PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konya Drag

Sayfa : [1] 2

douu
26-09-2011, 09:20
konu acılmamış sanırım diger arkadaşlar da bu başlık altında paylaşırlar artık videoları. şahinin piste cıktıgı ve lastik ısıttıgı an. 2 ısıtma esnasında arka taraf birden kopuyor dikkat edin. orda yaşamış sıkıntıyı. sesi güzel ama :)

Konya Drag Yarışlarıs Videos | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?v=10150321348314650)

makturan
26-09-2011, 09:38
:icon_tup:

gurcell
26-09-2011, 09:57
Videomu çeken bir kişi yok yahu :(

Emre İlbi
26-09-2011, 10:01
Helal olsun Emre abiye,
çok fazla emek var,

bir anda piste çıkıpta başarılı olmasını beklemek anlamsız olurdu,
zamana ihtiyacı var,
bence 1 yıl içerisinde sağlıklı hale gelir :)

bence ilk lastik ısıtması geleceğin habercisi :)

maşallah abi, sorunları en kısa zamanda gidermen dileklerimle :)

Burhan Type R
26-09-2011, 10:10
Elimde 100 e yakın video var ama nasıl atacam bilmiyorum:(hiçbir sitede üyeligim yok.en kısa sürede halledecegim ama

ErmanArseven
26-09-2011, 10:17
videoda 2.56 saniyede gelen ses sanırım diferansiyelden

miniks
26-09-2011, 10:30
Bu otomobillerle ugraşmayan yarışlarla alakası olmayan sadece dışardan seyirci olan arkadaşlarımıza bu işler nekadar da kolay geliyor değil mi

Bu mekanik bir spordur heran her dakika bir aksaklık yaşayabilirsin

yarıştan 6 saat önce bile son ayarlarda gece bir yeri kırarsın sonra harıl harıl lift altında aracı yetiştirmeye çalışabilirsin son dakika aracın girer belki yarışı kazanırsın belki kaybedersin yada yine kırarsın vs vs çok örnek var bunlara

mevzu bu değil Mevzu şu seyirci arkadaşlarım

bir insan çok zengin olabilir usaden komple arabada getirebilir yada ne alırsa alsın adamların kullandıgı herşeyi birebir alabilir paranın alabilcegi o kasaya olucak herşeyi yapabilir ama bu demek değilki hemen kafaya yerleşicek

eveki hesab çarşıya uymaz USA deki setuplardan daha kuvvetlilerini yapıyoruz adamlardan 2 saniye kötüyüz demekki biryerlerde yanlışlık yapıyoruz sadece pistten okadar süre oynamaz mesela

o yüzden her yapılan aracın en az 2 sezona ihtiyacı var hiç sorunsuz en iyi dereceyi yapabilmesi için

1 yarışta bir yeri kırılır orayı saglamlaştırırsın sonra başka yei orayı yaparsın bunları zamanla buluyorsun ve güçlendiriyorsun çünkü

o yüzden kimse demesin şahin rekora geldi ama olmadı vs vs diye

ilkerotti
26-09-2011, 10:31
Helal olsun Emre abiye,
çok fazla emek var,

bir anda piste çıkıpta başarılı olmasını beklemek anlamsız olurdu,
zamana ihtiyacı var,
bence 1 yıl içerisinde sağlıklı hale gelir :)

bence ilk lastik ısıtması geleceğin habercisi :)

maşallah abi, sorunları en kısa zamanda gidermen dileklerimle :)

Ne yaptı da helal olacak ki ? yarışlar için yıllarını harcamış üstadlara gider yaptığı için mi gelip 1 kere start alamadığı için mi? öyle kaputun altına 1050 hp koydum 8 sec yürüyeceğim demeyle olmuyor işte bu işler. Herşey saygı sevgi çercevesi içinde güzel..

Emre İlbi
26-09-2011, 10:40
Ne yaptı da helal olacak ki ? yarışlar için yıllarını harcamış üstadlara gider yaptığı için mi gelip 1 kere start alamadığı için mi? öyle kaputun altına 1050 hp koydum 8 sec yürüyeceğim demeyle olmuyor işte bu işler. Herşey saygı sevgi çercevesi içinde güzel..

pardonda Emre abi kime gider yaptı,
Etrafındaki insanların söylemleriyle Onu yargılayamazsınız :icon_tup:

bu camiada benim için King İsmail abidir,
onun gibi birini daha görmedim,
Bir İsmail Çam, Msupra, Msky gerçeği var bu ülkede,
hatta ülkemizide aştı, avrupaya ulaştı :)

gelelim Wankel Şahine,
ülkemizde ilk defa yerli üretim bir araca bunlar yapıldı,
her ne kadar motoru, yürüyeni vs.. yurt dışından gelmiş olsada,
bence saygı duyulmayı fazlasıyla hak ediyor :icon_tup:

ayrıca Emre abinin bir projesi daha var,
Oda tamamen Drag spec :)

Not: ben kendi düşüncelerimi yazmıştım, sizin neden bana cevap verme gibi bir gereksinim hissetiğinizide anlayabilmiş değilim :soru:

ilkerotti
26-09-2011, 10:50
pardonda Emre abi kime gider yaptı,
Etrafındaki insanların söylemleriyle Onu yargılayamazsınız :icon_tup:

bu camiada benim için King İsmail abidir,
onun gibi birini daha görmedim,
Bir İsmail Çam, Msupra, Msky gerçeği var bu ülkede,
hatta ülkemizide aştı, avrupaya ulaştı :)

gelelim Wankel Şahine,
ülkemizde ilk defa yerli üretim bir araca bunlar yapıldı,
her ne kadar motoru, yürüyeni vs.. yurt dışından gelmiş olsada,
bence saygı duyulmayı fazlasıyla hak ediyor :icon_tup:

ayrıca Emre abinin bir projesi daha var,
Oda tamamen Drag spec :)

Not: ben kendi düşüncelerimi yazmıştım, sizin neden bana cevap verme gibi bir gereksinim hissetiğinizide anlayabilmiş değilim :soru:

---------HODRİ MEYDAN-----
Türkiyede 0-400 metre tüm drag araçlarına hodri meydan,araç 1050 hp olup kasa dizaynı, aktarma organları,motor ve ecu tune tamamen Emre Batmaz tarafından yapılmıştır ve araç tamamen Mersinde yapılmıştır Turbocharger Garret GT5533R maximum boost.....? GRAFİK BY..:ENİS BATMAZ & MEHMET KÜRKLÜ

size özel birşey değil sadece tepkimi belirttim yanlış anlaşılmasın. ama kimse de kralcı olmasın. bak hodri meydan demişlerdi aracın rölanti videoları çıktığında büyük konuşmamak lazım. sözlerim gercekten sana değil ilk cümlemde de belirttiğim gibi tepkimi dile getirdim

Emre İlbi
26-09-2011, 10:57
---------HODRİ MEYDAN-----
Türkiyede 0-400 metre tüm drag araçlarına hodri meydan,araç 1050 hp olup kasa dizaynı, aktarma organları,motor ve ecu tune tamamen Emre Batmaz tarafından yapılmıştır ve araç tamamen Mersinde yapılmıştır Turbocharger Garret GT5533R maximum boost.....? GRAFİK BY..:ENİS BATMAZ & MEHMET KÜRKLÜ

size özel birşey değil sadece tepkimi belirttim yanlış anlaşılmasın. ama kimse de kralcı olmasın. bak hodri meydan demişlerdi aracın rölanti videoları çıktığında büyük konuşmamak lazım. sözlerim gercekten sana değil ilk cümlemde de belirttiğim gibi tepkimi dile getirdim

altını çizerek söylemek isterim ki bunları yazan Emre abi değil :)

kendisini yüz yüze tanımıyorum, ancak çok iyi bir insan olduğunu sanal ortamdanda olsa anladım,
zaten yüz yüze tanıyanlarda çok değerli birisi olduğunu söylüyorlar :)
öyle atar - giderle işinin olmayacağını özellikle belirtiyorlar :)

AşkınS.
26-09-2011, 11:05

kendisini yüz yüze tanımıyorum, ancak çok iyi bir insan olduğunu sanal ortamdanda olsa anladım,

Emre Sanal ortamdan herkese güvenebiliyosun demekki,aynen yukarıda yazıldığı gibi hodri meydan dendi,aksilik oldu.demekki büyük lokma ye büyük laf konuşma ;)

Emre İlbi
26-09-2011, 11:23
Emre Sanal ortamdan herkese güvenebiliyosun demekki,aynen yukarıda yazıldığı gibi hodri meydan dendi,aksilik oldu.demekki büyük lokma ye büyük laf konuşma ;)

az önce İsmail abinin yazdıklarını okudum,
tekrar gelip 8,5 yapacağım falan demiş,

bu durumda sadece Msky'a bilenilmiş gibi gözüküyor,
o zaman yazdığınız herşeyde haklısınız :icon_tup:
Saygılar

douu
26-09-2011, 11:31
gürsel abi burhan arkadaşımızda tüm araçların videoları var. senin kabusla kalkarkenki videolar bizde de var. akşama upload edecek bizim arkadaşlar. günlük setupla süper kalkış yaptın tebrikler. kabus fazla hızlı sen yavaş degilsin :)

modhib
26-09-2011, 11:49
emre abılerle aılecek tanısırız kendısı cok ıyı bır ınsandır ıyı ce ugrastılar ama arkadasların dedıgı gıbı ereden ne cıkıcagı bellı olmuyor malesef ayrıca emre abı de daha dunkı cocuk degıl daha onceden topladıgı brodwayle hangı bmwlere kafa tuttuguda cukurova bolgesıde bılınıyor

Burhan Type R
26-09-2011, 12:17
özcan abinin quattro ile kalkışı
Burhan Koçman Type Rs Videos | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756862020059)
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756852379818
supran-subaru
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756801378543
quattro kabus-subaru
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756834699376
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756839419494
Msky:)
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756832619324
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756830739277
quattro kabus-vtspower
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756826979183
06 Ruf 50:)
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756822419069
turbosaxo
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756819338992
subaru
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756810898781
clio RS
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756807218689
supran-subaru
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756801378543
quattro kabus
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756798938482
miafori-m3
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756795458395
ve yine msky
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756789658250
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1756778497971
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150394483242474
http://www.facebook.com/video/video.php?v=220722977986891
Daha video çok arkadaşlar ama çok kötü hasta oldum konyada diger videolar gelecek.

driver34
26-09-2011, 12:46
emre abılerle aılecek tanısırız kendısı cok ıyı bır ınsandır ıyı ce ugrastılar ama arkadasların dedıgı gıbı ereden ne cıkıcagı bellı olmuyor malesef ayrıca emre abı de daha dunkı cocuk degıl daha onceden topladıgı brodwayle hangı bmwlere kafa tuttuguda cukurova bolgesıde bılınıyor
Teşekkür ederim malesef boyle şeyler olabiliyor aracın difransiyelini açtım ve akislerde hiç bir sorun yok kepleri ardından'da ayna mahrutiyi parçalamış. 2. si yeter ben kendi aracımı kendim yapıyorum herkes gibi parçaları bende yurt dışından alıyorum ayrıca aracımı kendim tune ediyorum bloğunu kendim hazırladım kimseyi kırmamak ve uzmek istemediğimden bugüne kadar konuşmadım amacım sadece tek besleme ile sadece (turbo) saniye almak yurt dışındanda hazır bir şey almadım lütfen adıma yanlış kimse yorum yapmasın. amaç nossuz araba yürütmek işçilik ve sanat ordan belli olur.

miniks
26-09-2011, 12:48
videolar harika teşekkürler

Audi quattro ya kocaman Maşallah beni çok şaşırttı Tebrik ederim

Ahmet abinin de en sonunda Rekoruna çok sevindigimi belirtmek isterim

İsmail abinin 9 saniyeye inememesine üzüldüm

Yıllar sonra ilker abiyi draglarda görmek güzel :)

driver34
26-09-2011, 12:50
ismail arkadaşımızın başarılarını takdir ediyoruz onada talihsizlikler olmuş hayırlısı söz verdiği 8,5sn sonra yapar inşallah.

miniks
26-09-2011, 12:50
Teşekkür ederim malesef boyle şeyler olabiliyor aracın difransiyelini açtım ve akislerde hiç bir sorun yok kepleri ardından'da ayna mahrutiyi parçalamış. 2. si yeter ben kendi aracımı kendim yapıyorum herkes gibi parçaları bende yurt dışından alıyorum ayrıca aracımı kendim tune ediyorum bloğunu kendim hazırladım kimseyi kırmamak ve uzmek istemediğimden bugüne kadar konuşmadım amacım sadece tek besleme ile sadece (turbo) saniye almak yurt dışındanda hazır bir şey almadım lütfen adıma yanlış kimse yorum yapmasın. amaç nossuz araba yürütmek işçilik ve sanat ordan belli olur.

öyle inceden laf giydirmeler yakışmıyor size

Yok nossuz yürüyünce belli olur yok bilmem ne

O iş öle değil işte

O iş pistte kim önde olursa öle olur

Yoksa USA de turbosuz 5 saniye koşan drag arabaları da var çok biliyosanız onlardan yapın görelim hiç beslemesiz bol Besmeleli

wekoo
26-09-2011, 12:58
güzel yarış çıkmış yine herzaman ki polamikler devam etmese ne hoş olur....

MiaMi
26-09-2011, 12:58
Videolar için teşekkürler.

gurcell
26-09-2011, 13:03

Merhaba,

Güzel bir araba yapmışsınız, umarım aracınız rayına oturur. Yeter kısmına gelince, siz belli ki yancı tabir ettiğimiz etrafınızdaki insanların atarlarını giderlerini fark etmiyorsunuz. Ben bile pistte padokta dolaşırken msky'a saplamaya geldik konuşmasını duydum. Siz efendiliğinizi koruyor olabilirsiniz ama lütfen etrafınızdaki insanlara dikkat edin.

Burhan Type R
26-09-2011, 13:10
Merhaba,

Güzel bir araba yapmışsınız, umarım aracınız rayına oturur. Yeter kısmına gelince, siz belli ki yancı tabir ettiğimiz etrafınızdaki insanların atarlarını giderlerini fark etmiyorsunuz. Ben bile pistte padokta dolaşırken msky'a saplamaya geldik konuşmasını duydum. Siz efendiliğinizi koruyor olabilirsiniz ama lütfen etrafınızdaki insanlara dikkat edin.

gürsel abi zaten ortalığı karıştıran çogunlukla yancılar olur.dedigin gibi yanında gezdirdiğin insana dikkat edecen demekki:)

zekky
26-09-2011, 13:29
Ben şaşırıyorum.. Emre abi hiç ağzını açmadı.. Herzaman sessizdi pistte olsun mersin sanayide olsun dynoda olsun ayarda olsun..
Aslında bu yüzden üzülüyorum bikaç konuşulan yüzünden emre abide dahil mersin yerden yere vuruldu..
Neyse çokta birşey söylemek istemiyorum şimdi banada birileri çıkışır.
Şunuda belirtiyim miniks abilerin dediği çok doğru. İlk yarışta olucak birşey değil ama zamanla bence rekor kırılmaya doru gidilip kırılıcak.
Msky Msupra ve İsmail abimiz herkezin gönlünde taht kurmuş bende dahil. Videolarını hayranlıkla izlerim arabalarının ve dünde izlerken mest oldum mskyı.
Ancak şahini yapan emre abi hiçbirşekilde msky ve İsmail abinin tahtını almaya çalışmaya yönelik bir çalışma yapmadı ki taht ayrı süre ayrı. İsmail abinin bir hayran kitlesi var şahin 5 saniyede yapsa o kitle yine ismail abinin hayranı olucak..
Dediğim gibi asla emre abiden böyle birşey duymadım.. Tek amacı pist rekoru kırmak kimsenin tahtını almak değil.. Bence zamanlada bu rekoru kırıcak..

iso335
26-09-2011, 13:40

bilader kaç yaşında oldugunu bilmiyorum ama harbi söylüyorum çocuksun bana atar yapabilmen için daha 10 sene yarışman 100 adet vankel getirmen gerek

Benim le 3 yada 4 senedir telofonla irtibat kuruyosun sana hiç saygısızlık yaptımmı bitane araba yaptın adammı oldunda bana yarışta selam bile vermiyosun benim için önemli olan bu............................................:ofk :

türkiyede araba yapan bütün insanlar msupra ve msky geçmeyi istiyor ve amaçlarıda o ama senin gibi gerdege girmeden çocuk istemiyorlar msky a saplamak kolay degil bunu kafana sok geçsende bi kere geçersin bi daha geçmeyi unuttururum sana ve bu işlerden yada dragtan vazgeçersin veya bir kaç sınıf altta yarışırsın sakın bana atar yapma gel pistte göster hünerlerini ve benim nasıl bir adam oldugumu anla tabi anlama kapasiten varsa b eni rakiplerim tanır onlarla nasıl bir irtibatım nasıl bir diyologum oldugunu bilirler nasıl onlara yardımcı olabilirim nasıl dost kalabiliriz ben onları düşünürüm neyse sana söz sen yap ben senin bir üst sınıfında yarışırım ya bide hiç seeding yapmadan en üst sınıfa adını yazdırmışın hayretler içinde seni izlemeye devam edecem :icon_wack

driver34
26-09-2011, 13:41
öyle inceden laf giydirmeler yakışmıyor size

Yok nossuz yürüyünce belli olur yok bilmem ne

O iş öle değil işte

O iş pistte kim önde olursa öle olur

Yoksa USA de turbosuz 5 saniye koşan drag arabaları da var çok biliyosanız onlardan yapın görelim hiç beslemesiz bol Besmeleli
sana niye dokundu sendemi nos basıyorsun????

