PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Sorgu (Clio RS)

F4R
11-06-2011, 17:06
Arkadaşlar merhaba. daha öncede aynı konuyu açmıştım ama bi yanıt alamadım. linkteki araç hakkında bilgisi olan? kazası var mıdır, kmsi orjinal mi, ciddi anlamda düşünüyorum bu aracı. motorun durumu felan yada bi yerde gören duyan var mıdır arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim.

ayrıca aracın plakasını servisten sorgulatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? herhangi bir renault servisinden sorgulatabilir miyim? hatta tanıdık servisi olan bilgi alabilirse çok ama çok sevinirim. araç sorgulamaya servisten herhangi birşey talep ederler mi?

çok soru sordum biliyorum ama :) baya baya heveslendim. yaklaşık 3 senedir rs almayı istiyodum. 1 ay içinde para durumuda çözülmüş olacak inş.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

araç linktedir:
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 17.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-rssssssssss-50967692/detay/)

Cliosportve
11-06-2011, 17:32
Servisi ara veya git rica et bilgilerini ücretsiz verirler
Para talep etmezler
Araç hakkında bir bilgim yok belki gerçekten orjinal olabilir belkide patlak olabilir
RS lerde böyle 3-5 pusu ilan var hep güzel gözüküp mındar olan

ÜSTÜNERC
11-06-2011, 18:20
sana bısey soyluyeyım paranı bıraz daha denkleştırıp temız bır 206 RC al derım hem konforlu rahat 180 hp stock oh mıs gıbı hem gazla hem seklını yap. 2001 model araba sonucta eskıdı 206 RC rs yeme yer.Kimsenın malına camur atmıyorum yanlıs anlasılmasın..

F4R
11-06-2011, 18:47
Servisi ara veya git rica et bilgilerini ücretsiz verirler
Para talep etmezler
Araç hakkında bir bilgim yok belki gerçekten orjinal olabilir belkide patlak olabilir
RS lerde böyle 3-5 pusu ilan var hep güzel gözüküp mındar olan

sğlasın selçuk 1-2 servis arayıp bilgi almaya çalışırım bakalım.

sana bısey soyluyeyım paranı bıraz daha denkleştırıp temız bır 206 RC al derım hem konforlu rahat 180 hp stock oh mıs gıbı hem gazla hem seklını yap. 2001 model araba sonucta eskıdı 206 RC rs yeme yer.Kimsenın malına camur atmıyorum yanlıs anlasılmasın..

hocam daha zorlayamam bütçemi, bütçe belli malesef. dediin gibi rc daha modelli daha dolu daha fonksiyonluk daha güvenli vs. giderleri ise ikisininde baya yakın aşağı yukarı. rc benzin yönünden biraz zorlar beni. sğl ama şuan için rs daha ideal benim için ve yaklaşık3.5 yıllık hayalim benim rs.

inş. istediğim gibi bir rs bulurum. maksimum 100-110bin km, mümkünse stock yada en fazla fltre egsoz görmüş bi rs arıyorum.

SuperCorr
11-06-2011, 18:52
max bütçe nedir esneyebildiğin..

F4R
11-06-2011, 19:15
maks. 16 olur üstüne imkanı yok çıkamam.

F4R
11-06-2011, 22:13
günceldir. yok mu bilgisi olan bu rs hakkında?

F4R
11-06-2011, 23:06
arkadaşlar ayrıca arayıp plaka sorgulatabileceğim yada bursada gidip plaka sorgulatabileceim bildiğiniz bir servis var mı?

Starion
12-06-2011, 02:33
Bu aracın sahibi ile telefonda görüştüm. Kendisi aracı ticaret yapmak amacıyla satın almış;esnaf olduğunu söyledi. Boya var mı soruma yarım yamalak cevaplar verdi, hadi nokta vuruşu yapayım diyereken tavanda boya olup olmadığını sordum, "Valla 3-4 parça boya var ama tavanda yok ya, var mı ki? yok yok; yok sanırım ya tavanda valla gelince baktırırsın" diye cevapladı. Aracın iç kısmında da gri kısımları kendisinin boyadığından ve şu an hatırlayamadım koltukların birindeki yırtıktan bahsetti. Fiyatta ise çok çok ufak bir esneme dışında indirime kesinlikle yanaşmıyor. Eğer aracın yakınlarındaysan gidip bakılabilir ama "Bursa'dan kalkıp gideyim mi?" dersen bence telefondaki şahsın konuşması ve aracın fiyatı baz alınırsa zaman kaybından fazlası olmayacak bir ilan..

F4R
12-06-2011, 12:22
Bu aracın sahibi ile telefonda görüştüm. Kendisi aracı ticaret yapmak amacıyla satın almış;esnaf olduğunu söyledi. Boya var mı soruma yarım yamalak cevaplar verdi, hadi nokta vuruşu yapayım diyereken tavanda boya olup olmadığını sordum, "Valla 3-4 parça boya var ama tavanda yok ya, var mı ki? yok yok; yok sanırım ya tavanda valla gelince baktırırsın" diye cevapladı. Aracın iç kısmında da gri kısımları kendisinin boyadığından ve şu an hatırlayamadım koltukların birindeki yırtıktan bahsetti. Fiyatta ise çok çok ufak bir esneme dışında indirime kesinlikle yanaşmıyor. Eğer aracın yakınlarındaysan gidip bakılabilir ama "Bursa'dan kalkıp gideyim mi?" dersen bence telefondaki şahsın konuşması ve aracın fiyatı baz alınırsa zaman kaybından fazlası olmayacak bir ilan..

hmmm anladım hocam. o kmdeki bir aracın koltuğunda yırtık olması biraz entresan. dediğin gibi banada ilk etapta bursadan kalkıp gitmesi zor olacağı için nette araştırayım dedim. çok teşekkürler bilgilerini paylaştığın için. ben telrar araştırmaya devam edeyim. bişeyşer duyarsam sanada haber veririm. sğlasın tekrardan.

güneşbalkan
12-06-2011, 13:41
Renault Clio 2.0 Sport 2002 Model 16.800 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2002-kazasiz-extrali-clio-rs-49741725/detay/)

bu araca baktınız mı ? ne durumdadır bilgisi olan var mı ? fotoğraf itibari ile düzgün gibi sanki

F4R
12-06-2011, 14:22
Renault Clio 2.0 Sport 2002 Model 16.800 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2002-kazasiz-extrali-clio-rs-49741725/detay/)

bu araca baktınız mı ? ne durumdadır bilgisi olan var mı ? fotoğraf itibari ile düzgün gibi sanki

az çok biliyorum bu arabayı. istanbuldaydı daha önce. eski plakası 34 um 2500. öle fazla rollere felan çıkan bir arabada değildi. kaza durumunu bilmiyorum ama yanlış hatırlamıyosam chip felanda vardı bu arabada. güzel araba jantları dışında. orjinal jantlarıda olsa süper olacaktı. düşündüğüm araçlar arasında. biraz daha araştırıcam onuda.

