.

kickboxer
15-05-2011, 11:14
maşallah araçlara bu arada subarunun setup ney

ygtrn
15-05-2011, 11:39
maşallah araçlara bu arada subarunun setup ney

td04, wrx ic, evc6, 60lık düz boru, iridyum buji, walbro pompa...

aviator35
15-05-2011, 11:46
lpg charger da yok muydu bu subaruda?:) aracı çok beğeniyorum, bir kaç zamandır forumun en ilgi çeken araçlarından birisi.

ygtrn
15-05-2011, 11:54
lpg charger da yok muydu bu subaruda?:) aracı çok beğeniyorum, bir kaç zamandır forumun en ilgi çeken araçlarından birisi.

evet lpg'de var ama lpg ile denemedik :)

aviator35
15-05-2011, 14:05
arkadaşım MaşAllah diyorum, inşAllah daha iyisi olur.

kickboxer
15-05-2011, 14:13
td04, wrx ic, evc6, 60lık düz boru, iridyum buji, walbro pompa...

maşallh ustlerın daha guzel olsa cok daha ıyı olur headers up pipe yada ustlerde bıraz daha ıyı ufleyen bı turboyla cok cok ıyı olur bu araba ozellıkle headers up pipe fark ettırır kaza bela vermesın

kutsal
15-05-2011, 14:20
Geçen konu da sadece geç diodun şimdi 200 km mi oldu kutsal? Bu sefer neyle deneyelim lambo,ferrari falan uygun mu ??

geçen konuda güç demiyordum gir yazdıklarımı oku dayno verısı belli aracın gücüne ne diyim oku konuyu bakalım ivmelenmesınımı sorgulamısım yoksa gücünümü;)

kutsal
15-05-2011, 14:22
Kutsal olm sen değil miydin bu 306 GTI ile yürüyemezsin diyen bu Forester için :D Ben mi yanlış hatırlıyorum :) Eğer SS RS in 1 boy önünde gittiyse ki videolar onu gösteriyor, o zaman ciğerli 306 GTI' a temiz 7-8 boyu var bu Foresterin demedi deme;)

yok bora abi ben 306 yı geçemez demedım zaten geçtiği videolar var 3 boy atmıs bızım arkadaısn 306 ya bende dedım ki arada 3 boy var 306 ile demekki kadranda sapma var dedim.ki sadece 0 100 üne takılmadım 0 200 ün içinde çok hızlı dedım yanı saddece kalkışı kıyas almadım sen beyaz ışık takmak için kadrnaını sökmüşsun hararetın flnda çalışmıyomus kadranında sapma olmus olabılceğeını kabul etmedın olay bundan ibaret başka bir problem yok ortada zaten

Emir_b16a
15-05-2011, 14:27
yok bora abi ben 306 yı geçemez demedım zaten geçtiği videolar var 3 boy atmıs bızım arkadaısn 306 ya bende dedım ki arada 3 boy var 306 ile demekki kadranda sapma var dedim.ki sadece 0 100 üne takılmadım 0 200 ün içinde çok hızlı dedım yanı saddece kalkışı kıyas almadım sen beyaz ışık takmak için kadrnaını sökmüşsun hararetın flnda çalışmıyomus kadranında sapma olmus olabılceğeını kabul etmedın olay bundan ibaret başka bir problem yok ortada zaten

kutsal dün snin için gps tende ölçtük sapmayı :) standart kadran sapmasından başka sapma yok yani snin araban ne gösteriyosa onunkide öle gösteriyo %10 sapma her araçta olur ;)

ygtrn
15-05-2011, 14:45
kutsal dün snin için gps tende ölçtük sapmayı :) standart kadran sapmasından başka sapma yok yani snin araban ne gösteriyosa onunkide öle gösteriyo %10 sapma her araçta olur ;)

bunuda bi video'ile ispatlayabilirz istek üzerine :D

cnzdmr
15-05-2011, 15:04
bunuda bi video'ile ispatlayabilirz istek üzerine :D

artık ispatlama kardeşim biseyi yeter :)

ygtrn
15-05-2011, 15:10
artık ispatlama kardeşim biseyi yeter :)

