PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bunlar orjinal konimi bilgisi olan varmı ????

bugratemel
03-09-2011, 21:50
mrb siteden bi arkadaşdan 106 için önlere sarı koni alcam benim arkalar orjinal koni ve üstünde stickerına kadar hepsi mevcut arkadaş bu önlerin orjinal olduğunu idda ediyor ama benim bildiğim konide altı yuvarlak iniyo düz deil yani bir kaç resim araştırması sonucu vardım bu karara bilgisi ola arkadaşlar bilglendirirse sevinirim

ürünler koni deil verdiğiniz değerli bilgileriniz için teşekkür ederim

Osman Bahadır
03-09-2011, 21:54
mili de farklı gövdesi de... sertlik ayarı da yok zaten.

Sh4rk
03-09-2011, 21:56
Biraz farklı gibi sanki

Evrenoz
03-09-2011, 21:59
Bana da farklı geldi..

Sarı koniler bildiğim kadarıyla ( ki benim aracımdaki de sarı ) sertlik ayarlı oluyor, bu amortisörde sertlik ayarı mevcut değil..

!KO
03-09-2011, 22:02
http://img297.imageshack.us/img297/6756/dsc01017np.jpg

yuksek cozunurlukte sarı konilere burdan bakabılırsın :)

Ufuk
03-09-2011, 22:03
koni rengine boyatmış o kadar..

bugratemel
03-09-2011, 22:15
resimler gayeet açıklayıcı oldu
bilgiler için çook teşekkür ederim

ÜSTÜNERC
03-09-2011, 22:53
koniyle yakından uzaktan ılgısı yok koni kullandım bende alakası yok replica bile degıl bilddigin boyatmıs

bugratemel
03-09-2011, 22:55
bilgi için teşekkür ederim

erhanarici18
03-09-2011, 23:58
el yapımı gibi duruyo

berkay_aydin
04-09-2011, 01:23
orjinaller boyanmış gibi açıklamalarda pek iç açıcı değil.. Bizde bir ara sarı koni kullandık yükseklik alçaklık ayarı yoktu yanlız sertleştiriliyordu :)

bora1311
04-09-2011, 01:39
orjinal gibi durmuyor hic, orjinallerde sertlik ayarı mevcut...

Ö.öztüRk
04-09-2011, 01:40
cilala parlat hesabı olmuş:) çakmacı arkadaş

zekky
04-09-2011, 02:11
Eğer techtense bu satan arkadaş yönetime bildir alışveriş yapılmaması gerekenler listesine alınsın..

-ER-
04-09-2011, 02:25
Bana farklı geldi 306 nın direk tablası üstünde ve mil olarakta farklı.
mil yapısı böyle değil benimkilerin.
Ama ilanda VMAX diyor o zaman bilemicem :)

CRUEL
04-09-2011, 02:32
kendi bilmez arkadaşlar lütfen:D:D
adam açıklamayı değiştirmiş sanırım ;

bazı kendini bilmezler ürün görmedigi için neyin ne oldugunu bilmemektededir ürün koni diildir olmadıgı için koni olarak belirttim VMAXX DİR Türkiyede satışı yoktur sitesinden ne oldugunu ögrenebilirsiniz

Evrenoz
04-09-2011, 09:08
Bu kendini bilen arkadaş kim merak ettim..

Bu konunun başlığı ne? Bunlar Koni mi?

İçeriğinde sahibinden linki ve fotoğraf..

Baktık değil dedik.

O kendini bilmez lafı bizeyse; okuduğunu anlamaktan aciz o arkadaş buyursun burdan laf atsın.

bugratemel
04-09-2011, 09:49
burda kendini bilmeyen arkadaş benim sanırım
sebebi aranıyor kısmına 106 için önlere sarı koni aranıyor topiği açtığım ve arkadaşın bende mevcut demesi bende fotoğrafını görüp koni olduğuna inanmadığım içindir belki neyse onu söyle ozaman koniyse koni vmax sa vmax dır voglant sa voglant bu kadr basit bizde burda konu açıp ürünün nası bişey olduğunu öğrenelim ısrarla koni koni koniiii inanmadık kendimizi bilemedik ben bu site sayesinde bir sürü şey sattım varmı bi sıkıntı ???? ses yok p28 inden harnessine eibach yayından ses sistemine bir konyadan kocaelinden bir sürü arkadaş edindim araba bakcak oldummu arıyıp kardeşim şu şu araç diyebliyorum ticaret birbirini öpmek deil arkadşlık kurmaktır bence ama sorun deil ben gene kendimi bilmiyim teşekkür ederim herkese verdiği değerli bilgiler için