Starion
12-06-2011, 15:42

Detaya girmeyeceğim fakat tavsiye edilebilir sınırın biraz altında. 13k - 14k civarına alınacaksa olabilir.

F4R
12-06-2011, 15:53
Detaya girmeyeceğim fakat tavsiye edilebilir sınırın biraz altında. 13k - 14k civarına alınacaksa olabilir.

teşekkürler starion. onuda eleyecez o zaman :)

jotun
12-06-2011, 16:10
bu 17'lik rs'i bende aradım sahibi maslakta daihatsu servisinde çalışıyormuş.tel görüşmesinde konuşmaları bana tutarsız geldi yani araba için bir öyle dedi bir böyle dedi.nihayetinde araca bakmak görmek ama 17'lik bir araba değil bence.supercorr satsada ondakini alsak:D:D

F4R
12-06-2011, 16:38
bence de 17 o araç için çok gibi. neyse beklicez o zaman başka bir rs denk gelmesini. yapacak bişey yok

eser
12-06-2011, 18:27
UM 2500 e o plakatı biz takmıştık,2.sahıbınden gidip izmirden almıştık o zamanlar çok çok temizdi,aracı aldıgımız abimizin işleri kötü gidince araba hacze gitti sonra satıldı sonra kı durumlarını bılmıorum

F4R
12-06-2011, 22:44
UM 2500 e o plakatı biz takmıştık,2.sahıbınden gidip izmirden almıştık o zamanlar çok çok temizdi,aracı aldıgımız abimizin işleri kötü gidince araba hacze gitti sonra satıldı sonra kı durumlarını bılmıorum

araç temiz gibi ama sanki bakımsız duruyor biraz. biraz masrafla baya bi adam olur gibi bence.

Okan D.
12-06-2011, 23:09
uj 5500 temız arac bakım yapılması gereklı trıger falan degısmelı sag janttan araqcı vurmuslardı koltuk aırbagı acılmıstı tamır ettık dedıler ama net bılmıorum araba temız alınır ama servıse baktır kesınlıkle

F4R
13-06-2011, 19:53
uj 5500 temız arac bakım yapılması gereklı trıger falan degısmelı sag janttan araqcı vurmuslardı koltuk aırbagı acılmıstı tamır ettık dedıler ama net bılmıorum araba temız alınır ama servıse baktır kesınlıkle

teşekkürler hocam çok sğlasın bilgiler için. düşünüyorum bakalım temmuz ayında alacaz bi tane. ama artık hangisi olur bilemicem.

bu arada pazar günü uj 5500 un sahibini aradım. trigeri 5000km önce değiştirdiğini söyledi. bide açılan airbag iptal mi olmuş yoksa aktif mi bu konuda bilgin var mı acaba?

Starion
14-06-2011, 14:29
araç temiz gibi ama sanki bakımsız duruyor biraz. biraz masrafla baya bi adam olur gibi bence.

Um 2500'e Tramer sorgusu yapmanı tavsiye ediyorum. :)

Cliosportve
14-06-2011, 17:54
Halan bulunamadı mı RS :)

F4R
14-06-2011, 20:06
yok selçuk malesef. beklicez bakalım. yada uj hakkında biraz daha bilgi bulursam ona yönelicem.

taytay
14-06-2011, 20:11
yok selçuk malesef. beklicez bakalım. yada uj hakkında biraz daha bilgi bulursam ona yönelicem.
selcugun arabayı alsana.

Cliosportve
14-06-2011, 20:13
Tayfun ben aracımı satmıyorum kardeşim :)
Eyvallah genede :)

F4R
14-06-2011, 21:01
sen bi ara satıyodun sanırım selçuk, ilanı felan vardı nette. vazgeçtin herhalde dimi?

Cliosportve
14-06-2011, 21:03
İlan olduğuna bakma aracım görünsün maksatlı duruyordu :)
Bir kaç kişi işi ciddiye bindirdi kıyamadım bende
Baktım artık durmasına gerek yok komple kaldırdım ilanı şu an kafam rahat huzurluyum
Araç kısmetse bir 5 sene daha bende

F4R
14-06-2011, 21:41
İlan olduğuna bakma aracım görünsün maksatlı duruyordu :)
Bir kaç kişi işi ciddiye bindirdi kıyamadım bende
Baktım artık durmasına gerek yok komple kaldırdım ilanı şu an kafam rahat huzurluyum
Araç kısmetse bir 5 sene daha bende

ooo iyi iyi. ben aldıktan sonra reelde de tanışırız inş. :) çünkü senin tecrübelerden yararlanmam lazım :D

Cliosportve
14-06-2011, 21:48
ooo iyi iyi. ben aldıktan sonra reelde de tanışırız inş. :) çünkü senin tecrübelerden yararlanmam lazım :D

Hertürlü destek olurum orası en kolayı
Sen yeterki bul bitane elde avuçta bir araba görelim :D

F4R
14-06-2011, 22:17
Hertürlü destek olurum orası en kolayı
Sen yeterki bul bitane elde avuçta bir araba görelim :D

:) tamam selçuk inş bakalım.

Alicanrs
17-06-2011, 10:57
Renault Clio 2.0 Sport 2000 Model 17.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-rs-temiz-sade-oynanilmamis-52030194/detay/)

bide buna bak bakalm

F4R
17-06-2011, 22:03
ilan 2 gündür yayında. hafta sonu arayıp görüşeceğim sahibiyle düşünüyorum. rct den beratzade nin arabası olması lazım.

ozanbulbul
17-06-2011, 22:58
ilan 2 gündür yayında. hafta sonu arayıp görüşeceğim sahibiyle düşünüyorum. rct den beratzade nin arabası olması lazım.

araç beratın ve baya temiz bir araçtır bence alınacak bir araba.

iynn-RS
17-06-2011, 23:02
Renault Clio 2.0 Sport 2000 Model 17.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-rs-temiz-sade-oynanilmamis-52030194/detay/)

bide buna bak bakalm

aynen beratın arbası guzeldır.

bır oncekı sahıbı Kadir Başkan da cok ıyı bakıyordu berat da oyle.

G.S.İ_07
17-06-2011, 23:36
buna bakan oldu mu? nedir akıbeti : Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 15.650 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kazasiz-degisensiz-tertemiz-orjinal-rs-50059511/detay/)

ozanbulbul
18-06-2011, 00:57
buna bakan oldu mu? nedir akıbeti : Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 15.650 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kazasiz-degisensiz-tertemiz-orjinal-rs-50059511/detay/)

benim bildiğim kadarıyla bu da temiz bir rs fakat beratın arabası en ufak şey için bile yetkili servise gidiyor öncelikle onun arabasını tercih ederdim

CLIORS
18-06-2011, 08:11
Beratın RS i dün verdik, boncuk gibi maşallah.

