PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Playstation 3 Slim En uygun fiyat??

cnzdmr
15-06-2011, 15:27
Arkadaşlar en sonunda sıfır garantili ps3 slim almaya karar verdim

nakit olarak 750 tl bir bütçem var

şimdi size sorum en uygun nereden ps3 alabilirim?

bugün mediamarkt da baktım 320gb slim ps3 yanında saçma bir oyunşa birlikte 799 liraydı ancak oyun çocuk oyunu bu sebeple ordan almadım

sizin bildiğiniz garantili ve sıfır olmak şartıyla nereden ps3 slim alınır?

HaKo
15-06-2011, 15:40
benden alabilirsin kardeşim 2 aylık sıfır sayılır toplasan 24 saat oynamamışımdır :) GT5 ve god of war oyunu ile birlikte 750 ye veririm 320gb slim kasa.. media markt garantili.

DetailEF
15-06-2011, 15:45
Bende de 0 kırık var 700 lira garantili 160gb yanındada sığdığı kadar oyun yükler gönderirim GT5 ten tut hepsi :)

cnzdmr
15-06-2011, 15:48
sıfır düşünüyorum aslında ama 2 ay mu oldu alalalı media markt tan?

bir de tek konsol mu var çift konsol mu?

HaKo
15-06-2011, 15:49
Bende de 0 kırık var 700 lira garantili 160gb yanındada sığdığı kadar oyun yükler gönderirim GT5 ten tut hepsi :)

online oynanıyor mu o oyunlarla ? olmassa bende kırdırırım yükletirim ne var ne yok :)

HaKo
15-06-2011, 15:51
sıfır düşünüyorum aslında ama 2 ay mu oldu alalalı media markt tan?

bir de tek konsol mu var çift konsol mu?

valla sıfır zaten kardeşim bana god of warla birlikte 1.100 Tl ye patladı nerdeyse. boşuna para verme ama sen bilirsin tabiki.

Tek kol çıktı için GT5 özel paketini satın almştım. 2 aybelki biraz az biraz fazla net tarihi hatırlamıyorum faturada yazar.

DetailEF
15-06-2011, 15:52
online oynanıyor mu o oyunlarla ? olmassa bende kırdırırım yükletirim ne var ne yok :)

Valla oyun kasmak isteyene bire bir. Ben oyun kasıyorum diye aldım kırdım kapattım budur :) Ama 1 oyuna 100 120 lira vermek koyar bana :)

GTCihad
15-06-2011, 15:52
Araya girmiş olmayayım ama XBOX360 tavsiye ederim :) kinect olayı çok iyi ...

HaKo
15-06-2011, 15:54
Valla oyun kasmak isteyene bire bir. Ben oyun kasıyorum diye aldım kırdım kapattım budur :) Ama 1 oyuna 100 120 lira vermek koyar bana :)

ps3 ün olayı online ama ben açıkcası sırf online oyun oynamak için almıştım ama pek sarmadı zamanda bulamıyorum.

DetailEF
15-06-2011, 15:54

xbox360 ta vardı sattım forza4 çıkınca alırız zaten versiyon farkı olacağı için öbür xboxla uğraşamazdım :)

DetailEF
15-06-2011, 15:55
ps3 ün olayı online ama ben açıkcası sırf online oyun oynamak için almıştım ama pek sarmadı zamanda bulamıyorum.

Benide sarmadığı için ben direk alınca kırdım o yüzden kırık öneriyorum geniş arkadaş topluluğun olması lazım birde gt5 manyakları bulman lazım falan sadece gt5 için bile bu konsol alınır ben sığdığı kadar oyunla birlikte yollarım.

HaKo
15-06-2011, 15:58
Benide sarmadığı için ben direk alınca kırdım o yüzden kırık öneriyorum geniş arkadaş topluluğun olması lazım birde gt5 manyakları bulman lazım falan sadece gt5 için bile bu konsol alınır ben sığdığı kadar oyunla birlikte yollarım.

gt5 manyağı dolu bu sitede herkes birbirini ekliyo zaten :) oynayacak adam çok varda beni oyun sarmadı aslında. satmassam bende kırdırırım heralde büyük ihtimalle.

cnzdmr
15-06-2011, 16:01
ya bu kırdırma olayı nedir peki sahte oyun oynayabilmek için mi kırdırılıyor?

DetailEF
15-06-2011, 16:05
ya bu kırdırma olayı nedir peki sahte oyun oynayabilmek için mi kırdırılıyor?

