PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : polisler ve komedi

hakan_akin
09-06-2011, 12:55
dün değil önceki gün arkadaşlarımla antalyada yalım park denilen yerde giderken polis durdurdu aracımın çok gürültülü olduğunu söylediler bende egsoz vb birşey olmadığını sesin hava filtresinden geldiğini söyledim azar yedim ceza yazmaya başladılar ama hala bağırıyorlardı en sonunda bende bağırmaya başladım derken benim araba yeni olduğundan ruhsat çıkmıştı ancak yanımda değildi geçici noter belgesi vardı onunda günü geçmiş 3 gün bağlıcaz dediler bağlayamassın dedim bi tartışmada o muhabbetde yaşadık neyse destek ekip çağırdılar 6 tane trafikçi başımda bi birine laf yetiştirmeye çalışıyorum bi birine çekici geldi adam anahtarı çekicinin şoförüne verdi al çek dedi bende yok ben alırım lifte dedim ve olan oldu yaka paça gözaltına aldılar geceyi idrar ve dışkı kokusu arasında nezarette üşüyerek geçirdim ve kaale alınmayarak muhattap olunmayarak neyse sabahı sabah ettik adliyeye götürüldüm ordada nezarette bekledim savcının huzurunu çıktık nasıl bi huzursa artık yanında 2 tane hatun var diye artisliğin bini bi para azarladı bizim avukat sus dedi yoksa ordada susmayacaktım velhasılı kelam suçum görevli memuru işinden alıkoymakmış hakaret, küfür, fiziksel temas vb vb hiçbirşey yok sadece bağırarak işlerine engel olmuşum ama onlar bana hakarette etti polis memurları kendileri ifadelerini fazlasıyla abartarak yazmışlar ama benim şahitlerimin ifadeleri alınmadı benim ifadem yarım yamalak eskik gedik yazılmış ayrıca polisler şikayetçi değil sende şikayetçi olma birşey olmaz dediler ama sonuçta 5.000 lira ceza ödemeye mahkum oldum öğrenci olduğum için 2.000 lira ödeyeceğim mahkeme devam edecek sonuca göre belkide 5 yıl gözetim alacağım aracım yedemin de yarın çıkartabileceğim ben şimdi ne diyeyim bu adamlara sinirden yerimde duramıyorum adam öldüren insanlara böyle muamele yok millet polisi taşlar molotof atar birşey olmaz ben bağırdım diye azılı terorist yerine konulurum tüm polis teşkilatının ellerinden öperim....

Asimos
09-06-2011, 12:59
Yaptıkları resmen termiyesizlik başka hiç bişey değil ben olsam üzerimdeki bütün herşeyi eşim dostumun üzerine yapıp o parayı ödemem sıkıyosa alsın parayı

Haa şahit warsa bide AİHM giderim.

oğuz
09-06-2011, 13:02
o şikayetçi olmadı sende olma diyenlere uyarsan herşeye razı olmalısın

KSE71
09-06-2011, 13:02
Geçmiş olsun abi, hakkaten insanlık dışı bi şey yapmışlar yani. bu kadar da olmaz denecek cinsten bi şey.

lnd_samet
09-06-2011, 13:06
o şikayetçi olmadı sende olma diyenlere uyarsan herşeye razı olmalısın

o anda oradan hemen çıkma psikolojisiyle yapılan en büyük hata...

ouzs
09-06-2011, 13:09
Sonra po-po ları neden sewmiyosunuz derler büyüklerimiz. al işte neyini sewelim böyle adamların.. dünyadan haberleri yok. araba neden böyle bu sesi nasıl çıkarıyo bakıp araştırmadan. çekices al bunu al al al al al.. bu ne yahu.. insan aslında öyle durumda çeklip izlicek uzaktan aynasızları.bakıp bakıp gülücen hallerine.. yok hacı artık beni po-po durdurduğu zaman açıcam ses kaydını kaydedicem. benim şahidimi dinlemiyolar kendileri şahitlik yapıyolar. böyle bişey mi war.. bazende öyle tatlı polisler denk gelir ki allahım, kes ceza kes diyesin gelir.. %85 i top.