F4R
18-06-2011, 10:34
engin diye bi arkadaş almış sanırım bursadan mı kendisi?

F4R
18-06-2011, 10:35

bu araçta temiz diye sölentiler var dostum ama orj koltuk ve jant olmadığı için düşünmüyorum ben pek.

mechanic
18-06-2011, 11:20
hmmm anladım hocam. o kmdeki bir aracın koltuğunda yırtık olması biraz entresan. dediğin gibi banada ilk etapta bursadan kalkıp gitmesi zor olacağı için nette araştırayım dedim. çok teşekkürler bilgilerini paylaştığın için. ben telrar araştırmaya devam edeyim. bişeyşer duyarsam sanada haber veririm. sğlasın tekrardan.

spor koltuklarda 100bin gören her marka arabanın koltuklarının yanları yırtılır birader. inip binerken oraya bastırıyorsun.
sen bunları konuşuyorsan boşver rs git pejo al bence(pejoya gıcığım var :D). turbo denen zırvaya para dökersin sonra. bak bir arkadaş cuprayı geçecem diye golf r'a rs kadar para döktü. 10 direk saplar o ayrı. ben de satmyı düşünüyorum aslında. bu akşam belli olacak.

F4R
18-06-2011, 11:43
spor koltuklarda 100bin gören her marka arabanın koltuklarının yanları yırtılır birader. inip binerken oraya bastırıyorsun.
sen bunları konuşuyorsan boşver rs git pejo al bence(pejoya gıcığım var :D). turbo denen zırvaya para dökersin sonra. bak bir arkadaş cuprayı geçecem diye golf r'a rs kadar para döktü. 10 direk saplar o ayrı. ben de satmyı düşünüyorum aslında. bu akşam belli olacak.

iyide hocam ne alaka. para verip mal alıyosun herkez iyisini almak ister. tabiki araştırıp temizini alacaksın. arabanın orjinal sürücü koltuğu yok. yırtılma felan olsa belki kabul edilebilir. orjinal koltuk ve jantlar olmadığı için insan şüpheleniyor. para vereceğin birşeyi tabiki araştırırsın. sen arabanı hiç baktırıp araştırmadan mı aldın?

CUB
18-06-2011, 17:58
130 binde sattım ben Rs imi en ufak bir yırtılma yoktu yanlarda.
Ay da bir deri bakımı koruması yapılırdı.
Km ile ilgisi yok bu durumun araca bakmakla ilgili bir durum.

F4R
18-06-2011, 19:06
130 binde sattım ben Rs imi en ufak bir yırtılma yoktu yanlarda.
Ay da bir deri bakımı koruması yapılırdı.
Km ile ilgisi yok bu durumun araca bakmakla ilgili bir durum.

katılıyorum....

can_ksk
18-06-2011, 19:10
benim rs inde ilginç olarak ön sağ koltuğun yanında yırtık var ufak ,halbuki en çok kullanılan şoför koltuğu olmalı aslında:S

CUB
18-06-2011, 20:01
benim rs inde ilginç olarak ön sağ koltuğun yanında yırtık var ufak ,halbuki en çok kullanılan şoför koltuğu olmalı aslında:S
Bu gün seni arayan sonu 78 olan numara benim dostum ;)
Kargo ile ilgili bilgi aldım müsait olunca görüşelim ;)

SifirinciMurat
18-06-2011, 23:13

yırtık değil de kesik gibi bir şey vardı orada. durduk yere olmamış belli ki, vardır bir hikayesi onun.

G.S.İ_07
18-06-2011, 23:16
benim bildiğim kadarıyla bu da temiz bir rs fakat beratın arabası en ufak şey için bile yetkili servise gidiyor öncelikle onun arabasını tercih ederdim

fiyatı baya düşük rs lere göre ama teşekkürler dostum :icon_tup:

can_ksk
19-06-2011, 10:41
yırtık değil de kesik gibi bir şey vardı orada. durduk yere olmamış belli ki, vardır bir hikayesi onun.

aynen;) 10 karakter

Starion
19-06-2011, 10:45
engin diye bi arkadaş almış sanırım bursadan mı kendisi?

Evet, ben aldım aracı arkadaşım.:)

F4R
19-06-2011, 10:52
hayırlı olsun hocam. allah kazasız belasız kullandırsın. valla çok sevindim senin adına. :) inş Allah banada nasip eder istediğim gibi bi rs. nasıl peki ilk izlenimler?

CLIORS
19-06-2011, 11:54
bu sene gördüğüm 2. clio rs sorgusu, soran değil bakanın aldığı :)

ukku
19-06-2011, 11:55
bu sene gördüğüm 2. clio rs sorgusu, soran değil bakanın aldığı :)

bu sahne bana da tanıdık geldi hocam, geçen yazdan :D

brutal
19-06-2011, 11:59
Evet, ben aldım aracı arkadaşım.:)

Bursalı engin :D nerde kaldı o eski mantacılar?

iynn-RS
19-06-2011, 12:37
kırmızısıda cıkmıs rs in
tek renkle sınırlı kalmayın :)

Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 16.395 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kirmizi-ph1-clio-rs-51891111/detay/)

G.S.İ_07
19-06-2011, 13:16
bu araçta temiz diye sölentiler var dostum ama orj koltuk ve jant olmadığı için düşünmüyorum ben pek.

Teşekkürler abicim :icon_tup:
bakalım ya gti ya rs ya da aynen devam =)

Starion
19-06-2011, 13:52
Clio rs ile ilgili izlenimleri ilk fırsat bulduğumda detaylı olarak yazmak isterim. Şimdiye kadar kullandığım 106-206-306 GTi ve Astra GSi'lardan toplamda net olarak daha başarılı buldum. Belirgin olarak Astra'nın yüksek sürat hızlanması ve 200km/h + stabilitesini özletiyor gibi geldi sadece. Bu arada epicurus iyi dileklerin için teşekkür ederim. Sen Bursa'da neredesin? Özelden bir mesaj geç istersen.

Baturalp 5 ileri Getrag, %80 kilitli diferansiyel, kısa tur ve ayar tutmayan debimetre kaldı akıllarda geriye :)

Alper hocam ile tanışma fırsatını da bulduk aracı aldığım gün, sağolsun fikirleri sayesinde araçla beraber geçecek süreçte yapılabilecekler kafamda daha da netleşti. Utku zaten sana bir şey demiyorum. Rs baba gibi her soru işaretini sana danıştım. Teşekkürler,hanimişte Rs :)

brutal
19-06-2011, 15:15
Clio rs ile ilgili izlenimleri ilk fırsat bulduğumda detaylı olarak yazmak isterim. Şimdiye kadar kullandığım 106-206-306 GTi ve Astra GSi'lardan toplamda net olarak daha başarılı buldum. Belirgin olarak Astra'nın yüksek sürat hızlanması ve 200km/h + stabilitesini özletiyor gibi geldi sadece. Bu arada epicurus iyi dileklerin için teşekkür ederim. Sen Bursa'da neredesin? Özelden bir mesaj geç istersen.