:d:d:d:d:d

komutanbaba
15-05-2011, 16:01
geçen konuda güç demiyordum gir yazdıklarımı oku dayno verısı belli aracın gücüne ne diyim oku konuyu bakalım ivmelenmesınımı sorgulamısım yoksa gücünümü;)

Arkadaş ben yalan mı söylüyorum yazdıklarında alıntı yaptım aha bak burda işte;

http://www.techturkey.com/forum/videolar/83795-forester-0-100-yeter-artik-11.html

bak arkadaşım senın aracınn dedığın kadar cabuk ıvmelenmesıne nezman inanıcam biliyomusun yarın gece ss rs gelyor ıstanbula deneyın vıdeoları koyun ss i geç ozmn inanıcam şuanki verilerinle bir m3 ten hızlı olduğunu söyluyorsun kadranına görede o gözukuyor m3 ü geç ozmn inanıcam kadranına ok zaten senin aracın yavas demıyorum çok ıyı kategorısıne göre dıyorum ama kadrandakı hız yok dıyorum olay bundan ıbaret hala ınsanlar anlamamakta ısrar edıyorlar ve sende benım görusum bu bunu savunuyorum hala ne sneın aracını kötuledım nede buna benzer bırsey yaptım yıne söyluyorum aracın çok ıyı ama kadranda çok çok daha ıyı gözukuyor anladınmı bunun çözumu orj verılerınde bı m3 ıle denemek cunku ondan 1 sanıye kadar daha ıyı vıdeon var buda demek oluyor kı m3 lere sen üflüyorsun...

+ olarak güçten falan bahseden kim ?? Ben orada güç yazmadım, geç yazdım. Bence sen önce benim yazdıklarımı dikkatlice bi oku..

ygtrn
15-05-2011, 23:29
Arkadaş ben yalan mı söylüyorum yazdıklarında alıntı yaptım aha bak burda işte;

http://www.techturkey.com/forum/videolar/83795-forester-0-100-yeter-artik-11.html

+ olarak güçten falan bahseden kim ?? Ben orada güç yazmadım, geç yazdım. Bence sen önce benim yazdıklarımı dikkatlice bi oku..

:D:D:D:D: ahuahuahuahuah

Alicanrs
15-05-2011, 23:44
Maşallah yiğit güzel saplamasyon yapmışsın =)

ygtrn
15-05-2011, 23:48
Maşallah yiğit güzel saplamasyon yapmışsın =)

ahuauauhua eyvllh :)
bide şu tünel işini çözeymişim daha iyi olacakmış, okan dötüme girio diyom napıo bu?

meğer rüzgar kesiomuş hiç aklım almadı valla :D

ClioSportAge
15-05-2011, 23:49
olm rs lere olan tüm sempatimi aldın artık RS almıcam ama yigit 1.4 hondamla istersen deneyebiliriz. yalnız 3000 deviri geçersen keserim lastiklerini :D:D

Alicanrs
15-05-2011, 23:50
ahuauauhua eyvllh :)
bide şu tünel işini çözeymişim daha iyi olacakmış, okan dötüme girio diyom napıo bu?

meğer rüzgar kesiomuş hiç aklım almadı valla :D

çakallık cnm krdşm :D

ygtrn
15-05-2011, 23:51
olm rs lere olan tüm sempatimi aldın artık RS almıcam ama yigit 1.4 hondamla istersen deneyebiliriz. yalnız 3000 deviri geçersen keserim lastiklerini :D:D

knka senin hatrın için kaparım evc'yi nolcak 0.4 barda sıkarız canın sağolsun :D

otto985
15-05-2011, 23:56
Vallahi Maşallah forester a süper yürümüş Allah kazadan beladan korusun :)

ygtrn
15-05-2011, 23:56
çakallık cnm krdşm :d

:d:d:d:d:d:d

ygtrn
16-05-2011, 00:03
Vallahi Maşallah forester a süper yürümüş Allah kazadan beladan korusun :)

