PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir si sorgusu

Frank
06-07-2011, 17:39
Arkadaşlar ilandaki aracı tanıyan bilen var mı kısmetse anlaştık gibi gidip alacaz

Honda Civic 1.6 Si 1994 Model 11.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-temiz-si-arayanlara-34338574/detay/)

hondafit
06-07-2011, 21:03
alıcı gözüyle incelemedim ama esparkta baya yakından inceledim gidişi ve duruşu pek iç açıcı değildi

bir araadaşımın si satılık buraya da üye kendisi
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sir-sahibinden-satilik-aciliyeti-yok-52968731/detay/

MeRtCaN
06-07-2011, 21:05
o kapıdakı bayrak nedır oyle :S

dirk
06-07-2011, 21:09

abi sizin arabayada yapmayak mı =) Folyocu Geldi :D

d16y4
06-07-2011, 21:11
Arkadaşlar ilandaki aracı tanıyan bilen var mı kısmetse anlaştık gibi gidip alacaz

Honda Civic 1.6 Si 1994 Model 11.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-temiz-si-arayanlara-34338574/detay/)

biraz eli yüzü düzgün bişey alsan :confused:

MeRtCaN
06-07-2011, 21:11
abi sizin arabayada yapmayak mı =) Folyocu Geldi :D

hellu fuluş yaptıracam ben :D

Type-R
06-07-2011, 21:14
alıcı gözüyle incelemedim ama esparkta baya yakından inceledim gidişi ve duruşu pek iç açıcı değildi

bir araadaşımın si satılık buraya da üye kendisi
Honda Civic 1.6 Si 1995 Model 15.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sir-sahibinden-satilik-aciliyeti-yok-52968731/detay/)Erhan 1-2 milyar fazla olsun başınız ağrımasın üzmesin.:) Üsteki linkte olan esayı bende tavsiye ederim.;)

driftboy
06-07-2011, 21:26
Biz alacaktık. Eskişehirde bi abime sordurdum arabayı gitti gördü onu alacagına git şahin al daha iyi. Araba cok bitik en az 2 2bucuk milyarını dökersin adam etmek için onun yerine toplu bişey al dedi vazgectik.. Hiç düşünmeyin bile derim :)

levent
06-07-2011, 21:31
valla fotolarda bile belli yani tanıyan vs varsa kusura bakmasınlar da , daha düzgün si lar var piyasada :)

mkb
06-07-2011, 22:00
ilk ilandaki aracı çok az gördüm gideri nedir bilmiyorum ama diğer araç gayet güzel.

Frank
06-07-2011, 23:31
Erhan 1-2 milyar fazla olsun başınız ağrımasın üzmesin.:) Üsteki linkte olan esayı bende tavsiye ederim.;)

Ömer haklısınız kardes de alacak arkadasın butcesı o.Buyk kazası yoksa sorun degl

otomania
06-07-2011, 23:38

araç akrabamın aracı motor fln çok iyi ama kaporta için aynı şeyi söyleyemem

overblack
06-07-2011, 23:39
hellu fuluş yaptıracam ben :D

onun adı hello fuhuş bi kerem :D

Type-R
06-07-2011, 23:45
Ömer haklısınız kardes de alacak arkadasın butcesı o.Buyk kazası yoksa sorun deglblader gidin baktırın kafanıza yatarsa alın ne diyim.. Ama ucuz etin yahnisi hesabı olmasın dikkat edin.:)

Frank
06-07-2011, 23:53
araç akrabamın aracı motor fln çok iyi ama kaporta için aynı şeyi söyleyemem

Kaportanın durumunu bılerek gıdıyorz zaten o konuda problem yk

Frank
06-07-2011, 23:55
blader gidin baktırın kafanıza yatarsa alın ne diyim.. Ama ucuz etin yahnisi hesabı olmasın dikkat edin.:)

Bakalım artk omercım kısmet :)

Ef Driver
06-07-2011, 23:56
benim bildigim pek yürürü yok bu arabanın ve sahibi nerdeyse 2.5 senedir satmaya ugraşıyor bence temiz ve diri durmuyor 1-2 lira üstüne eklediginizde düzgün bir si alınabilir...

