PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Drift Akademi - Hızlandırılmış Eğtim Programı

Mechanix
25-05-2011, 16:05
Arkadaşlar , daha fazla insanı aramıza katmak için hızlandırılmış bir program düşündük.Bu haftasonu başlıyoruz.

Zaman ve bütçe bakımından sıkıntısı olanlara iyi bir çözüm olacaktır. 2 Gün sürecek olan bu eğitim sonunda , antrenmanlara ve organizasyonlarımıza katılma hakkı sağlayan sertifikalarda katılımcılara verilecektir.

İletişim : Mustafa Mert Kazanç - 0532 636 65 93

Eğitim 10 kişilik gruplar halinde verilecektir.Yani bir haftasonu için 10 kişilik kontenjan vardır.

Eğitim bedeli 1.000 TL'dir.Kredi kartına taksit imkanı da var.

Eğitimin detajları şöyle ;

Drift Akademi Eğitim Programı

Drift Akademi bünyesindeki eğitimler, İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadının 300*200mt’lik Otopark alanında verilmektedir.

Eğitimler 2 gün sürmektedir. İlk gün teorik eğitim ile başlar. Daha sonra piste çıkılarak otomobil ile yapılan çalışmalara geçilir.

Eğitim sonunda başarılı olan katılımcılara sertifika verilmektedir. Bu sertifika Drift Akademinin düzenlediği organizasyonlara ve antrenmanlara katılma hakkı sağlar.

Öğrenciler, Akademinin özel olarak hazırlanmış Nissan 200SX Drift aracı ile eğitim alacaklardır. Yakıt, lastik, ya da araçta meydana gelebilecek mekanik arızalar Drift Akademi’ye aittir. Pilotaj hatası ile meydana gelebilecek kazalarda, oluşacak hasar katılımcıya aittir.

İsteyen katılımcılar eğitimlere kendi arkadan itişli otomobilleri ile katılabilirler.

Eğitim planı şu şekildedir:

1. Gün;
Başlama saati 10.30
-Teorik eğitim
-Pistte slalom ve otomobil kontrolü
-Yuvarlak Parkur
Gün sonu 18.00

2. Gün;
Başlama saati 11.00
-8 Parkuru
-İlk Pist deneyimi
Gün sonu 18.00

Eğitimler en fazla 10 kişilik gruplar halinde verilmektedir.
Eğitmenler Mustafa Mert Kazanç ve Mert Bilaloğlu’dur. Drift pistinde bulunan konteynırımızda oturma alanımız ve içeceklerimiz hazır bulunmaktadır.

2 Günlük eğitim bedeli 1.000TL’dir.Kredi kartına taksit imkânı da bulunmaktadır.
İlk eğitim tarihi 28-29 Mayıs’tır.

Eğitimler için ehliyet şartı vardır.

http://i386.photobucket.com/albums/oo309/JDM_Works/1-4.jpg

http://i386.photobucket.com/albums/oo309/JDM_Works/3-2.jpg

http://i386.photobucket.com/albums/oo309/JDM_Works/2-2.jpg

olcay_bora
25-05-2011, 16:11
ahh alkol ahh nelere kadirsin :)
hsbc ye kaç taksit oluyor ?

tool
25-05-2011, 16:17
kol falan cikarmasi durumunda ne oluyor mustafa?

Tugral
25-05-2011, 16:17
walla birdahakine katılıcam. Bu tarih bana uymadı tam eşimin doğum gününe eğitim koymusunuz :D

Mechanix
25-05-2011, 16:19
kol falan cikarmasi durumunda ne oluyor mustafa?

Dediğim gibi , mekanik hasar akademiye ait Onurum.

Sercan K.
25-05-2011, 16:22
İzleyici olarak gelebilirmiyiz peki ?

tool
25-05-2011, 16:25
Dediğim gibi , mekanik hasar akademiye ait Onurum.

eyvallah, bulusalim

Low-Rider
25-05-2011, 16:28
Valla arkadan itiş bir araca sahip olsam düşünmez girerdim.

Gerçekten bu işi yapmak istiyen ama eğitimde heyecan vs dolayısı ile başarısız olan kişinin parasıda yanıyor herhalde değil mi?

[RaCeR]
25-05-2011, 16:40
Özgür lisans günü değil bu sadece eğitim.Dolayısıyla eğitimde başarılı başarısız diye sınıflandırma yok.Eğitim'in son günü test yapılmıyor.Eğitimi aldın bitti gitti geliştirmek istiyorsan sertifikanla ve arabanla antremanlara gelir kendini geliştirirsin sana kalmış yok ben keyfimi aldım diyorsan da eyvallah =)

Mechanix
25-05-2011, 19:12
Can doğru sekilde anlatmış , başarılı olma yada olmama diye bir durum yok.

İzleyici olarak gelebilirsiniz tabii ama egitimlerde izleyecek tek araba oluyor :)

messi
25-05-2011, 19:20
hayatta kesinlikle almak istediğim eğitimlerden birisi.
yalnız bazı durumlar var işte.
iş güç yer zaman... +babam. :)

aslında arazide çamur içinde az buçuk drift yapabiliyorum bizim arabayla. :)
arka kısım bi sağ bi sol gidiyo geliyo çok tatlı oluyo ya. :D
kontra veriyorum falan allahımmm... :)

Low-Rider
25-05-2011, 20:30
Can doğru sekilde anlatmış , başarılı olma yada olmama diye bir durum yok.

İzleyici olarak gelebilirsiniz tabii ama egitimlerde izleyecek tek araba oluyor :)

Doğru ya, ben sertifika gibi algıladım.

Frid
25-05-2011, 20:47
imkanları ayarlayıp benimde katılmak istedigim bir spor ama hayırlısı =)

Mechanix
26-05-2011, 12:45
Update ! Kayıtlar için son 2 gün !

Eğitim bu cumartesi pazar !

Mechanix
25-08-2011, 16:47
Bu pazar yapılacak antrenmanda kayıt alımı devam edecek , takip eden haftasonunda da eğitim olacağını düşünüyoruz arkadaşlar.

Merak edenler gelip hem drift günü izleyebilir , hemde eğitimler hakkında bilgi alabilir.