Cliosportve
16-05-2011, 00:20
Maşallah Forestera ve İbizaya

kutsal
16-05-2011, 01:26
bak arkadaşım senın aracınn dedığın kadar cabuk ıvmelenmesıne nezman inanıcam biliyomusun yarın gece ss rs gelyor ıstanbula deneyın vıdeoları koyun ss i geç ozmn inanıcam şuanki verilerinle bir m3 ten hızlı olduğunu söyluyorsun kadranına görede o gözukuyor m3 ü geç ozmn inanıcam kadranına ok zaten senin aracın yavas demıyorum çok ıyı kategorısıne göre dıyorum ama kadrandakı hız yok dıyorum olay bundan ıbaret hala ınsanlar anlamamakta ısrar edıyorlar ve sende benım görusum bu bunu savunuyorum hala ne sneın aracını kötuledım nede buna benzer bırsey yaptım yıne söyluyorum aracın çok ıyı ama kadranda çok çok daha ıyı gözukuyor anladınmı bunun çözumu orj verılerınde bı m3 ıle denemek cunku ondan 1 sanıye kadar daha ıyı vıdeon var buda demek oluyor kı m3 lere sen üflüyorsun...

bak bakalım benmı yalan atıyorum ıstedığın yerlerı alıp koyma buraya ne demısım orda geç demişim aralarında nekadar sanıye farkı olabılr bak bakalım videoya salise oynar salise

komutanbaba
16-05-2011, 01:56

bak bakalım benmı yalan atıyorum ıstedığın yerlerı alıp koyma buraya ne demısım orda geç demişim aralarında nekadar sanıye farkı olabılr bak bakalım videoya salise oynar salise

yok arkadaş ben daha sana birşey demiyorum.. 0-100 5 sn. çıkmaz dedin çıktı yok sapma ıvır zıvır,sonra ss rs'i geç inanıcam dedin ss rs'i de geçti adam hala kadran ıvır zıvır.. Bi de o kadar tünel ayakları falan yapmış Okan.. Yazık gerçekten yazık..

ALTNSA
16-05-2011, 08:02
ya bu tünel muhabeti ney ya yanyana gidince tünel i rs mi yapıyormuş bence asıl yanyana gitmediklerinde rs çok daha iyi açılıyor
peki bana bu 3 lü denemelerde rs in forester ı geçmesini neye bağlayacaksınız birisi en sağda birisi en solda beyler boş muhabetlere gerek yok o tünel diyenler bu videolarda forester ın geçilmesini neye bağlıyacak merak ediyorum ? forester iyi güzel gidiyorda gerçekten çirkinleşmeye gerek yok ayrı ayrı bastıklarında rs in geçtiği bariz ortada böyle şeylerle ortalık kızıştırmaya gerek yok typercılarla uğraşıyoruz bide bunlarla uğraşmayalım rica ediyorum

YouTube - ss-forester-boce 2.mpg (http://www.youtube.com/watch?v=mqs1IXyj6dQ)
YouTube - ss-forester-boce 3.mpg (http://www.youtube.com/watch?v=lN9RYzShJWk)

BoraRS
16-05-2011, 08:43
ya bu tünel muhabeti ney ya yanyana gidince tünel i rs mi yapıyormuş bence asıl yanyana gitmediklerinde rs çok daha iyi açılıyor
peki bana bu 3 lü denemelerde rs in forester ı geçmesini neye bağlayacaksınız birisi en sağda birisi en solda beyler boş muhabetlere gerek yok o tünel diyenler bu videolarda forester ın geçilmesini neye bağlıyacak merak ediyorum ? forester iyi güzel gidiyorda gerçekten çirkinleşmeye gerek yok ayrı ayrı bastıklarında rs in geçtiği bariz ortada böyle şeylerle ortalık kızıştırmaya gerek yok typercılarla uğraşıyoruz bide bunlarla uğraşmayalım rica ediyorum

Ali sana sadece 2 soru soracağım. Bana antin kuntin yorum yapmadan sorumun cevabını ver lütfen.

Clio RS'in 4. vitesi eğer yazılım yok ise 190km de biter. Yazılım olursa 215km lere uzar. Şimdi Okanda yazılım yok. Yukarıda verdiğin videoların ikisi de 4. vitesin ortalarında bitiyor. Birinde video bitiyor diğerinde Okan gaz kesiyor.