Burhan Type R
26-09-2011, 13:48
Bende bu nos muhabbetini anlamadım gitti.bu drag yarışı deilmi sonuçta herkes en iyi saniyeyi yapmaya çalışmıyormu isteyen nosda basar tostda:)kimse normal otobanda nebilim veya başka biriyle denerken nos bastıgı yok bu drag yarışı elbetteki nos basılacak önemli olan 0-400 ü kaç sn bitirdigi bence.orda en iyi saniye yapana sen nos bastın diyemezsinki.

iso335
26-09-2011, 13:49
Ben şaşırıyorum.. Emre abi hiç ağzını açmadı.. Herzaman sessizdi pistte olsun mersin sanayide olsun dynoda olsun ayarda olsun..
Aslında bu yüzden üzülüyorum bikaç konuşulan yüzünden emre abide dahil mersin yerden yere vuruldu..
Neyse çokta birşey söylemek istemiyorum şimdi banada birileri çıkışır.
Şunuda belirtiyim miniks abilerin dediği çok doğru. İlk yarışta olucak birşey değil ama zamanla bence rekor kırılmaya doru gidilip kırılıcak.
Msky Msupra ve İsmail abimiz herkezin gönlünde taht kurmuş bende dahil. Videolarını hayranlıkla izlerim arabalarının ve dünde izlerken mest oldum mskyı.
Ancak şahini yapan emre abi hiçbirşekilde msky ve İsmail abinin tahtını almaya çalışmaya yönelik bir çalışma yapmadı ki taht ayrı süre ayrı. İsmail abinin bir hayran kitlesi var şahin 5 saniyede yapsa o kitle yine ismail abinin hayranı olucak..
Dediğim gibi asla emre abiden böyle birşey duymadım.. Tek amacı pist rekoru kırmak kimsenin tahtını almak değil.. Bence zamanlada bu rekoru kırıcak..

abicim benim amacım taht degil bunu herkes biliyor eger bir rekor kıran birisi varsa bende herkes gibi onu tebrik eder onun yaptıgını bende yapmak isterim zannediyomusun bu yarışan insanlar rekor kırmak istemiyor herkes ve bu işlerle uraşan her insan ister ama ben rekor kırmaya geldim demez kırar gider..

rekor bende oldugu için ben rahat rahat rekor kırmaya geliyorum diyebilirim derimde ama başkasındaysa bu rekor ben ilk önce onu geçmem sonrada rekora gitmem lazım

ilk önce kaç saniye yapıyo onu görsün ondan sonra rekor desin
,
ben söyleyim eger 12 saniye yaparsa bence araba on numara olmuş demektir eger 10 saniye yapsın onun elini öperim mübarek adam diye:D

dirk
26-09-2011, 13:50
Nos Basmak Güven özveri tecrübe ister.. kolay değildir bende basmayı düşünüyorum gelecek sezon Allah' Nasip ederse ... Elinizden ne geliyorsa yapında en iyi süreler en iyi dragları türkiye'de izleyelim.. Hol yok yumurta yok herkes kümes kuruyor..

Burhan Type R
26-09-2011, 13:53
şuan türkiye sınırları içinde MSKY gibi kalkan araç yok bence.şahinin sahibi yanlış anlamasın bence msky gibi kalkamaz hmm iyi gidebilir ama msky gibi kalkamıyacagı içinde rekor biraz zor gibi.

iso335
26-09-2011, 14:00
ne nosu yaaaaaaaaa ne şaçmalıyosun gene topmu oynuyoruz burda yok sende grampon var benimki lastik ayakkabı falan ne diyosun anlamadımya bi git bizide uraştırma sen bi saniye çıkart ben nosuda sökerim turboyuda atmaosferikmi yarışıyım senle onuda yaparım sen bi saniye çıkart......

driver34
26-09-2011, 14:04
bilader kaç yaşında oldugunu bilmiyorum ama harbi söylüyorum çocuksun bana atar yapabilmen için daha 10 sene yarışman 100 adet vankel getirmen gerek

Benim le 3 yada 4 senedir telofonla irtibat kuruyosun sana hiç saygısızlık yaptımmı bitane araba yaptın adammı oldunda bana yarışta selam bile vermiyosun benim için önemli olan bu............................................:ofk :

türkiyede araba yapan bütün insanlar msupra ve msky geçmeyi istiyor ve amaçlarıda o ama senin gibi gerdege girmeden çocuk istemiyorlar msky a saplamak kolay degil bunu kafana sok geçsende bi kere geçersin bi daha geçmeyi unuttururum sana ve bu işlerden yada dragtan vazgeçersin veya bir kaç sınıf altta yarışırsın sakın bana atar yapma gel pistte göster hünerlerini ve benim nasıl bir adam oldugumu anla tabi anlama kapasiten varsa b eni rakiplerim tanır onlarla nasıl bir irtibatım nasıl bir diyologum oldugunu bilirler nasıl onlara yardımcı olabilirim nasıl dost kalabiliriz ben onları düşünürüm neyse sana söz sen yap ben senin bir üst sınıfında yarışırım ya bide hiç seeding yapmadan en üst sınıfa adını yazdırmışın hayretler içinde seni izlemeye devam edecem :icon_wack
Bizde adet sonradan gelen her zaman selam verir ben seni ne zaman 3-4 senedir aradım sanki aramışım gibi insanlara lanse ediyorsun? 1 kere yarış için aradım sen yaşını büyüt bence ve hafızanı tazele türkiyede adetler boyle bir mekana sonradan gelen selam verir herkese(sonradan gelenin yanına gitmez), tabi senin adetlerin farklıysa bilemem bu yazıları kayıt ette arkasından unutma 100 tane supra veya bmw motoru getirsende 1000 tane nosta taksan geçecem seni senin eski ustaların beni iyi tanır, ,,,,,,,,, reklamı bol seviyorsun ve yanlış istihbaratlar alıyorsun Türkiyede tek elini sıkacağım gerçek beyefendi ve sanatkar 3 tane adam var 4. sü yok .

miniks
26-09-2011, 14:07
sana niye dokundu sendemi nos basıyorsun????

IQ yerlerde ...

ilkokullumuyuz birader muhabbete bak :)

Birde sana bir hatırlatma

Fazla böbürlenme Padişahım Senden büyük Allah var ...

gurcell
26-09-2011, 14:11
Vaaay Emre bey gerçek yüzünü gösterdi. Ben yancılar konuşuyor, Emre bey efendi demiştim , kendisinin de düşünce ve bakış açısı aynıymış.

Hadi bakalım hodri meydan, hangi pistte geçeceksiniz arkadan itişli araba ile 4 çeker msky'ı çok merak ediyorum. Olay motorun beygiri ise, ismail abi neden msky'ı yaptı da msupra ile rekor kırmadı? Motor yapıp üstüne gt40 ve üstü turbo takıp 1300 hp yim diyip de dyno queen'likten öteye umarım gidersiniz.

dirk
26-09-2011, 14:11
JB 106 vs Turbo Saxo - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=bc8YBHNQ0dk)

JB 106 + Turbo Saxo [Pembe]

http://www.youtube.com/watch?v=bc8YBHNQ0dk]JB 106 vs Turbo Saxo - YouTube

iso335
26-09-2011, 14:14
emre bokunda boncuk ara beni kızdırma hangi sınıfta olusan orda yarışacak araba getiririm seni kupa almaktan men ederim.......

şu üç üstadı yazda bizde saygısızlık yapmayalım onlara ona göre sallayalım geri kalan ustalarda sana saplamak için hak kazansınlar

Emre İlbi
26-09-2011, 14:18
Vaaay Emre bey gerçek yüzünü gösterdi. Ben yancılar konuşuyor, Emre bey efendi demiştim , kendisinin de düşünce ve bakış açısı aynıymış.

Hadi bakalım hodri meydan, hangi pistte geçeceksiniz arkadan itişli araba ile 4 çeker msky'ı çok merak ediyorum. Olay motorun beygiri ise, ismail abi neden msky'ı yaptı da msupra ile rekor kırmadı? Motor yapıp üstüne gt40 ve üstü turbo takıp 1300 hp yim diyip de dyno queen'likten öteye umarım gidersiniz.

abi bende başından beri öyle olduğunu düşünüyordum, yanılmışım,

@ilkerotti
abi sana karşı savunduğum için özür dilerim,
Emre beyin düşünceside İsmail abiyi geçmekmiş,

Allah herkesin yolunu açık etsin,
bu tür şeyler İsmail abinin daha fazla mesai harcayıp,
çok daha iyi dereceler yapmasını tetikler,
abi artık 9 değil 8 saniye bekliyoruz :)

gurcell
26-09-2011, 14:21
İsmail abi gözünü seveyim şu turboyu bir değiştir, patlamayan bir emme manifoldu yapalım. Düşük 9 görelim.

En azından hadi kuzum gazlayak dediğin zaman ha diyince garajdan çıkacak araban var, kırılmaz etmez :)

Ramcho®
26-09-2011, 14:23
meyve veren ağaç taşlanırmış...
ismail abi başarıların devamını diliyorum...

yusufcan_k
26-09-2011, 14:27

öyle abi g*tünü yiyim ayağıyla olmuyomuş demekki dimi bazı şeyler ;)

06 ANIL 38
26-09-2011, 14:32
Bizde adet sonradan gelen her zaman selam verir ben seni ne zaman 3-4 senedir aradım sanki aramışım gibi insanlara lanse ediyorsun? 1 kere yarış için aradım sen yaşını büyüt bence ve hafızanı tazele türkiyede adetler boyle bir mekana sonradan gelen selam verir herkese(sonradan gelenin yanına gitmez), tabi senin adetlerin farklıysa bilemem bu yazıları kayıt ette arkasından unutma 100 tane supra veya bmw motoru getirsende 1000 tane nosta taksan geçecem seni senin eski ustaların beni iyi tanır, ,,,,,,,,, reklamı bol seviyorsun ve yanlış istihbaratlar alıyorsun Türkiyede tek elini sıkacağım gerçek beyefendi ve sanatkar 3 tane adam var 4. sü yok .
ya ismail esas sana saplamak lazım.bu adamlar senin yüzünden başımıza kraliçe kesildiler...neyse önemli değil drag king belliydi..drag queen lazımdı oda geldi...msky ve wankel şahinin çiftleşmesi hayırlı olsun...mutluluklar dileriz tüm tech ailesi olarak ;)
ayrıca bu arada emre kardeşim tr de 3 usta kimmiş merak ettim...muhtamelen birisi sen veya senin ustandır...diğer 2 si kimse söylede tüm tt bilsin...ona göre diğer ustalarda üstüne alınıp ustayız diye dolaşmasınlar piyasada..:icon_wack:icon_wack:icon_wack

gurcell
26-09-2011, 14:38
Anıl bey bakın bir konuya değinmek istiyorum. Ben dyno queen yazdım. Yani dyno da sonuç almış olmak lazım. Pistte sonuç alana Drag Queen denir. Ben pistte bir sonuç göremedim vallaha. Lütfen laflarınıza dikkat ediniz. Böyle dyno da 1046 hp almakla olmuyor bu işler. Msupra da serp dyno da 3000 hp almıştı sonra çarpan yanlış demiştik. Büyük ihtimalle de bu wankel şahin hesaplanırken çarpan hatası vardır.

06 ANIL 38
26-09-2011, 14:43
sevgili gurcell bey telaffuz hatam yok aslında :) ordaki king queen olayı sadece dişi erkek olaraktı....CİN OLMADAN ADAM ÇARPMAYINIZ ...YOKSA ÇARPILIRSINIZ ;)

gurcell
26-09-2011, 14:44
Çarpılmak mı?

Şu video'nun 2.56'cı saniyesindeki gibi mi?

Konya Drag Yarışlarıs Videos | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?v=10150321348314650)

gurcell
26-09-2011, 14:49
Video'nun altındaki yorumlar da süper :

"Mersin Oto Aksesuar SERDAR KARDEŞİM EŞEK DİYE HİTAP ETTİGİN ARABANIN SAHİBİ EMRE BATMAZ AMERİKADA DRAG ŞAMBİYONLUGU VAR EMRE BATMAZ KARDEŞİMİZ EGER O ARABAYLA KALMIŞ OLSAYDI KONYADA DRAG DÜNYA REKORU KIRACAKTI AMA KISMET OLMADI SÖYLEDİYİN KELİMELERE DİKKAT EDERSEN SEVİNİRİM..ADMİN. MERSİNLİLER OLARAK KONYADA BÖYLE BİR YARIŞ DÜZENLEDİYİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİZ...MERSİN OTO AKSESUAR..."

XoR
26-09-2011, 14:51
Drag Dünya Rekoru :D

gurcell
26-09-2011, 14:53
intercontinental çalışıyoruz. Dünya rekoru kıracağız ama alet konya gibi benim bile arabanın 4 çeker sardığı yerde ayna mahruti dağıtıyor. Madem çok güç vardı neden lastikleri sarmadı?

SekoLive
26-09-2011, 14:55
şahin cok prof olmus ama yorumlar giderler şahinci kalıbından cıkamamıs.
bende merak edenlerdenim.

B.Aktepe
26-09-2011, 15:00
Drag Dünya Rekoru :D

tövbe bismillah :)

06 ANIL 38
26-09-2011, 15:03

seni ayakta alkışlıyor ve tamamen katılıyorum kardeşim :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup:

06 ANIL 38
26-09-2011, 15:09

"Mersin Oto Aksesuar SERDAR KARDEŞİM EŞEK DİYE HİTAP ETTİGİN ARABANIN SAHİBİ EMRE BATMAZ AMERİKADA DRAG ŞAMBİYONLUGU VAR EMRE BATMAZ KARDEŞİMİZ EGER O ARABAYLA KALMIŞ OLSAYDI KONYADA DRAG DÜNYA REKORU KIRACAKTI AMA KISMET OLMADI SÖYLEDİYİN KELİMELERE DİKKAT EDERSEN SEVİNİRİM..ADMİN. MERSİNLİLER OLARAK KONYADA BÖYLE BİR YARIŞ DÜZENLEDİYİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİZ...MERSİN OTO AKSESUAR..."

bunu yazan arkadaş drag seyretmemiş hiç sanırım...konyada drag dünya rekoru kıracak adamın alnını değil daş...... öperim ben....dünya rekoru ha...arkamı döndüm kıçıma anlatsın bunu...dünya rekoru vht siz ve bu mantıkla olacaksa biz bu yaşımıza kadar kumda oynamışız .....oz'kapat bu siteyide hemen bizler hiç bir boktan anlamıyoruz:beuj::beuj::beuj:

miniks --paşaoğlu---swap-- tümoto-- tork garaj ve daha sayamadığım 10 larca garaj ve ustalar sizlerde kapatın dükkanları falan açın bi bakkal geçinin gidin...modifiye bizim neyimize....

gurcell
26-09-2011, 15:13
Bakkal mı? Tantunici açsak olmaz mı? :D

gökberk
26-09-2011, 15:13

İyi ki satmışsın arabayı :D

SekoLive
26-09-2011, 15:15
İyi ki satmışsın arabayı :D

Neden böyle bişi dedin çözemedim. eğer sattın şahinleri kötülüyrsn gibi düşünüyorsan kesinlikle yanılıyorsn ben doğan şahin grubunu çok severim şahinci dediğim kalıp bir kaç konuda daha yazdım araçla ilgisi yok bunun

06 ANIL 38
26-09-2011, 15:16
gelecek haftaki konya yarışına gürcell in gc8 ini getirelim..onu geçebilirseniz dünya rekoruna sonra bakın...şu an için 11.9 yaptı..nossuz ve buji sıkıntılı.....

cetinkaya55
26-09-2011, 15:16

Bırakın arkadaşlar,bu devirde böyle umut verecek ve insanlara bu kadar iyimser baktıracak kaç projeniz var:D inanmışlar,olacak:) Emre Batmaz arkadaş zaten drag şampiyonuymuş Türkiye'de olmak iş mi? yani:D

umarım önümüzdeki sezon DÜNYA REKORU heyecanını bize yaşatır....kıskanmayalım

06 ANIL 38
26-09-2011, 15:17
Neden böyle bişi dedin çözemedim. eğer sattın şahinleri kötülüyrsn gibi düşünüyorsan kesinlikle yanılıyorsn ben doğan şahin grubunu çok severim şahinci dediğim kalıp bir kaç konuda daha yazdım araçla ilgisi yok bunun

şahin ve doğan grubu tr nin gönüllerde taht kurmuş aracıdır...hepimiz zamanında şahinleri çok modladık ve yarıştırdık...

erhann
26-09-2011, 15:18
Bakkal mı? Tantunici açsak olmaz mı? :D
mersine bekleriz :D

gökberk
26-09-2011, 15:18

Şaka yapıyorum yav ..Ne kızıyosun :D
Doğan' Şahin'e binip de ve tadını çoğu araçta alamamış bir sürü insan var

gurcell
26-09-2011, 15:19
gelecek haftaki konya yarışına gürcell in gc8 ini getirelim..onu geçebilirseniz dünya rekoruna sonra bakın...şu an için 11.9 yaptı..nossuz ve buji sıkıntılı.....