Baturalp 5 ileri Getrag, %80 kilitli diferansiyel, kısa tur ve ayar tutmayan debimetre kaldı akıllarda geriye :)

Alper hocam ile tanışma fırsatını da bulduk aracı aldığım gün, sağolsun fikirleri sayesinde araçla beraber geçecek süreçte yapılabilecekler kafamda daha da netleşti. Utku zaten sana bir şey demiyorum. Rs baba gibi her soru işaretini sana danıştım. Teşekkürler,hanimişte Rs :)

Hayırlı olsun canım benim :) bi timeattack arabası bekliyorum senden

mechanic
20-06-2011, 13:17
bu arada rs koltuk 3500 tl. :D servis fiyatı.

can3541
20-06-2011, 14:54
Arkadaşlar bende düşünüyorum bu aralar clio 172 leri özellikle 1.4is fiyatlarını gördükçe çok
mantıklı geliyor.Sizlere bi kaç sorum olucak;bu araçların gidişi duruşu yol tutuşu nasıldır,çok problem çıkarır mı,kronik problemleri var mıdır,servis bakımları parça fiyatları pahalı mıdır,sürüş pozisyonu normal cliolarla aynı mıdır(öyleyse kötü)gibi sorular var aklımda.Cevap verenleri bilgi ve fikir sahibi arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

ukku
20-06-2011, 17:45

Güle güle kullanın efem :icon_tup:

can3541
21-06-2011, 03:21
Yok mu bilen?

levent
21-06-2011, 05:53
Arkadaşlar bende düşünüyorum bu aralar clio 172 leri özellikle 1.4is fiyatlarını gördükçe çok
mantıklı geliyor.Sizlere bi kaç sorum olucak;bu araçların gidişi duruşu yol tutuşu nasıldır,çok problem çıkarır mı,kronik problemleri var mıdır,servis bakımları parça fiyatları pahalı mıdır,sürüş pozisyonu normal cliolarla aynı mıdır(öyleyse kötü)gibi sorular var aklımda.Cevap verenleri bilgi ve fikir sahibi arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

yol tutuşu ve frenleri tatmin eder, kronik problemi varmı bilmiyorumda. sürüş pozisyonu normal clio ile hemen hemen aynı. bakımları parça fiyatları uygundur.

SONE-R
21-06-2011, 07:18
sürüş pozisyonu normal cliolarla aynı mıdır

sürüş pozisyonu maalesef biraz kötü.. koltuğu en düşük seviyeye getirmeye rağmen hala pozisyonu yüksek.. ben civicten inip RS e binince farkı daha iyi anlıyordum..

Cliosportve
21-06-2011, 16:13

Gidişi gayet tatminkardır özellikte 4500 den sonraki devirlenme tadı başka arabada bulamazsın...
Yol tutuşu orjinalde pek iyi sayılmaz özellikle koni amortisör ve spor yay bileşimi iyi gelir.Coilover biraz pahalı ve bulmak özellikle zor olduğu için koni amortisör ve güzel bir yay seçimi ile çok rahat 240 larda seyrederken rahatça sürebilirsin.
Çok problem dediğin her arabada bu risk vardır.Problemsiz araba yok gibi birşey.Aldığın temizliğine ve önceki sahibinin özenip bakmasına bağlıdır aracına.
Parçaları uygundur örnekliycek olursam yuvarlak olarak şöyle diyebilirim.
Rotiller 20 Tl
Fren balataları 20-30 TL
Fren diskleri 80-100 TL arası
Triger seti 320-340 TL
Devirdaim 90-100 TL
Gibi fiyatlandırmalar oluyor...
Sürüş pozisyonu kesinlikle normal cliolardan aynı değildir.
Koltukların fonksiyonu ve koltukların konumu itibari ile farklıdır zaten doğasından dolayı
Kronik arızaları - Klima gazı kaçabilir - Kelebek takılma yapmaya başlayabilir-Yağlı kasnak ses yapmaya başlayabilir - Rolanti valfi bozulabilir.
Güzel bir RS te tabiki bu arızaları çoğu zaman yaşamazsın.

can3541
22-06-2011, 10:41
Hepinize teşekkür ederim verdiğiniz önemli bilgiler için.

mechanic
22-06-2011, 19:20
klima gazı kaçabilir :D doğrudur, kelebek takılmasında da dikkat edilmesi gereken bir kör nokta gaz telinin aşınıp telin içinde bulunduğu hortuma takılmış olması olasılığıdır.
koni ve eibach bileşimi ile tam bir karting arbası olur.
bu arada birisi boyasız rs arıyormuş beni aradı bugün, dedim hepsi boyanıp satılıyor :D motora bakacağına boyaya bakan var anlamıyorum bunları da...

F4R
22-06-2011, 22:43
boya olayı benim için kesinlikle sorun değil. öncelikle motor ve dügün bakılmış olması önemli. gerekirse komple boyalı olsun problem değil.

Starion
26-06-2011, 22:30
Araç ile 1000 km civarı bir mesafe katettikten sonra RS alacak arkadaşlar için iyi kötü yönleri üzerine bir kaç bir şey yazabilirim sanırım. Problemli kısımlardan başlarsak oturuş pozisyonunun vasatlığını belirtebilirim. Direksiyonda yükseklik ayarı var fakat çok efektif değil, derinlik ayarı da olsaymış farklı olabilirdi belki ama şu hali ile Honda'lardan kötü, 206 GTi'dan da iyi bir pozisyondasınız aracı kullanırken. İkinci problemli kısım olarak Abs'nin çok erken devreye girmesi canımı sıktı. Lastikler iyi durumda Michelin Pilot olmasına rağmen erken giren Abs kullanım keyfini kaçırırken, duruş mesafesini de bence belirgin biçimde uzatıyor. Aracın yol "tutuşu" için çok başarılı diyemeyiz ama yönlendirmesi hassas direksiyon sayesinde oldukça kolay ve eğlenceli. Hızlanma motor gücüne göre normal ve keyifli. Özellikle gaza tepkili motor her viteste başarılı bir ivmelenme sunuyor. Otoban performansı güzel, 230'lara zorlanmadan çıkıyor, sonrası biraz mesafe ister.. Koltukların tutuşu yeterli. Yakıt tüketimi olarak İzmir - Bursa , Bursa - Eskişehir gibi mesafeleri farklı zamanlarda 5.4 - 5.5 litre ortalamalar ile geçtim. Şehir içinde ekonomik ve tepkili motor keyif veriyor.

Kabaca ilk aklıma gelenleri yazdım. Araç yay hariç tamamen standart.