Şimdi güzel kardeşim bak bu şu demek oluyor; SS RS yani geçilmez Okan her iki rollde de 180km gibi bir hızda birinci videoda rollü bitirmiş ikinci videoda gazı kesmiş. Ama diğer araçlar yanından mermi gibi geçiyorlar Okan gazı bıraktığında. Yani bu da şu demek oluyor, diğer iki araç rolle devam ediyor. Ama Okan etmiyor ;)

Şimdi sana sorularım da şu;

Diğer tüm RS lerle 240 a kadar yanyana kafa burun giden Okan burada neden gaz kesme gereği duyuor? Sence 240 a kadar tıkanmadan yürüyen bu araçların 180km de gaz kesmesi ve rollü bitirmesi adil bir deneme midir? Bana evet adildir veya adil değildir demen kafidir.

MiaMi
16-05-2011, 08:48
ek olarak gecenin sonunda dudullu sapağında bi honda sürüsü denk getirdik üçümüzede eğlence çıktı..... :D

vti'lar tapa gaz sıkarken onlara atığımız makası ve ayırdığımız boy farkını boğazda yapsak iki yaka ayakta alkışlardı herhalde :D:D:D:D:D:D:D:D

Sonunda denemeleri yapmışsınız , Hondalardada Turbolarına denk gelmemişsiniz iyiki :D Ağlatırlardı orda :)

BoraRS
16-05-2011, 08:49
Al sana bir video daha. Burada da boca ve Forester Okanı ayıra ayıra yürüyüp giderken Okan vites kaçırmamasına rağmen 4 e atıp rollü bırakıyor. Yani yazılımsız RS e göre 155km gibi bir hızda gazı kesiyor. Utanmasa 120 de rollü bitirecek Okan. Neden peşlerinden gitmiyor da uzunda kaç boy fark olacak hepimiz görmüyoruz? yoksa fark yemek Okanın ve senin hoşunuza mı gitmiyor ;)

YouTube - ss-forester-boce 4.mpg (http://www.youtube.com/watch?v=AEI9zACKPe0&feature=related)

Sence bu da adil bir roll müdür? Okanla yürüyen Forester ve Boca sahibi arkdaşlara sence bu yapılan hak mıdır haksızlık mıdır? Peki 170-180km den sonra açılan ve gerçek gücünü o hızlarda göstermeye başlayan bir araba Okanla denerse Okandan yavaş mı kalmış oluyor?

Bu mudur sizin adil ve eşit şartlarda dostluk çerçevesinde roll yapma arzunuz? İnsanları kandırarak yalan dolan işlere başvurarak mı keyif alıyorsunuz bu işten?

Al sana bir video daha. Burda da kestiği km 180km civarı. 4 ü bitirmeden gaz kesiyor. 5. vitesi hiç görmüyoruz. Tam tayyar ayırıyor video kesiliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=0yqgrVXI50k&feature=related

Savunduğun videolara bak...

onur_S
16-05-2011, 09:19
yiğitin arabada mezarlık gibi mübarek rs le bocanın yanında yakışmıyo böyle roll falan kocaman araba :D

ygtrn
16-05-2011, 11:30

kutsal, sen bilmiyorsunda bne o gece ss rs'i viraj dışında 1 boy aıyrdım, videolarda yok çünkü cam car 18eropa olduğu için gitti gitti geldi.....
bak videolardan birindede 1 boy arkadan yetişiyorum sonra viraj içinde giriyoruz yanına geldiğim gibi okan o tünel denen saçmalığı yapıyor.....

arkadaşım kabul et artık, orada okan'un yüzüenede dedim 1 boy ayırdım seni diye okanda kabul etti senin ne derdin varda anlamıyorsun?

tdipower
16-05-2011, 11:32
maşallah subaruya :)

Alicanrs
16-05-2011, 11:32
yiğit kardşm benim adam gibi admalarla dene bundan sora ;)

ygtrn
16-05-2011, 11:41
ayrıca 306'ya tır boyu geçirdiğim akşam sizin okanı arayıpta -ühüüüü tüplü jip geçti la biziii- diye ağladığınızı drek 1. ağızdan duydum, bumu efendilik, geçildiniz diye sizi orada rezilmi ettik? video falanmı koyduk aha bunlara bukadar sapladık diye?