Hakaret kabul ederim bunu ben..

Tüm koltuklar üzerinde, emniyet kemerler üzerinde, bagajda 10 lt ethanol, depom full dolu (55 litre) , ben 2 gündür bol bol yemişim vs.

Bir dahaki yarışa düşük 11 hedefi ile geliyorum ben.

Fakat mersinli abilerimiz ile yarışmak benim haddime değil yahu. Karşımda drag şamBiyonu var..

gurcell
26-09-2011, 15:22
mersine bekleriz :D

Tantuni yemeğe mi? Yok yok etli ekmek ve bamya çorbasını daha çok sevdim ben, Konyaya gideyim ben yine..

Orhan
26-09-2011, 15:27

Gürcelin yerine ben gelsem :D
Zaten pitten çıkamıyorlar :D

gurcell
26-09-2011, 15:32
Gel hacım gel.

Emre İlbi
26-09-2011, 15:34
öyle abi g*tünü yiyim ayağıyla olmuyomuş demekki dimi bazı şeyler ;)

terbiyeni takın :ofk:
ben kimseye karşı öyle bir tavır takınmadım,
ortada bir emek varsa taktir ederim,
O kadar...

miniks
26-09-2011, 15:34
Google ı çok seviyorum

Emre batmaz Usa drag fala filan bişiler yazın

amerikaya dair hiçbirşey çıkmıyor

Emre batmaz USA de ne birincligi almış neyin şampiyonu olmuş ?

Rotary ler zaten USA de degil porto rico da baş tacı

Valla emre batmaz kardeş fazla atar bünyeye zarar önce bir arabanız startta 10 metre gitsin sonra şampiyonda olursunuz rekorda kırarsınız ama önce kalkmanız lazım

Anıl abi kolpaçino bombada Sabri abini bir lafı var

Bu Dünyada boşa yaşıyoruz G....müzü kaşıyoruz :)

Burhan Type R
26-09-2011, 15:35
Tantuni yemeğe mi? Yok yok etli ekmek ve bamya çorbasını daha çok sevdim ben, Konyaya gideyim ben yine..

gürsel abi sen gel adana'ya ben sana kebabın kralını yedirim:)

MiaMi
26-09-2011, 15:59
Ellerinizi iki dk. başınıza koyunda şu söyleşiyi dinleyin.

Atarla bi yere varılmaz önemli olan bu sporun ilerlemesine katkınız varmı yokmu?

E30 ///M TECHNİC ARESs Videos | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150180483415680)

gurcell
26-09-2011, 16:01
Bırakın arkadaşlar,bu devirde böyle umut verecek ve insanlara bu kadar iyimser baktıracak kaç projeniz var:D inanmışlar,olacak:) Emre Batmaz arkadaş zaten drag şampiyonuymuş Türkiye'de olmak iş mi? yani:D

umarım önümüzdeki sezon DÜNYA REKORU heyecanını bize yaşatır....kıskanmayalım

Hacı senin GC8 düzgün yürür ise Dünya değil uranüs şampiyonu bile olur. Hadi bitir de pistlere çıkaralım seni artık.

TigeR
26-09-2011, 16:13
Ellerinizi iki dk. başınıza koyunda şu söyleşiyi dinleyin.

Atarla bi yere varılmaz önemli olan bu sporun ilerlemesine katkınız varmı yokmu?

E30 ///M TECHNİC ARESs Videos | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150180483415680)
:icon_tup: aynen valla ismail abinin bu söyleşisi çok güzel herşeyide açıklıyor zaten fazla söze gerek yok.
Rotary şahinin üslubu farklı olsa şu an bu tartışmalar olmazdı zaten hatta herkes geçmiş olsun dileklerini iletirdi

Oz`
26-09-2011, 16:51
Yaaa abok atmayi cok sewiosunuzzz ya emre kusura bakma tr de usta cokkkkk aklinin alabilcaginden bile cok nedir olay solim sana 2.5 bar ustune 300 shot 97 oktan ile bas msky simdiyenkadar 1.5 la +100 shot la hayatinis surdurdu gel bakalim
Sen ne yapicaksin emme patlamasaydi sikinti gene olmazdi adabi senden ogrnicek dwgiliz gelrken selam ermesini bilmiyoruz ama giderken selam
Vermesini sen bilmiyorsin her yaptigin harekette tirin ustunden seni izliyormuyuz diye bize. Bakma ozaman drag bu ustalik dayaniklilik hicbisiy yok herkes mskyin motoru felan her yarista iniyor saniyor acik soylemek gsrekirse keske kirilsa degisiklik yapsak die dusunuyordk 1 tek emmeyi degisirdik ama nalesef oda dayanmadi o arac gercekten ellenmedi ismail abi isterse acariz sikinti yok

Ammmmmmaaaaaaa buyur gel yarisa 1 kere kalkisini gorelim neymisssin bilelim bence araban patirdadi pek anlamam bu isten ama neysem Herkesde sikinti olur ford 9 ich i kirdin sanirim dimi helal cok basarilisin gazlamadan ford 9 u kirdin ;) sucu ford da degil kendinde ara o draglara giren herkes orada emek veriyor anlamayanda anlayanda caba veriyor kimse hicbisiyi sawunmuyor ayarini yap qRabani topla dbox la 400 metreni olc koy ozaman got olalim hepimiz gecilmicek RBba yoltr sen bosver msky i rb20 ye dikkat et

Ustaligida senden ogrenicek halimiz yok herhal degilmi

akıncı
26-09-2011, 16:59
bu wankel şahının dıfi orjınalmı yoksa başka bişeymı takmışlar onu merak ettım. Gerçi 1000 kusur hpye orjınal difle gelmez heralde

CGR328
26-09-2011, 17:25
bu ay konyada drag olmazssa arabanızı hazırlayın konyadaki yetkililere rica edin 1 saatlik pisti kiralayın yada açtın biz rekor kırcaz saniyemizi ölçüp gidicez diye ayrıca liberty şanzumanla vht siz pistte o arabayı sürdünüzmü hiç yada her hangi bi videonuz warmı , konyada bu sene yarışamazssanız yada gelmezsseniz bi racing motorla video çekinin yada dbn ölçün bizimkilerde ona göre araba ayarlasın anlatabildimmi ? siz o arabayı yürütmeniz için 59 fırın ekmek yemeniz lazım bu işler tecrübeyle olur büyük turboyla yüksek hacimle olmaz dikkat edin dünya şampiyonu insanlarsınız . . .

MR.TurboALİ
26-09-2011, 17:32
araç heryerde paylaşıldı forum facebook falan filan o forumda ilk hodri meydan ceken arkadaşa araç dyno verilerini sordum cevap vermedi soruyorum soruyorum cevap yok. hodri derken iyiydi o kadar meraklandık video dedim bi heycanla tıkladım tırtladı. bu işler tabiki hemen olmaz bi anda olmaz içindeyiz biliyoruz. ha dedinmi araba yürümez ama kalkıpta meydan okursan böyle olur ne desem artık rezilmi olursun dalgamı geçerler he araç sahibi değildi meydan okuyan dersenizde o adam neden hodri dedi o zaman araç sahibinin haberi yokmuydu sanki...

Dayı2
26-09-2011, 17:43
şahinin eksiklikleri, sıkıntıları giderilir bir dahaki draglara katılır inşallah merakla bekliyorum sonucu..inşallah istediklerini elde ederler..

ta_one
26-09-2011, 17:53
ınsallah yakın bı zamanda konyada drag yapcaz ve kımlerın gelcegı bellı ankara ekıbı ve tech kadromuz tam sekılde hazır dogrumuyum yanlısmıyım kesınlıkle dogruyum hazırz ha hala gıderın varsa yakında havalaz bozmassa duzenlıycegımız yarısa beklerız senıde hersey ortaya cıkar ısmaıl abıye telefon acmamıs yeter herzaman yerı vardır ..

GC8 GT
26-09-2011, 17:55
bkz: eşşeğe altın semer misali

CocoRe
26-09-2011, 18:49
eli öpülecek üç ismi merakla bekliorum

Dayı2
26-09-2011, 19:26
şimdi kimse yanlış anlamasında yazılanları daha yeni okudum hepsini..

baska forumlarda ne döndü muhabbet bilemem ama burada 28 ağustosta açılan konuda ne konu başlığında nede yorumlarda hiç bir ters laf göremedim bu konu açılıncada araçta sıkıntı oldu diye herkes bi atar gider yapmış ondan sonra sıkıntı yaşanan araç sahibi cevap verincemi atarlı oluyor? ayıp beyler sıkıntılı araca bukadar laf söylememk lazım ha sıkıntısız cıksa gecilse yda rekor kıramasa konusun eger dısardaki forumalrda yazısı varsa atarlı giderli..ama öteki türlü bence bukadar muhabebt hoş değil..

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/93860-11-10-2011-konya-drag.html

kimseden yana değilim yanlış anlaşılmasın katılan tüm araçlara maşşallah

miniks
26-09-2011, 19:39
Sen cok geriden geliyosun konusulan yazilan cizilen cok sey var

En iyisi dalma araya

Dayı2
26-09-2011, 19:43
edit... yazılan çizilen çok sey varmıs

MR.TurboALİ
26-09-2011, 19:46
zamanında para mevzu bile döndü bu araç hakkında yanlış hatırlamıyorsam 10.000TL varsa gel kalkalım filan diye bi ton yazıldı çizildi ben bilmem...

Oz`
26-09-2011, 19:47
Slowdown :)

ardacngns
26-09-2011, 19:51
kimse kimseyı tanımadan karakterını bılmeden yorum yapıyor ya hasta oluyorum bırakın tartısanlar tartıssın bız okuyalım ben bıle yazmıyorum araya gırmıyorum :)

Dayı2
26-09-2011, 19:53
tamam kim ne diosa desin karsmıorm arkadaş ben günah keçisi oldum :D

cem
26-09-2011, 19:58
kimse kimseyı tanımadan karakterını bılmeden yorum yapıyor ya hasta oluyorum bırakın tartısanlar tartıssın bız okuyalım ben bıle yazmıyorum araya gırmıyorum :)

o yörenin insanları biraz daha duygusal bu konularda..eskiden bu forumda cok tartışmalar yaşandı adana mersin arabalarına laf sölüyolar diye konular acıldı hakaretler yagdırıldı..

yani adanadan mersinden o civardan birinin aracına olumsuz bişe yazıldıgında hemen birlik olundu cevaplar yagdırıldı falan filan... 2011 yılına girdik inşallah yavaş yavaş kurtulunur bu huylardan, kurtulunmasıda lazım..kimsenin o tarafları küçümsemedigini anlaması lazım birilerinin.. memleketsel mesele degil bu..

06 ANIL 38
26-09-2011, 20:08
şimdi kimse yanlış anlamasında yazılanları daha yeni okudum hepsini..

baska forumlarda ne döndü muhabbet bilemem ama burada 28 ağustosta açılan konuda ne konu başlığında nede yorumlarda hiç bir ters laf göremedim bu konu açılıncada araçta sıkıntı oldu diye herkes bi atar gider yapmış ondan sonra sıkıntı yaşanan araç sahibi cevap verincemi atarlı oluyor? ayıp beyler sıkıntılı araca bukadar laf söylememk lazım ha sıkıntısız cıksa gecilse yda rekor kıramasa konusun eger dısardaki forumalrda yazısı varsa atarlı giderli..ama öteki türlü bence bukadar muhabebt hoş değil..

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/93860-11-10-2011-konya-drag.html

kimseden yana değilim yanlış anlaşılmasın katılan tüm araçlara maşşallah

sen baya bi geriden takiptesin yada okumada sıkıntın var...burdaki sorun arabanın arızalanması veya yürümemesi değil...motoru çok güzel eyw..kötü diyen zaten çekemedeğinden der...araç seçimide şahin olarak güzel..ama tr de efsane olmak için güzel...zamanında atar gider yaptılar bu arabayla herkese.hemde sadece rolantide çalışma videolarıyla...burdaki emre arkadaşımızın ve çewresindekilerin uslubu yanlış olan....keşke hiç atar yapmadan gelip rekor yapsalardıda tech aileside komple tebrik etseydi....araç yürümesi için herşeyden önce kalbin temiz olacak.

JDM_5
26-09-2011, 20:10
yarışan tüm araçlara başarılar....

Dayı2
26-09-2011, 20:12
sen baya bi geriden takiptesin yada okumada sıkıntın var...burdaki sorun arabanın arızalanması veya yürümemesi değil...motoru çok güzel eyw..kötü diyen zaten çekemedeğinden der...araç seçimide şahin olarak güzel..ama tr de efsane olmak için güzel...zamanında atar gider yaptılar bu arabayla herkese.hemde sadece rolantide çalışma videolarıyla...burdaki emre arkadaşımızın ve çewresindekilerin uslubu yanlış olan....keşke hiç atar yapmadan gelip rekor yapsalardıda tech aileside komple tebrik etseydi....araç yürümesi için herşeyden önce kalbin temiz olacak.

abim benim okumamda sıkıntı yokta sen bak istersen birdaha altta tekrar yazdım o alıntı yaptgn mesajdan snra edit yazılan çizilen çok şey varmış dedim ;) diğer dediklerinzde haklısınız sorun yok

chiefkadir
26-09-2011, 21:08
wankel şahinin ufak bir gaz açması bile nasıl güçte olduğunu gösterdi fakat neden Şahin kasası ? Bence biraz tribüne oynanmış Şahin seçilirken gönüller fethedilmek istenmiş..Tabi isteyen istediği kasayı yapar ama garibime giden frenler bile orjinal arkalar kampana ön diskler orjinal şayin diski ? O araba 8,5sn de 400 ü enaz 250km ile geçer,Doğan Kırbaş motorla kaçta geçiyodu ordan pay biçelim..Şahin 250 ile giderken nasıl duracak umarım düşünülmüştür...

mmustu
26-09-2011, 21:12
wankel şahinin ufak bir gaz açması bile nasıl güçte olduğunu gösterdi fakat neden Şahin kasası ? Bence biraz tribüne oynanmış Şahin seçilirken gönüller fethedilmek istenmiş..Tabi isteyen istediği kasayı yapar ama garibime giden frenler bile orjinal arkalar kampana ön diskler orjinal şayin diski ? O araba 8,5sn de 400 ü enaz 250km ile geçer,Doğan Kırbaş motorla kaçta geçiyodu ordan pay biçelim..Şahin 250 ile giderken nasıl duracak umarım düşünülmüştür...

oda modaya uygun abi paraşüt açacaklarmış :D

06 ANIL 38
26-09-2011, 21:13
abim benim okumamda sıkıntı yokta sen bak istersen birdaha altta tekrar yazdım o alıntı yaptgn mesajdan snra edit yazılan çizilen çok şey varmış dedim ;) diğer dediklerinzde haklısınız sorun yok

ok kardeşim..sonradan gördüm bende...seninde bize hak vermene sewindim...

akıncı
26-09-2011, 21:50
herşey pistte bellı olur dışardan konuşmak kolay tabıkı,bencede vankel atar yapmayıpta rekoru kırsa emınım herkez helal olsun derdı, arabayı yurutmeden ne olduğunu bılmeden atıp tutmak kolay f5e basınca yenıden sıfırlanıp gelmez o araç:) taa mersıne gıdıp geri gelırsın ,inş yurutursun aracanı mıllette ona gore daha hart bır projeyle karşına çıkar ve bu boyle uzar gider :):)

mKc
26-09-2011, 21:54
o piste çıkıp gazlayan herkese saygım sonsuz. hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum ilk defa canlı canlı drag yarışı izleme şansım oldu.

rahatsız olduğum tek bir olay var, o da araç sahipleri arasındaki atarlanmalar. tatlı rekabet her zaman yarışlara kalite katar, ancak sınırı kaçıyor bazen. sonuçta yarışan araçlar da insan emeği alın teri var.
isteyen nos bassın isteyen 3000 hp araç yapsın herkes 400 mt bittiğinde durmak zorunda (=

Bu seyir zevkini bize yaşattığınız için tekrar teşekkür ederim bütün katılımcılara, abilerime (; Kabus'a hayranız reyiz! (=

gurcell
26-09-2011, 22:15
Ben önde 400mm frenler , arkada sti bremboları ile zor durdum dün, arkadaş 8 sn yapıp, peşinden de tarlaya sürmeye girecek herhalde...

tdipower
26-09-2011, 22:17
Ben önde 400mm frenler , arkada sti bremboları ile zor durdum dün, arkadaş 8 sn yapıp, peşinden de tarlaya sürmeye girecek herhalde...

ahahahhaha :D paraşüt vardır tr de ayarları yapılan durur yaa :D:D

seWki26
26-09-2011, 22:27
oda modaya uygun abi paraşüt açacaklarmış :D

taksi filmindeki gibi kanat acıp ucacakmış konya ovasında wankel şahin :D :D

gurcell
26-09-2011, 22:47
Bu devirde ucmaya ne gerek var? Ucak bile trenden yavas. Fis fis konya - ankara arasi hizli tren rayi dosedi yahu...

