PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lovato LPG hakkında

Low-Rider
25-07-2011, 21:21
Bu markayı nasıl bilirsiniz?

onurars
25-07-2011, 21:22
işçilik güzel olduktan sonra lovatodan hiç korkma,lovato easyfast serisini kullanmıştım bir gün bile en ufak sorun yaşamadım

Ome_RS
25-07-2011, 21:30
Otogazda markadan ziyade işçilikte cok önemli prins cok ii diye biliyorum biraz pahalı birde brc den cok memnun kalan var

baretta
25-07-2011, 21:32
Ben astra da , çok yakın bir arkadaşım da meriva da tartarini marka lpg kiti kullandık 1 gün bile sorun yaşamadık , tartariniyi de düşün Özgür

snan1910
25-07-2011, 21:33
brc varken lavato ya gerek yok bence. fiyatlarıda aynı yaklaşık sanıyorum. brc nin türkiyede ki servis ağı *****. kaliteside güzel. bence brc daha mantıklı..

Low-Rider
25-07-2011, 21:34
Lovato takan yer tanıdık ve güzel bir fiyat aldım.Şimdilik önceliğim bu.

İnternette baktım 1-2tane kötü yorum var onlarda sıralı sistem hakkında değil.Genel yorumlar iyi hep

baretta
25-07-2011, 21:37
Tanıdıgın güvendigin biriyse yaptır gitsin , önemli olan işçilik , kitler genelde aynı .okun laciverti şeklinde

oğuzk
25-07-2011, 21:39
Prins Teleflex takılmayacaksa BRC :)

emp:)
25-07-2011, 21:40
Tanıdığınız, ustalığına güvendiğiniz biriyse taktırın, atiker bile doğru montaj ile hiç sorunsuz kullanılabiliyor.

gambit49
25-07-2011, 21:53
cok sahte bulgar uretimi var deniyordu bir ara takacaginiz arac nedir fiyat farki cok degilse bence brcyi tercih edin cok yaygin servis agi var

Low-Rider
25-07-2011, 21:54
Opel Corsa C 1.4takmayı düşündüğüm araç

cess
25-07-2011, 21:54
Aracımda kullanıyorum.. 4 sene falan olmuştur taktıralı, en son çıkan sistemlerden değil yani..başka bi marka kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum ama bidaha taktıracak olsam başka bi marka taktırırdım :)
Bizim araçlardaki kronik gaz problemlemleri yüzünden birçok yere gidip geldim ama sonuç olarak hala kullanmaya devam ediyorum:D Bu süre içerisinde birkere gaz kesicisi bozulduğu için yenisini almıştım ve klasik filtre,ayar masrafları oldu

Ayrıca arkadaşlara katılıyorum takan yerin işciliği çok çok önemli hem motor içi görünüş olarak hemde performanslı ve sağlıklı olması açısından..Tecrübeyle sabittir:ofk:

tolgaaydın
25-07-2011, 22:23
2007 model Ford Focus aracımda 1yılı aşkın süredir sorunsuz şekilde kullanıyorum ve memnunum. Yakıt tasarrufunda yüzümü güldürdü diyebilirim :)

lr 306
25-07-2011, 22:42
ben lpgciyim arkadasım aracın ne sıkıntı olacagını sanmıyorum

Emre İlbi
25-07-2011, 22:52
Opel Corsa C 1.4takmayı düşündüğüm araç

opel için Landi Renzo öneririm abi :) benim arabada 3 yıldır takılı,sıralı bile değil ama çok memnunum :) tabi takacak yer çok önemli :)

Lovato'da bizim bir akrabada vardı sıralıydı,O da çok memnundu :)

en önemlisi takacak yer ve usta,kolay gelsin abi :)

Jem89
25-07-2011, 22:55
opel için Landi Renzo öneririm abi :) benim arabada 3 yıldır takılı,sıralı bile değil ama çok memnunum :) tabi takacak yer çok önemli :)

Lovato'da bizim bir akrabada vardı sıralıydı,O da çok memnundu :)

en önemlisi takacak yer ve usta,kolay gelsin abi :)

Katılıyorum.. Takacak yerde bitiyor birazda iş.. Onu ayarlaması vs..