F4R
26-06-2011, 23:41
frenler nasıl engin? sanırım gti dan biraz kötüdür. birde yayın yanına ayarlı koni felan olsa daha iyi olur değil mi? sğl bu arada görüşlerini belirttiğin için.

Starion
27-06-2011, 01:30
Fren gücü yeterli sadece abs erken devreye giriyor ve pedalın dozajı biraz zor.

iynn-RS
27-06-2011, 21:02
pert olan mavi 182 lik değil demi bu :)

Renault Clio 2.0 Sport 2005 Model 38.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-bilen-bilir-clio-son-nokta-52327282/detay/)

Alicanrs
27-06-2011, 21:05

Renault Clio 2.0 Sport 2005 Model 38.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-bilen-bilir-clio-son-nokta-52327282/detay/)

aynen o =)

iynn-RS
27-06-2011, 21:09
aynen o =)

inşallah bu arkadaşa bu arabayı bu bilgilerle satmamışlardır:)

ARACIM ÇOK TEMİZDİR KAZASIZ'DIR SADECE BOYA VARDIR KEYFE KEDER BOYANMIŞTIR.ARACIMI BİLEN BİLİR EN FULL MODELİDİR.4 HAVA YASTIGI,DJİTAL KLİMA,ABS,YOL BİLGİSAYARI,CRUZE KONTOROL,6 CD ÇALAR,DERİ NUBUK KARIŞIK DÖŞEME,YOK YOK FULL BİR ARAÇTIR ÇALIŞMIYAN HİÇ BİR AKSAMI YOKTUR ARACI GELİN GÖRÜN DERİM...LÜTFEN CİDDİ ALICILAR ARASIN...

Alicanrs
27-06-2011, 21:10
inşallah bu arkadaşa bu arabayı bu bilgilerle satmamışlardır:)

ARACIM ÇOK TEMİZDİR KAZASIZ'DIR SADECE BOYA VARDIR KEYFE KEDER BOYANMIŞTIR.ARACIMI BİLEN BİLİR EN FULL MODELİDİR.4 HAVA YASTIGI,DJİTAL KLİMA,ABS,YOL BİLGİSAYARI,CRUZE KONTOROL,6 CD ÇALAR,DERİ NUBUK KARIŞIK DÖŞEME,YOK YOK FULL BİR ARAÇTIR ÇALIŞMIYAN HİÇ BİR AKSAMI YOKTUR ARACI GELİN GÖRÜN DERİM...LÜTFEN CİDDİ ALICILAR ARASIN...

ahahah =) neler var neler yaa inş dediğin gibidir hatasız die satmışlardır:D

BoraRS
27-06-2011, 22:48
O degil de yavrunun fiyat yavas yavas giderek dusuyor :D Sabirla bekliyorum 65 liraya dusmesini :D

Cok firsatci hissettim kendimi :hehe:

Renault Clio 3.0 V6 RS 2005 Model 78.000 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2005-clio-rs-v6-300-hp-emsalsiz-52364734/detay/)

ozanbulbul
27-06-2011, 22:48

vay be 330 hp.arkadaş ya çok fena kazıklandı,ya da çok fena kazıklamaya çalışıyor pert araca kazasız diyerek

iynn-RS
27-06-2011, 22:51
O degil de yavrunun fiyat yavas yavas giderek dusuyor :D Sabirla bekliyorum 65 liraya dusmesini :D

Cok firsatci hissettim kendimi :hehe:

Renault Clio 3.0 V6 RS 2005 Model 78.000 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2005-clio-rs-v6-300-hp-emsalsiz-52364734/detay/)

adam satacak abı kararlı:D fıyattan euro yu atınca daha bı guzel olmus:D

BoraRS
27-06-2011, 22:55
Ineceeek daha da ineceeek. O arabanin bugun vergisi 3 milyar. O arabayi o fiyata kimse almaz. Adam kupon araba alirim 6 ay yatiririm satarim diye dusundu ama buyuk yanlis yapti. Ilk satisa ciktiginda yakindan bakmistim 60 bin Euro istiyordu. Yani neredeyse 130 bin TL :eek: Adamin zarari cok buyuk. O da farkinda ama bir an once parasini kurtarmanin derdinde. O arabayi 65 liraya dusursun 1 ay icinde satilir. Alan da 1 sene keyfine biner sonra 5-6 lira eksigine bindigine sayip rahat rahat satar ;)

Schumi
27-06-2011, 23:01
Seni çizen tasarımcı hak yolunu bulsun müslüman olsun cennete girsin inşallah. Daha nasıl dua edim bilemedim.

Şu sıfır araç ve motorlu taşıtlar vergi sistemi ülkemizde böyle olmasaydı şu an Clio V6'ya günlük biniyor olurdum. :D

Cliosportve
27-06-2011, 23:02
Bora emmi V6 yı alırsan işin sonu olur
Yalnız her RS çinin hayalidir V6 lar
2-3 kullandırmazsan bana gözüm açık gider :)

BoraRS
27-06-2011, 23:09

Olm bu V6 yi alirsam arabaya terlikle takim elbise ile binebilirsiniz ancak. Disaridan yaninda foto cektirmek icin 4 gun onceden randevu alip sac ve sakal trasi olmaniz gerekecek. Baska turlu zitsen izin vermem :D

iynn-RS
27-06-2011, 23:09

aynı gun solugu ıstanbulda alırım valla:D:D

yada hepınız solugu ankarada alırsınız:cool:

Cliosportve
27-06-2011, 23:10
Salçalar çok Bora emmi görüyorsun :D
Tahtakaleden alırım 40 Tl ye takım koşa koşa gelirim V6 ya sorun deil :D

BoraRS
27-06-2011, 23:12
Sabir gencler sabir :D

Ama tek korktugum sey buna 65 lira para vericem sonra Kprolu bi tayyar gelecek bana vtec ustu saplayacak sonra 45 e yok mu alan diye bas bas bagiracam :hehe:

iynn-RS
27-06-2011, 23:14

Ama tek korktugum sey buna 65 lira para vericem sonra Kprolu bi tayyar gelecek bana vtec ustu saplayacak sonra 45 e yok mu alan diye bas bas bagiracam :hehe:

hakkaten ya bunun içinide sokemeyız:D

ama elbet vardır bıseyler bu arabanın kılosunu 1400 den asagı cekecek fazlalıklar.

kafadan o jantları küçültsen yeterınce hızlanır sanki:rolleyes:

Schumi
27-06-2011, 23:15

45'e alırım ben. :D

BoraRS
27-06-2011, 23:16
Ibo o jantlar olmadan bu araba bi seye benzemez la :D En kotu caktirmadan NOS basariz ki kafamiz rahat etsin. En azindan millet fazla sasirmaz gidisine :D Nasil olsa V6 fena yurur bu diye :D