Aynen çeşit çeşit ucuza oynayabilmek için, eğer internetten oynamak gibi bir fanteziniz var ise önermiyorum ama yok ben oyun oynamak için sıkıldım o yüzden oynayacağım diyorsanız hem ucuz hem çeşitli oluyor :)

Ozan.E
15-06-2011, 23:20
Bu işle uğraşan (Ps3 kafe sahibi) dostum var.Ciddi ilgilenirsen içinde oyunlarla yüklü sana tam fiyat verebilirim.İlgilenirsen pm ile ulaşırsın :)

TulsaDom
16-06-2011, 09:25

+1 kinect gercekten cok harika ps i aldigim donemde daha cikmamisti yoksa onu alacaktim

ama ps3 konusuna gelirsek yine yabana atilir yani yok kirdirmazsaniz eger yuksek hd olanlardan alin derim bazen storedaki oyunlar ucretsiz olabiliyor yada demo versiyonlar indirerek oynayabilirsiniz ancak kirdirmak istiyorsaniz genellikle harici hd ile kullanildiklari icin pek onemi kalmiyor internet uzerinde oyunlar bulunabiliyor indirip harici hd nize atabilirisiniz
alirken versiyona dikkat edin ozellikle network sistemi coktugu icin yeni versiyon cikardilar ve bu versiyonda kirilma islemi yapilamiyor diye biliyorum

Jehuty
16-06-2011, 10:33
Xbox 360 tavsiye etmiyorum kinect çok eski bir teknoloji kullanıyor..
Ps2 de bu teknoloji PS eye ile zaten vardı. Ps3 için move tavsiye ederim. kinecti youtube ve ign gibi birkaç forum üzerinden araştırınca çok eski teknoloji olduğunu gösteriyorlar hatta Kinect çıkar çıkmaz hemen kırdılar vatandaş evinde 3d kamera olarak kullanıyor.
Kırılmış Ps3 almak için onlinedan fedakarlık yapacaksın buda yeni gelen CoD : MW3 multiplayer iptal demek. Ben olsam iki kere düşünür öyle hareket ederim. Oyunlar 80-120 tl arası doğubankta satılıyor zaten taksitle gittigidiyor üzerinden de alabilirsin.

cem06
16-06-2011, 10:46
320gb slim move starter pack 799tl electroworldde bde oyunlar falan indirime girmis killzone gt5 99tl

onursumer
16-06-2011, 10:55
320gb slim move starter pack 799tl electroworldde bde oyunlar falan indirime girmis killzone gt5 99tl

1090tl lik paket var o daha uygun geldi gozume

gt5 +1 oyun daha var 2. kol ile geliyor aşağı yukarı zaten 1 kol ve gt5 fiyatını düşünce aynı fiyata geliyor :)

TulsaDom
16-06-2011, 13:19
Xbox 360 tavsiye etmiyorum kinect çok eski bir teknoloji kullanıyor..
Ps2 de bu teknoloji PS eye ile zaten vardı. Ps3 için move tavsiye ederim. kinecti youtube ve ign gibi birkaç forum üzerinden araştırınca çok eski teknoloji olduğunu gösteriyorlar hatta Kinect çıkar çıkmaz hemen kırdılar vatandaş evinde 3d kamera olarak kullanıyor.
Kırılmış Ps3 almak için onlinedan fedakarlık yapacaksın buda yeni gelen CoD : MW3 multiplayer iptal demek. Ben olsam iki kere düşünür öyle hareket ederim. Oyunlar 80-120 tl arası doğubankta satılıyor zaten taksitle gittigidiyor üzerinden de alabilirsin.

Kinect - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Project_Natal)

EyeToy - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/EyeToy)

sadece kumanda olmadan kullanilabiliyor olmasi ayni teknoloji anlamina gelmiyordur umarim

Jehuty
16-06-2011, 14:05
Bunu incelemeni tavsiye ederim..

PlayStation Eye - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Eye)

TulsaDom
16-06-2011, 16:23
playstation eye in ozelliklerini cok iyi biliyorum aksamlari evime geldigimde oynarim
ancak soyle bir durum war demek istedigim kulanislilik acisindan kinect bir adim onde
onde olmasinin sebebi ise 2 adet kameraya sahip olmasi sayesinde 3 boyutlu tarama islemi yapabilmesidir kameralardan birininde kizil otesi isinlar sayesinde derinlik algisinin olusturulabilmesidir. oysa ps eye da ise rgb led isinlarina duyarlilik vardir geri kalan islemleri move kumandansindan almis oldugu sensorlerdeki verileri isleyerek iki durumu birlestirir ve yapilabilecek komutu verir. oysa kinect de farkli durum var kislerin yerlerini belirler ona gore komut verir biraz daha acacak olursak bir cisim sadece sag ve sol yonde (tek eksende) hareket etseydi bunu cozumlemek daha kolay olurdu ancak cisim öne veya geri yönde (diger ikinci eksende) hareket etmis olsa bunu algilayamazdi. bu durum kinect de 2 kamera pensibi ile aşılmıştır (insan gözleri gibi ek bilgi: insan gözlerinden herhangi biri olmasaydı eger ınsandaki derinliği algılama yetisi olmayacaktı) ps de ise bu durum kumanda sensörleri sayesinde bir yere gelmiştir. sensorler ayrıca şiddeti de ölçmektedırler her oyun baslangıcında sureklı kalıbre edımesı gerekır.