Birde Özgür ben kaç tane Opel'ci arkadaşıma sorduysam hepsi Lovato kullanıyoruz demişlerdi.. Astra olsun vectra olsun.. Çoğunda lovato vardı..

Prins'e iyi diyorlar ama fiyatları biraz daha farklı sanırım onların.. Eğer tanıdığın bir yere yaptıracaksan ve nazın geçecekse sorun çıkmaz.. İlerde bir sorun çıksa bile rahat rahat gidip yaptırabilirsin :)

denizoglu
25-07-2011, 23:41
servis sıkıntısı oluyor,her şehirde yok.

ArMy
26-07-2011, 01:05
MeganeII'mizde var.Sıkıntısız kullanıyoruz..

mur_84
26-07-2011, 08:55
lovato ben kullanıyorum çok memnunum otomatik 1.6 ies'te problemsiz biniyorum maşallahı var.. 1250 tl montaj dahil..

SekoLive
26-07-2011, 09:06
murat fiyat iyimiş :D hatır işindende uyguna yazmssn fiyatı nezaman taktırdın güncel fiyatı bumudur?

mur_84
26-07-2011, 11:56
yaa yalan olmasın bana verilen fiyat bu 10 taksit yaptı kredi kartına bi de serkan..

ama elimden geleni yaptırırım fiyat konusunda problem değil.. taktıralı 3-4 ay filan oldu..

montajı güzel yapıyorlar bi problem yaşamadım allaha şükür..

Ramcho®
26-07-2011, 11:58
Özgür Brc den şaşma...

Chatin
26-07-2011, 12:23
özgür brc 1400 e 10 taksit civarı olması lazım. lovato ya 1250 verecegine selenoid valf içermeyen adam gibi enjektörü olan bir sistem tak ki o da brc dir. sen bu arabayı satacağına göre satarken adama brc var üstünde bile deyip pazarlık kozunu yüksek tutabilirsin. brc nin servis ağı da fazla en azından. yedek parçası kolay bulunur. lovato dan sorun yaşayan arkadaşlarım da oldu bu arada. mükemmel demek zor onun için.

s7158
26-07-2011, 12:36
özgür brc 1400 e 10 taksit civarı olması lazım. lovato ya 1250 verecegine selenoid valf içermeyen adam gibi enjektörü olan bir sistem tak ki o da brc dir. sen bu arabayı satacağına göre satarken adama brc var üstünde bile deyip pazarlık kozunu yüksek tutabilirsin. brc nin servis ağı da fazla en azından. yedek parçası kolay bulunur. lovato dan sorun yaşayan arkadaşlarım da oldu bu arada. mükemmel demek zor onun için.

LPG den sorumlu devlet bakanı :icon_tup:

Low-Rider
26-07-2011, 12:44

kardeşim brc fiyatları 1600civarı daha geçenlerde sekolive taktırdı, 1400liralara olan sistemlerde yerli parça vs kullanımı oluyormuş öyle duydum öyle okudum.

Sonuçta gidicem biryere taktırmak için babamın oğlu değil adam italyan takıyorum der yerli takar çakma takar.

Araştırma safhasındayım şu anda.

selonoid valf içerenle içermeyen arasında ki fark nedir:D

snan1910
26-07-2011, 12:52
brc türkiye distiribütorü 2a mühendisliktir. 2a mühendislik bayiileriden birine giderseniz yerli mal vs takılma ihtimali yok. ankaradaki fiyatlar 1450-1550tl. istanbulu bilemiyorum. bu bayilere kit kapalı kutuda direkt italyadan geliyor. tüm malzemeler kutunun içinden çıkıyor. sabitleme ayaklarına kadar. ayrıca türkiyenin her yerinde 2yıl veya 100bin km anında değişim garantisi var.
sadece tanklar yerli üretimdir.buda türkiyedeki tüm markalarda böyledir.