BoraRS
27-06-2011, 23:17
45'e alırım ben. :D

Vay olucu vay :D

iynn-RS
27-06-2011, 23:18
Ibo o jantlar olmadan bu araba bi seye benzemez la :D En kotu caktirmadan NOS basariz ki kafamiz rahat etsin. En azindan millet fazla sasirmaz gidisine :D Nasil olsa V6 fena yurur bu diye :D

nası olsa tr de kımse yuruyen v6 gormedı:p

Vay olucu vay :D

abı korkma bırakmam senı mezarcıların elıne.

helalınden 45.500 verırım :D

BoraRS
27-06-2011, 23:19
abı korkma bırakmam senı mezarcıların elıne.

helalınden 45.500 verırım :D

Canimsin :D

oğuzk
27-06-2011, 23:20
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 13.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-acil-sahibinden-52518274/pasif-ilan/#classifiedTitle)

Daha onaylanmamış gerçi ama ölü rs lerle kıyaslamayın yazıyordu ilanda öyleyse güzel fiyat

iynn-RS
27-06-2011, 23:21
hadi birlik olalım şu ılan sahıbıne 50 lıra teklıf edelım:D

adap demekkı pıyasası 50 ımıs der duser belkı bıraz:R:R:R

Cliosportve
27-06-2011, 23:28
Fantezilerinin kurbanı olma İbooooo :D

iynn-RS
27-06-2011, 23:30
Fantezilerinin kurbanı olma İbooooo :D

umut garibin ekmeği:D

Sportline
28-06-2011, 09:46
bu gri v6 pek iyi değil zaten, önceki ilandada fiyatı baya düşüktü şimdikinden.

BoraRS
28-06-2011, 10:46

Ne acidan iyi degil? Ben gidip bizzat gormustum ve gayet de iyiydi alet. Ayrica bu arabanin sahibindendeki hicbir ilani bu kadar dusuk fiyatla verilmemisti. Su anda en dusuk seviyesinde. Ilk acildiginda 60 bin Euro istiyordu. Sonra 40 a dustu sonra 38 e dustu sonra TL ye cevirip 80 milyar dedi. Simdi 78 e indi.

Acik azaltma gibi.

iynn-RS
28-06-2011, 12:15

neyi kötü erhan varmı bildiğin bişiler.

seko
28-06-2011, 12:30
Renault Clio 2.0 Sport 2000 Model 20.500 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kesinlikle-kazasiz-darbesiz-supersonic-cvk-rs-52076424/detay/)
amac rollingse gazlamak draglarda boy gostermekse bu arac kafamı cok kurcalıyor aslında ..

BoraRS
28-06-2011, 12:35
Renault Clio 2.0 Sport 2000 Model 20.500 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kesinlikle-kazasiz-darbesiz-supersonic-cvk-rs-52076424/detay/)
amac rollingse gazlamak draglarda boy gostermekse bu arac kafamı cok kurcalıyor aslında ..

Seko sen zengin adamsin sende para cok al gitsin dusunme :D

seko
28-06-2011, 12:37
Seko sen zengin adamsin sende para cok al gitsin dusunme :D

1 kurus param kalmadı maldivler-datca derken tatile gitti :) ama olsun yine olsa yine giderdim :)
şaka bir yana 8-10 denklestirsem uzerini tamamlayıp alacam vallahi ..

Sportline
28-06-2011, 12:37
neyi kötü erhan varmı bildiğin bişiler.

bu acunun eski v6 değil mi ?

seko
28-06-2011, 12:38
ya bu v6 lar yuksek hızda duz gidemiyor filan diye bir durum vardı dogru ise sırf zevk icin o para verilmez..

BoraRS
28-06-2011, 12:38
1 kurus param kalmadı maldivler-datca derken tatile gitti :) ama olsun yine olsa yine giderdim :)
şaka bir yana 8-10 denklestirsem uzerini tamamlayıp alacam vallahi ..

Butun parasini tatile yatiran adam = Ferrarisine tup taktiran Turk gibim bi benzetme yapmak geldi icimden :D

seko
28-06-2011, 12:40
Butun parasini tatile yatiran adam = Ferrarisine tup taktiran Turk gibim bi benzetme yapmak geldi icimden :D

ben bir alaka kuramadım biri cimrilik biri savurganlık ile ilgili bir durum ama olsun madem icinden ole gelmiş :)
sen derdine yan sattın gul gibi s2k yı aran dur simdi :)
bakarsın 75 ten geri alırsın bir bakmısın :)

shumi
28-06-2011, 12:41
cvk iyi arabadır,çok güzelde yürür düşünen arkadaşlara tavsiye ederim :)

BoraRS
28-06-2011, 12:59
ben bir alaka kuramadım biri cimrilik biri savurganlık ile ilgili bir durum ama olsun madem icinden ole gelmiş :)
sen derdine yan sattın gul gibi s2k yı aran dur simdi :)
bakarsın 75 ten geri alırsın bir bakmısın :)

Yani ikisi de akil kari degil demek istemistim :D

75 ne yaptin ya. 70 ten alirim ben onu geri :hehe: Bu da cok akil kari bir hareket olur ya :D

seko
28-06-2011, 15:09
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-bilen-bilir-clio-son-nokta-52327282/detay/

330 ps az biraz pert ama sorun degil sonucta 330 ps RS bu ..

Cliosportve
28-06-2011, 15:11
Hakkıdır 330 HP çok acılar çekti zamanında :D

seko
28-06-2011, 15:13
Hakkıdır 330 HP çok acılar çekti zamanında :D

hayaldi gercek oldu..
bu arada tunc o aractan iyi saglam cıktı saglam aracmıs bak adamlarda saglam para istemis :)

Cliosportve
28-06-2011, 15:20
Açıkcası herkez tutturmuş birşeyler 330 hp der birisi birisi 38 milyar yazar maksat leke kalksın
Fakat şöyle bir durum var aracın kazalı fotorafları dün gibi aklımda
Motor sağlamsa pek problem çıkartacagını düşünmüyorum
Bu paralar gerçekten çok zor
17-18 lerden söz ediliyordu
Bir ara yarısı başka Cliodan bozma Rs lerde gördük burda çıtır kazalı denmişti
O yüzden pek umursamıyorum :)
Bazılarıda davasına fena inanıyorlar :D

iynn-RS
28-06-2011, 19:10
Açıkcası herkez tutturmuş birşeyler 330 hp der birisi birisi 38 milyar yazar maksat leke kalksın
Fakat şöyle bir durum var aracın kazalı fotorafları dün gibi aklımda
Motor sağlamsa pek problem çıkartacagını düşünmüyorum
Bu paralar gerçekten çok zor
17-18 lerden söz ediliyordu
Bir ara yarısı başka Cliodan bozma Rs lerde gördük burda çıtır kazalı denmişti
O yüzden pek umursamıyorum :)
Bazılarıda davasına fena inanıyorlar :D

