PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bankamatik kartı ATM'de unutmak

aqustic
13-06-2011, 12:06
Şu para çektigim bankamatik kartını 1 yıl içinde 3 kez ATM'de unuttum.Çok dalgın olduğum zamanda parayı aldıktan sonra kartı paradan sonra verdigi için kartı almayı unutuyorum.Ve kartı da benden sonra gelen birileri bi şekilde alıp bankaya veriyor.Ertesi gün yada artık kartın kayboldugunu ne zaman farkedersem gidip bankadan alıyorum.İşin ilginç tarafı ise acaba bende mi bi sorun var derken kartı bankaya almaya her gittigimde içerdeki güvenlik görevlisinin açtıgı bi çekmecede benım gibi kart unutan yüzlerce kişinin kartı var.
Daha da ilginci her para çekmeye gittigimde arkamda hiç bekleyen olmadıgı için kartımı unuttuktan sonra"hoop kardeşim kartı unuttun" diye uyaran birileri de hemen olmuyor.
İçin daha komik yanıda kartı kaybettigimi yanımda birileri varken " kartı yine ATM'de unuttum heralde"demek oluyor
Buna bi çözüm arıyorum.Kartım halkbank'a ait.Parayı karttan sonra veren banka yok mudur allah aşkına.Cuma günü para çektim.Şu an benım kart yine kayıp. :rolleyes:

EREN34
13-06-2011, 12:07
İş bankası parayı karttan sonra veriyor

cem
13-06-2011, 12:08
sana yüklü bi maddi acı o kartı unutturmaz bi daha orda :) Allah gostermesin tabiki..

onursumer
13-06-2011, 12:08
kullandığım bankalardan biri hangisi hatırlamıyorum once kartı veriyor :D

Alican
13-06-2011, 12:09
Garanti bankası önce kart sonra para veriyor :D Bende 2 kere parayı almayı unuttum :D:D

seko
13-06-2011, 12:09
bende gecen kartı aldım parayı unuttum parayı geri cekmis alet sonra hesaba geri yatırdılar :(

pnrkc
13-06-2011, 12:10
ben de aynı şekilde unutkanlık yapıp 3kez unuttum bankamatikde her unuttuğumda da kayboldu diyerek bankayı arayıp yenisini talep ediyordum.

bir gün bankaya gittim para yatıracaktım başka hesaba adımı görünce veznedeki kişi siz aşık mısınız dedi :) 3kartım da çekmecesinde duruyormuş :):)

unutkanlığa çözüm bulmak gerekir :)

SekoLive
13-06-2011, 12:10
sen bu seferde kartı alır parayı unutrsun oda sana sıkıntı olur bırak kart kalsın bi türlü cıkıyor yenisi zaten

cgty06
13-06-2011, 12:18
İi de kartı almadığınız zaman bi kaç saniye sonra bankamatik kartı yutuyo. Arkada bulunan kişininalma şansı yokki?

B.Aktepe
13-06-2011, 12:18
Garanti bankası önce kart sonra para veriyor :D Bende 2 kere parayı almayı unuttum :D:D

yok artık ciddi olamazsın :D

sanctuary35
13-06-2011, 12:22
bana bikere bankamatikte unutulmuş kart denk geldi hemde içerde kart ve anasayfada yani şifre falan girilmiş artık adam nası unutmuşsa gittik polise teslim ettik bide tutanak falan uğraştırdılar

HaKo
13-06-2011, 12:23
kartı anladımda parayı unutanlara ne demeli :) parayı çekip kendinizi unutmuyosunuz allahtan :D

SONE-R
13-06-2011, 12:25
unutkan arkadaşlar, kan testi yaptırarak B12 vitamin değerlerinizi kontrol ettirin. B12'niz düşük olabilir. ;)

Jem89
13-06-2011, 12:32
Kartı alıp parayı unutanlarla dalga geçmeyin :D Olabiliyor bazen.. Bende yapmıştım :)

Garanti bankası önce kartı sonra parayı veriyor.. Arabayı ters yerde bırakıp para çekiyordum..Arkadan kornalar yükselince kartı alıp koşmuştum arabaya :D :D Sonra hesaba geri yatıyormuş para.. :)

Alican
13-06-2011, 12:32
yok artık ciddi olamazsın :D

Hep sıkışık zamanda para çekerim ve benim gibi gümrükde parayı çekip unutan kişi sayısıda fazladır :) Daha geçen hafta bir arkadaş bankamatikden para çekiyordu bende bişey sordum o esnada kartı aldı benimle birlikte yürümeye başladı işimi hallettik ve gitti aradan biraz zaman geçti ve arayıp saydırmaya başladı :D:D

CaNeR44
13-06-2011, 12:44
geçen akabank atm de kart üstünde buldum banka kapalıydı kırdım attım dalgınlık olabilr allah karşımıza kötü düşünen insanlarla karşılaştrmasın