tuner faruk
26-07-2011, 13:19
Özgür abi bu ara bende araştırıyorum BRC distiribütorü 2A mühendisliğin bayii olarak bizim pakten mutluda yeri varmış yeni öğrendim BRC taktırmayı düşünüyorum bende iyice kafama yatmaya başladı :)

Ramcho®
26-07-2011, 13:57
özgür brc taktırırsan daha uygun fiyata orjinal sistem taktırmaya çalişirim...

Ranthor
26-07-2011, 14:02
atiker yada voltran takılsa ne olur?

Low-Rider
26-07-2011, 14:07
ramcho bana fiyat ve takan yerin nerede olduğuyla ilgili bir pm atarmısın

enginetune
26-07-2011, 14:25
Bu markayı nasıl bilirsiniz?

Yeni taktırdım yaklaşım bir ay falan oldu bugüne kadar bir sorun yaşamadım taktırmadan önce araştırma yapmıştım sıkıntı yaşayan olmamış :)

Ramcho®
26-07-2011, 14:28
brc nin servis ağı yaygın ve bakım gerektirmeyen bir sistem ben honda 1.4 is te yaklaşik 8 ay kadar kullandım filtre bakımından başka bir masraf etmedim sıkıntı yaşamadım landrenzo die bir marka var bu markada çok iyi ama servis ve yedek parça sıkıntısı var..

Emre İlbi
26-07-2011, 14:36
brc nin servis ağı yaygın ve bakım gerektirmeyen bir sistem ben honda 1.4 is te yaklaşik 8 ay kadar kullandım filtre bakımından başka bir masraf etmedim sıkıntı yaşamadım landrenzo die bir marka var bu markada çok iyi ama servis ve yedek parça sıkıntısı var..

abi ben 3 yıldır kullanıyorum Landi Renzo'yu,çok şükür hiç sıkıntı yaşamadım,Sıralı sistem değil,Taktırdığım yer Kayseri'de çok köklü bir firma,10 yılı aşkın bir süredir bu işi yapıyorlar,sağlam bir firmayla parça ve servis sıkıntısı yaşanmaz,benim şuan tek problemim deponun doluluk seviyesi yanlış gösteriyor,4-5 defa değiştirdiler garanti kapsamında, malesef bu serilerde bu sıkıntı hep var dediler,zaten benim içinde hiç problem değil,arabanın bir depoyla kaç kilometre yaptığı belli :)

bir kerede muayeneye giderken ücretsiz, hortumların üzerine bişey çekmişlerdi,tam olarak adını hatırlayamıyorum şuan :)

abi uzun lafın kısası karşında ki servis iyi olursa hiç sıkıntı yaşamazsın :)

Low-Rider
28-07-2011, 10:15
LPG'yi ruhsata işletmeden kaskoya işletebiliyor muyuz?

Eray Yümsel
28-07-2011, 10:17
lovato bugüne kadar kullandıgım en güzel gaz 3.18is karışık kullanım 20kuruş uzun yol 15 20krş arası.. benzindemi gazdamı ayırt edemiyosun. problemsiz güzel

Ramcho®
28-07-2011, 10:18
LPG'yi ruhsata işletmeden kaskoya işletebiliyor muyuz?

kasko ya neden işletmeyi düşünüyosun ki??? işletmek istersen de lpg faturası ile kaskoya yazdırabilirsin...

driftboy
28-07-2011, 10:18
Cruze'da lovato var gecen sene nisandan beri sıkıntısız bi şekilde geziyorum. Daha tek bi sorun cıkmadı lpg'yle ilgili..

Low-Rider
28-07-2011, 10:20
kasko ya neden işletmeyi düşünüyosun ki??? işletmek istersen de lpg faturası ile kaskoya yazdırabilirsin...