bende şu km olayına bitiyorum:D

4 sene once ben rs alırken 120 bın ın altında rs yoktu:D

Cliosportve
28-06-2011, 19:12
KM zaten folloş durumda şu an
Arap saçına döndü KM işi bazısı 220 bin Km lerde fakat daha düşük satışta
Adamı uyarırsın sahibindende engeller falan :D

iynn-RS
28-06-2011, 19:13
KM zaten folloş durumda şu an
Arap saçına döndü KM işi bazısı 220 bin Km lerde fakat daha düşük satışta
Adamı uyarırsın sahibindende engeller falan :D

puhahaha ne diye uyardın adamı:D:D:D:D

Cliosportve
28-06-2011, 19:17
puhahaha ne diye uyardın adamı:D:D:D:D

Adama dedim ne içiyorsan bende aynısından içmek istiyorum
Kafa afgan kafası mı dedim :D Yol dedi güldüren bu :D
Şaka bir yana adama dedim KM budur kardeş milleti dolandırmaktan utanmıyormusun düzelt KM yi öyle sat dedim
Bir daha ne cevap geldi nede soran
Sonra tekrar mesaj atıyım dedim sahibinden uyardı bu kullanıcı size gider vermiştir diye :D

ozanbulbul
28-06-2011, 19:28
330 hplik clio rsimizi gümrükten almış arkadaş sahibinden de msj attım antalyadan mı aldınız diye, hayır gümrükten kardeş diye cevap aldım

seko
28-06-2011, 19:51
banada ne perti kardesim yazmıs neyse ..

h.guroglu
28-06-2011, 20:07
valla ben 2 tane kazalı resim yolladım + dedimki madem aracın kazasız niye merceksiz far var diye

2 gündür cvp yok :D:D

Cliosportve
28-06-2011, 20:09
Aracı tanımayanlar ön farına baksınlar arkadaşın dediği gibi farlar merceksiz bildiğin renault symbollerde bile olan fardır :)
Onun dışında çok kötü bir durum var
Aracı yakından görmek isteyenler içine oturup yukarı baksınlar
Aracın tavan halısı bizim Barzo Kasa Clio Rs tavan halısıdır
Halbuki 2005 lerde tavan halısı farklıdır.
Alenen söyletmeyin şimdi bana :D

Cliosportve
28-06-2011, 20:13
Bana dokunan insanların göz göre göre yalan söylemesidir.Ana mesele budur.
Fakat şunuda söylemeden edemiycem kesinlikle bunlar benim için önemsizdir aracı alacak olsam.
Benim için önemli olan yürür aksamıdır. Motor sorunsuz olsun Rs tuneri bağladığımda eğriler düzgün çıksın isterse komple boyalı olsun no problema :)
Motorunda ve yürüründe bir sıkıntı olduğunu duymadım oda bir gerçek gidip görmeden gene tam emin olamam.
Gerisi teferruattur

h.guroglu
28-06-2011, 20:16
işte asıl olan pert olmuş bir aracı kazasız diye millete satmak istemesi zaten anladığım kadarıyla hepimizin sinirini bozanda bu bunun gibi şerefsizler yüzünden insan güvenip araç alamıycak duruma geliyor

taytay
28-06-2011, 20:17
Aracı tanımayanlar ön farına baksınlar arkadaşın dediği gibi farlar merceksiz bildiğin renault symbollerde bile olan fardır :)
Onun dışında çok kötü bir durum var
Aracı yakından görmek isteyenler içine oturup yukarı baksınlar
Aracın tavan halısı bizim Barzo Kasa Clio Rs tavan halısıdır
Halbuki 2005 lerde tavan halısı farklıdır.
Alenen söyletmeyin şimdi bana :D
canım sıkıldı bi msj da ben salladım ya :)

Cliosportve
28-06-2011, 20:18
Kesinlikle katılıyorum sana +++ 1 milyon kez hatta

iynn-RS
28-06-2011, 20:20
mavi nın durumu az cok anlasıldı.

gitti antalyada ucuza aldı arabayı. şimdi kime kastırabilirim diye bakıyo.

adamın düşündüğü müşteri profili biz değiliz zaten. bilmeyen birisini bulursa ona satıverecek.

fiyatıda 3-5 kıracak alıcıyı tava getirecek.

Cliosportve
28-06-2011, 20:23
330 HP clio rs mi var arkadaş
İngiliz Efsane Willams kalksa gelse gene yapamazlar :D
Adamlar 260 Hp leri yakalayınca 40 gün 50 gece eğlence yapıyorlar :D :D

0k4N
28-06-2011, 20:24
mavi nın durumu az cok anlasıldı.

gitti antalyada ucuza aldı arabayı. şimdi kime kastırabilirim diye bakıyo.

adamın düşündüğü müşteri profili biz değiliz zaten. bilmeyen birisini bulursa ona satıverecek.

fiyatıda 3-5 kıracak alıcıyı tava getirecek.

Katılmamak mümkün değil +61 :)

h.guroglu
28-06-2011, 21:26
bmw_m3_clup 28-06-2011 21:33
kardeşim tel no varmı ben bu aracı yeni aldım eşime ama arcta bir anormallık var ben anladım ama yapan serefsizler çok güzel toplamış bende motoru yuklettim dedim sonra satayım ama ben şimdi şok oldum ben aldıgım kişiye dava acacam klardeş tel no yollasana bana seninle bir tanışayım

banada böle bi msj atmış :D

Cliosportve
28-06-2011, 21:29
Serviste toplandı zaten araba :D
Yalnız R görüyorum şu an mahkemeler falan denmiş
Bir o yana bir bu yana
Yanıyorsun Fuat abi demek lazım ona :D

h.guroglu
28-06-2011, 21:32
valla dedim ben bir art niyet arama sadece bilmiyorsan bilgilendirmek amaçlı resim attım diye zaten azcık nette araştırsa aracın kimin hangi tarihte perte çıkardığını bulacaktır yakındır damlar buralara bikaç güne :D

SuperCorr
28-06-2011, 22:42
anneme almayı düşünüyorum tüp var mı araçta dedim..

araç muhayyer, tüp benden olsun taktırır veririm dedi:D:D:D

güneşbalkan
29-06-2011, 02:19
bmw_m3_clup 28-06-2011 21:33
kardeşim tel no varmı ben bu aracı yeni aldım eşime ama arcta bir anormallık var ben anladım ama yapan serefsizler çok güzel toplamış bende motoru yuklettim dedim sonra satayım ama ben şimdi şok oldum ben aldıgım kişiye dava acacam klardeş tel no yollasana bana seninle bir tanışayım

banada böle bi msj atmış :D

adamdaki billura bak karısına rs alıyor :eek:

