PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : antalyalı arkadaşlar

Ahmet Saraçoğlu
28-05-2011, 13:39
arkadaşlar yarın akşama bi düğünümüz var antalyada ,, babamler gitti ama ben okulun bitirme projesi çok sıkıştırdığı için gidemedim.Bu gece ve yarın öğlene kadar sıkı bi tempoda çizimi kolaylayabilirsem uçağa atlayıp gidiym diyorum bi gecelik.Sorum şu.

Düğün Antalya Öğretmen evinde , antalyada bitane mi öğretmen evi var? varsa merkezdemi?bi 5-6 sene önce gitmiştim ama hatırlamıyorum nerde olduğunu ,,, öğretmen eviyle havaalanı kaç km dir?Taksiyle gidilecek bi mesafemi yoksa başka bi vesait varmı?

Tugral
28-05-2011, 13:45
antalya öğretmenevi 2 adettir. Ama sadece 1 tanesinde düğün yapılır o da iller bankası kavşağında olan. Havaalanı ile arasında 20-25 km olabilir diye tahmin ediyorum. Havaalanından kalkıp otogara kadar giden otobüsler mevcut öğretmenevinin önünden geçer tam. Şehir merkezinin az dışındadır ama öyle uzak denemez

(edit foto ekledim bakabilirsin. km ortalama yakın tahmin etmişim :) )
http://img97.imageshack.us/img97/9048/antnt.jpg

Alper_
28-05-2011, 13:47
büyük ihtimalle düğün buradadır..:: Antalya retmenevi ve Akam Sanat Okulu Mdrl :: (http://www.antalyaogretmenevi.com.tr/anasayfa.ASP)

benim bildiğim şehir içinde bir tane daha öğretmenevi var fakat düğün olacağı için linkini verdiğim yerdedir..havaalanına uzaklığı 15 km kadardır..havaş kullanarakta gidebilirsiniz :)

Ahmet Saraçoğlu
28-05-2011, 13:51
bizimkilere sürpriz yapmak için sormuyorum , ama büyük ihtimal bu , 5 6 sene önce havuzuna gittiğim yerde burasıydı çünkü.Fotodan tanıdım.
:: Antalya retmenevi ve Akam Sanat Okulu Mdrl :: (http://www.antalyaogretmenevi.com.tr/bahce.htm#)

Tugral
28-05-2011, 13:54
o havuz fotograflarında yanda görünen cam binada mobesse kameralarının takip yeri :D

Ahmet Saraçoğlu
28-05-2011, 13:58
o cam bina eskiden yoktu dimi?benim hatırladığım önü toprak yoldu hatta

Kahraman castle
28-05-2011, 14:00
eskıden boş ariziydi.taksi durağı biraz daha gerıde duruyordu.

Ahmet Saraçoğlu
28-05-2011, 14:03
tamamdır o zaman arkadaşlar çok sağolun , mesafa aman aman uzak bi mesafe değilmiş..
Bu gece sabaha kadar çizimleri kolaylayabilirsem yarın öğleye doğru bileti alıp giderim.İş proje nin yoğunluğuna kalıyo o zaman.

kadirsa
28-05-2011, 14:05
Havaalanından direk 202 yada 204 numaralı otobüs olması lazım, otogara kadar gidiyor, öğretmenevinin karşısından geçiyor, geçtiği yerde üstgeçit vs herşey var. Otobüs 1,50 tl ;)

Kahraman castle
28-05-2011, 15:10
tamamdır o zaman arkadaşlar çok sağolun , mesafa aman aman uzak bi mesafe değilmiş..
Bu gece sabaha kadar çizimleri kolaylayabilirsem yarın öğleye doğru bileti alıp giderim.İş proje nin yoğunluğuna kalıyo o zaman.

yanlış anlamadıysam yarın ant.olacaksın
istediğin saatte ara(pm) senı alırım.memnun olurum.

Ahmet Saraçoğlu
28-05-2011, 15:39
pm den atıyorum telefonumu , çok teşekkürler.

bu arada zahmet vermiş olmayalım abi yakınmısın bu bahsettiğim tarafa?uzaksa arkadaşlar kolayını tarif etmişler söylemen bile yeter..

ahmet3425
28-05-2011, 17:05
havalimanından 30 dakikada bir 202 numaralı otobus kalkıyor ona binersen direk onunde iniyorsun sanırım.

onun dısında taxi biraz tuzlu 40-50 lira tutar diye dusunuyorum h.limanından b.onata gittim geldim bi kac kez taksiyle 35 lira tuttu.