Valla görüştüğüm heryer kasko varsa kaskoyada işlet dedi , allah korusun lpg'den dolayı oluşucak bir sorunda kaskoda işli olmassa kasko karşılarmı ki?

Ramcho®
28-07-2011, 10:26
bilgiğim kadarıyla lpg kaynaklı yanma patlama gibi olaylar lpg firması zararı karşılıyordu....

Onurkk06
28-07-2011, 10:31
biz megane 2 ye brc taktırdık 1 senedir sıkıntısız o zamanlar kampanya vardı 1.300e taktırmıştık hiç sorun çıkmadı

doush
28-07-2011, 18:40
Valla görüştüğüm heryer kasko varsa kaskoyada işlet dedi , allah korusun lpg'den dolayı oluşucak bir sorunda kaskoda işli olmassa kasko karşılarmı ki?

Abi ben konuştum bu konuyu, işletmezsen karşılamıyorlar.. İşletirsen de 10 lira mı ne farkediyor kaskoda :D

Low-Rider
28-07-2011, 18:41
Kaskoya tabi ki işletirim ama kaskoya işletmek için lpg'nin ruhsata işli olması gerekiyor mu onu merak ediyorum:)

Birde bu lpg ve yağ eksiltme muhabbetleri nedir?

Emre İlbi
28-07-2011, 18:46
Kaskoya tabi ki işletirim ama kaskoya işletmek için lpg'nin ruhsata işli olması gerekiyor mu onu merak ediyorum:)

abi zaten opelin hastalığı yağ eksiltme :D
üstüne birde LPG varsa, yağ eksiltme artıyor, çünkü sistem kuru gazı yakmıyor, yağlanma mı ne oluyormuş, öyle yakıyormuş :)

doush
28-07-2011, 18:48

Bana hiç bir şey sormadı.. LPG var mı dedi, var dedim.. İşletelim mi dedi evet dedim o kadar.. Bakmadı yani ruhsata işli mi diye..

Kuru bir yakıt olduğu için segmanların ömrünü azaltıyor.. Ama sıralı sistemlerde böyle bir şey yok deniliyor.. Bilmiyorum, ben tekrar binmek istemiyorum LPG'li araca satabilirsem eğer.. Dizel ya da az yakan benzinli..

snan1910
28-07-2011, 18:51

lpg den kaynaklı yağ eksiltme durumu yok. kendi 2 aracımızda, tanıdığım gördüğüm montajına ve montaj sonrasına şahit olduğum bir çok araç var lpg den kaynaklı yağ yakma problemleri yok..
kasko konusundada işletmeniz gerekiyor. bizim araclarımızda işli değil kaskoya eklettiremedik..

Low-Rider
28-07-2011, 18:53
Bana hiç bir şey sormadı.. LPG var mı dedi, var dedim.. İşletelim mi dedi evet dedim o kadar.. Bakmadı yani ruhsata işli mi diye..

Kuru bir yakıt olduğu için segmanların ömrünü azaltıyor.. Ama sıralı sistemlerde böyle bir şey yok deniliyor.. Bilmiyorum, ben tekrar binmek istemiyorum LPG'li araca satabilirsem eğer.. Dizel ya da az yakan benzinli..

Ne gibi bir sorun yaşadın ki sen , ne markaydı üstünde ki kit?

Az yakan benzinli mi:D yahu benzin yavaş yavaş 5TL oluyor, en az yakan benzinli yine yakar:)

lpg den kaynaklı yağ eksiltme durumu yok. kendi 2 aracımızda, tanıdığım gördüğüm montajına ve montaj sonrasına şahit olduğum bir çok araç var lpg den kaynaklı yağ yakma problemleri yok..
kasko konusundada işletmeniz gerekiyor. bizim araclarımızda işli değil kaskoya eklettiremedik..

Teşekkürler

turbo&quattro
28-07-2011, 18:56
Bende lpg dusunuyorum..Arastirdim prins ve teleflex diyorlar ancak +2bin tl veremem lpg ye..BRC icin aklina yatan bir bayiden ortak fiyat alabilirsen beraber yaptirabiliriz.