Whiteside Impreza
26-09-2011, 22:56
Ara sıra forumlara bakıyorum ama gördüklerim karşısında gerçekten hayrete düşüyorum..Sonra kendi kendime neden Drag'ların Türkiye Şampiyonası olarak 2 3 senedir yapılmadığını anlıyorum..Arkadaşlar siz çetecimisiniz yoksa bir örgütmüsünüz..Hiç bir araba sporlarında Türkiye şampiyonasında yarışan her hangi bir branşın insanlarının bu şekilde seviyesiz birbirleri ile konuştuğunu gördünüz mü forumlarda?Yaşı 30'un üstündeki insanların birbirlerine bu şekilde kırıcı konuşması hiç hoş değil..İzleyicilerin yorum yapmasını normal karşılıyorum ama arabasına emek vermiş, onca para harcamış insanların biraz empati konusunda gelişmis olması gerekiyor..Eğer bu olmaz ise empatisizlik, antipatikliğe dönüşüyor..Amaç insanların birbirine laf sokması yada kiminki büyük gibi saçma, insanın hayvansal içgüdülerinin dışavurulması değil..Amaç eğlence ve emek..Lütfen herkes birbirine saygılı olsun..Şimdi şöyle diyebilirsiniz.."işte böyle dendi bizde bundan şunları dedik"..Arkadaşlar iyi iken herkes karşıdakine iyidir..Önemli olan size negatif davranan birine, pozitif davranıp örnek olabilmektir...Rekorlar kırılır, üstüne yenisi kırılır..Ama ortada kalan kıranın adamlığıdır!
Bir şey daha eklemek istiyorum..Bu işe yıllarını vermiş biri olarak..Bu mahalli yarışlar gerçekten, bu sporun değerini düşürüyor..Madem bu kadar ilgi duyan ve uğraşan var,önümüzdeki sezon Türkiye şampiyonası yapılması için çaba sarfedelim..Sonunda hiç bir böyle karşılıklı konuşmaya gerek kalmadan, piste herkes sözünü söylesin..
Sevgiler saygılar ;)

driver34
26-09-2011, 23:20
drag şampiyonu olduğumu soylediğim bir link varsa soyleyin değilse atıp tutmayın. ayrıca

driver34
26-09-2011, 23:24
çok teşekkurler cevabınız için benim 12:50 de yazdığım linkte ismail beyin talihsizliğine uzulduğumu soyledim ama arkadaşlar ondan sonra verip veriştirdiler hayırlısı olsun diyelim.

Oz`
26-09-2011, 23:26
olay su daha konyaya gitmeden X kisinin ismail seni piste gömecem dediğinini öğrenirsen ama 400 metrenin 1 metresinde bile kalkamadığını düşünürsek :D ismail abinin
cvp i gayet iddasız olmuş :D

driver34
26-09-2011, 23:27
uçmayacakmış ama sen istersen seni ozel uçurur hemde zevkle........................

driver34
26-09-2011, 23:29
[QUOTE=Oz`;2633518]olay su daha konyaya gitmeden X kisinin ismail seni piste gömecem dediğinini öğrenirsen ama 400 metrenin 1 metresinde bile kalkamadığını düşünürsek :D ismail abinin
cvp i gayet iddasız olmuş :D[/QUO
nerde soylemiş açıklada arkadaşlarda o linki yayınla hep beraber ustune gidelim ama açıklıyamazsan.................

CocoRe
26-09-2011, 23:32
filmler... güzel zamanlardı dimi..

driver34
26-09-2011, 23:38

bu 8 sn sozcuğunu nerde ifade ettim bir soyle ve ispatla yoksa rezil olusun atıyor diye...............

driver34
26-09-2011, 23:45
Hakaret kabul ederim bunu ben..

Tüm koltuklar üzerinde, emniyet kemerler üzerinde, bagajda 10 lt ethanol, depom full dolu (55 litre) , ben 2 gündür bol bol yemişim vs.

Bir dahaki yarışa düşük 11 hedefi ile geliyorum ben.

Fakat mersinli abilerimiz ile yarışmak benim haddime değil yahu. Karşımda drag şamBiyonu var..

sen gelde ben sana başka ilden haddini tattırırım sen uzulme ............

Oz`
26-09-2011, 23:55
nerde soylemiş açıklada arkadaşlarda o linki yayınla hep beraber ustune gidelim ama açıklıyamazsan.................

AÇIKLayAMASSAM NE ? 400 metrede 6 saniyeyemi kosucaksın ??

Ara swap CEnter Gökhanı Ne dediğini söyleisn sana kime ne yalan borcum olucak ???
söylesene bana o raya 1 ton yazmısşsssın cvp yazdım cvpınıda yaszsssanıza

küfürleserekmi çözüces Olur :D

driver34
26-09-2011, 23:56
Yaaa abok atmayi cok sewiosunuzzz ya emre kusura bakma tr de usta cokkkkk aklinin alabilcaginden bile cok nedir olay solim sana 2.5 bar ustune 300 shot 97 oktan ile bas msky simdiyenkadar 1.5 la +100 shot la hayatinis surdurdu gel bakalim
Sen ne yapicaksin emme patlamasaydi sikinti gene olmazdi adabi senden ogrnicek dwgiliz gelrken selam ermesini bilmiyoruz ama giderken selam
Vermesini sen bilmiyorsin her yaptigin harekette tirin ustunden seni izliyormuyuz diye bize. Bakma ozaman drag bu ustalik dayaniklilik hicbisiy yok herkes mskyin motoru felan her yarista iniyor saniyor acik soylemek gsrekirse keske kirilsa degisiklik yapsak die dusunuyordk 1 tek emmeyi degisirdik ama nalesef oda dayanmadi o arac gercekten ellenmedi ismail abi isterse acariz sikinti yok

Ammmmmmaaaaaaa buyur gel yarisa 1 kere kalkisini gorelim neymisssin bilelim bence araban patirdadi pek anlamam bu isten ama neysem Herkesde sikinti olur ford 9 ich i kirdin sanirim dimi helal cok basarilisin gazlamadan ford 9 u kirdin ;) sucu ford da degil kendinde ara o draglara giren herkes orada emek veriyor anlamayanda anlayanda caba veriyor kimse hicbisiyi sawunmuyor ayarini yap qRabani topla dbox la 400 metreni olc koy ozaman got olalim hepimiz gecilmicek RBba yoltr sen bosver msky i rb20 ye dikkat et

Ustaligida senden ogrenicek halimiz yok herhal degilmi
siz ustalığı bizden değil dunya sizden oğrensin çunku siz amerikadakilerden bile kuvvetli araba yapıyorsunuz yaaaaaaaaaaa. minik kardeşlerininde ifade ettiği gibi....size soz sponsor olurum ABD^de english town da bir rekor kırın dunya fwd honda rekoru original chassis nasılsa orda vht var bence dunyaya kafa tutun super olur hatta ve hatta parçaları . beyinleri felan burda uretinki bizde sizden alalım amerikadan almaya gerek duymalım yazık günah kargo masraflarına değilmi özgür bey............

SubieGuy
26-09-2011, 23:57
Bu mekanik spor, kırmak ta yürümek kadar doğal bir sonuç...

Önemli olan sportmence yarışmak, zevk almak ve bunu güvenli olarak yapmak...

Her yarış, tabiatı ile egosu ve hırsı yüksek kişileri çeker, bunu engellemek mümkün değil. Egosu yüksek olmak kötü birşey de değil, ama hırsı ve atarı kontrol etmek gerek değil midir?

İnsan yanındaki "yancı" tabir edilen tayfanın ağzını büzemez, ama kendi duruşu ile sportmen olmayı örnek göstermeli.

Klavye üzerinden şu bunu demiş o onu yazmış gereksiz, herkes arabasını yapıyor, yıllardır emek veren ter akıtan cebinden son kuruşunu sevdiği arabasına yatıran arkadaşlarımız, ağabeylerimiz, kardeşlerimiz var, daha yeni başlayanlar var, başka yerde başlamış ve yer edinmeye çalışan var, var oğlu var...

Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz... Kim ne yapmış ortada, süreler ortada, ne gerek var biribirini kırmaya?

driver34
27-09-2011, 00:00

Ara swap CEnter Gökhanı Ne dediğini söyleisn sana kime ne yalan borcum olucak ???

Ben nerde 8sn koşacağımı yazdım aöıklayın? ama siz 9sn ve altı diye her yere yazıp çizdiniz facelerde vs.............. 1 ton yazdığım linkleri okut insanlara................. kendi linkimdenmi driver34 yada emre batmaz diye.................

cem
27-09-2011, 00:03
Ben nerde 8sn koşacağımı yazdım aöıklayın? ama siz 9sn ve altı diye her yere yazıp çizdiniz facelerde vs.............. 1 ton yazdığım linkleri okut insanlara................. kendi linkimdenmi driver34 yada emre batmaz diye.................

nedendir bilinmez ama sizin cevrenizdekiler neye dayanarak o şekilde lanse ediyor aracı

bkz ;

24/07/2011 Ankara Federasyon Yarışlarına Mersinden 1050 hp Şahinle Katılıyoruz - TurboFSI Audi Forumları (http://www.turbofsi.net/forum/sohbet/26347-24-07-2011-ankara-federasyon-yarislarina-mersinden-1050-hp-sahinle-katiliyoruz.html)

"0-400 metreyi tamamlamasını 10saniyenin altına indirdik. "

Oz`
27-09-2011, 00:03
siz ustalığı bizden değil dunya sizden oğrensin çunku siz amerikadakilerden bile kuvvetli araba yapıyorsunuz yaaaaaaaaaaa. minik kardeşlerininde ifade ettiği gibi....size soz sponsor olurum ABD^de english town da bir rekor kırın dunya fwd honda rekoru original chassis nasılsa orda vht var bence dunyaya kafa tutun super olur hatta ve hatta parçaları . beyinleri felan burda uretinki bizde sizden alalım amerikadan almaya gerek duymalım yazık günah kargo masraflarına değilmi özgür bey............

:D nedir yedirememniz ?
neden amerikadan kuvvetli araba yapamazmıyız
amerikalıdan yaparım ama avustralyalıdan hayır . sen boş diyarlada geziyorsun
bazı seylerin yalan olduğunu anlayaman için daha var :) amerikalı bizden öğrenmesin amerikalı nasıl motor yapılır japondan öğrensin 6 tane blok alı p hepsinde sıkıntı gördükten sonra bana amerikalıyı anlatma istersen ;)

Herkes işini yapsın Arkadaşım hepsini söylerim... benim iişim beyin sen ne iş yaparsın ?

+ emre değilsin sen

Oz`
27-09-2011, 00:05

sabah lkonuşmadınmı sen gökhanla Gerçi sen deil saten emre konuşmuş sen gökhanla konuşmadınmı SABah soruma cvp ber yahu hala msg dio ismail abi yazsssın zaman dur araysyım ismail abi yaszsssın tam nedediğini

driver34
27-09-2011, 00:15
uçamıyor ama seni uçurması için bir soz alırım............

driver34
27-09-2011, 00:20
:D nedir yedirememniz ?
neden amerikadan kuvvetli araba yapamazmıyız
amerikalıdan yaparım ama avustralyalıdan hayır . sen boş diyarlada geziyorsun
bazı seylerin yalan olduğunu anlayaman için daha var :) amerikalı bizden öğrenmesin amerikalı nasıl motor yapılır japondan öğrensin 6 tane blok alı p hepsinde sıkıntı gördükten sonra bana amerikalıyı anlatma istersen ;)

Herkes işini yapsın Arkadaşım hepsini söylerim... benim iişim beyin sen ne iş yaparsın ?

+ emre değilsin sen
dunya rekoru 0-402m 3.83sn amerika top fuel. benim işim otomotiv ve inşaat.

Dayı2
27-09-2011, 00:21
+ emre değilsin sen

driver34 eski postlarında emre abi ile konustum, emra abiyle görüştüm demiş ama şimdi kendisi gibi konuşuyo bi gariplik var...

Oz`
27-09-2011, 00:21
dünya rekoru 3.66 dir Au da calderpark ta kırıldı biraz daha ii araştır birde sen emre değilsin

driver34
27-09-2011, 00:23

evet gökhanla sabah karşılaştık petrolde ve kısa bir hal hatır ettik ve inşallah iyi bir sn almak istediğimi soyledim.

driver34
27-09-2011, 00:25
dünya rekoru 3.66 dir Au da calderpark ta kırıldı biraz daha ii araştır birde sen emre değilsin

ben zubeyir pardon.

berkay_aydin
27-09-2011, 00:27
Başka bir konudan alıntı yaptım ancak :

arkadaşlar slm öncelikle aracınız çok güzel olmuş ben zaten bu aracın 2-3 ay önce nasıl hazırlanacağını öğrenmiştim ve aracın her özelliği mersinde çok sevdiğim emre abi tarafından tasarlanmış ve tüm specktleri kendi custom yaptırmıştır her şey ona aittir arkadaşlar bilgilerinize

Siz Emre çok sevdiğiniz kişi'de mi Emre :soru: :soru:

Edit : değilmisniz pardon...

tolga900
27-09-2011, 00:30

ewet o broadwayi herke biiliyorr stock evo 9 vs broadway :p

Project01 Evo9 vs Renault Fairway Turbo - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=VuTPgE8kblE)

iso335
27-09-2011, 00:40
arkadaşlar ben çok büyük bir yanlış yaptıgımı düşünüyorum ve bunu da emrah kardeşimin yazdıklarından sonra fark ettim ve devam ediyorum hiç bir şey yazmamam gerekiyordu herkes hak ettigi dersi pistte alması gerekiyor. çünkü benim ismail çam olmamın ne anlamı var

bütün arkadaşlarımdan rica ediyorum kimse cevap yazmasın emre sende dahil yazma hatan varsada kabul et bana ve türkiyeye birşeyler göstermek istiyor isen pistte her zaman hazır bir şekilde bekliyor olacagım .

ÇOK KONUŞAN BOŞ KONUŞUR AZ KONUŞAN ÖZ KONUŞUR

darkred
27-09-2011, 00:41
ÇOK KONUŞAN BOŞ KONUŞUR AZ KONUŞAN ÖZ KONUŞUR

Abi adamsın :icon_tup:

CGR328
27-09-2011, 00:43
o değilde hadi bi kadran yada bi yol videosu koyun da ondan sonra millete kaldırdım bekliyorum diyin ... dyno da video çekmekle rolanti sesi dinletmekle olmaz

seWki26
27-09-2011, 00:46
uçamıyor ama seni uçurması için bir soz alırım............

0 - 10 metrede seni geçerim müdür nasılsa araban 5 metre bile gitmiyo (koşarak) :D :D sen beni uçuracagına arabnıtamir et herkesi uçur bizde kralsın aslansın teksin yücesin diyelim o kadar yapmısın arabayı helal olsun ama konusmus oldugun üslüp yakışmamış sana ben sana söyleyim .....

driver34
27-09-2011, 00:48
ewet o broadwayi herke biiliyorr stock evo 9 vs broadway :p

Project01 Evo9 vs Renault Fairway Turbo - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=VuTPgE8kblE)

evet stock gt35rlı evo fakat faiway benim değil 2500tl harcanmış bir fairway ile kalkmıştınız fark neden az bukadar istersen tolga bu wankel şahinle bir dene 0-400 kameralara çekip gonderelim.
not: benim broadway mavi renkti hatırlarsan yüreğirin typ-r ile her hafta kalkan...........

driver34
27-09-2011, 00:50
0-10 metrede seni geçerim müdür nasılsa araban 5 metre bile gitmiyo :D :D sen beni uçuracagına arabnıtamir et herkesi uçur bizde kralsın aslansın teksin yücesin diyelim o kadar yapmısın arabayı helal olsun ama konusmus oldugun üslüp yakışmamış sana ben sana söyleyim .....

sayın müdürüm bence başlangıçtaki uslubuna tarzına bir bak sonra konuşalım.......

seWki26
27-09-2011, 00:56
sayın müdürüm bence başlangıçtaki uslubuna tarzına bir bak sonra konuşalım.......

ok ben bakıyorum zaten :icon_tup: inşallah aracınız biran önce cıkar ve uçurursunuz o zaman......

iso335
27-09-2011, 00:59
Ben konuyu kapatıyorum eger dert beni geçmek ise benim arabaarımdan birisini şeç istedigin zaman konyada yarışalım tarih ve saati sen belirle ben pist işini çözeyim

driver34
27-09-2011, 01:00
evet stock gt35rlı evo fakat faiway benim değil 2500tl harcanmış bir fairway ile kalkmıştınız fark neden az bukadar istersen tolga bu wankel şahinle bir dene 0-400 kameralara çekip gonderelim.
not: benim broadway mavi renkti hatırlarsan yüreğirin typ-r ile her hafta kalkan...........
Hadi tolga bir şenlik olsun evonla bir kalkalım herkes stres atsın varmısın tech turkey ailesinede videoyu hediye edelim hadi bakalım.........................

gfb01
27-09-2011, 01:03

35mi 35 videodan yillar sonra takildi

miniks
27-09-2011, 01:03
Ya siz bu arabayı kaç ortak yapıyosunuz ?

kim bu arabanın sahibi kimse o konuşsun

driver34
27-09-2011, 01:04
Ben konuyu kapatıyorum eger dert beni geçmek ise benim arabaarımdan birisini şeç istedigin zaman konyada yarışalım tarih ve saati sen belirle ben pist işini çözeyim

fark etmez parçalar gelip toplanınca haberleşiriz inşallah dert seni geçmek değil pistte guzel bir sn almak tabi musade edrsen......

