PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bme e46 m3 cabrio için yardım

frkn_yzc
26-09-2011, 08:49
arkdaşlar merhaba belki beni tanımazsınız aslında tanımazsınız desem daha iyi olur belkisi fazla gerçi tanıtma bölümünde tanıttım ama okumayanlar için tekrardan sylim İstanbul etiler florya merter beylikdüzü arasında mekik dokuyorum inşaat işi ile ugraşıoruz furkan yazıcı saygılar.
Şimdi ilk önce aracım biraz yüksek yaymı alsam coilovermi hadi aldım diyelim nerden temin edebilrim bu 1, m3 csl arka difüzör almak istiyorum nerden temin edebilirim (siyah ) he birde AC egsoz var başlıklar orj göre biraz büyük ekstra uygulama yapmadan oturuyormu cıkış yerlerine bu 2, araç içi karbon kaplamalar yıpranmış bu işi hakkıyla yapan bir yer varmı varsa neresi:) bu 3, son olarakta kızıltoprakta ki meguiars ı işinde baya iyi oldugunu söylüyorlar birde birisinden floryadakininde çok iyi olduğunu duymustum cok tıtızmıs ne kadar doğru :) şimdilik bu kadar yardımlarınız ıçın cok tesekkur ederım sımdıden.. HEH son bı konu daha farklı bı ılden arac aldım satısı noterden aldıktan sonra plaka ozel olucak yuksek ıhtımalle nasıl bı yol ızleyecegim. bilgilerinize ihtiyacım var:))

ofli
26-09-2011, 09:07
Aldinmi araci furkan hayirli olsun bahalim uye tanitimina acaydin basligi

Burak Kasim
26-09-2011, 09:11
Kiziltoprak Meguair's a gozun kapali arabani birak.

En iyi sekilde agirlicaklardir.

frkn_yzc
26-09-2011, 09:35
aldım aslancım bu uye tanıtmada tanıttım kendımı. konuyu buraya acmamdakı sebep kım bıseye ıhtıyacı olsa buraya acmıs konuyu bende bu sebepten actım burda konuyu

ofli
26-09-2011, 09:45
Hadi bakalim hayirli olsun kardesim hemen gazlamaya baslama e200 komp benzemez hhehe

frkn_yzc
26-09-2011, 19:41
guncellllll....

frkn_yzc
26-09-2011, 20:25
hoş geldin

bende inşaatcıyım

yayla falan bana kalırsa hiç ugraşma direk coil al bendede cabrio m3 var e46 kasa carbon black ac egzoz falan ekstra uygulamayı denemedm komple egzoz sistemi var arabada ses bence güzel ve tatlı ne fazla ne normal arada ses. karbon kaplamalardan kasıt? ebaydan sipariş verebilirsin sıfırla gitsin kaplatayım v.s muhappeti çakma duruyor. deri koltukları art car cem beyde yaptır derim hakıkı deri yaptırma vinlex yaptır hem daha dayanıklı hem renklerı bozulmuyor.

plaka muhappeti ise 3000-10000 TL arasında değişiyor
34 CAN XX , 34 CEM XX, 34 YGT XX , 34 MRT XX gibi plakalar deli paralar
yok plaka almamda sıkıntı yok nassıl bı yol ızleyecegımı cozemedım koltuklarımda sorun yok sadece trimler kotu onları degıseyım dedım egsozlar komple ac uzerınde zaten ben taktrmıcam yanı anlayacafın ayrıca yardımların ıcın teskkurler vakıt ayırmıssın

frkn_yzc
26-09-2011, 21:16
abı bı yonlerdıme yapıcak kımse yokmu ya ben mı yanlıs bı yerde actım topıc yoksa kımse bısemı bılmıo yanlıs anlamayın soru soruyorum su anda ama bıraz sıtemlı :)

boranaydogmus
03-10-2011, 20:30
Furkan bu aslan87 bizim aslan mı?

EgemeN.
03-10-2011, 20:44
Burda difüzörün karbon fiber olanı mevcut;

BMW E46 2001 M3 CSL CARBON FİBER DİFÜZÖRÜ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 28843932 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-bmw-e46-01-m3-csl-carbon-fiber-difuzoru-28843932/detay/)