BoraRS
29-06-2011, 08:20
Olm var ya sizin dilinize dusecegime Bulent Ersoyun yatagina girerim daha iyi :hehe:

taytay
29-06-2011, 08:22
tayfuncrx ( 4 ) 28-06-2011 21:17

mrb .330 hp nasıl oldu araba ? bide ön farlar neden merceksiz

bmw_m3_clup 28-06-2011 23:18

farlar soldugu için degiştirdik servisten siparişi verdik daha gelmedi araç gümrükte yattıgı için farlar solmuştu aracın motoru agzına kadar atmosferik oldu ve turbo katagorülerle kaldırıyoruz

adam masallah güzel yazıyor ya :D

Cliosportve
29-06-2011, 08:24
Olm var ya sizin dilinize dusecegime Bulent Ersoyun yatagina girerim daha iyi :hehe:

:icon_bla:
Bora emmi hayarınım şu sözlerine

CUB
29-06-2011, 09:03
O değilde Rs lerinizin kıymetini bilin 2-3 hafta da özledim :(
Bu güne kadar hiç bir araçtan sürerken bu kadar zevk almamıştım ilk Rs imde büyük yemin etmiştim bi daha RS almıycam diye ama kazadan 1 ay sonra yine gittim Rs aldım :)

Oconner
29-06-2011, 10:19
pert kaydı warmış dedim farlar neden sembollerdeki gibi dedim bunu yazdı :D

bmw_m3_clup
29-06-2011 10:53

kardeşim aracın ön farları soldugu için serviste sipariş verdim onlar gelene kadar bu farları taktım çünkü far solugundan dolayı muayne istasyonunda geçmedi diye araca pert diyen gelsin bu aracın başında desin

mcitir
29-06-2011, 12:20
Arkadaşlar merhaba. daha öncede aynı konuyu açmıştım ama bi yanıt alamadım. linkteki araç hakkında bilgisi olan? kazası var mıdır, kmsi orjinal mi, ciddi anlamda düşünüyorum bu aracı. motorun durumu felan yada bi yerde gören duyan var mıdır arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim.

ayrıca aracın plakasını servisten sorgulatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? herhangi bir renault servisinden sorgulatabilir miyim? hatta tanıdık servisi olan bilgi alabilirse çok ama çok sevinirim. araç sorgulamaya servisten herhangi birşey talep ederler mi?

çok soru sordum biliyorum ama :) baya baya heveslendim. yaklaşık 3 senedir rs almayı istiyodum. 1 ay içinde para durumuda çözülmüş olacak inş.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

araç linktedir:
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 17.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-rssssssssss-50967692/detay/)

arkadaşlar bu tip bi rs icin alınabilir fiyatlar nedir acaba?

mechanic
29-06-2011, 16:11
330 HP clio rs mi var arkadaş
İngiliz Efsane Willams kalksa gelse gene yapamazlar :D
Adamlar 260 Hp leri yakalayınca 40 gün 50 gece eğlence yapıyorlar :D :D

konudan haberimn yoktu ben de mesaj attım arabanı bilmiyon daha diye "motoru dolduruzsan ne olur aynı yerdemi sayar" dedi.

Cliosportve
29-06-2011, 17:00
Turbo ile 300 leri görüyor ancak motor neye göre 330 halan anlamış değilim

F4R
29-06-2011, 19:19
ya selçuk adam atmosferikten almış o gücü hacı :) yaa hakkaten yaaa bari insan destekli atar kardeşim. adamın ayarı yok fena sallamış :)

mcitir
29-06-2011, 21:29
belki supercharger ve turbo+nos falan yapmıştır :)

güneşbalkan
03-08-2011, 13:10
Um 2500'e Tramer sorgusu yapmanı tavsiye ediyorum. :)

ne çıkıyor acaba tramerde :soru:

306TT
27-09-2011, 19:02
peki arkadaşlar bu aracı bilen varmı 34 v 5457

Renault Clio 2.0 Sport 2002 Model 22.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - Pasif İlan - 55345642 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-turkiye-deki-3-clio-rs-den-biri-2002-model-2-0-rs-55345642/pasif-ilan/#classifiedTitle)

Alicanrs
27-09-2011, 19:05

Renault Clio 2.0 Sport 2002 Model 22.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - Pasif İlan - 55345642 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-turkiye-deki-3-clio-rs-den-biri-2002-model-2-0-rs-55345642/pasif-ilan/#classifiedTitle)

bunu her gün yaylada görüorm temiz duruyor ama gidipte detaylı incelemedim komple boyalı ztn yazmış bi baktırmakta fayda var kazası var die duymuştum tbi duyum bu bakabilirsin ama fiyat yüksek

306TT
27-09-2011, 19:07
alican araç günngörendeymiş zaten bi ara geçerken bi baksana araca ( istgrg Özgür)

Alicanrs
27-09-2011, 19:09
alican araç günngörendeymiş zaten bi ara geçerken bi baksana araca ( istgrg Özgür)

ara adamı abi gel beraber gidip inceliyim herşeyine bakiyim beğenirsen servise sokar içine sinerse alırız :)

306TT
27-09-2011, 19:14
elimdeki çıkarmam lazım önce :=)

Alicanrs
27-09-2011, 19:16
elimdeki çıkarmam lazım önce :=)

bilmiorm ki elindeki tertemiz aracı çıkarıp bunu düşünme:)

306TT
27-09-2011, 19:17
aslında galip in rs de gözüm var ama bunada kıyamıyorum :)

neyse konu dağılmasın rs aramaya devam

ozanbulbul
27-09-2011, 22:34

renaultun test aracıydı tek bildiğim bu.bu da linki
Renault Clio Sport 2.0 - RENAULT testleri Arabam.com'da (http://www.arabam.com/Test/Renault-Clio-Sport-20/Detay-263)

306TT
29-09-2011, 08:39
teşekkürler.

FeaTuRiNG
29-09-2011, 09:39
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 18.000 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 55890462 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2001-clio-2-0-16v-rs-55890462/detay/)

bu araç hakkında bilgisi olan varmı ? ?

Alicanrs
29-09-2011, 09:53
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 18.000 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 55890462 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2001-clio-2-0-16v-rs-55890462/detay/)

bu araç hakkında bilgisi olan varmı ? ?

kanka bu 16 milyarken bundan bi kaç ay önce aradık adamı dediki biraz masrafı var bide boya istio dedi gitmiş masraflarını halletmiş komple boyatmış şimdi 18 =) ama tam detaylı bilmiorm bakmak lazım

FeaTuRiNG
29-09-2011, 10:35
Cumartesi istanbulda olursam gidip bakcam.. boya sorun değil.. rakam sorun: ) bi bakcam, gelirsem ararım senide..

Cliosportve
06-10-2011, 12:41
Ne oldu araca bakılmadı mı halan

Fatih Kavak
07-10-2011, 01:32
Daha önce sorgulandımı bilmiyorum bir arkadaşım almayı düşünüyor.Araç hakkında bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.
Renault Clio 2.0 Sport 2000 Model 15.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 57770884 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-stok-clio-rs-57770884/detay/)