Low-Rider
28-07-2011, 19:08
Ben lovato taktırıcam yüksek ihtimal.Tanıdık bir lovato bayii daha buldum ve orada aracına montaj yaptırmış 2-3kişi ile görüştüm liseden eski hocalarım çok memnun olduklarını sıkıntınyaşamadıklarını söylediler.Hangi araca taktırıcan sen ? İstersen görüşürüm lovato için

turbo&quattro
28-07-2011, 19:15
Audiye taktirmayi dusunuyorum babam icin..1999 a4 1.8T quattro..Lovatoyu bilmiyorum hic turbo araclarda nasil sonuclar veriyor hos BRC yide bilmiyorumya.Ama yinede fiyat alabilirisin benim icin de. Odemem naikt olacak.

ErmanArseven
28-07-2011, 19:25
ef ye 3 ay önce taktırmıstım gayet sorunsuz ve kaliteli italyan diye biliyorum :)

doush
28-07-2011, 19:36
Ne gibi bir sorun yaşadın ki sen , ne markaydı üstünde ki kit?

Az yakan benzinli mi:D yahu benzin yavaş yavaş 5TL oluyor, en az yakan benzinli yine yakar:)

Dediğim gibi işte mesela Tymu abi daha yeni taktırdı palioya BRC gayet memnunlar.. Ben Atiker'den gıcık aldım sadece :D

d16y4
28-07-2011, 19:40
bence brc :D

d16y4
28-07-2011, 19:42
Bende lpg dusunuyorum..Arastirdim prins ve teleflex diyorlar ancak +2bin tl veremem lpg ye..BRC icin aklina yatan bir bayiden ortak fiyat alabilirsen beraber yaptirabiliriz.

senin aracın için Landi Renzo en iyisi ben 3 kez değiştirdim komple beyin ve enjektörleri bu marka en iyisi kesinlikle
Olgun Lpg | Landirenzo Trkiye Distribtr. Lpg, Sirali sistem, otogaz dnm sistemleri, lpg montaji (http://www.olgunlpg.com/)

doush
28-07-2011, 19:43
Asıl merak ettiğim hangi baba yiğit buna LPG takıp sorunsuz kullan diyebilir :D Ama 20 milyar vermeyelim LPG'ye Prins falan değil yani..

Alfa Romeo 166 2.0 V6 TB 1999 Model 16.555 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 53439581 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-turbo-202-ps-v6-53439581/detay/)

turbo&quattro
28-07-2011, 19:46
senin aracın için Landi Renzo en iyisi ben 3 kez değiştirdim komple beyin ve enjektörleri bu marka en iyisi kesinlikle
Olgun Lpg | Landirenzo Trkiye Distribtr. Lpg, Sirali sistem, otogaz dnm sistemleri, lpg montaji (http://www.olgunlpg.com/)

Hic duymadim bu markayi...Diger markalara artilari nelerdir ? Ayrica neden hic bir web sitesinde markalarin fiyatlari yazmiyor yaw.Illaki aramakmi yada gidip sormakmi gerekiyor.

tyMu
28-07-2011, 19:48
Dediğim gibi işte mesela Tymu abi daha yeni taktırdı palioya BRC gayet memnunlar.. Ben Atiker'den gıcık aldım sadece :D

zavoli bizdeki corç :D memnunuz şimdilik bi sıkıntısı olmadı çok şükür :)

tuner faruk
28-07-2011, 22:01
Bi kaç gün içinde bende düşünüyorum 1.6 Corolla için sizce hangisi en uyumlu olur?