Frank
07-07-2011, 00:05
benim bildigim pek yürürü yok bu arabanın ve sahibi nerdeyse 2.5 senedir satmaya ugraşıyor bence temiz ve diri durmuyor 1-2 lira üstüne eklediginizde düzgün bir si alınabilir...

Neden yurumedıgı hakkında bı bılgınz varmı ?

Ef Driver
07-07-2011, 00:10
Neden yurumedıgı hakkında bı bılgınz varmı ?

Sadece bir arkdaşımdan duymuştum.iyi bir yerde motor yapılmamış sanıyorum öle demişti bende niyetlendigimde hatta zamanında bu arabanın sahibi ile başka bir forum sitesinden tanıyorum ismen ama istersen yinede git bak derim

otomania
07-07-2011, 00:29
Sadece bir arkdaşımdan duymuştum.iyi bir yerde motor yapılmamış sanıyorum öle demişti bende niyetlendigimde hatta zamanında bu arabanın sahibi ile başka bir forum sitesinden tanıyorum ismen ama istersen yinede git bak derim

araca hondanın yetkili bayisinde 0 motor yapıldı faturaları daha durdğnu biliorm.

devil_berk22
07-07-2011, 01:08
duruşu hiç güzel değil

FaBeRgE
07-07-2011, 01:43
2.aracı düşünebilirsiniz, aracın sahibi şevki foruma da üye :)

ahmet43
07-07-2011, 02:08
esk deki dier aracı düşünebilirisn bencede şevkinin arabasını forumada uye kendisi konuyu gorunce ztn yazıcakdır buraya eminim hani bnm bildiğim baya sıkıntılı bi araç motoru baya bi yapıldı die biliorum ama genede son halini bilemem şevki abi konuyu gorunce seni daha iyi bilgilendirir ama onun si alman daha mantıklı taby..

FaBeRgE
07-07-2011, 02:24
esk deki dier aracı düşünebilirisn bencede şevkinin arabasını forumada uye kendisi konuyu gorunce ztn yazıcakdır buraya eminim hani bnm bildiğim baya sıkıntılı bi araç motoru baya bi yapıldı die biliorum ama genede son halini bilemem şevki abi konuyu gorunce seni daha iyi bilgilendirir ama onun si alman daha mantıklı taby..

amet bu ne olm :D araya virgül falan koy bari bir nefeste yazmışsın :D:D

ahmet43
07-07-2011, 02:59
amet bu ne olm :D araya virgül falan koy bari bir nefeste yazmışsın :D:D

ne biliyim abi bi nefeste yazdım hemen öyle :D sanırım dediğin gbi bu ne oldu :D

seWki26
07-07-2011, 03:09

öncelikle sunu söyleyim araçla ilgili bu aracın sahibi abıl biz onunla denediğimizde aracı sorun yaratmıstı sonrasında eskişehirdeki mobil hondada sıfırdan motor yapıldı. motorunda hiç bi sıkıntı yok benim bildiğim kadarıyla kendisiyle bayadır konusamıyoruz Gelelim kaportasına aracın kaportası gerçekten hiç iç acıcı değil he düzgün bi kaporta ve boyayla cok diri çekici bi araba olur sonuçta kırmızı :D
araç sahibiyle konustugumuzda bana crx veya gti alıcam demişti gelin görün derim kaportasını sorun etmiyosanız alınacak bi araba ***** sıfır araba almıyosunuz bu fiyatada bence gayet mantıklı sonuçta sıfır motor gende siz bilirsiniz

bu arada benim aracım die demiyorum gidiyo yaaa :D :D sahsahsahsa

ahmet43
07-07-2011, 03:12
öncelikle sunu söyleyim araçla ilgili bu aracın sahibi abıl biz onunla denediğimizde aracı sorun yaratmıstı sonrasında eskişehirdeki mobil hondada sıfırdan motor yapıldı. motorunda hiç bi sıkıntı yok benim bildiğim kadarıyla kendisiyle bayadır konusamıyoruz Gelelim kaportasına aracın kaportası gerçekten hiç iç acıcı değil he düzgün bi kaporta ve boyayla cok diri çekici bi araba olur sonuçta kırmızı :D
araç sahibiyle konustugumuzda bana crx veya gti alıcam demişti gelin görün derim kaportasını sorun etmiyosanız alınacak bi araba ***** sıfır araba almıyosunuz bu fiyatada bence gayet mantıklı sonuçta sıfır motor gende siz bilirsiniz