Gelecektekı teknolojılerde artık kumanda kollarının kalkması hedeflenıyor artık ınsanlar bırseye komut verebılmek için baska bir alete bağımlı olmak istemiyor kısacası özgür davranmak istiyorlar bu yüzden kumandasız sistemlerin gelistirilmesi daha fazla para yatırılıyor.

kinectin proje yonetıcısı Johnny Chung Lee nın sunmus oldugu bır vıdeo

Procrastineering - Project blog for Johnny Chung Lee (http://procrastineering.blogspot.com/)

Jehuty
16-06-2011, 16:44
playstation eye in ozelliklerini cok iyi biliyorum aksamlari evime geldigimde oynarim
ancak soyle bir durum war demek istedigim kulanislilik acisindan kinect bir adim onde
onde olmasinin sebebi ise 2 adet kameraya sahip olmasi sayesinde 3 boyutlu tarama islemi yapabilmesidir kameralardan birininde kizil otesi isinlar sayesinde derinlik algisinin olusturulabilmesidir. oysa ps eye da ise rgb led isinlarina duyarlilik vardir geri kalan islemleri move kumandansindan almis oldugu sensorlerdeki verileri isleyerek iki durumu birlestirir ve yapilabilecek komutu verir. oysa kinect de farkli durum var kislerin yerlerini belirler ona gore komut verir biraz daha acacak olursak bir cisim sadece sag ve sol yonde (tek eksende) hareket etseydi bunu cozumlemek daha kolay olurdu ancak cisim öne veya geri yönde (diger ikinci eksende) hareket etmis olsa bunu algilayamazdi. bu durum kinect de 2 kamera pensibi ile aşılmıştır (insan gözleri gibi ek bilgi: insan gözlerinden herhangi biri olmasaydı eger ınsandaki derinliği algılama yetisi olmayacaktı) ps de ise bu durum kumanda sensörleri sayesinde bir yere gelmiştir. sensorler ayrıca şiddeti de ölçmektedırler her oyun baslangıcında sureklı kalıbre edımesı gerekır.

Gelecektekı teknolojılerde artık kumanda kollarının kalkması hedeflenıyor artık ınsanlar bırseye komut verebılmek için baska bir alete bağımlı olmak istemiyor kısacası özgür davranmak istiyorlar bu yüzden kumandasız sistemlerin gelistirilmesi daha fazla para yatırılıyor.

kinectin proje yonetıcısı Johnny Chung Lee nın sunmus oldugu bır vıdeo

Procrastineering - Project blog for Johnny Chung Lee (http://procrastineering.blogspot.com/)

Bu konuda sana katılıyorum çok haklısın ama benim demek istediğim konu çok farklı yeni yapılan bir sistemde olması ve beklenen teknolojinin hala gerisinde olması yani 640×480 pixels @ 30 Hz (RGB camera) 640×480 pixels @ 30 Hz (IR depth-finding camera) gibi değerlere sahip bir sistem karşısında 640×480 pixels @ 60 Hz (RGB camera) gibi bir sisteme sahip PSeye var. Kumandasız oynanan oyunlar var bu arada Kung-Fu fight diye çokta keyifli bir oyun. Kinect sahiplerinin yakındığı şey latency bu yüzden kaynaklanıyor sanırım. PS eye sahibi isen sende çok iyi bilirsin herhangi bir gecikme (latency yaşanmadan çok rahat istediğini yapabiliyorsun)
Kinect şu bakımdan bir adım önde sistem açılışından itibaren kumandasız ve aynı zamanda sesli komut ile konsolu yönetmesi çok güzel. Youtube üzerinde IR kamerayı hackleyen kullanıcılar opensource ile bir sürü şey deneyebiliyorlar. Buda artılarından birisi bence. Ama ne olursa olsun PS3 içerisindeki teknoloji mimarisi Xbox360 ile kıyas kabul etmez.
Burdan da bir haber vereyim yakın zamanda tek bir PS3 üzerinden splitscreen yapmadan 2 kişi 3 boyutlu gözlük ile oyun oynayabilecek 3. kişi ise spectator modunda yanlarında onları izleyebilecek tek ekranda 3 ayrı görüntü :)