PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YapiKredi Hesap işletim ücreti

By_HaNNibaLL
07-09-2011, 10:52
ÖĞRENCİ olarak actirdiğim Tofaşta staja başladiğimda özellikle öğrenci belgesi getirip hesap actirirsaniz herhangi bir ücret kesmeyeceklerini söyledi BURSA TOFAŞ MİNİ şube bende hesap actirdim.

Dün gece jantlar için parayi yatirdim eve gelip internetten gönderirim dedim gece IBANla ilgili bi sıkıntı oldu sabaha kaldi az önce kalktim baktim ki 700 lira olarak yatirdiğim para 660 lira kalmiş ve hesap işletim ücreti adı altinda kesmişler.

Bu parayi geri alma şansim yok mu bilgisi olan varmi?

Chatin
07-09-2011, 10:54
buraya yazmadan önce banka ile görüştün değil mi? :)
veya

444 0 444 den müşteri hizmetlerini arayıp durumunu iletip ücret iadesi talebinde bulundun değil mi? :)

By_HaNNibaLL
07-09-2011, 10:56
buraya yazmadan önce banka ile görüştün değil mi? :)
veya

444 0 444 den müşteri hizmetlerini arayıp durumunu iletip ücret iadesi talebinde bulundun değil mi? :)

Daha önce hiç böyle bişey gelmedi ki başima sorayim dedim netten baktim hukuksitelerinde falan bu paranin geri ödenmesi yasak hak bilmem ne yaziyor

edit hemen ariyorum bu numarayi

MertS
07-09-2011, 10:58
gidip bireysel müşteri zımbırtısının karşısına dikil,dilekçe doldur kesinlikle öğrenci belgesi ile açtırdığına eminsen hesabı bunu yap ama biraz sert davran yarın para hesabında olur max 3 gün.

By_HaNNibaLL
07-09-2011, 11:00
jant için parayi yatiracaktim ya bekliyorlar bide :(

By_HaNNibaLL
07-09-2011, 11:12
herhangi bir yapikredi bankasina gitsem işimi hallederlermi?

barutçu
07-09-2011, 11:40
Hesabının bulunduğu şubeye öğrenci belgesi ile birlikte gittiğin zaman iadesini yapıyorlar.

Her şube olmuyor diye biliyorum hesabının bağlı bulunduğu şube olması lazım...

Yani Bursa Tofaş Mini Şubesine. (Tabi bu İş Bankası için geçerli)

GokhanRS
07-09-2011, 11:42
hesap açtırırken işe yaramıyor kimlik vermek. kardeşimdende kestiler kestikten sonra gidip kimliğini verdi iade dilekçesi yazdı orda görevlinin tarif ettiği şekilde boş bi kağıda. sonra iade aldı. aynı gün değil ama 1 haftada filan iade ettiler parayı. hersene bunu tekrarlıyor. çocuk sıkıldı artık her yıl bu dilekçeyi verip parasını istemedekten. onlar her yıl böyle uğraştırıp kesip iade etmekten yorulmadılar. tam şrfsizler. ille yazacan her sene o dilekçeyi kesilince.

By_HaNNibaLL
07-09-2011, 12:04
Bende gittim heryıl güncellenmesi gerekiyormuş yada okulunun kac yıllık oldugunu vs belirtmen gerekiyormuş