Şahsen BRC düşünüyorum ama Lovatoda aklımı çok karıştırıyor?

atituti
28-07-2011, 22:24
520 yi yeni aldım , sanırım tüpçüler kervanına bende katılıcam 12.5-13 ltreden aşağı yakmıyo namussuz :D hangi marka takayım m20 ye ? bide korktuğum nokta , içeriye motordan gaz kokusu geliyormu montaj düzgün olsa bile ? kalorifer peteklerimde sorun varsa şayet koku dayanılmaz hal alırmı ? hiç lpgli arabaya binmedim , aslında korkuyorum binmeye arkadan biri bindirse patlar riskini düşünmekten..gaz kesici sistem diyolar gerçekten var mı böyle sistemler 1.5 -2 milyarlık lpg kitlerinde ?

h.guroglu
28-07-2011, 22:29
520 yi yeni aldım , sanırım tüpçüler kervanına bende katılıcam 12.5-13 ltreden aşağı yakmıyo namussuz :D hangi marka takayım m20 ye ? bide korktuğum nokta , içeriye motordan gaz kokusu geliyormu montaj düzgün olsa bile ? kalorifer peteklerimde sorun varsa şayet koku dayanılmaz hal alırmı ? hiç lpgli arabaya binmedim , aslında korkuyorum binmeye arkadan biri bindirse patlar riskini düşünmekten..gaz kesici sistem diyolar gerçekten var mı böyle sistemler 1.5 -2 milyarlık lpg kitlerinde ?

keşke m50 olanı tercih etseydin neyse bize hayırlı olsun demek düşer

taktıracaksan ilk olarak prins eğer yok çok pahalı gelir dersen brc öneririm.

lpg li araçlarda eğer tesisatında herhangibir gaz kaçağı yoksa kesinlikle egzost haricinde koku duymazsın.

ewt gerçekten kesici bir sistem var ilk kesici tankın hemen çıkışında sonra miksere gelmeden önce ve mikserin üzerinde olmak üzere emniyet kesicileri mevcuttur.

SekoLive
28-07-2011, 22:52
faruk aklında brc varsa düşünme başkasını :D param olsa tleflex prings takacakdm para olmayaınca brc yaptık az cok araştırdım bilirsiniz :D

gaz şuanki sistemde benzinden daha güvenli gibi kesicisi olsn tankın sacı olsn :)

atituti
28-07-2011, 22:54
teşekkür ederim M power , gerçekten m50 çok aradım bi ara 540 bakarken buldum kendimi , cidden bu araçların temizi kalmamış , aslında piyasada gerçekten düzgün araç kalmamış 10 günde 100 lerce araca bakmışımdır civicinden 69 impalasına kadar, olanlarında fiyatları ***** neredeyse 0 araba parası. 12v 24v olmasına bakmadan gerçekten içime temizliği sindiği için aldım diyebilirim.verdiğin bilgiler için saol , peki e34 de ne tercih edeyim simit mi yoksa tank olan tipmi ? simit tipin stepne haricinde herhangi bir eksisi var mıdır ? birde 24v kapak takabiliyomuyum buna :D

h.guroglu
28-07-2011, 23:25
teşekkür ederim M power , gerçekten m50 çok aradım bi ara 540 bakarken buldum kendimi , cidden bu araçların temizi kalmamış , aslında piyasada gerçekten düzgün araç kalmamış 10 günde 100 lerce araca bakmışımdır civicinden 69 impalasına kadar, olanlarında fiyatları ***** neredeyse 0 araba parası. 12v 24v olmasına bakmadan gerçekten içime temizliği sindiği için aldım diyebilirim.verdiğin bilgiler için saol , peki e34 de ne tercih edeyim simit mi yoksa tank olan tipmi ? simit tipin stepne haricinde herhangi bir eksisi var mıdır ? birde 24v kapak takabiliyomuyum buna :D

valla kazan seçimi tamamen sana kalmış simit kazanlar 45 lt diğer uzun olanlar 60-65 lt diye biliyorum eğer sürekli uzun yol yapıyorsan büyük 65 lt olanlardan tercih et derim zatewn e34 lerin bagaj hacmi oldukça geniş çok en fazla 2 küçük çanta eksik koyarsın

simit tanklar dediğim gibi 45 lt olması lazım ama simit tank takınca istepne boşa çıkıyor bagajında koca bir istepneyle dolaşırsın yada küçük istepne ler var onlardan alıp bagajın bir kenarında taşırsın.