derdiniz ne sizin arkadaşım okanı niye aradınız ben size boy boy geçirince?
niye ortalığı ayağa kaldırdınız?
bak siz bizimkileri geçmişsiniz bizimkilerde efendi efendi size sormuşlar sıcağı sıcağına, forester var yürürmüsünüz diye, siz yürürüz demekle kalmayıp bide aracıma dil uzatmışsınız....

açıkla bakam....

ygtrn
16-05-2011, 11:49
YouTube - ss-forester 2.mpg (http://www.youtube.com/watch?v=W5pxslvcXeY&feature=related)
erken biten bi videoda benden.....

ygtrn
16-05-2011, 11:54
YouTube - Kana (http://www.youtube.com/user/OkanTufek#p/u/27/qYKAQMGPW7g)
forester 0-100 yeni - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/forester-0100-yeni_2251125.htm)

al buda iki aracın kadran karşılaştırması, tünelsiz viraj içsiz....
ki gördüğüm kadarıyla okan aracı hep sökük geziyor muhtemelen bu videodada sökük benzini bile yok adamın, beni lpg benzin tankları yarıyarıya koltuklar yerinde kapılar dynamatlı ses izolasyonlu vs vs, normalde bunları hiç saymamda şimdi sen yine biyerden bişey bulama diye önceden peşin peşin yazayım dedim.....

sakın ola kadran sapması yazma yine artık video çekemicem sıkıldım......

Emir_b16a
16-05-2011, 12:12

uhahah :D adam bizim yanımızda ii hoş geçtiniz dio klavye arkasında geçtik dio :D

__FrK__
16-05-2011, 12:17
forester ibretlik gidiyor maşallah subhanallah

Dou
16-05-2011, 13:14
yiğit bi dahakine benzinde gazla ki arkada kalanlar gaz kokusundan ölmesin kardeşim :D

ygtrn
16-05-2011, 14:12
yiğit bi dahakine benzinde gazla ki arkada kalanlar gaz kokusundan ölmesin kardeşim :D

aauhauhsauhaushuahdushd :D:D:D:D:D:D:D:D

sovalye
16-05-2011, 14:59
kutsal, sen bilmiyorsunda bne o gece ss rs'i viraj dışında 1 boy aıyrdım, videolarda yok çünkü cam car 18eropa olduğu için gitti gitti geldi.....
bak videolardan birindede 1 boy arkadan yetişiyorum sonra viraj içinde giriyoruz yanına geldiğim gibi okan o tünel denen saçmalığı yapıyor.....

arkadaşım kabul et artık, orada okan'un yüzüenede dedim 1 boy ayırdım seni diye okanda kabul etti senin ne derdin varda anlamıyorsun?

arkadasım seni tanımam etmem de ne gerek var bu adama inandırmaya çalışıyorsun. (kutsal mıdır nedir..)boşver yaa.. o adam belli ki agzınla kuş tutsan inanmayacak. niyet belli. boşver yaa
he de geç...:icon_tup:

percussionali
16-05-2011, 17:39
maşallh araçlara güzel denemeler olmuş tebrikler

ygtrn
16-05-2011, 18:09
arkadasım seni tanımam etmem de ne gerek var bu adama inandırmaya çalışıyorsun. (kutsal mıdır nedir..)boşver yaa.. o adam belli ki agzınla kuş tutsan inanmayacak. niyet belli. boşver yaa
he de geç...:icon_tup:

aynen........ :)

ygtrn
16-05-2011, 18:10
kutsal HE!!.....

messi
16-05-2011, 18:15
haha bu sefer forester. :)
göstermiş yine kendini tebrikler...

ygtrn
16-05-2011, 19:37
kutsal özelden yazmana gerek yok, HE diyor ve geçiyorum sana o HE bu HE işte... anlaşılmıyacak bişey varmı?

sen özelden yazana kadar şurada yazılanlanları bi cevapla bakam, nie okanı arayıp ağladınız siz tüplü jip bize sapladı die? geçilmek zoruna gidiyorsa hiç gelmiyeceksin hatta arabaya bile binmiyeceksin olm atla dolmuşla gez.....