kral_volkan
04-09-2011, 19:01
ben kendini bilen ingilterede almanyada TÜRKİYE ismini elimden geldigince duyuran ürün sahibiyim burda işi gücü olmayıp pc başında video izleyip dışarda 2 araba görünce ponpon kızlar gibi alkışlıyan şakşakçılar cekemeyip yuhalayan babasının arabasıyla hava atmaya kalkan 2 parca duymuş ne oldugunu görmemiş arabası olup gaza basacak benzini bile olmiyanlar bi durun kendinize bakın kimse kimsenin ürününü kötülemesin arayıp soranlara gerekli acıklamayı yapmışımdır siz ilkokulda boynunuza silgi takarken ben madalya takıp TÜRK bayragını kaldırıyodum
ürünü acıklıyorum ilk başta belirtememişim ama koni olarakda özellikle yazmadım özür dilerim ürün VMAXX dir ralli tipidir bildigim kadarıyla TÜRKİYEDE satışı yok
BU İŞİ ERBABIYLA HAKKIYLA YAPAN KİŞİLERE SAYGIM SONSUZDUR o saygıyı sizde göserin

onursumer
04-09-2011, 19:24
siz ilanda doğru bilgi verdinizde burda bizmi atıp tutmuşuz anlayamadım

soru ortada cevap ordata konimi ? hayır değil ? ee başka ?

bugratemel
04-09-2011, 22:28
ben kendini bilen ingilterede almanyada TÜRKİYE ismini elimden geldigince duyuran ürün sahibiyim burda işi gücü olmayıp pc başında video izleyip dışarda 2 araba görünce ponpon kızlar gibi alkışlıyan şakşakçılar cekemeyip yuhalayan babasının arabasıyla hava atmaya kalkan 2 parca duymuş ne oldugunu görmemiş arabası olup gaza basacak benzini bile olmiyanlar bi durun kendinize bakın kimse kimsenin ürününü kötülemesin arayıp soranlara gerekli acıklamayı yapmışımdır siz ilkokulda boynunuza silgi takarken ben madalya takıp TÜRK bayragını kaldırıyodum
ürünü acıklıyorum ilk başta belirtememişim ama koni olarakda özellikle yazmadım özür dilerim ürün VMAXX dir ralli tipidir bildigim kadarıyla TÜRKİYEDE satışı yok
BU İŞİ ERBABIYLA HAKKIYLA YAPAN KİŞİLERE SAYGIM SONSUZDUR o saygıyı sizde göserin

SAKİN OL ŞAMPİYONN
beni baba parası ile artislik yapan işi bilmeyim iki video izleyip şak şak yapan gençlerle karştırma sen orda neyi nası kaldırıyosun orasını bilemem !!!!!!
msnden ekliyip bana koni diyen senmisin ? değilmisn bana onu söyle
keşke msn plus kullansaydımda ısrarla koni olduğunu anlatmaya çalştığınız cümleleri tech ailesi ile paylassaydım ayrıca ben aranıyor kısmına özellikle SARI KONİ diye belirttim elinde dünyaca ünlü marka varmış bana neee ben koni istiyorum sen bende var diyosun sonrada burda paylaşıyorum ve şimdi tutmuş bana yok pon pon kızlar şak şak cocuklar işi bilmeyen eleman muamelesi ne sanıyosun sen kendini şampiyon çok yükseklerden uçma sen avrupada kupa kaldırıyosan bizde kıçı kırık izmir çöplüğünde mahalli drag kupası kaldırıyoruz aradaki fark kendi çabaları ile bişeyler yapmaya çalışsan genç ve baba parası sponsor mu artık ne parası bilemedim onula biyerlere gelen olaylı şampıyon mu ??? soruyorum tech ailesine kararı siz verin ben 1. msjımda kötü bişeymi dedim sadece sordum orjinal konimi ?? Deilmii bana koni diel vmax ama iş görür desen eyw yaaa

kral_volkan
04-09-2011, 22:46
ben ilk defa buraya kayıt oldum ve ilk defa yazdım tekrar söylüyorum ürün benimdir benim dışımda kimse pazarlayamaz ve tekrar yazıyorum ürün VMAXX dir ben lafımı söyledim ister alın ister alınma beni baglamaz ben eleştrimide yaparım saygılarımıda sunarım
çok merak ettiysen söylim sponsor deil alın teridir

Osman Bahadır
04-09-2011, 22:49
Ya iş markası değil. Alın teri vs de değil. İşi oraya sen getirdin.

Adama koni demişsin baştan. Orjinal koni demişsin. Hatta adam inanmamış bize soruyor koni mi bu diye. Sen şimdi vmaxx diyorsun. Baştan desen vmaxx diye, güzel marka, işini görür diye, arkadaş da ona göre düşünür, ona göre alır veya almaz.