m20 ye m50 kapak olmaz blogları çok çok farklı aslında olur olmasınada maliyeti çok yüksek çıkar değmez onun yerine 085 kapak 2,4 tdi grank tepeli pistonlarla 2,800 cc bir makina elde edersin güç olarakta takribi 180-190 hp alırsın onunda sana maliyeti aşa yukarı 3500-4000 tl arası tutar

dersenki ben günlük kullancam gazlamıcam 129 hp sana yeterli gelecektir zaten torklu bir makinadır m20 ler

ama m20 ler hareret konusunda hasas makinalardır hararetine dikkat et gerçi kolay kolayda haharet yapmazlar kullanırken ;)

tuner faruk
28-07-2011, 23:39
faruk aklında brc varsa düşünme başkasını :D param olsa tleflex prings takacakdm para olmayaınca brc yaptık az cok araştırdım bilirsiniz :D

gaz şuanki sistemde benzinden daha güvenli gibi kesicisi olsn tankın sacı olsn :)

Büyük ihtimal BRC taktırıcam abi.Taktırdıktan sonraki işleri anlatsana bide Serkan abi muaynemde geldi hazır hepsi bir arada çıksın.

SekoLive
28-07-2011, 23:44
Büyük ihtimal BRC taktırıcam abi.Taktırdıktan sonraki işleri anlatsana bide Serkan abi muaynemde geldi hazır hepsi bir arada çıksın.

anlatırız kardeş ;)

sen tak arabeni ;)

halllederiz ;)

ya böyle tavsiye verip bu işaret yapana acayp sinirleniyorm :D varmı ben gibi düşünen

faruk ordan belgeleri alp direkt sızdırmazlık için beylikdüzü sanayinin oraya gdiiyorsn erken gitmen gerekli... biz 8 de gitik 130 araba vardı önümüzde 2 gibi sra geldi peşine hemen muayeneye gittik esenyurta randevuda almadık faruk proje değişeceğinden sana öncelik tanıyorlar 2 numaradan numara alp işlemyapıyorsn buraya gitmden orda muameleciler var sızdırmazlık alıcağn yerde 5-10 liraya ek1 di sanrım doldurtuyosn onlar biliyo zaten o yanında gidicen muayenye bide renk değişimi siyah tavan v.s. varsa işletme için o rapor doldurulurken onuda çözebilrsin arabayı yeşil siyah gibi yazdrabilrsn aklnda olsn

muayene standart zaten 136 lira veriyosn sızdırmazlıkda 25di sanrm

takılırsan yine sor bana ama sızdırmazlıga giderken evden yolluk yaptır :D :D cidden cok bekledik ve imkan varsa tek gitme birisini al yanına biz 3 kişiydik zor bitti sıra

tuner faruk
28-07-2011, 23:57
Eyvallah abi Sağol:)

Beylikdüzü sanayi dediğin bu Haramidere sanayi sanırsam E-5 yol kenarındaki bide Emniyete gidip herhangi bi işlem falan yaptırmam gerekiyomu çünkü benim araba Üsküdara bağlı..

Bide benim araba zaten Gri-Yeşil olarak geçiyo abi ruhsatta yani Don't Sikinti;):D

SekoLive
28-07-2011, 23:58
okey sıkıntı yok ozaman emniyete muayene yapragn bitmsse gidiceksn muayene sonrasında :D

migrosn altından giriğ düz devam ediyosn orda sor birisine gösterirler faruk haramideremi tam bilmyorm ama migrosun altından giriyosn beylükdüzünde ordan düz devam ediceksn

tuner faruk
29-07-2011, 00:02
Tamamdır abi çok sağol yaprakta son bölüm boş 2 sene daha Üsküdara geçmeme gerek yok :D