reklam kokan hareketler bunlar şevki abi :D :D ama si ın maaşallahı war hani tü tü tü nazar değmesin :)

seWki26
07-07-2011, 03:16
saol kardeşim teşekkür ederim nazar değmesin harbiden yeter gali :D valla 7 tane nazar boncugu var hala nazar hala nazar :D :D

CasabLanca
07-07-2011, 08:18

senin şapka değil mi ya o :hehe:

Frank
07-07-2011, 09:51

bılgı ıcın tesekkurler kardes evet kaporta sorun degıl onemlı olan motoru.Umarım oem parcalarla toplamıstır.Krank 0 olcudur

seWki26
07-07-2011, 14:41
bılgı ıcın tesekkurler kardes evet kaporta sorun degıl onemlı olan motoru.Umarım oem parcalarla toplamıstır.Krank 0 olcudur

kardeşim bildiğim kadarıyla araç oem parçalarla toplandı mobil hondadaki ali ustamız yan sanayi ürüne karşı oldugu için oem kullanmıstır cünkü ben yaptıgım işe garanti veririm orjinal parça dışındakilere vermem diyodu ama gerçekten kasasına düzgün işlem yapılırsa güzel olur hayırlısı olsun

FaBeRgE
07-07-2011, 14:55
kardeşim bildiğim kadarıyla araç oem parçalarla toplandı mobil hondadaki ali ustamız yan sanayi ürüne karşı oldugu için oem kullanmıstır cünkü ben yaptıgım işe garanti veririm orjinal parça dışındakilere vermem diyodu ama gerçekten kasasına düzgün işlem yapılırsa güzel olur hayırlısı olsun

Mobil honda da toplandıysa bencede düzgün toplanmıştır :icon_tup:

cery
07-07-2011, 15:30
hacı bence şu an araba almak için çok yanlış bi zaman. az daha dişinizi sıkıp kışa doğru araba bakarsanız şu anda 15 yazılan arabaları o zaman 12 lere alırsınız

__FrK__
07-07-2011, 15:44
isterseniz gerçekten orjınal ve sıfır parçalarla kendim topladığım 94 siyah hb si verebilirim komple kaporta boyasının da masrafı max. 1500 lira isteyen varsa pm atsın

Anıl E.
07-07-2011, 16:05
Honda Civic 1.5 EX 1994 Model 16.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-gozlerinize-inanamiyacaksiniz-tr-de-tek-jdm-honda-53573945/detay/?source=directSearch)

konuyu rahatsız ediyorum kusura bakmayın,bu araç bana takas teklifi yollamış tanıyan var mı bursadan?

cery
07-07-2011, 16:08
sitede fotoğrafları vardı. bugünkü fotoğraflarınız ya da kendi çekimleriniz bölümünde.

overblack
07-07-2011, 18:05
Honda Civic 1.5 EX 1994 Model 16.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-gozlerinize-inanamiyacaksiniz-tr-de-tek-jdm-honda-53573945/detay/?source=directSearch)

konuyu rahatsız ediyorum kusura bakmayın,bu araç bana takas teklifi yollamış tanıyan var mı bursadan?

var..ne lazımdı

Anıl E.
07-07-2011, 18:21
var..ne lazımdı

Nasıl bi arabadır ,onu ögrenecektim

Time-R
07-07-2011, 20:03
Arkadaslar simdi ben Anil'in kuzeniyim ve Eskisehir'de bu araba benim ikinci arabamdir, gonul rahatligiyla kullandigim bir arac, simdi suraya bakiyorumda kac kisi kotulemis araci, bilmeyenler gormeyenler bile gordum ettim diye yazmis, hatta sevkinin aracini bile onermisler, tamam sevkinin aracina laf yok ama ona gorede sevki fiyat vermis, ama oyle yada boyle bu arac ex fiyatina veriliyor arkadaslar is maddiyata bakar, gucun neye yetiyorsa ona bakarsin, arac oyle bir arac degil zaten alicisi kaporta sorunlarini bilerek gidiyor motor hakkinda bilgi vereyim.