MR.TurboALİ
27-09-2011, 01:14
Ya siz bu arabayı kaç ortak yapıyosunuz ?

kim bu arabanın sahibi kimse o konuşsun

+1000 :icon_tup: olması geren olsun atık biri çıksın konuşsun.:icon_wack

cox123
27-09-2011, 01:17
Böyle boşboş konuşan bence emre abi değildir..

driver34
27-09-2011, 01:31
anlamadığım sen niye bu kadar ofkeyle hareket ediyorsun sen gonullere taht kurmuş bir insansın bu gün ilk yazımda senin arabandaki arıza nedeniyle üzüldüğümü soyledim fakat sen verdin veriştirdin. ayrıca senin gibi yazamıyorum msky'yı kimse geçemez sen sporcu bir kimliğe sahipsin bence ornek olmalısın bu sporu yapanlara kimseyi aşağılamadan tepeden bakmadan. dunyada herkes geçilir hiç kimse geçilmez değildir ben dersemki wankeli kimse geçemez diye tüm sporcu arkadaşlara ayıp etmiş olurum değilmi? Benim kitabımda tek felsefe büyük allahtır. sadece ilimde ve takvada insanlarda farklılık ustunlük vardır.

driver34
27-09-2011, 01:48
35mi 35 videodan yillar sonra takildi
15.000-20.000usd harcadım diyordu aracıma.......

driver34
27-09-2011, 01:49

hepimizin gozlerinde rahatsızlık var o zaman yanlış gorduk hepimiz onda 35 değil 3.5 vardı.

iso335
27-09-2011, 01:52
anlamadığım sen niye bu kadar ofkeyle hareket ediyorsun sen gonullere taht kurmuş bir insansın bu gün ilk yazımda senin arabandaki arıza nedeniyle üzüldüğümü soyledim fakat sen verdin veriştirdin. Ayrıca senin gibi yazamıyorum msky'yı kimse geçemez sen sporcu bir kimliğe sahipsin bence ornek olmalısın bu sporu yapanlara kimseyi aşağılamadan tepeden bakmadan. Dunyada herkes geçilir hiç kimse geçilmez değildir ben dersemki wankeli kimse geçemez diye tüm sporcu arkadaşlara ayıp etmiş olurum değilmi? Benim kitabımda tek felsefe büyük allahtır. Sadece ilimde ve takvada insanlarda farklılık ustunlük vardır.

işte bende bundan bahsediyorum msky meselesi degil bu mesele saygısızlık ve yanlış konuşmalar ve buna hiç bir zaman katlanamam ben bu drag sporuyla ilgili olarak küçügünden büyügüne kadar saygı ve sevgi duyarım duymayanada tepkim çok büyük olur

ve bir şey daha sevmedigim bir şey atar dır yani araban yapım aşamasındayken bile msky ve benim hakkımda konuşulanlar benim canımı çok sıktı ben gerçekten yanlış yaptım bana yakışmayanı yaptım kendi kendime tepkiliyim seninle olan hesabımı yarışlarda halletmem lazım onun için fazla konuşup canımı dah fazla sıkmamam gerekiyor

evet şöyle bir şey yazdım bizim türkiyemizde msky bir kaç sene daha geçilmez demiştim heralde ama geçilmez diye bir şey yok kim geçerse ona ve arabasına gerçekten saygı duyarım her zamanda tebriklerimi sunarım

not..... Altta yazanlar size itafen degil genel olarak yazdım

bu güne kadarda saygısızlık yapmayan bir kişiyi aşşagılamadım ve ya tepeden bakmadım ama karşımdaki terbiyesiz seviyesiz ve ya saygısız ise itin götüne sokup çıkarırım benim için farketmez

MR.TurboALİ
27-09-2011, 03:08
araç hakkında herşeyi baştan gözden geçirirken bunlara takıldım :D

sağdaki araç sahibi olarak bahsedilen emre

denk geldi paylaştım kimseye karşı bi art niyetim yok saygılarımla.

orlando speedway emre- scat ve wilson 7.4 sn precision turbo test yazmışlar

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284205_112340365529886_100002617697801_84464_32571 82_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283065_112335168863739_100002617697801_84427_77588 53_n.jpg

driver34
27-09-2011, 07:48
işte bende bundan bahsediyorum msky meselesi degil bu mesele saygısızlık ve yanlış konuşmalar ve buna hiç bir zaman katlanamam ben bu drag sporuyla ilgili olarak küçügünden büyügüne kadar saygı ve sevgi duyarım duymayanada tepkim çok büyük olur

ve bir şey daha sevmedigim bir şey atar dır yani araban yapım aşamasındayken bile msky ve benim hakkımda konuşulanlar benim canımı çok sıktı ben gerçekten yanlış yaptım bana yakışmayanı yaptım kendi kendime tepkiliyim seninle olan hesabımı yarışlarda halletmem lazım onun için fazla konuşup canımı dah fazla sıkmamam gerekiyor

evet şöyle bir şey yazdım bizim türkiyemizde msky bir kaç sene daha geçilmez demiştim heralde ama geçilmez diye bir şey yok kim geçerse ona ve arabasına gerçekten saygı duyarım her zamanda tebriklerimi sunarım

not..... Altta yazanlar size itafen degil genel olarak yazdım

bu güne kadarda saygısızlık yapmayan bir kişiyi aşşagılamadım ve ya tepeden bakmadım ama karşımdaki terbiyesiz seviyesiz ve ya saygısız ise itin götüne sokup çıkarırım benim için farketmez

Benim sana atar yaptığım linki paylaşırmısın ama benim yazdığım haaaaaaaaaaa yoksa oyle bir şey bence ozur dile ben kulaktan dolma işlerle uğraşmam varsa bir şey lafın sahibine sorarım bence sende oyle yap. valla ne çıkartırsın ne çıkartmazsın o benim sorunum değil ama kibar olmanda yazılarında sinkaf kullanmamaya bak efendilikle daha oyle değilmi arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

gurcell
27-09-2011, 08:15
Siz kaç kişisiniz? Grup olarak mı yazıyorsunuz? Sabah yazan adam ile şimdi yazan adam farklı.

XoR
27-09-2011, 08:21
Siz kaç kişisiniz? Grup olarak mı yazıyorsunuz? Sabah yazan adam ile şimdi yazan adam farklı.

Umumi Laptop var oturan yazıyo başkan :D

tolga900
27-09-2011, 08:37

o video 2006 nın videosu emre araba zır stockdu ben gt35 2008 de taktım o arabada senin araban sen frekansları iyice karıştırdınnn :hahaha:

tolga900
27-09-2011, 08:42

sora bir o kadar daha harcadımmm ne olacak yanii :heyoo:

gurcell
27-09-2011, 08:56
Benim sana atar yaptığım linki paylaşırmısın ama benim yazdığım haaaaaaaaaaa yoksa oyle bir şey bence ozur dile ben kulaktan dolma işlerle uğraşmam varsa bir şey lafın sahibine sorarım bence sende oyle yap. valla ne çıkartırsın ne çıkartmazsın o benim sorunum değil ama kibar olmanda yazılarında sinkaf kullanmamaya bak efendilikle daha oyle değilmi arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ben paylaşayım :

gurcell
27-09-2011, 08:59
sen gelde ben sana başka ilden haddini tattırırım sen uzulme ............

Gel gel pistte yürü bakalım da görelim. Ben 5 kere gazladım sapasağlam döndüm, siz daha bismillah ilk gaz açışta kırdınız..

gurcell
27-09-2011, 09:00
Adminler şu driver34'ün ip adreslerine bakıp bana bir mesaj atsanıza? Bakalım hangi farklı iplerden kaç kişi bu hesabı kullanıyor...

06 ANIL 38
27-09-2011, 09:01
ya bırakın uğraşmayın artık gurcell.....klavye atarı moda oldu....bir çin atasözü der ki : FAZLA ATAR,G... KAÇAR !!!

tolga900
27-09-2011, 09:03
herkeze iyi haftalar bol kazançlar diliyorummm selametle kalın arkadaşlarrr

gurcell
27-09-2011, 09:03
Uğraşmayalım değil mi? Bizim yolumuz belli , istediğiniz zaman gelin yarışın deyin, ekip olarak hemen geliriz. Arabanızı yapın, yer zaman belirleyin, biz geliriz. Şaşmaz Team.

ps: Çok umumi yazdım ya...

driver34
27-09-2011, 09:22
o video 2006 nın videosu emre araba zır stockdu ben gt35 2008 de taktım o arabada senin araban sen frekansları iyice karıştırdınnn :hahaha:
sen frekansları şaşırdın arabanın sahibi ahmet güzel isimli arkadaşımızdı. sen onu bunu boş ver sen kalkacanmı benle ben kameramanları çağıracam. boyle iğne atma draglara gelde senin ne yaptığını herkes gorsun.

tolga900
27-09-2011, 09:29
sen frekansları şaşırdın arabanın sahibi ahmet güzel isimli arkadaşımızdı. sen onu bunu boş ver sen kalkacanmı benle ben kameramanları çağıracam. boyle iğne atma draglara gelde senin ne yaptığını herkes gorsun.

sen seninle yarışmak isteyen arkadaşlarla yarıışşş haddii kolay gelsssiiininn yolun açık olsunnnn

driver34
27-09-2011, 09:30
Ben paylaşayım :
driver34´isimli üyeden Alıntı

Benim le 3 yada 4 senedir telofonla irtibat kuruyosun sana hiç saygısızlık yaptımmı bitane araba yaptın adammı oldunda bana yarışta selam bile vermiyosun benim için önemli olan bu............................................fk :

türkiyede araba yapan bütün insanlar msupra ve msky geçmeyi istiyor ve amaçlarıda o ama senin gibi gerdege girmeden çocuk istemiyorlar msky a saplamak kolay degil bunu kafana sok geçsende bi kere geçersin bi daha geçmeyi unuttururum sana ve bu işlerden yada dragtan vazgeçersin veya bir kaç sınıf altta yarışırsın sakın bana atar yapma gel pistte göster hünerlerini ve benim nasıl bir adam oldugumu anla tabi anlama kapasiten varsa b eni rakiplerim tanır onlarla nasıl bir irtibatım nasıl bir diyologum oldugunu bilirler nasıl onlara yardımcı olabilirim nasıl dost kalabiliriz ben onları düşünürüm neyse sana söz sen yap ben senin bir üst sınıfında yarışırım ya bide hiç seeding yapmadan en üst sınıfa adını yazdırmışın hayretler içinde seni izlemeye devam edecem
Techturkey.com Post 26
ilk yazan ismail bey ardındanda ben yazdım saatlere dikkat............

cem
27-09-2011, 09:44
Adminler şu driver34'ün ip adreslerine bakıp bana bir mesaj atsanıza? Bakalım hangi farklı iplerden kaç kişi bu hesabı kullanıyor...

Mesaj atılan iplerin hepsi farklı zaten :) dünküler yine birbirine benziyorda
10:22den sonra atılan mesajlar baska yerdeki bilgisayardan ..

Bu nickin sahibi ilk mesajlarda kendinden başkası gibi bahsetmiş,kim oldugu belirsiz kendi açıklasa daha iyi olur.

gurcell
27-09-2011, 09:46
Neydi bir film vardı Dr jekyill , mrs hyde mıydı neydi? Onu izliyoruz sanırım...

senna
27-09-2011, 09:51
her mesajın üslubu ayrı yalnız:D

gurcell
27-09-2011, 09:54
Arkadaşın ruh hali vvtli gibi. değişken olarak lift zamanı ve valve timing değişiyor...

06 ANIL 38
27-09-2011, 09:59
başka bir forumdan alıntı yaptım.....harbiden bu adamın yancıları bi boktan anlamıo....gelsin bizede göstersin mskyda methanol nerde war....bildiğin makattan atıolar bunlar ya....

Arkadaşlar Şahini küçümsemeyin yaaa.Türkün gücü niye hemen japona kaçıyorsunuz.Şaka bir yana şahin hem arkadan itiş olması sebebiyle hemde kilosundan dolayı seçilmiştir.Kesinlikle fiyattan kaçınılmadı yapmayın Allah aşkına o motorda 100liranın üstünde para yatıyor 10-20liralık kupadan kaçınılacak hali yok. Araca wheelie ve paraşüt gelecek zaten.Sadece korkumuz ilk kalkışta alt takım.Ve bu arada yarışa girerken tabiki msupra'da msky'da methanol kullanıyo sadece benzinle o performans zor.

dirk
27-09-2011, 09:59
sen seninle yarışmak isteyen arkadaşlarla yarıışşş haddii kolay gelsssiiininn yolun açık olsunnnn

Yarışmak isteyen cokta Rolanti sesine Desibel mi ölçecez yürümeyen arabayla :D

Ondan sonra ben atar gider yapmadım ... Arabayı yaptığınızda deneyelim Ankaradayım Dedim 10 000 Dolar istediniz.. bu işler kolay olmuyor dediniz.. Cook profesyonel :(:(:( Neyse yaa umarım projeniz güzel başarılar elde eder...

mmustu
27-09-2011, 10:01
Arkadaşın ruh hali vvtli gibi. değişken olarak lift zamanı ve valve timing değişiyor...

:hehe::hehe::hehe::hehe:

yıkıldım :D

06 ANIL 38
27-09-2011, 10:01
haaaaa ayriyetten 100.000 tlnin üstünde parayla anca bu yapılıosa yazık sana...sen 50 ver ben sana çok daha hızlı ve en azından pistte kalkacak araba hazırlayım.hemde fren sistemleri bile adam gibi yapılmış olan

gurcell
27-09-2011, 10:06
Şimdi arkadaşın ip adreslerine baktık da, kendileri Ankara'daymış yahu..

IP Address : 95.7.79.45

Country : Turkey

City : Ankara

Region : 68

Latitude : 39.9272

Longitude : 32.8644

IP Database - All IP addresses

Host : dsl95-7-20269.ttnet.net.tr

Postal Code :

Metro Code :

Area Code :

Fakat bugün 10:22 den sonra yollanan mesajlar mersinden yollanmış :

The IP address 88.229.140.0 was found near Mersin, Icel located in Turkey. We found 0 companies nearby IP address 88.229.140.0 and 0 points of interest.

Nasıl bir organizasyon bu yahu? :D

JapanVsGermany
27-09-2011, 10:09
Kim 10.000dolar istedi denemek icin ramazan. ???

dirk
27-09-2011, 10:11
mehmet kürklü diye bi arkaadaş bu aracın yapımında oda varmış.. konuşmayı paylaşmıştım bulursam yine paylaşırım.

gurcell
27-09-2011, 10:11
Kim 10.000dolar istedi denemek icin ramazan. ???

Kedidir kedi... :D

Vakti zamanında yancılarından biri yazmıştı...

06 ANIL 38
27-09-2011, 10:13
puhahahahahhahahhaha

JapanVsGermany
27-09-2011, 10:18
10.000dolar zarardasin ramazan ;)

gurcell
27-09-2011, 10:19
Sevgili Emre Batmaz, Allah peygamber rızası için ne olur sen gel ve yaz. Seninle muhatap olalım, seninle oturup konuşalım. Her mesajın hepsi mi farklı olur yahu...

dirk
27-09-2011, 10:22
Mehmet Kürklü
MERHABA RAMAZAN BEY

20 TemmuzRamazan Oral
merhaba

20 TemmuzMehmet Kürklü
BEN ARAÇ SAHİBNİN ARKADAŞIYIM
BİZ ARACI ANKARA İÇİN HAZIRLAMIŞTIK
AMA SAĞLIK OLSUN
İPTAL OLMUŞ

20 TemmuzRamazan Oral
gelin yinede
ben size gülze araçlar
cıakrırım denemiş oluruz
motor ne araçtaki

20 TemmuzMehmet Kürklü
GÜZEL BİR MOTOR
AMERİKADAN GELDİ ŞİMDİ
AÇIKLAMAK İSTEMİYORUZ
PROJEYİ

20 TemmuzRamazan Oral
acıkla acıkla
komik duruma düşüyorsunuz
herkes dalga
gecior
warsa öyle bi araba
bilelim
ama gt 55
le
şahin :d
yürümez

20 TemmuzMehmet Kürklü
OZAMAN GEL YARIŞALIM BİR GÜZELLİK OLSUN
YÜRÜRMÜ YÜREMEZMİ
GÖRELİM

20 TemmuzRamazan Oral
yaaa
cook atar yapıyorsunuz ama bi hayal kırılığı için oraya gitmem
mersinde dyno bile yoktur nerde ölçtünüz allah aşkına :d

20 TemmuzMehmet Kürklü
YA NEDEN OLMASINKİİİ

20 TemmuzRamazan Oral
olmazzz

20 TemmuzMehmet Kürklü
10,000 TL ALIR GİDERSİN
NE GÜZEL İŞTE

20 TemmuzRamazan Oral
10 000 tl için değil kolasına bile gelirim
ama öyle bi araç yok
inandırın olduğuna geleyim
merak ettim
resimlerime bak
benim araç war

20 TemmuzMehmet Kürklü
YAA ZATEN İNANIRSAN KAÇARSIN
O YÜZDEN DİYORUM YAA

20 TemmuzMehmet Kürklü
ARABA ŞAHİN
SEN GEL

20 TemmuzRamazan Oral
kim yazzdı yazılımı kim yaptı
onu söyle yine gelecem

20 TemmuzMehmet Kürklü
YADA BURDA TANIDIĞIN BİRİ VARSA SOR İSMİMİZİ

20 TemmuzRamazan Oral
sen beni sor

20 TemmuzMehmet Kürklü
AMERİKA FERNANDO

20 TemmuzRamazan Oral
o ne la
o nasıl isim yaw

20 TemmuzMehmet Kürklü
YA BABA KLAWYE DELİKANLILIĞI YAPMAYALIM DİYORUM

20 TemmuzRamazan Oral
Spor Uruguaylı kaleci Fernando Muslera, resmen G.Sarayda ZAMAN (http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1160225&title=uruguayli-kaleci-fernando-muslera-resmen-gsarayda)
abi gel o zman