messi
16-05-2011, 19:50
bide lpglimiydi be inanmıyorum. :)

ygtrn
16-05-2011, 19:52
bide lpglimiydi be inanmıyorum. :)

lpg'li ama lpg de yürümedim o akşam:)

lpg dede aynı yürüyor sayılır ama :)

messi
16-05-2011, 19:54
lpg'li ama lpg de yürümedim o akşam:)

lpg dede aynı yürüyor sayılır ama :)
olsun, isterse hidrojende olsun taraftarıyım. :)

ygtrn
16-05-2011, 19:54
çok teşekkür ederim :)

yigitER
16-05-2011, 20:04
kutsal özelden yazmana gerek yok, HE diyor ve geçiyorum sana o HE bu HE işte... anlaşılmıyacak bişey varmı?

sen özelden yazana kadar şurada yazılanlanları bi cevapla bakam, nie okanı arayıp ağladınız siz tüplü jip bize sapladı die? geçilmek zoruna gidiyorsa hiç gelmiyeceksin hatta arabaya bile binmiyeceksin olm atla dolmuşla gez.....

Öncelikle maşallh diyorum keyifli denemeler olmuş..şu yazında yaptığın genellemeden hoşlanmadım yiğit sapladı ağlaştınz fln..kimseye gidip ağlaşmadım geçtin tebrik ettim elini sıktım..bu yazında kutsaldan çok beni tahrik ediyosun..yorumlarına dikkt etsen diyorum biraz

yigitER
16-05-2011, 20:14
ayrıca 306'ya tır boyu geçirdiğim akşam sizin okanı arayıpta -ühüüüü tüplü jip geçti la biziii- diye ağladığınızı drek 1. ağızdan duydum, bumu efendilik, geçildiniz diye sizi orada rezilmi ettik? video falanmı koyduk aha bunlara bukadar sapladık diye?

derdiniz ne sizin arkadaşım okanı niye aradınız ben size boy boy geçirince?
niye ortalığı ayağa kaldırdınız?
bak siz bizimkileri geçmişsiniz bizimkilerde efendi efendi size sormuşlar sıcağı sıcağına, forester var yürürmüsünüz diye, siz yürürüz demekle kalmayıp bide aracıma dil uzatmışsınız....

açıkla bakam....

Bunu da yeni görüyorum..bana dil uzatmadan istediğin yorumu yap yiğit beni karıştırma birdaha yorumlarına !! kim kime ağlamış onu da bi söyle sana zahmet..üslubunuda düzelt kutsala gönderme yaparken beni tahrik ediyosun..eskişehirde bir çok kişiyle denedm hiçbirinde bu şeklde sorun yaşamadım..geçtin mi geçtin aksine bu şeklde yürümek o hp de bir araçla beni tatmin etti..

_SeLim_07_
16-05-2011, 20:25
Yiğit kardeş sende suç la 50 tane video çektin litre litre benzin yaktın ( LPG :D ) ne gerek var kardeş ya anlayana sivri sinek saz, anlamayana sazı soksan az :D

ygtrn
16-05-2011, 21:00
Bunu da yeni görüyorum..bana dil uzatmadan istediğin yorumu yap yiğit beni karıştırma birdaha yorumlarına !! kim kime ağlamış onu da bi söyle sana zahmet..üslubunuda düzelt kutsala gönderme yaparken beni tahrik ediyosun..eskişehirde bir çok kişiyle denedm hiçbirinde bu şeklde sorun yaşamadım..geçtin mi geçtin aksine bu şeklde yürümek o hp de bir araçla beni tatmin etti..

yigit sende haklisn ama bnlarin sebebi kutsa sende biliyorsun o olmasa o aksam orada kalirdi birdahada konuslmazdi....
bizzat okanin azindan duydum senle yurudugumuz gece kutsal okani arayip ltuplu jip gecti bizi diye... arkadas gecilen sensin ama bu adamin zoruna gidiyor ben anlamadim bu sacmaligi valla

aligoldenstone
16-05-2011, 21:26
Araçlara maşallah subaru şaşırtıcı yürüyor... Tabii Birdee iyi yürüyen cam car gerekli :)