Arac alindiginda motoru pek ic acici degildi ki kisa bir sure sonra yatak sardi, Ali ustanin tavsiyesi uzerine motor yapilmadi ve ikinci el civic sedan si motoru takildi, sonrasinda 5'e atayim derken 3'e atincada motoru kirdi, sonrasinda pistonlar ve kollar degisti Mobil Hondada Ali Usta ve ekibi tarafindan yapilmistir, Ali usta yaptigi ise garanti veren ozverili sirketine laf getirmeyecek biridirki parcalari siparisle getirtti oem olarak, zaten icine sinmeyen isi yapmaz, motor mayis basinda yapildi, arac 3000 - 4000 dd arasi rodajini yapti istanbula geldi gitti, Ali usta tekrar kontrol etti ve onay verdi, torku beygiri gercekten suan cok guzel hissettiriyor, motoru kendini belli ettiriyor ve bence yuruyor, dedigim gibi gelin gorun kullanin icinize sinmezse almayin.

Kapidaki jdm bayraga laf edenlere cevabim var bu forumda baska arkadaslarimizda bu bayrak folyosunu kapilarina tavanlarina cekti onlara neden bir cift laf edilmedi merak ediyorum dogrusu.

"Bu araci alacagina Sahin al" diyenede gidip gercekten sahin alsin diyorum, gercekten sacma bir kiyaslama olmus, sahinle giderken yanindan boyle stock motorlu guzel yuruyen bir civic si gecerse gercekten cok uzulur.

psycho
07-07-2011, 21:15
aracın motoru keyfe keder rektefıye yapılmıstır keyfe keder boyayı duydumda bunu ilk defa duydum bence başka bir araç bakın

Time-R
07-07-2011, 21:25
aracın motoru keyfe keder rektefıye yapılmıstır keyfe keder boyayı duydumda bunu ilk defa duydum bence başka bir araç bakın

Onu yanlis yazmistir, herseyin ustune varma, acikladik iste yukarida incigini cincigini boncugunu, oda nazar boncugu olmustur

Günkut
07-07-2011, 21:26

Yukarıdaki yazıyı okumadın galiba :)

Kasası ve kaportası kötü olabilir ama motor konusunda bildigim kadarıyla bakımlı bir arac bildiginiz cogu güzel iyi si'dan daha iyi toplandıgı konusundada emınım paradan kacılıarak toplanmadı d16ların en onemlısı yag pompasıda yamadadır ;)

hondafit
07-07-2011, 22:13

len o kadar senin civic'in reklamını yaptık insan bi teşekkür eder samet ben :D

Frank
07-07-2011, 22:48
Arkadaslar simdi ben Anil'in kuzeniyim ve Eskisehir'de bu araba benim ikinci arabamdir, gonul rahatligiyla kullandigim bir arac, simdi suraya bakiyorumda kac kisi kotulemis araci, bilmeyenler gormeyenler bile gordum ettim diye yazmis, hatta sevkinin aracini bile onermisler, tamam sevkinin aracina laf yok ama ona gorede sevki fiyat vermis, ama oyle yada boyle bu arac ex fiyatina veriliyor arkadaslar is maddiyata bakar, gucun neye yetiyorsa ona bakarsin, arac oyle bir arac degil zaten alicisi kaporta sorunlarini bilerek gidiyor motor hakkinda bilgi vereyim.