20 TemmuzMehmet Kürklü
tamm 10 000 dolarına
getirin nerde ne kadar araba varsa
mersinde getir

20 TemmuzMehmet Kürklü
33 TT 660 ANKARA DRAG BİRİNCİSİ
HATIRLADINMI
?
SAXO VTS
PEMBE RENK

20 TemmuzRamazan Oral
yoo
2000 de mi

20 TemmuzMehmet Kürklü
KAÇ YAŞINDASIN

20 TemmuzRamazan Oral
son 5 dragtır katılıyorum
23

20 TemmuzMehmet Kürklü
TAMAM
BEN 31

20 TemmuzRamazan Oral
tmm abi
ee
? yani

20 TemmuzMehmet Kürklü
BEN DİYORUMKİ ORDA BİR NOTERE GİTSEN

20 TemmuzRamazan Oral
şunu bi acıkla

20 TemmuzMehmet Kürklü
KAPARA VERSEN
KAPORA PARDON

20 TemmuzRamazan Oral
la cıkın gelin misafirim olun

20 TemmuzMehmet Kürklü
NEREYE

20 TemmuzRamazan Oral
gazlayalım dönünü
ankaraya
yaa
1 saat te inersiniz 1000 beygirse

20 TemmuzMehmet Kürklü
SATILMIŞ USTAYI BİLİRMİSİN

20 TemmuzRamazan Oral
ahmet abinin eski ortağı mı
?
pembe diye yoksa bizim sako yu mu diyorsun
citrooen saxo

20 TemmuzMehmet Kürklü
KİM SİSİZ SAXO
AHMET ÇOŞKUN BAYIRMI

20 TemmuzRamazan Oral
onu mu diyorsun
?

20 TemmuzMehmet Kürklü
HAYIR

20 TemmuzRamazan Oral
34tt yi beilemedim
yürüyen onu biliyorum

20 TemmuzMehmet Kürklü
33 TT 660

20 TemmuzRamazan Oral
eee
nolmuş bu araca

20 TemmuzMehmet Kürklü
YANİ SEN ANKARADA BÜYÜKLERİNE SOR DİYORUM

20 TemmuzRamazan Oral
en büyüklerdenim ben

20 TemmuzRamazan Oral

20 TemmuzMehmet Kürklü
PLAKAN NEY

20 TemmuzRamazan Oral
06 vtk 62
06 knb 65
06 rmc 86
06 dh6863
06vl776

20 TemmuzMehmet Kürklü
TAMAM KARDEŞİM KENDİNE İYİ BAK

20 TemmuzRamazan Oral
nereye
abi
konuşuyoruz

20 TemmuzMehmet Kürklü
ÖYLE YORUMLAR YAZMA

20 TemmuzRamazan Oral
öyle bi araba warsa
deneyelim
ama yok
300 hp

20 TemmuzMehmet Kürklü
YAWW PARA PARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

20 TemmuzRamazan Oral
şahin yapıp 1000 hp kafası yaşıyorsunuz

20 TemmuzMehmet Kürklü
NOTEEEEEEERRRRRRRRRRRR

20 TemmuzRamazan Oral
yaaa
ben seni bu konuşmadan sonra bidaha göremiycem kalkıp notere mi gidim
allah aşkına abi
varsa getirin
akhisar'a

20 TemmuzMehmet Kürklü
BABACIM NOTERDE TC KİMLİK NOLARI VERİLDİMİ
GERİ DÖNÜŞÜ OLMAZ BU İŞİN
SEN NASIL YARIŞCISIN

20 TemmuzRamazan Oral
gelmion mu
akhisar 'a
üfürüp duruyorsunuz abi
gelin deneyelim

20 TemmuzMehmet Kürklü
DEPO DOLURMASINAMI KALKALIM YAWRUCUM BU ARACA PARA HARCANDI

20 TemmuzRamazan Oral
olmayan bi araba için
ne harcandı
yaa
allah aşkına

20 TemmuzMehmet Kürklü
YARIŞACAKMISIN
SEN
GELİP

20 TemmuzRamazan Oral
gelemem
mersin'e

20 TemmuzMehmet Kürklü
HADİ KENDİNE İYİ BAK

20 TemmuzRamazan Oral
gitme
setupları söyle
ama arabadan analamdığından
benle konuşamıyorsun ne yazıkkı
bi tane plaka öğrenmişsin

20 TemmuzMehmet Kürklü
KOLAY GELSİN ABİ BÜYÜKSÜN..

20 TemmuzRamazan Oral
abi deneyelim yaa
ankaraya gelin

ceco
27-09-2011, 10:26
arkadaslar bunu sızden yıllardır sakladım ama artık gercegı soyleme zamanı geldi.

EMRE BATMAZ benım.

dirk
27-09-2011, 10:27
Hayır Benim

kop42
27-09-2011, 10:28
ben kım oldgunu bılıyorum ama sölemıyCEM

mmustu
27-09-2011, 10:28
bence Xdream nickli emre, emre batmaz olabilir :D

EM-RE
27-09-2011, 10:30
bence Xdream nickli emre, emre batmaz olabilir :D

yok kanka karıştırmıssın bana kısaca 1000hp derler :D

gurcell
27-09-2011, 10:30
arkadaslar bunu sızden yıllardır sakladım ama artık gercegı soyleme zamanı geldi.

EMRE BATMAZ benım.

Anaa! O resimdeki de benim subarum! Kimmmsinnn Sennn

ceco
27-09-2011, 10:33
Anaa! O resimdeki de benim subarum! Kimmmsinnn Sennn

googledan bulmustum fotoyu ssahıbının burda olcagı aklıma gelmemıstı :(

ben dıer sıtelerde de avatar olarak msuprayı kullanıyorum :)

neyse ben hemen dıer nıcklerımden gıreyım konuya yakalandık.

searock///
27-09-2011, 10:36

amac tek beslemeylemı yurutmek ? neden tek besleme ? sende kullan nos ... sen oyle dersen bende soyle derım ... iş n/a yurutmek besleme ıle sanat ıscılık olmaz dersem ne olacak ?? herkez ıstedıgı gıbı yurutur aracını ... kendı aracını kendı yapan bırtek senmısın zannedıyorsun??? aracınıda kendın tune edıyormusun :) ellerıne saglık

cem
27-09-2011, 10:40
ben kım oldgunu bılıyorum ama sölemıyCEM

biz kıçıkırık bi civic ile katılıyoruz alakamız yok arkadaşım ,

http://i56.tinypic.com/tahiyg.jpg

kop42
27-09-2011, 10:41
biz kıçıkırık bi civic ile katılıyoruz alakamız yok arkadaşım ,

http://i56.tinypic.com/tahiyg.jpg

pardon birader 0-400 nuz 3 sanıyemıydı sızın padokta mars basarkan kol cıkaran sızmıydınız bıdahakı yarısa görusmek uzere ok bay

gurcell
27-09-2011, 10:43
Ramazan o camdan sarkan ne? Bide intercooler borularını bağlamayı unutmuşsunuz, haberiniz olsun... :)

ceco
27-09-2011, 10:47
yarışa çekiciyle gidipte, çekicide aracın kırık oldugunu ögrenen ulvi :D

dirk
27-09-2011, 10:47
% 100 Saf methanol koyuyoruz Gerek yok O sadece görsel yok demesinler diye kondu..

gurcell
27-09-2011, 10:48
% 100 üre ile yürüt arabayı sen. Hem beyin ve üre bedava...

Oz`
27-09-2011, 10:59
yaaaaaa :D
kime ne ne yürürse neyle yürürse yürür it ürür kervan yürür :)

Msky yada Msupranın 97 olmadığını düşünen varsa buyrsun gelsin koyalım çıkalım gazlayalım KENDİNİZİ KANDIRMAYIN ARABA ALALEN AÇIK VE NET tabiki hepiniz msky gibi bir arabayı yada söyle söleyeyeim suan elinde en iyi süreyi tutan arabayı geçmek ister konuşulur yapılır denenir kırılır dökülür Amaaaa mütevazi olucaksın oolmassan bu gibi tas... konusu olursun malesef bu forum böyle fazla ödik baslıları alt etmisinibiliyor :) öçünkü Kimse aptal değil burda yeni baslayanlar bile bu işe bu forumda anlayabilirler bilmedikleri halde bazı seyleri ondan dolayı bize mertaval okumanın manası yok Saniyeyi görene kadar bencede bu konu hakkında yazmayın

gurcell
27-09-2011, 12:28
arkadaşlar slm öncelikle aracınız çok güzel olmuş ben zaten bu aracın 2-3 ay önce nasıl hazırlanacağını öğrenmiştim ve aracın her özelliği mersinde çok sevdiğim emre abi tarafından tasarlanmış ve tüm specktleri kendi custom yaptırmıştır her şey ona aittir arkadaşlar bilgilerinize

benim subaru içinde bir şeyler sordum ama vakti bayağı yoğunmuş ve hatırlayacağınız üzere kıbrısta rum kesimindeki 877.6hp lik s2000 turboyuda o hazırladı ya arkadaşlar başka bir çok araba dahil olmak üzere ya emre abiye sordum f430 ile ne olur diye, biraz değişiklik yapar isem mini'de f430 u ara açık geçmek mümkün diyor.ve dün telefonda bir şey daha sordum draglarda honda atmosferik 10sn-10.5 sn yapacağını söyledi eeeeeeee o zaman dragta bir honda rüzgarı daha olacak:):):):)

Bu iş iyice ilginç bir hal almaya başladı. Cem arkadaşımız Techturkey arşivinden bulmuş bunu... :D

ilgili konu :

http://www.techturkey.com/forum/videolar/49797-ccs-mini-cooper-s-3.html

cem
27-09-2011, 12:57
mehmet kürklü diye bi arkaadaş bu aracın yapımında oda varmış.. konuşmayı paylaşmıştım bulursam yine paylaşırım.

şimdi ufak bişeye daha baktımda senden 10bin dolar isteyen kişi forumumuza üyeymiş zten :)

driver34 78.160.57.80 [Kullanıcının Mesajlarını ara] [View Other IP Addresses for this User]
mehmet kürklü 78.160.57.80 [Kullanıcının Mesajlarını ara] [View Other IP Addresses for this User]

gurcell
27-09-2011, 12:58
Arkadaşlar demin linkini verdiğim konuya bir bakın ve gülün.

driver34´isimli üyeden Alıntı
arkadaşlar adamın numarası bende lütfen isterseniz arayın sorun 0532-3333396 kıbrısı da arayıp rum kesimindeki motise sorabilirsiniz s2000 turboyu kim hazırladı diye bazen insanlar kendini gizemli tutmak ister.

Osman abi senmisin?
Techturkey.com Post 57

gurcell
27-09-2011, 13:02
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002617697801

Hobiler ve İlgi Alanları.

Diğer

JP MOTIS MOTORSPORT LTD

:D

XoR
27-09-2011, 13:03
Emre Batmaz dediler ama battı :D

Titanic içinde batmaz demişlerdi ama Ecu'dan büyük Icerberg var :hehe:

cem06
27-09-2011, 13:04
bir kadının bir kocası olur.. simdi kimin bu rotaryy???

senna
27-09-2011, 13:04
kaçak riçırd kimbıl evet

gurcell
27-09-2011, 13:05
Skandal'a isim buldum :

wankelekon

ecurenegon

SONE-R
27-09-2011, 13:06
olayı kaçırdık.. birisi özetler mi? :)

gurcell
Ben cidden gerçek Emre Batmaz'ın bu konudan haberi olmadığını düşünüyorum.

JDM VTİ
emre batmaz dediler ama battı :d

titanic içinde batmaz demişlerdi ama ecu'dan büyük ıcerberg var :hehe:

:d:d:d:d:d

dragon07
27-09-2011, 13:17
adam kendini bilmez kişiler yüzünden saygınlıgını yitirdi ...

gurcell
27-09-2011, 13:19
Emre Bey kendisi gelip buraya yazarsa saygınlığını toparlar. Facebook profilindeki emaili ile buraya üye olsun, biz kendisi ile konuşalım.

seWki26
27-09-2011, 13:25
Emre Bey kendisi gelip buraya yazarsa saygınlığını toparlar. Facebook profilindeki emaili ile buraya üye olsun, biz kendisi ile konuşalım.

aynen öyle driver34 herkes tarafındna kullanılıyo herhalde polemik yaratmak için acılmıs bi hesap :D

cem
27-09-2011, 13:26

driver34 nickinin maili o profildeki mail :)

gurcell
27-09-2011, 13:30
ahahaahh Cem ne diyon sen ya?

cem
27-09-2011, 13:31
ahahaahh Cem ne diyon sen ya?

valla bende şaşkınım :D ama sanırsam o kullanıcı adının şifresi baya bi kişide var :)

yoksa bi kimse kendisi hakkında başkası gibi bahsetmez heralde ? :)

seWki26
27-09-2011, 13:32
valla bende şaşkınım :D ama sanırsam o kullanıcı adının şifresi baya bi kişide var :)

devlet şifresi gibi postaneye gidip 1 ytl karşılıgında alabiliyosun :D driver34 şifresi alabilirimiyim :D

SONE-R
27-09-2011, 13:35
ben yazım itiraf ediyorum.. :) driver34 benim :D

cem06
27-09-2011, 13:53
http://i54.tinypic.com/r1nb55.jpg

mehmet kürklü
27-09-2011, 14:29
mehmet kürklü
merhaba ramazan bey

20 temmuzramazan oral
merhaba

20 temmuzmehmet kürklü
ben araç sahibnin arkadaşıyım
biz aracı ankara için hazırlamıştık
ama sağlık olsun
iptal olmuş

20 temmuzramazan oral
gelin yinede
ben size gülze araçlar
cıakrırım denemiş oluruz
motor ne araçtaki

20 temmuzmehmet kürklü
güzel bir motor
amerikadan geldi şimdi
açıklamak istemiyoruz
projeyi

20 temmuzramazan oral
acıkla acıkla
komik duruma düşüyorsunuz
herkes dalga
gecior
warsa öyle bi araba
bilelim
ama gt 55
le
şahin :d
yürümez

20 temmuzmehmet kürklü
ozaman gel yarışalım bir güzellik olsun
yürürmü yüremezmi
görelim

20 temmuzramazan oral
yaaa
cook atar yapıyorsunuz ama bi hayal kırılığı için oraya gitmem
mersinde dyno bile yoktur nerde ölçtünüz allah aşkına :d

20 temmuzmehmet kürklü
ya neden olmasınkiii

20 temmuzramazan oral
olmazzz

20 temmuzmehmet kürklü
10,000 tl alır gidersin
ne güzel işte

20 temmuzramazan oral
10 000 tl için değil kolasına bile gelirim
ama öyle bi araç yok
inandırın olduğuna geleyim
merak ettim
resimlerime bak
benim araç war

20 temmuzmehmet kürklü
yaa zaten inanırsan kaçarsın
o yüzden diyorum yaa

20 temmuzmehmet kürklü
araba şahin
sen gel

20 temmuzramazan oral
kim yazzdı yazılımı kim yaptı
onu söyle yine gelecem

20 temmuzmehmet kürklü
yada burda tanıdığın biri varsa sor ismimizi

20 temmuzramazan oral
sen beni sor

20 temmuzmehmet kürklü
amerika fernando

20 temmuzramazan oral
o ne la
o nasıl isim yaw

20 temmuzmehmet kürklü
ya baba klawye delikanlılığı yapmayalım diyorum

20 temmuzramazan oral
spor uruguaylı kaleci fernando muslera, resmen g.sarayda zaman (http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1160225&title=uruguayli-kaleci-fernando-muslera-resmen-gsarayda)
abi gel o zman

20 temmuzmehmet kürklü
tamm 10 000 dolarına
getirin nerde ne kadar araba varsa
mersinde getir

20 temmuzmehmet kürklü
33 tt 660 ankara drag birincisi
hatırladınmı
?
Saxo vts
pembe renk

20 temmuzramazan oral
yoo
2000 de mi

20 temmuzmehmet kürklü
kaç yaşındasın

20 temmuzramazan oral
son 5 dragtır katılıyorum
23

20 temmuzmehmet kürklü
tamam
ben 31

20 temmuzramazan oral
tmm abi
ee
? Yani

20 temmuzmehmet kürklü
ben diyorumki orda bir notere gitsen

20 temmuzramazan oral
şunu bi acıkla

20 temmuzmehmet kürklü
kapara versen
kapora pardon

20 temmuzramazan oral
la cıkın gelin misafirim olun

20 temmuzmehmet kürklü
nereye

20 temmuzramazan oral
gazlayalım dönünü
ankaraya
yaa
1 saat te inersiniz 1000 beygirse

20 temmuzmehmet kürklü
satılmış ustayı bilirmisin

20 temmuzramazan oral
ahmet abinin eski ortağı mı
?
Pembe diye yoksa bizim sako yu mu diyorsun
citrooen saxo

20 temmuzmehmet kürklü
kim sisiz saxo
ahmet çoşkun bayırmı

20 temmuzramazan oral
onu mu diyorsun
?