Sonradan "işte söylüyorum, markası bu" demekle olmaz.

gökan
04-09-2011, 22:51
ben ilk defa buraya kayıt oldum ve ilk defa yazdım tekrar söylüyorum ürün benimdir benim dışımda kimse pazarlayamaz ve tekrar yazıyorum ürün VMAXX dir ben lafımı söyledim ister alın ister alınma beni baglamaz ben eleştrimide yaparım saygılarımıda sunarım
çok merak ettiysen söylim sponsor deil alın teridir

hocam yanlıs anlama sen bu sıteyı nerden buldun konuyu nasıl buldun acılan konuyu:)

kral_volkan
04-09-2011, 22:53
okumada problemmi yaşıyorsunuz ben orda açıklamamda koni diye yazmamışım tamam vmaxx diyede yazmamışım ralli amortisörü demişim ariyanlar ne oldugunu ögrendi

kral_volkan
04-09-2011, 22:54
tel ürünü arayıp soran bir arkadaş söyledi

bugratemel
04-09-2011, 22:56
Ya iş markası değil. Alın teri vs de değil. İşi oraya sen getirdin.

Adama koni demişsin baştan. Orjinal koni demişsin. Hatta adam inanmamış bize soruyor koni mi bu diye. Sen şimdi vmaxx diyorsun. Baştan desen vmaxx diye, güzel marka, işini görür diye, arkadaş da ona göre düşünür, ona göre alır veya almaz.

Sonradan "işte söylüyorum, markası bu" demekle olmaz.

bana dicek laf brakmadın teşekkür ederim
bana senmi dedin kardeşinmi blimiyorum orjinal konidir stckerlarını söktük istiyosan stcker da ayarlarım :D şimdi gerek yok boyle boş boş konuşmaya sende orda kaldırıken biz boş durmuyoz burda merak etme bizde baba yok bizimkide kuruşuna kadar alınteri rahat ol sen ben boynumada silgi taşırkende sanayide çalışyodum sampiyon

kral_volkan
04-09-2011, 22:59
dedigim gibi hakkıyla yapanlara saygım sonsuzdur

h.guroglu
04-09-2011, 23:00
kardeşim sen nerde olduğunun farkında değilsin heralde burayı sırdan forumlarla karıştırdın heralde burdaki çoğu insan kendi aracına kendi işine sahip insanlar Project Cars - TechTurkey Forum (http://www.techturkey.com/forum/project-cars/) bu başlığın altına bir göz at bakalım hangi delikanlı babasının aracına bunları yapabilir ;)

bugratemel
04-09-2011, 23:04
neyse abiler konuyu ben açtım sayın adminler sileblirseniz sevinirim hayrlı akşamlar

Osman Bahadır
04-09-2011, 23:07
@Kral_volkan;

Başlığı açan arkadaşın niyeti seni karalamak değil, bizden bilgi almak. Zaten satıcı bilgilerini vermedi. İlanı da kaldırdı ilk mesajdan.

Sen de sanırım yanlış anlaşıldın veya bir karışıklık oldu. Sonuçta şu anda söylüyorsun markası şudur diye. İlanı da düzeltmişsin zaten.

Alın terini, baba parasını vs karıştırmayın. Bu konuyu burada tatlıya bağlayarak kapatın bence. Yarın birgün ticaretiniz olur, yüzyüze bakabilmeniz lazım.

Coco06
04-09-2011, 23:10
O diğilde ben siteye üye olmak için hafta da bir üyelik başvurusu yapardım, anca üye olabildim.Millette şans var, pattadanak üye olmuş :)

ef186
05-09-2011, 01:11

1- Sen nerede oldugunun farkinda degilsin .
2- Hadsiz yazmana buradaki 1 uyeye bile soledigin 1 kelimeyi soleme hakkin yok bunu sana soyletmem .
3-v-maxx rally amortisoru degil yol amortisoru ve coilover uretir daha elindeki urunun ne oldugunu bilmeden 106 nin rally modelinede (bilmeyenler icin 106 xs gti gibi adi rally olan bir uretimdir yol kullanimi icindir ole isimi ile rallynin bir alakasi yoktur ) uretilmis diye onu ralli tipidir diye yazip ileri geri gidiyorsun burda 18 yasinda senin yedigin ictigin bilgileri tukuren bolca genc kardesimizde mevcut .

Sana 1 ay tatil gir oku anla forumu 1 ay sonra zaten bu sekilde yazilmamasi gereken bir forumda oldugunu anlarsin .