kutsal
16-05-2011, 22:44
yigit sende haklisn ama bnlarin sebebi kutsa sende biliyorsun o olmasa o aksam orada kalirdi birdahada konuslmazdi....
bizzat okanin azindan duydum senle yurudugumuz gece kutsal okani arayip ltuplu jip gecti bizi diye... arkadas gecilen sensin ama bu adamin zoruna gidiyor ben anlamadim bu sacmaligi valla

kim ağlamış nediyorsun sen be abartmaya başladınız artık konuyu okanla 1 kere konustum seninle denerken oda.amma reklam yapmayı sevıyormussun kardeşim tüplü jip dememmi tüplü jip konuna yazmamak ıstemedıkce özelden yazma konuya yaz dıyosun ne yazıyım söle KUTSAL HE KUTsal hönk ne bunlar ben ne seni gördüm ne arabanı nerde denemişizde ağlamışız sen benı gördunmu aracımı gördunmu benı gectınmı ? ne ağlaması ne okana şikayetı okana ne şikayetı hem onu açıkla bana varsa konusucan bısey özelden pm at mılletı burda kıtleme tv programında tartısma reytıngı toplamak gıbı mıllet önunde garıp garıp konusuyorsun özelden kusurabakma kutsalicım konu kapansın ne bu yaaa...arkadaş varsa bısey özelden yaz ben mılleten abuk subuk yazıları duyup bu konuya gırmek zorunda değilim....

Mivec_4G63
17-05-2011, 00:19
europayla cam car :D:D

ygtrn
17-05-2011, 00:57
kim ağlamış nediyorsun sen be abartmaya başladınız artık konuyu okanla 1 kere konustum seninle denerken oda.amma reklam yapmayı sevıyormussun kardeşim tüplü jip dememmi tüplü jip konuna yazmamak ıstemedıkce özelden yazma konuya yaz dıyosun ne yazıyım söle KUTSAL HE KUTsal hönk ne bunlar ben ne seni gördüm ne arabanı nerde denemişizde ağlamışız sen benı gördunmu aracımı gördunmu benı gectınmı ? ne ağlaması ne okana şikayetı okana ne şikayetı hem onu açıkla bana varsa konusucan bısey özelden pm at mılletı burda kıtleme tv programında tartısma reytıngı toplamak gıbı mıllet önunde garıp garıp konusuyorsun özelden kusurabakma kutsalicım konu kapansın ne bu yaaa...arkadaş varsa bısey özelden yaz ben mılleten abuk subuk yazıları duyup bu konuya gırmek zorunda değilim....

kutsa sana dahada mesaj atmam arkadaş, ben duyduğumu söylüyorum zaten umrumdada değil....

ha demişsin beni gördünmü arabamla kapıştınmı vs vs, ula sende beni görmedin niye antin kuntin konuştun peki günlerdir..... neyse ne özele gerek var nede burada uzatmaya kutsal dahada yazma.... HE.....

ygtrn
17-05-2011, 00:58
europayla cam car :d:d

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

kutsal
17-05-2011, 01:04
kutsa sana dahada mesaj atmam arkadaş, ben duyduğumu söylüyorum zaten umrumdada değil....

ha demişsin beni gördünmü arabamla kapıştınmı vs vs, ula sende beni görmedin niye antin kuntin konuştun peki günlerdir..... neyse ne özele gerek var nede burada uzatmaya kutsal dahada yazma.... HE.....

ben sana kaçkere söyledım aynı seyı sen kendın hala bıseylerı ispatlamaya çalsıyosun bırak kım neye ınnamak ıstıyosa ona inansın burda bunları yazarak kımse kımseye bısey kanıtlayamıycak daha ötesi yok aracın gıdıyo dedım hıcbızmn aksını sölemedım ben teknik verilere göre konustum hep yine anlatamadım sen video çektın dedın kı böle böle sen bana inanmadın ben sana bu böle gıder oyuzden uzmasına gerek yok burda yazışmakla olanlar zaten sonuca varmaz sende allaha emanet bende daha ötesi yok zaten ;)

ygtrn
17-05-2011, 01:07
mod yokmu şu konu kitlensin artık.....?