20 temmuzmehmet kürklü
hayır

20 temmuzramazan oral
34tt yi beilemedim
yürüyen onu biliyorum

20 temmuzmehmet kürklü
33 tt 660

20 temmuzramazan oral
eee
nolmuş bu araca

20 temmuzmehmet kürklü
yani sen ankarada büyüklerine sor diyorum

20 temmuzramazan oral
en büyüklerdenim ben

20 temmuzramazan oral

20 temmuzmehmet kürklü
plakan ney

20 temmuzramazan oral
06 vtk 62
06 knb 65
06 rmc 86
06 dh6863
06vl776

20 temmuzmehmet kürklü
tamam kardeşim kendine iyi bak

20 temmuzramazan oral
nereye
abi
konuşuyoruz

20 temmuzmehmet kürklü
öyle yorumlar yazma

20 temmuzramazan oral
öyle bi araba warsa
deneyelim
ama yok
300 hp

20 temmuzmehmet kürklü
yaww para paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

20 temmuzramazan oral
şahin yapıp 1000 hp kafası yaşıyorsunuz

20 temmuzmehmet kürklü
noteeeeeeerrrrrrrrrrrr

20 temmuzramazan oral
yaaa
ben seni bu konuşmadan sonra bidaha göremiycem kalkıp notere mi gidim
allah aşkına abi
varsa getirin
akhisar'a

20 temmuzmehmet kürklü
babacım noterde tc kimlik noları verildimi
geri dönüşü olmaz bu işin
sen nasıl yarışcısın

20 temmuzramazan oral
gelmion mu
akhisar 'a
üfürüp duruyorsunuz abi
gelin deneyelim

20 temmuzmehmet kürklü
depo dolurmasınamı kalkalım yawrucum bu araca para harcandı

20 temmuzramazan oral
olmayan bi araba için
ne harcandı
yaa
allah aşkına

20 temmuzmehmet kürklü
yarışacakmısın
sen
gelip

20 temmuzramazan oral
gelemem
mersin'e

20 temmuzmehmet kürklü
hadi kendine iyi bak

20 temmuzramazan oral
gitme
setupları söyle
ama arabadan analamdığından
benle konuşamıyorsun ne yazıkkı
bi tane plaka öğrenmişsin

20 temmuzmehmet kürklü
kolay gelsin abi büyüksün..

20 temmuzramazan oral
abi deneyelim yaa
ankaraya gelin

hiç bir şey söylemiyorum size sadece bu konuşmanın ardından ramazan arkadaşımın şu kelimesini unutmuyorum......

Büyük lokma yiyeceğim ama büyük konuşmayacagım abi....
Bunu neden koymadın ramazan kardeşim bu araba öyle böyle yürüyecek saniye yapacak ...ozaman halinizi yüzünüzü görmek isterim.....çok büyük kelimeler konuşmayın altında kalırsınız...demekki...biz konuştuk arıza verdik....evet sinirle çok kelime konuştuk çoluk çoçukları dinleyerek....üzüldük....ama bir yere kaybolmadık...burdayız kaçmadık bu konuşan bukadar yorum yazan arkadaşlar.....merak etmeyinnn görüşecez..

Ismail abiye gelince herkes adama bir kelime söyleyince adamda haklı patlıyor biz pistte konuştuk ben selam verdim ben konuştum aslan gibi oda bana verdi beni tanımıyor ama durdu elindeki işi bıraktı benimle konuştu...millletin lafları onuda bizide sinirlendiriyor...ama onemli değil bizden yaşca büyük tecrübeli biz selam da veririz...konu selam meselesi değil...yeni tanıştığımız halde kurban olayımsana beni bir dinle dedi...yani kalbi temiz..aslan gibi...kişilık 10 numara lafımız yok kimseye...bu işe gelince bir spor bu değilmi...zevk....ne olacağı belli olmaz....saygı duyuyorum ismail çam'a.....

Kelimelerim kimseyi kırmak için değil....kimseye atar yapmak için değil....ama bukadar da kimsenin gururuyla haysiyetiyle oynayamazsınız....herkes laflarına dikkat etsin.....lütfen...her kese saygılar...bir dahada kimse böyle şeyler yazmasın lütfen...ip felan önemli değil....herkes mersinde bizi tanır adımız soy adımızla siteye üye olmuşuz...onları boşverin...şimdiden iyi forumlar......

Hatamız olmuşşsa affola......saygılar mehmetkürklü.....

gurcell
27-09-2011, 14:37
Mehmet Kürklü ; aracınız yürüsün, gelsin canımızı yesin. Onun dışında şu anda ne yapsanız boş. Buyrun gelin piste, yarışın, süre yapın. Biz de sizi takdir edelim...

miniks
27-09-2011, 14:38
editttt........

konuşuldu aramızda

miniks
27-09-2011, 14:41
O emre batmaz abiniz beni bir arasın bakiim ben kime geri yapmışım kime klavye delikanlılıgı yapmışın

0532 671 31 18

silmeyin bu yazılarımı moderatörler bütün muhataplar okusun

ceco
27-09-2011, 14:43
hilmı gerek yok kanka adamları bılen bılıyo senıde bılen bılıyo. gercı adamların bılıncek bı işi yokta senınkı ortada enazından.

kedı cıger meselesı. pistte 5 metre gıdemeyen aracla HULKU karsılastırmayın.

dirk
27-09-2011, 14:47
Ben Forum'da Sizden Şu Kelimem için Özür Diledim ' Ben böyle Bir Aracın Olduğuna inanmıyordum Araç Varmış..' Bende Tersini iddaa ettim diye özür diledim.. Gerçekten büyük laf etmiştim :( Ama şimdi bununla ne alaksı war abi siz para isttediniz onu diyoruz onu sordular söyledim...

06vtc46
27-09-2011, 19:23
yazmayım dedim ama dayanamadım konu mersin olunca :))
arkadaşlar sizi tebrik ediyorum güzel bir proje çıkartmışınız ama icraat yok önce herkezin yaptıgı gibi arabanızı tam yürütün yok 1050 hp miş de yok 8,8 sn de girermişde önce önemli olan arabayı yürütmek herkez motor koyar koymak sorun deyil
bende girmedigimi pişman oldum emre batmaz bey bana laf göndermişinya 200 mt önden kalksın diye benim aracım yürüyor ve gayet güzelde sorunsuz bir şekilde günlük kullanıyorum keşke bende girseydim konya yarışlarına 0,8 barda ve 6500 devirde bindigim şekilde sana 395 mt fark atardım herhalde :))))))
benim aracım tam bitmedigi için girmiyorum eksiksiz olsun diye sorun çıkmasın diye kırmasın diye
ama şuna emin olunki bitsin tam olarak aracım 650 çıkacak beni konyada herkez bilir geri vites yapmam ozaman sizle kalkacam inş gelecek sezon yan yana duracagız emre batmaz bey

devilboy
27-09-2011, 19:59
tanımıyorum ama emre batmaza helal olsun yemin ederim yürümeyen arabayla bile trde adını duyurdu

ilkerbilim
28-09-2011, 00:58
bir kadının bir kocası olur.. simdi kimin bu rotaryy???

Yeşil Vadi bizimdir!

yiğit205
28-09-2011, 08:51
tanımıyorum ama emre batmaza helal olsun yemin ederim yürümeyen arabayla bile trde adını duyurdu

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ahmetbozkurt
28-09-2011, 13:56
arkadaşlar sizi tebrik ediyorum güzel bir proje çıkartmışınız ama icraat yok önce herkezin yaptıgı gibi arabanızı tam yürütün yok 1050 hp miş de yok 8,8 sn de girermişde önce önemli olan arabayı yürütmek herkez motor koyar koymak sorun deyil
bende girmedigimi pişman oldum emre batmaz bey bana laf göndermişinya 200 mt önden kalksın diye benim aracım yürüyor ve gayet güzelde sorunsuz bir şekilde günlük kullanıyorum keşke bende girseydim konya yarışlarına 0,8 barda ve 6500 devirde bindigim şekilde sana 395 mt fark atardım herhalde :))))))
benim aracım tam bitmedigi için girmiyorum eksiksiz olsun diye sorun çıkmasın diye kırmasın diye
ama şuna emin olunki bitsin tam olarak aracım 650 çıkacak beni konyada herkez bilir geri vites yapmam ozaman sizle kalkacam inş gelecek sezon yan yana duracagız emre batmaz bey

cihat madem araban o kadar yürüyorda yarış akşamı atar gider yaptın herkese ilan ettin turbo civici geçecem diye neden kalkacağımız yere araban ve sen gelemedin sibob mu kestin araban biz civicle 2. vites kalkacaktık bide gelemedin ama

MKT
28-09-2011, 15:38
1050 hp dedikleri arabayı mersindeki bir arkadaşımızın dynosunu kendi garajlarına aldılar serp dyno dur ve max 600 hp ölçmektedir.dyno üzerinde ayar yapıyorlarmış.600 hp ölçme kapasitesi olan bir dynoda demek 1050 hp almış vayy bee. biz boşa yaşıyoruz götüzü kaşıyoruz demek :D
yapılan brodway in turbo kitini vs kimin verdiğinide hala o turbodan dolayı 500 TL borçları bile var.kaç yıl geçmiş aradan.
brodway ile şöyle böyle araba geçtik demişler M3 onun içinden geçti.evo ya 35 diyor sanki anlamıyoruz diyor demek bildiğiniz yanıldığınıza yetmiyor ki sizin stock turbo ile 35 i ayırt edemiyosunuz. Eeee normal tabi sizdeki turbo 1050 hp verince daha küçükleri kaşırtırıyorsunuz :D
inş biran nce sorununuz çözülür de pistlerde görürürz

driver34
28-09-2011, 16:56
1050 hp dedikleri arabayı mersindeki bir arkadaşımızın dynosunu kendi garajlarına aldılar serp dyno dur ve max 600 hp ölçmektedir.dyno üzerinde ayar yapıyorlarmış.600 hp ölçme kapasitesi olan bir dynoda demek 1050 hp almış vayy bee. biz boşa yaşıyoruz götüzü kaşıyoruz demek :D
yapılan brodway in turbo kitini vs kimin verdiğinide hala o turbodan dolayı 300 küsür TL borçları bile var.kaç yıl geçmiş aradan.
brodway ile şöyle böyle araba geçtik demişler M3 onun içinden geçti.evo ya 35 diyor sanki anlamıyoruz diyor demek bildiğiniz yanıldığınıza yetmiyor ki sizin stock turbo ile 35 i ayırt edemiyosunuz. Eeee normal tabi sizdeki turbo 1050 hp verince daha küçükleri kaşırtırıyorsunuz :D
inş biran nce sorununuz çözülür de pistlerde görürürz
evet karıştırmışız herhalde fazla soze gerek yok icraat yapalım ve bir kerede olsa kalkalım veya siz project01 tuner hiç bir drag da araçlarınızı goremedik ben sizinle kalkmaya talibim en hızlı yaptığınız araçla hadi bakalım yarışalımda gorelim. yada senelerdir çok hızlı araba yapıyorsunuz ya bir türlü kimse goremedi sizler hariç nasıl sizler 650-750-1000hp olçuyorsunuz yaaaaaaaaaaaa bende olçuyorum neyse laf kalabalığına gerek yok lafının arkasında durup benle kalkarsan elini sıkarım ama kalkamayıp kuru gurultu yaparsan o zaman bu arkadaş boş konuşuyor derim hadi hodri meydan ya dediklerini yiyecen yada benle kalkacan

dirk
28-09-2011, 17:00
Arabanızı Yürütün Cok Deneyen Cıkar Sorunlarınızı Hallettiniz mi ? hala atar gider yapıyorsunuz ???

CGR328
28-09-2011, 17:01
gt55 ile kaç bar basıyosunuz ? defransiyel sorunu çözüldümü ? video ne zaman çekiyosunuz ? sürekli yazı yazmakla olmuyo icraat görelim lütfen ...

driver34
28-09-2011, 17:07

cumartesi konyadayım biraz işlerim var aracını getirde 200m onden kalk soz sana ama gelmezsen bu laflarıda bir bir ye 5 senede bu arkadaş bu kadar yapmış tebrik ederim cumartesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii klavye delikanlısı ordayım kalk benle videoyada çekelim sonra bakarız ama delikanlı olup lafının arkasında kal yoksa yeeee

MKT
28-09-2011, 17:12
evet karıştırmışız herhalde fazla soze gerek yok icraat yapalım ve bir kerede olsa kalkalım veya siz project01 tuner hiç bir drag da araçlarınızı goremedik ben sizinle kalkmaya talibim en hızlı yaptığınız araçla hadi bakalım yarışalımda gorelim. yada senelerdir çok hızlı araba yapıyorsunuz ya bir türlü kimse goremedi sizler hariç nasıl sizler 650-750-1000hp olçuyorsunuz yaaaaaaaaaaaa bende olçuyorum neyse laf kalabalığına gerek yok lafının arkasında durup benle kalkarsan elini sıkarım ama kalkamayıp kuru gurultu yaparsan o zaman bu arkadaş boş konuşuyor derim hadi hodri meydan ya dediklerini yiyecen yada benle kalkacan

tolga abi eklemiş eklemesi gereken videoyu. sen önce arabanı yürüt dyno koy video koy sonra gel atar yap.boş boş herkese atar giden yapıyon ona buna laf sokuyon daha arabayı yürütemedin.ya desenki garajımda bu dyno var bu dyno da bu çıktıyı aldım drift box ile ölçtüm bu DBN sonucum var. deki bu pistte bunu yaptım.ama yok sen bana somut bir örnek göster ben sana çok araba çıkartırım sen rahat ol.burda kimin neler yaptığını bilenler biliyor. bizde bu var şu var dememize gerek yok okadar görgüsüzlüğü olan insanlar değilleriz. dersinki bizim arabamız hazır buyrun deneyelim dersin ozaman olur.ama araban çıkmadan atar yapma olurmu

arabandaki turbo garettin kendi sitesinde yazan speclere bakarsak 45psi yani 3 bar bastığında saf methenol ile ortalama 2000 hp ye yakın bir değer vermesi lazım.herşey lafta süper.inş biran önce sağlıklı bir şekilde yürütürsünüz bunu çok içten söylüyorum. inş çok sağlıklı bir şekilde bu araç yürür bizlerde gururlanır izleriz zevk alırız.hatta denemeler yaparız belkide yürürse neden olmasın

driver34
28-09-2011, 17:22
Arabanızı Yürütün Cok Deneyen Cıkar Sorunlarınızı Hallettiniz mi ? hala atar gider yapıyorsunuz ???
sorun hal oldu yazıları okuduysanız bize atar yapan çukurovadaki arkadaşlarla çok denemek istiyorum tabi arkadaşlarda yanaşırsa.Her şeyi bilip hiç bir şey bilmiyenlere uzuluyorum. oyle insanların arkasından atıp tutmakla olmuyor bu işler birazda erkek olup o drag pistine gelmek var yada susup hiç konuşmamak lazım.

06vtc46
28-09-2011, 17:24
cihat madem araban o kadar yürüyorda yarış akşamı atar gider yaptın herkese ilan ettin turbo civici geçecem diye neden kalkacağımız yere araban ve sen gelemedin sibob mu kestin araban biz civicle 2. vites kalkacaktık bide gelemedin ama

ahmet abi sizle benim bir sıkıntım yok zaten evet sibop kesti dogru duymusun ama sibop kesen bir arabaylada gelecek halim yoktu herhalde sıkıntı yapmayın bende sizde konyadasınız en geç bir hafta içinde kalkarız olur biter sizde yaptırın 1,vitesinizi sorun olmasın

driver34
28-09-2011, 17:25
tolga abi eklemiş eklemesi gereken videoyu. sen önce arabanı yürüt dyno koy video koy sonra gel atar yap.boş boş herkese atar giden yapıyon ona buna laf sokuyon daha arabayı yürütemedin.ya desenki garajımda bu dyno var bu dyno da bu çıktıyı aldım drift box ile ölçtüm bu DBN sonucum var. deki bu pistte bunu yaptım.ama yok sen bana somut bir örnek göster ben sana çok araba çıkartırım sen rahat ol.burda kimin neler yaptığını bilenler biliyor. bizde bu var şu var dememize gerek yok okadar görgüsüzlüğü olan insanlar değilleriz. dersinki bizim arabamız hazır buyrun deneyelim dersin ozaman olur.ama araban çıkmadan atar yapma olurmu

arabandaki turbo garettin kendi sitesinde yazan speclere bakarsak 45psi yani 3 bar bastığında saf methenol ile ortalama 2000 hp ye yakın bir değer vermesi lazım.herşey lafta süper.inş biran önce sağlıklı bir şekilde yürütürsünüz bunu çok içten söylüyorum. inş çok sağlıklı bir şekilde bu araç yürür bizlerde gururlanır izleriz zevk alırız.hatta denemeler yaparız belkide yürürse neden olmasın
hemen denemeleri yapalım benim aracım hazır.

CGR328
28-09-2011, 17:29
ben 3 gün içinde 3 tane soru sordum cewaplamak istemıyosunuz sanırım neyse bida bişi sormam ama büyük turboyla yüksek basınşla yarış kazanılmaz , istenilen saniye yapılmaz önemli olan arabanın yürüyeni , lastiği , freni , amortisörleri kısacası yol tutması en az patinaj çekmesi ve stabil ilerlemesidir rotary swaplamakla ve 100mm turboyla bu dedikleriniz mumkun olabilir onda sıkıntı yok fakat diğer eksiklerinizi gözden geçirin test edin çıkın piste ölçün yada dbn yayınlayın ondan sonra millete dikilin , sizin dediğiniz saniyeleri yapmak için komple vht li pist lazım burası santapod değil Türkiye :heyoo:

driver34
28-09-2011, 17:31
hemen denemeleri yapalım benim aracım hazır.

