PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PS3 Arızası....

Derman
11-06-2011, 19:40
Arkadaslar dün aksam ps3 oynayıp kapattım sabah tekrar actım kulaklık ve kolu sarj etmek için..cihazı acık bırakıp 3-4 saat dısarı cıktım.eve geldiğimde ps3 komple elektrıkler kesılmıs gıbı hıc bır hareket yoktu..cihazı baska prizlere falan takıyorum hiç banamısın demıyor...kablo saglam ama cihazda hiç elektrık yok daha önce bu sorun ıle karşılasan oldu mu?

mar1lyn
11-06-2011, 19:44
once bir arkadaşınızdan adaptor odunç alın adaptor de sıkıntı olmuş olabilir inş sorun odur

Derman
11-06-2011, 19:48
ps3 de adaptör yok ki direk 220v kablosu var power sup. kutunun içinde garantisi devam ediyor pek kurcalamak istemıyorum

onursumer
11-06-2011, 20:00
güç kaynağı arızası olabilir garanti varsa direk servise gotur tembihle ama hdd ye dokunmasınlar :D save dosyaların gitmesin :D

mar1lyn
11-06-2011, 20:03
doğru xboxile karıştırdım pardon
ozman atın kafalarına garanti warsa çok düşünmeyin ben sırf bole durumlarda rahat olabilmek için
garantisiz mal almıyorum

berkay_aydin
12-06-2011, 00:32
Bizim durduk yere kapanıyordu hiç elektrik gelmiyor gibi oluyordu apartmanın elektriğinden olduğunu anladıktan sonra jenaratörle denedik çalıştı :)

deeperblack
12-06-2011, 00:53
Sigortası atmış olabilir ama içindemi arkada soket varmı hatırlamıyorum...

tdipower
12-06-2011, 00:56
garantisi varsa hiç kurcalamayın servise bırakın :)

Derman
12-06-2011, 10:19
valla baska prizlerde falan denedim..kablosunu kontrol ettim problem yok..içini açmak lazım garantisi yüzünden ellemiyorum..aslında youtube videosu var adam komple dağıtana kadar video çekmiş..

onursumer
12-06-2011, 12:59
valla baska prizlerde falan denedim..kablosunu kontrol ettim problem yok..içini açmak lazım garantisi yüzünden ellemiyorum..aslında youtube videosu var adam komple dağıtana kadar video çekmiş..

garanti varsa riske değmez :) onlar açıp iki parça değiştirip kapatıcaklar zaten :)

EvoX
12-06-2011, 18:13
Ben en son servise bir şey bıraktığımda içindeki çoğu parça değişmişti :). Örnek ütü garantiliydi su kaçırıyordu . Sorun su deposunda dediler . Değiştirdiler eski depoyu istedik adam eski depoyu poşetlemiş sıfır diye satıcak şekilde . Meğer sorun hortumlardaymış :). Bunun gibi bir çok olay vardır mümkün olduğunca servise bırakmamaya çalışıyorum :).

DOHC
12-06-2011, 18:53
Ben en son servise bir şey bıraktığımda içindeki çoğu parça değişmişti :). Örnek ütü garantiliydi su kaçırıyordu . Sorun su deposunda dediler . Değiştirdiler eski depoyu istedik adam eski depoyu poşetlemiş sıfır diye satıcak şekilde . Meğer sorun hortumlardaymış :). Bunun gibi bir çok olay vardır mümkün olduğunca servise bırakmamaya çalışıyorum :).

Garanti dahili işlemlerde değiştirilen parça size verilmez. Servis ana firmadan işçilik parasını alabilmek için değiştirdiği parça ile hizmet fişini gönderir.

EvoX
12-06-2011, 19:11
Hmm.. Teşekkürler fakat biz parçayı istemesek sorun yine devam edicekti ve sıfır yerine başka bir parça ile değişmiş olucaktı . Bu olaydan sonra servise pek güvenmiyorum . Herkes farklı düşünür benim görüşüm bu.

Derman
12-06-2011, 19:39
valla yarın belli olacak servise tlf acıp bilgi alcam...