PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : koltuk kızağı

svtec
03-07-2011, 09:57
iki spor koltuğum var kızakları yok aracıma uymadı yani benim orjinal kızaklar koltuğa olmuyor yaptıra bilceğim veya honda için spor koltuk kızağı bulabileceğim yer veya kimse varmı?

ENGean
03-07-2011, 10:05
bnde de civic war 98 model, aynı sekılde bnmkılerde uymadı, zaten pıyasadakı coguda uymuyo bırebır, koltugun altına plaka gıbı bsey yaparız dedıler 220-250tl fıyat ıstedıler ıkısı ıcın (montaj)
ben kaynakla yaptrdım, aracın uzerıne montelı olan ayaklar yıne arac uzerınde kalıyo, spor koltugun kızakgını uzerıne kaynak attık, spor koltugun uzerınde de kızak oldugu ıcın ılerı gerı hareketı yıne war, sorunsuz yanı.

svtec
03-07-2011, 10:09
benimkilerde hiç kızak yok :S spor koltuklarda deneme yaptım hani belki benimkiler oturur diye
yan tarafı çıkıntı ya orası oturmuyor zaten vida yerleride denk gelmiyor.. zaten koltukçu döşemeciye işimiz kaldıysa yandık mesleklerinin adı üstünde :) döşemecii

ENGean
03-07-2011, 10:40
benimkilerde hiç kızak yok :S spor koltuklarda deneme yaptım hani belki benimkiler oturur diye
yan tarafı çıkıntı ya orası oturmuyor zaten vida yerleride denk gelmiyor.. zaten koltukçu döşemeciye işimiz kaldıysa yandık mesleklerinin adı üstünde :) döşemecii

aynen bnmde vıda yerlerıde denk gelmıyodu,walla pıyasada yaptrmayın dedıgınz gıbı mıllet gecırmeye calısıyo, bı tanıdık bu ıslerden anlayan cevrenız warsa ugrasın.
allah kolaylık versın :)