Cliosportve
17-05-2011, 01:09
Foresterlı arkadaşım sen neyi inandırmaya çalışıyorsun?
Burda 100 tane videoda koysan gene olmaz gene olmaz :)
Bkz. Bora abi güzelce açıklamış bazı şeyleri 3. sayfada
Açıkcası boş yere konu uzuyor gidiyor
Can sıkıcı yorumlardan uzak tutulmalu bu konuda mındar olur gider
Açıkcası rolling artık gerçekten inandığın ve iyice tanıdıgın veya adam gibi adamlarlan yapılcak bir kıvama geldi ortam böyle oldukça rolling bile yapılmaz
Çünkü çürük sesler hiç bir zaman kesilmez....

Dou
17-05-2011, 01:09
bence de gereğinden fazla uzattınız ne forestermiş beya :D

ygtrn
17-05-2011, 01:14
yok beyler ben bitirmeye çalıştıkça uzatıyoda uzatıyor, herşeye bi cevap anasını satam....
bende bıkmasam konu kitlensin istermiyim hiç.....

kutsal
17-05-2011, 01:18
yok beyler ben bitirmeye çalıştıkça uzatıyoda uzatıyor, herşeye bi cevap anasını satam....
bende bıkmasam konu kitlensin istermiyim hiç.....

bende cok kapansın ısterdım bak kac sayfa bsıey yazmadım ama ben yazmasamda 2 msjda bır kutsal e tahrık oluyorum kım olsa yazar tamam arıtk kapandı ayrıyeeten bısey yazılmasına gerek kalmadı dıye dusunuyorum

Cliosportve
17-05-2011, 01:19
Açıkcası uzatılan mesele ne onuda tam anlamış değilim
Yazılanları okuyorumda kutsal kardeşimiz tamam araban çok iyi diyor fakat bir yandanda çok iyi demiyor muallak kalıyor yazının ucu
Açıkca dense ya tebrik ediyorum diye konu kapansa daha iyi olmaz mıydı kutsal ?
Forester bence yapabilceğinin en iyisini yapmış canavar gibi gidiyor jeep :D
Türünün son örneği o :) Yolda denk gelip birde kıvama getirirse fenalar fenası olur diyip konuya biraz neşe katalım :)

kutsal
17-05-2011, 01:32
neyse yine aynı şeyleri yazıyordum maşallah tabıkı bır jıp ancak bukadar gıder ben bunu daha öncede yazdım.millet zannedıyo kı biz foresterle denedık forester benı gectı bende çirkeflık yapıyorum öyle bıseyın olmadığını anlatamadık.olay sadece kadran videosuydu bukadar.

Eray Yümsel
17-05-2011, 01:39
parasına para katmak isteyenler gidip kelepir forester ları toplasınlar 1 aya kalmaz fiyatları patlama yapar :hehe:

ygtrn
17-05-2011, 01:43
parasına para katmak isteyenler gidip kelepir forester ları toplasınlar 1 aya kalmaz fiyatları patlama yapar :hehe:

ohhh arabamın değeri artıcak valla :D 1 2 aya 30.000 liraya veririz :D

gökberk
17-05-2011, 02:34
Tüplü cip :D
Maşallah çok çok güzel gidiyor bence.. Ama biri yazmış roll videolarına yakışmıyor diye :)
Aynen gram yakışmıyor... :D ehehe... Allah keyfinizi bozmasın tekrardan maşallah

sovalye
17-05-2011, 08:23
neyse yine aynı şeyleri yazıyordum maşallah tabıkı bır jıp ancak bukadar gıder ben bunu daha öncede yazdım.millet zannedıyo kı biz foresterle denedık forester benı gectı bende çirkeflık yapıyorum öyle bıseyın olmadığını anlatamadık.olay sadece kadran videosuydu bukadar.

herkes her şeyin farkında. senin denemediğini biliyoruz. millet aptal değil.. (olayın en başından beri okuyorum yazılanları)

olay sadece kadran videosu değil senin bir turlu tatmin olamaman. o arkadas da seni tatmin etmek zorunda değil. iyi niyetiyle senin için video cekiyim dedi ona da kulp taktın. hala da masum numaraları oynuyorsun..

amma uzadı bu konu yaa. kitlensin bitsin artık.

_SeLim_07_
17-05-2011, 11:03
europayla cam car :D:D

Toros cam car :P