DBN verileri veya videoları olmayanlarda dragta yarışabiliyor. Ama ben hazırım adana'da garajınızdaki yaptığınız en hızlı arabayla denemeye talibim .

06vtc46
28-09-2011, 17:32
cumartesi konyadayım biraz işlerim var aracını getirde 200m onden kalk soz sana ama gelmezsen bu laflarıda bir bir ye 5 senede bu arkadaş bu kadar yapmış tebrik ederim cumartesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii klavye delikanlısı ordayım kalk benle videoyada çekelim sonra bakarız ama delikanlı olup lafının arkasında kal yoksa yeeee

kardeş yanlış anlamada benimde yıllarım geçti bu işte yeni gördügün çaylaklardan deyilim ben tamam dedimmi bitmiştir avans vermene gerek yok zaten yan yana kalkarız sende görürsün bende görüsürm kim kime ayırıyor aradaki farkı
benim aracım tam bitmedi ve pazar günü sibop kesti sende biliyorsun ben sana demedim araban kırdıktan sonra aksam kalkalım diye şimdi sende bana cumartesi kalkalım deme sıkıştırmana gerek yok nasıl olsa kalkacagız
benden haber bekle ne zaman biterse ozaman alo derim sana gelirsin tam bitmeden kendimi pistlere atıpda rezil etmem kusura bakma yani

driver34
28-09-2011, 17:34
ben 3 gün içinde 3 tane soru sordum cewaplamak istemıyosunuz sanırım neyse bida bişi sormam ama büyük turboyla yüksek basınşla yarış kazanılmaz , istenilen saniye yapılmaz önemli olan arabanın yürüyeni , lastiği , freni , amortisörleri kısacası yol tutması en az patinaj çekmesi ve stabil ilerlemesidir rotary swaplamakla ve 100mm turboyla bu dedikleriniz mumkun olabilir onda sıkıntı yok fakat diğer eksiklerinizi gözden geçirin test edin çıkın piste ölçün yada dbn yayınlayın ondan sonra millete dikilin , sizin dediğiniz saniyeleri yapmak için komple vht li pist lazım burası santapod değil Türkiye :heyoo:

evet çok doğru soyluyorsunuz hepsi onemli faktorler.

driver34
28-09-2011, 17:36
kardeş yanlış anlamada benimde yıllarım geçti bu işte yeni gördügün çaylaklardan deyilim ben tamam dedimmi bitmiştir avans vermene gerek yok zaten yan yana kalkarız sende görürsün bende görüsürm kim kime ayırıyor aradaki farkı
benim aracım tam bitmedi ve pazar günü sibop kesti sende biliyorsun ben sana demedim araban kırdıktan sonra aksam kalkalım diye şimdi sende bana cumartesi kalkalım deme sıkıştırmana gerek yok nasıl olsa kalkacagız
benden haber bekle ne zaman biterse ozaman alo derim sana gelirsin tam bitmeden kendimi pistlere atıpda rezil etmem kusura bakma yani
Biraz once ustte arabam gayet sağlıklı yazmışsın*????

vtechasan
28-09-2011, 17:36
ahmet abi sizle benim bir sıkıntım yok zaten evet sibop kesti dogru duymusun ama sibop kesen bir arabaylada gelecek halim yoktu herhalde sıkıntı yapmayın bende sizde konyadasınız en geç bir hafta içinde kalkarız olur biter sizde yaptırın 1,vitesinizi sorun olmasın

abi bizde geri vites ezelden beri yok 1. vitesede gerek yok 2. vites fazlasıyla yeter

driver34
28-09-2011, 17:37

ne zaman kalkarız tarih yaz???herkeste şahit olsun.

driver34
28-09-2011, 17:44
o zaman yazdıklarını ye ve deki arabam hazır olunca deneyelim ve gelirsin burda denersin oyle arkamdan atıp tutmakla olmuyor bu işler tamammı.

driver34
28-09-2011, 18:00

Herhalde modifiyeyle yeni haşır neşir oluyorsunuz ben size yanlışlarınızı duzelteyim
GT55 turboyu 2000hp lik bir kombinasyonda kullanabilirsiniz ve yüksek basınçlarla
öğrenmen açısından bir video gonderiyorum 42psi boost methanol 1000hp den fazla

lucimar dyno - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=ZR-Tfag04Vo)

driver34
28-09-2011, 18:02

ben kaç saniye yapacağımı nerde yazdım hatırlatırmısınız?

MKT
28-09-2011, 18:05
Editt........................

metin01
28-09-2011, 18:09
Herhalde modifiyeyle yeni haşır neşir oluyorsunuz ben size yanlışlarınızı duzelteyim
GT55 turboyu 2000hp lik bir kombinasyonda kullanabilirsiniz ve yüksek basınçlarla
öğrenmen açısından bir video gonderiyorum 42psi boost methanol 1000hp den fazla

lucimar dyno - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=ZR-Tfag04Vo)

hayırdır P01 ile sorunun mu var biz kimseye sormayız kimle ne zaman rolling yada drag yarışlarına katılacağımızı kimseyide bağlamaz ikide bir Project01 yazıp durma arabanı yürüt kazan yada kaybet tebrik etmesini bilir insan yürümüyen arabayla atar yapıyorsun ilk önce yürüt ki seni insanlar kaile alsın....yürümeyen arabaya değer biçme üzülürsünn

CGR328
28-09-2011, 18:27
ben kaç saniye yapacağımı nerde yazdım hatırlatırmısınız?

msky ı gömmeye geliyorum diyen sizsiniz , facebook sayfalarındaki arabayı tanıtmışssınız orda siz yada arkadaşlarınız zaten yazmışlardı siz yada başkaları yazmıssınız ö,dgl o yazı ve resimlerde kalkmış şimdi koycaktım ama yok ortalıklarda , konyadaki hırçın bakışlarınızdan zaten belliydi bizim tırın üstüne ayrıca 6. sayfayı iyi okursan anlarsın ne demek istediğimi :icon_wack

CGR328
28-09-2011, 18:34
ayrıca yine diyorum bence siz bu foruma hiç girmeyin çünkü herkez klavye delikanlılığı yapıyo tatsız şeyler olmasın kimsenin kimseyi kırmasına gerek yok siz yapın saniyenizi yada videonuzu yada dbn koyun sonra foruma girin yayınlayın sonra bizi hayretler içinde bırakın bizde diyelimki gerçekten özür dileriz sizi küçümsedik yada sizin üstünüze çok geldik helal olsun rekor kırdınız yada araba harbiden çılgın gidiyomuş diyelim burda yazmakla kimn eline ne geçiyo ? icraat önemli boşuna avukatlık yapmaya ona buna dikilmeye gerek yok (nokta) ...

driver34
28-09-2011, 18:44
hayırdır p01 ile sorunun mu var biz kimseye sormayız kimle ne zaman rolling yada drag yarışlarına katılacağımızı kimseyide bağlamaz ikide bir project01 yazıp durma arabanı yürüt kazan yada kaybet tebrik etmesini bilir insan yürümüyen arabayla atar yapıyorsun ilk önce yürüt ki seni insanlar kaile alsın....yürümeyen arabaya değer biçme üzülürsünn
p01 tuner kim? Sende araba varmı? Seni tanımıyorum birisi sana yazarsa cvp mı verirsin yoksa susarmısın bana p01 yazarsa tolga dahil hiç bir şekilde ilgisi olmayan konuyla benimde cvp yazmak hakkım o zaman kardeşim nasıl olur biliyormusun bu işler (hani benim arabam yurumuyor yaaaaaaa) yarışırız herkesede videoyu gonderirsin yurumuyor diye o zaman elini sıkarım saygı duyarım ama yarışmadan denemeden bu işler olmaz............. Konuşulmazzzzzzz yuruyen araban varmı........?
Hani yazıp kalkamıyorsunuz yaaaa sizi kale almıyorlar bence malesef......

driver34
28-09-2011, 18:51
ayrıca yine diyorum bence siz bu foruma hiç girmeyin çünkü herkez klavye delikanlılığı yapıyo tatsız şeyler olmasın kimsenin kimseyi kırmasına gerek yok siz yapın saniyenizi yada videonuzu yada dbn koyun sonra foruma girin yayınlayın sonra bizi hayretler içinde bırakın bizde diyelimki gerçekten özür dileriz sizi küçümsedik yada sizin üstünüze çok geldik helal olsun rekor kırdınız yada araba harbiden çılgın gidiyomuş diyelim burda yazmakla kimn eline ne geçiyo ? icraat önemli boşuna avukatlık yapmaya ona buna dikilmeye gerek yok (nokta) ...
ÇOK haklısınız sizce ben yurumeyen bir arabayı drağa neden gotureyim? sizce ? difransiyelin kırılması yurumemesi manasınamı gelir.......?ben iyi bir derece almak için gelmiştim herkes gibi ama kısmet olmadı... pistide tanıdım kısmet her şey.
Ben gene soyluyorum ben drağa gelecem DBN yada farklı bir şey koymuyacağım.

driver34
28-09-2011, 18:54
Editt........................
yazdıklarını sildiğin iyi olmuş yoksa işten anlamıyor diye insanlarla uğraşıp durursun

metin01
28-09-2011, 18:55
beni tanıman önemli değil...

ha bizim arabalar günlükte kullanılıyor drag için kesme biçmeyle uğraşmıyoruz ha dersen 80-300 km yarışalım araç haftaya bitiyor sende difransiyeli uzatırsın bu arada güzelce deneriz ha biraz daha vakit istersen 3 hafta sonrada kardeşimin aracı bitiyor o zaman sana kabus bi araba gelir dahada zevkli olur 2 taraf için....1 hafta yada 3 hafta onu sen seç bana hepsi uyar gelirsin adanaya denersin gidersin

MKT
28-09-2011, 19:04
yazdıklarını sildiğin iyi olmuş yoksa işten anlamıyor diye insanlarla uğraşıp durursun

işten anlamadığımdan silmedin oraya başka bir konuda 10 sn altında derece çıkarttık yazmışsun ya hani yukarıdada ben nerde yazdım demişsin ona cevap olarak yazmıştım.
24/07/2011 Ankara Federasyon Yarışlarına Mersinden 1050 hp Şahinle Katılıyoruz - TurboFSI Audi Forumları (http://www.turbofsi.net/forum/sohbet/26347-24-07-2011-ankara-federasyon-yarislarina-mersinden-1050-hp-sahinle-katiliyoruz.html)

bu linkte de herzamanki gibi rezil olmuşsun millet taşşak geçmiş :D :hahaha: bunu yazmıştım ama gereksiz boş boş konular uzamasın diye yazmadım. bak yarış diyordun ayarla arabanı adam sana zamanda söylemiş günde söylemiş görelim bakalım atarını giderini gitmezini.dahada uzatmaya gerek yok

CGR328
28-09-2011, 19:04
bu forumdakilerin kızdığı 2 mevzu war araba yapıldıkdan sonra facebook olsun başka yerlerden okuduğumuz yazılar söylenen sözler %100 türk yapımı denmesi ve orda herkeze atar yapılmasıydı sonra motorun dışardan geldiğini öğrendik vs daha sonra 2. mevzu ise konya yarışından önce ve sonra söylenenler idi bu söylentileri herkez biliyo söylememe gerek yok o dediğimiz yazıları söylentileri sizmi söylüyorsunuz bilmiyoruz ama eğer siz değilseniz çevrenizdeki insanlar olabilir onlara dikkat edin ve dışarıya laf taşırmasınlar dedikodu bu ben ahmet derim o laf döner dolaşır kel mehmet olur abartma olur vs vs bence daha tartışmaya gerek yok . arabanızı yürütüp sorunları çözüp ii derece yaptıgınız zaman tartışma konusu açın uzatmaya gerek yok telefon numaranızı yazın yada özel msj atın yarışmak isteyenler ve yarışmak istediklerinize öyle tartışın bence .

driver34
28-09-2011, 19:05
msky ı gömmeye geliyorum diyen sizsiniz , facebook sayfalarındaki arabayı tanıtmışssınız orda siz yada arkadaşlarınız zaten yazmışlardı siz yada başkaları yazmıssınız ö,dgl o yazı ve resimlerde kalkmış şimdi koycaktım ama yok ortalıklarda , konyadaki hırçın bakışlarınızdan zaten belliydi bizim tırın üstüne ayrıca 6. sayfayı iyi okursan anlarsın ne demek istediğimi :icon_wack

herkese aynı şeyi soruyorum nerde yazdım hangi formda diye ama kimse bir link koyamıyor mahkemeler ispat ister ona gore yargılar nerde kaç sn yapacağımı yazdım? nerde msky'ı gomecem diye yazdım? yazdıklarınızın arkasında durup ispat edip formlarda benden özur dileyeyim ama oyle bir şey olmadığından bence ozur yolu size açık kalsın tech turkey haricindeki sitelere bakarsanız insanlar bunun cvp ını nasıl yazmışlar bence okuyun diğer forum sitelerinide sizler hakkında çok farklı yazmışlar...suçlamalar ispat ister ha kim bana ne yazmışsa cevabını almıştır kibarlıksa kibarlık ama terbiyesizliğe hayır...........işte o forum sitelerinde bunlar yazıyor hani beni tanımıyorsunuz ya yarışa bir dahaki sefere nasıl geleceğime dikkat edin ve orda olun tanışalım ve hatta yarışmacıysanız yarışalım.....

MKT
28-09-2011, 19:08
p01 tuner yazdıysam oraya beni başka birisi ile karıştırma adım mustafa kemal başka bir isimle karıştırmışın sanırım sen

driver34
28-09-2011, 19:13
bu forumdakilerin kızdığı 2 mevzu war araba yapıldıkdan sonra facebook olsun başka yerlerden okuduğumuz yazılar söylenen sözler %100 türk yapımı denmesi ve orda herkeze atar yapılmasıydı sonra motorun dışardan geldiğini öğrendik vs daha sonra 2. mevzu ise konya yarışından önce ve sonra söylenenler idi bu söylentileri herkez biliyo söylememe gerek yok o dediğimiz yazıları söylentileri sizmi söylüyorsunuz bilmiyoruz ama eğer siz değilseniz çevrenizdeki insanlar olabilir onlara dikkat edin ve dışarıya laf taşırmasınlar dedikodu bu ben ahmet derim o laf döner dolaşır kel mehmet olur abartma olur vs vs bence daha tartışmaya gerek yok . arabanızı yürütüp sorunları çözüp ii derece yaptıgınız zaman tartışma konusu açın uzatmaya gerek yok telefon numaranızı yazın yada özel msj atın yarışmak isteyenler ve yarışmak istediklerinize öyle tartışın bence .
ozel email iniz verin motoru burda yaparken fotoları gondereyim hatta şu an 2. sini bir arkadaşa hazırlıyorum bloğu made in mersin bak dediğin gibi ahmet gelene kadar mehmet oluyor ve hatta burada portları yaparkende var cnc de mersinde arzu ederseniz email atabilirim. yada başka bir şey lazımsa mesela ilk marş videosu 6 ay once arabanın orjinal rengi bej iken yaptım kaportada. ama herkes yeni biliyor 2 ay once.

CGR328
28-09-2011, 19:14
herkese aynı şeyi soruyorum nerde yazdım hangi formda diye ama kimse bir link koyamıyor mahkemeler ispat ister ona gore yargılar nerde kaç sn yapacağımı yazdım? nerde msky'ı gomecem diye yazdım? yazdıklarınızın arkasında durup ispat edip formlarda benden özur dileyeyim ama oyle bir şey olmadığından bence ozur yolu size açık kalsın tech turkey haricindeki sitelere bakarsanız insanlar bunun cvp ını nasıl yazmışlar bence okuyun diğer forum sitelerinide sizler hakkında çok farklı yazmışlar...suçlamalar ispat ister ha kim bana ne yazmışsa cevabını almıştır kibarlıksa kibarlık ama terbiyesizliğe hayır...........işte o forum sitelerinde bunlar yazıyor hani beni tanımıyorsunuz ya yarışa bir dahaki sefere nasıl geleceğime dikkat edin ve orda olun tanışalım ve hatta yarışmacıysanız yarışalım.....

ben siz yazdınız diye bi baskı yapmadım siz yada sizin yakınınızdaki insanlar dedim
mesele bir örnek 24/07/2011 Ankara Federasyon Yarışlarına Mersinden 1050 hp Şahinle Katılıyoruz - TurboFSI Audi Forumları (http://www.turbofsi.net/forum/sohbet/26347-24-07-2011-ankara-federasyon-yarislarina-mersinden-1050-hp-sahinle-katiliyoruz.html)
sadece yazılanlarda olmuyo söylenenlerde oldu zamanında ben size çevrenizdeki insanlara dikkat edin diyorum sizin iyiliğinizi reklamınızı yapmak isteyenler aslında sizin kuyunuzu kazabilir biri bişi yazar sizin adınıza kabak size patlar o yüzden bence hiç bi yazı yazmayın forumdakilerde sizden başka yazı yazanlara inanmasınlar.