hacı aracın da hayırlı olsun bu arada. ara sıra görüyorum bahçelide ankamall de v.s bidaha görürsem yanaşırım yanına konuşurz.. güle güle kullan. beladan uzak olasın. :)

Ome_RS
09-06-2011, 13:22
yapıyolar valla vatandası emniyetten sogutmak için ellerinden geleni yapıyorlar bende gecen cok takıstım arac cekme mevzusundan kavga küfür en son polise hakaretten işlem yaparım sana akıllı ol dedi bi s.. yapamassın dedim döndum cekicidekine sardım sonuc 300tl ile kurtuldum.
gderken onlara dediğim laf
terör yandasları memleketi yakıo siz burda vatandası s..me peşindesiniz afferim bole devam edin git kos amirine madalya taksın sana eger bi gun bi yerde sizi taslayan bi grup görürsem karsı geleni s.ler 2 tasda ben atıcam kafanıza memleketten soguttunuz"
bundan sonra hepsi dumur bindim yardırırak cıktık kactım arkadan bi 70tl daha yollamıslar.

DOHC
09-06-2011, 13:23
dün değil önceki gün arkadaşlarımla antalyada yalım park denilen yerde giderken polis durdurdu aracımın çok gürültülü olduğunu söylediler bende egsoz vb birşey olmadığını sesin hava filtresinden geldiğini söyledim azar yedim ceza yazmaya başladılar ama hala bağırıyorlardı en sonunda bende bağırmaya başladım derken benim araba yeni olduğundan ruhsat çıkmıştı ancak yanımda değildi geçici noter belgesi vardı onunda günü geçmiş 3 gün bağlıcaz dediler bağlayamassın dedim bi tartışmada o muhabbetde yaşadık neyse destek ekip çağırdılar 6 tane trafikçi başımda bi birine laf yetiştirmeye çalışıyorum bi birine çekici geldi adam anahtarı çekicinin şoförüne verdi al çek dedi bende yok ben alırım lifte dedim ve olan oldu yaka paça gözaltına aldılar geceyi idrar ve dışkı kokusu arasında nezarette üşüyerek geçirdim ve kaale alınmayarak muhattap olunmayarak neyse sabahı sabah ettik adliyeye götürüldüm ordada nezarette bekledim savcının huzurunu çıktık nasıl bi huzursa artık yanında 2 tane hatun var diye artisliğin bini bi para azarladı bizim avukat sus dedi yoksa ordada susmayacaktım velhasılı kelam suçum görevli memuru işinden alıkoymakmış hakaret, küfür, fiziksel temas vb vb hiçbirşey yok sadece bağırarak işlerine engel olmuşum ama onlar bana hakarette etti polis memurları kendileri ifadelerini fazlasıyla abartarak yazmışlar ama benim şahitlerimin ifadeleri alınmadı benim ifadem yarım yamalak eskik gedik yazılmış ayrıca polisler şikayetçi değil sende şikayetçi olma birşey olmaz dediler ama sonuçta 5.000 lira ceza ödemeye mahkum oldum öğrenci olduğum için 2.000 lira ödeyeceğim mahkeme devam edecek sonuca göre belkide 5 yıl gözetim alacağım aracım yedemin de yarın çıkartabileceğim ben şimdi ne diyeyim bu adamlara sinirden yerimde duramıyorum adam öldüren insanlara böyle muamele yok millet polisi taşlar molotof atar birşey olmaz ben bağırdım diye azılı terorist yerine konulurum tüm polis teşkilatının ellerinden öperim....

Geçmiş olsun da, yazarken imla kurallarına uysak, noktalama işaretleri falan kullansak daha rahat okuruz yazılanları...........

B.Aktepe
09-06-2011, 13:32
http://www.techturkey.com/forum/2357707-post18.html