Arac alindiginda motoru pek ic acici degildi ki kisa bir sure sonra yatak sardi, Ali ustanin tavsiyesi uzerine motor yapilmadi ve ikinci el civic sedan si motoru takildi, sonrasinda 5'e atayim derken 3'e atincada motoru kirdi, sonrasinda pistonlar ve kollar degisti Mobil Hondada Ali Usta ve ekibi tarafindan yapilmistir, Ali usta yaptigi ise garanti veren ozverili sirketine laf getirmeyecek biridirki parcalari siparisle getirtti oem olarak, zaten icine sinmeyen isi yapmaz, motor mayis basinda yapildi, arac 3000 - 4000 dd arasi rodajini yapti istanbula geldi gitti, Ali usta tekrar kontrol etti ve onay verdi, torku beygiri gercekten suan cok guzel hissettiriyor, motoru kendini belli ettiriyor ve bence yuruyor, dedigim gibi gelin gorun kullanin icinize sinmezse almayin.

Kapidaki jdm bayraga laf edenlere cevabim var bu forumda baska arkadaslarimizda bu bayrak folyosunu kapilarina tavanlarina cekti onlara neden bir cift laf edilmedi merak ediyorum dogrusu.

"Bu araci alacagina Sahin al" diyenede gidip gercekten sahin alsin diyorum, gercekten sacma bir kiyaslama olmus, sahinle giderken yanindan boyle stock motorlu guzel yuruyen bir civic si gecerse gercekten cok uzulur.

Sıkılmadan yazdıgın ıcın tesekkur edıyorum kardesım.
Bızım ıcın onemlı olan motoru ustayıda bu kadar öven cıktı o zman problem yok Anıl kardesımde sagolsun anlayıslı bır ınsan kısmetse ayın 15 ı gıbı gıdıp getırecez arabayı

Murat Özcan
07-07-2011, 23:40
yaw arac sankı bıraz yorgun gıbı geldı bana

Time-R
08-07-2011, 00:53
Sıkılmadan yazdıgın ıcın tesekkur edıyorum kardesım.
Bızım ıcın onemlı olan motoru ustayıda bu kadar öven cıktı o zman problem yok Anıl kardesımde sagolsun anlayıslı bır ınsan kısmetse ayın 15 ı gıbı gıdıp getırecez arabayı

Ne demek abicim ben sana aracin su zamana kadar gecirdigi sorunlari ve suanki halini apacik yazdim sana ortada cekinmeden anlattiklarimin hepsi sonuna kadarda dogrudur araba bize 17.000 TL'yi gecmistir maliyeti ama motor ciddi harika oldu gozun arkada kalmasin

seWki26
08-07-2011, 01:54

kardeşimm saolsın teşekkür ederim ama benim aracımın satışı değil anıl kardeşimizin ama genede saolsın D:

yaw arac sankı bıraz yorgun gıbı geldı bana

araç kaporta olarak yorgundur zaten bunu herkes kabul ediyo motoru yeni uzatmanın veya yorum yapmanın anlamı yok

Ne demek abicim ben sana aracin su zamana kadar gecirdigi sorunlari ve suanki halini apacik yazdim sana ortada cekinmeden anlattiklarimin hepsi sonuna kadarda dogrudur araba bize 17.000 TL'yi gecmistir maliyeti ama motor ciddi harika oldu gozun arkada kalmasin

samet sana katılıyorum aracın motoru su anda güzel + ali usta harbiden cok titiz bi adam her araçla uğraşmaz normalde ben anılada söyledim kaportasını yaptır boyat die abi satcam dedi o yüzden kaportasında biraz sıkıntı ama giderilmyecek bişey değil motoru sağlam oldukdan sonra kaportasına gerek yok :D :D

Time-R
08-07-2011, 01:58

Reklam yaparken birilerinin onunu kapama kardesim satmak istiyorsan acarsin ilanini satarsin aracini, ki sevkinin aracini hepimiz satmak isteriz bende isterim ama bunun yeri burasi olmamali birilerinin onunu kapatarak olmamali

samet sana katılıyorum aracın motoru su anda güzel + ali usta harbiden cok titiz bi adam her araçla uğraşmaz normalde ben anılada söyledim kaportasını yaptır boyat die abi satcam dedi o yüzden kaportasında biraz sıkıntı ama giderilmyecek bişey değil motoru sağlam oldukdan sonra kaportasına gerek yok :D :D

Eskisehir'in en iyi ustasi Ali Usta :)