PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 97 model polo acil yardım

Bayrampaşalı
13-06-2011, 18:09
Arkadaşlar tekirdag da sevdıgım bı kardesım var
97 model polo su var babası sanzumanı kırmış
acıll olarak 5 inci vites ayı arıyor tekırdagda bulamamış bende
burdan yardımcı olmak ıstedım elınde olan yada bulabılıcegımız bı yer
bılen varmıdır tesekkurler sımdıden herkeze

semıh eken
0541 920 98 46

bu arkadasın numarası satmak ısteyen olursa telefon acabılır

akay
13-06-2011, 20:32
96 model hatchback vardı bende. bunların en sık karşılaşılan arızası 5 vites dişlisi. yüksek hızda yağlama yapamıyo demişti usta..sene 2001 de dağılmıştı bnm. yaklaşık 1 ay yattı araba. ne çıkma ne sıfır bulamadık baya bi. ondan sonra ordan burdan 5. vites dişlisi, karşılığı, senkromeçi falan topladık. 1000 tl gibi masrafı da olmuştu..yağ keçesinden yağ kaçırıyordu bi de durmadan. şansıman yağı koyuyorduk bikaç binde bir. çok sıktı o araba çoook. allah yardımcınız olsun, umarım kolay bulursunuz.

Bayrampaşalı
14-06-2011, 07:31
96 model hatchback vardı bende. bunların en sık karşılaşılan arızası 5 vites dişlisi. yüksek hızda yağlama yapamıyo demişti usta..sene 2001 de dağılmıştı bnm. yaklaşık 1 ay yattı araba. ne çıkma ne sıfır bulamadık baya bi. ondan sonra ordan burdan 5. vites dişlisi, karşılığı, senkromeçi falan topladık. 1000 tl gibi masrafı da olmuştu..yağ keçesinden yağ kaçırıyordu bi de durmadan. şansıman yağı koyuyorduk bikaç binde bir. çok sıktı o araba çoook. allah yardımcınız olsun, umarım kolay bulursunuz.

sagolsın abı arac benım degıl zaten sevdıgım bı arkadasımın rıca ettı bende yazıyım dedım buraya ınsallah bulur bırılerınden:icon_tup: