PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arvato ya da Teleservice de çalışan var mı?

Quantum
29-09-2011, 18:21
iPhone garantiden servise gitti..
İşlemlerin hızlandırılması anlamında bu firmalarda çalışan arkadaş var mıdır?

erhanarici18
29-09-2011, 21:26
dostum imei nosunu gönder bi bakalım
daha öncede birisine yardımcı olmuştum
muhtemelen yenisi ile değişecektir dua edelim depoda cihaz olsun

onursumer
29-09-2011, 22:23
teleservıse sınır oluyorum bu aralar bb gonderdım gecen gun sıfır cıhaz nerdeyse sıvı teması demısler ben basla bırsey ıcın gondermıstım cıhazın sorunu yok anlayamadım

Kadyr
29-09-2011, 22:28
bır zamanlar calısıyordum:) darbe vs yoksa depoda vardır cıhaz iphone hep stokta oluyor cabuk gelır

XoR
30-09-2011, 07:51
Yeğenim teleservice'den 1,5 aydır iPhone4 bekliyor :)

Tayfun-E30
30-09-2011, 10:28
bende bbmi gönderdim 20 gündür değişim cihazı bekleniyor diyor =( banada yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Day Walker
30-09-2011, 10:30
benimde iphone orda dün en son mail attım bu 3. hafta yakında küfür ederim hala yurt dışından değişim cihazı bekliyorlarmış.

KA®ANLIK
30-09-2011, 10:30
TELESERVICE e zamanında bi siemens c62 vermiştim.

Allah bildiği gibi yapsın onları, lanet etmiştim...

onlar yüzünden envayi çeşit sikayet sitesine üye olmuştum.

Day Walker
30-09-2011, 10:32
20 iş günü dolsun ben onlara yapacağımı bilirim yada olmadı garanti bankasına yaptığım gibi yaparım.

Quantum
30-09-2011, 10:36

PM attım.......

mgnPower
30-09-2011, 10:37

hehehe o birisi ben oluyorum. Tekrar tesekkur ederim sen olmasaydin ben su an kalp krizinden hastanedeydim.ciddi anlamda saclarim bile beyazladi teleservice sayesinde.

Day Walker
30-09-2011, 10:44
banada yardim yahuu :D bende göndereyim imei numarasını

XoR
30-09-2011, 10:47
Aynen varsa bir yardım bende yeğenin IMEI numarasını göndereyim sıkıntıdan çocuğun suratında sivilce tarlası oluştu :D

Quantum
30-09-2011, 10:49
İyi ki konu açmışım hale bak herkes sürünüyor :))

Tayfun-E30
30-09-2011, 11:01
ellerinde cihaz yoksa farkını verip bir üst modelini alamıyormuyuz =)

emp:)
30-09-2011, 11:04
Teleservice ile banada yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum ay oldu telefonumu vereli 15 gündür parça bekliyor:( Ben telefonu bayiye vereli 1 ay, teleservice'in eline geçeli 22gün olmuş. Hızlanırsa bu süreç çok sevinirim telefonsuz kaldım resmen. HTC Desire bu arada telefonum.

mgnPower
30-09-2011, 11:04
ellerinde cihaz yoksa farkını verip bir üst modelini alamıyormuyuz =)

teleservise cihaz birakmadin sanirim daha once. birak farkini vermeyi cihazin parasini vereyim bir daha cihazi geri gonderin varsin yapilmasin ama gonderin geri dedirtiyor :)

senna
30-09-2011, 11:31
ayfonlara noldu yaw niye serviste?

silentpr
30-09-2011, 11:34
cep telefonu bağımlılığı bir ruhsal hastalıktır biliyormusunuz dimi.

XoR
30-09-2011, 11:35
ayfonlara noldu yaw niye serviste?

Hepsinin ekranı zidik sarısı :D benimki hariç, benimkini gören telefonu servise yolluyor Bbkz. Deyvolkır & Lovyardır :D :D

senna
30-09-2011, 11:36
caps varmı:D benimde ekran düzgün ama anlamadım nesi sarı

Quantum
30-09-2011, 11:37
Hepsinin ekranı zidik sarısı :D benimki hariç, benimkini gören telefonu servise yolluyor Bbkz. Deyvolkır & Lovyardır :D :D

Benim ekranda sorun yok kamerasında siyah bir nokta çıktı..
Ergenliğe mi giriyor pzvnk anlasam..

XoR
30-09-2011, 11:38
caps varmı:D benimde ekran düzgün ama anlamadım nesi sarı

Moruk ayarlar/parlaklık menüsüne gir dibine kadar aç ve bana screenshot yolla wharsapp'dan sorna bide ben sana yollıyım bakalım. Yanyana gelmeden anlamak zor gerçi :)

Quantum
30-09-2011, 11:40
Şuna benzer durumlarla karşılaşıyor insanlar..

http://i53.tinypic.com/xdi788.jpg

http://elliottback.com/wp/wp-content/uploads/2008/07/iphone-yellow-screen.jpg

senna
30-09-2011, 11:42
whatsapp yok ama capsten anladığıma göre benimki sağdaki gibi babamın 3gs sarı biraz daha onun gibi

mgnPower
30-09-2011, 11:52
cep telefonu bağımlılığı bir ruhsal hastalıktır biliyormusunuz dimi.

bunun yaninda is mailleri ve bankacilik islemleride eklenince iki ay islem yapamadim elimiz ayagimiz olmus bir nevi. uygulamalar ve eglencesi ise ruhsal hastaliga yorumlanabilir. ama ben en cok tuvalette oyun oynuyorum onun disinda aklima gelmiyor :)

senna
30-09-2011, 11:54
bunun yaninda is mailleri ve bankacilik islemleride eklenince iki ay islem yapamadim elimiz ayagimiz olmus bir nevi. uygulamalar ve eglencesi ise ruhsal hastaliga yorumlanabilir. ama ben en cok tuvalette oyun oynuyorum onun disinda aklima gelmiyor :)

sabah mutlaka nete girip forumu okurum wcde:D

Tayfun-E30
30-09-2011, 11:54

aynen öyle ne bankaya girebiliyorum ne maillerimi okuyabiliyorum teklif verebiliyorum ruh hastası olabilirim doğrudur =)

30-09-2011, 12:13
20 iş günü olayı doğru mu? Öyle ise haftaya perşembe süre doluyor ne yapmalı? Telefonsuz daha doğrusu internetsiz kalmak(her otu telefonla yapar olmuşum) fena oldu.

Day Walker
30-09-2011, 12:29

Zaten hepsi senin suçun soktun aklıma hee bide o low telefonumu düşürmeseydi göndermezdim :D

cem36
30-09-2011, 12:30
Bende vermıştim telefonumu blackberry. Verdikten 2 gün sonra cihaz değişimi yapılıcak dendi. 21.günde cihaz swap oldu vs şubeden alabılırsınız yazdı gittim aldım. Cihaz ellerinde yokmuş toplamda 1 ayı geçmemiştir yani.

Day Walker
30-09-2011, 12:32
benimde ekran sarıydı korayın cihazına göre bide home tuşu bazen basmıyodu bazende 2 kere işlem yapıyordu verdim değişicek dediler ama makine yok

oxygen
30-09-2011, 12:39
bende de 9800 torch var.

-Kızağı aldığımdan beri sallanıyor, kızak zamanla esneme yapar ve sallanır ama bu öyle bi sallantı değil. Yukarıdan kenarlara doğru bastırınca sağa sola esneme yapıyor.
-Ekranda ölü pixel var.
-Kamerası diğer 9800lere göre farkedilecek kadar kötü çekiyor.

Teleservice'e vericem fakat bana bu telefonu değiştirip, yenisini vermezlerse baya bi problem çıkartırım orda.

bide alıştım şimdi salak telefona, versen bi türlü vermesen bi türlü.

XoR
30-09-2011, 12:51
Şuna benzer durumlarla karşılaşıyor insanlar..

http://i53.tinypic.com/xdi788.jpg

http://elliottback.com/wp/wp-content/uploads/2008/07/iphone-yellow-screen.jpg

Aynen durum budur benimkisi sağdaki gibi Crystal Clear diğer arkadaşlarınki yellow as pee :D :D

iPhone4'ü veren yeğenime 3gs vermişler kullansın diye, anasını ağlattı telefonun sinirden :D en son kedisi Anry Birds oynuyodu :hehe:

Day Walker
30-09-2011, 12:54
Aynen durum budur benimkisi sağdaki gibi Crystal Clear diğer arkadaşlarınki yellow as pee :D :D

iPhone4'ü veren yeğenime 3gs vermişler kullansın diye, anasını ağlattı telefonun sinirden :D en son kedisi Anry Birds oynuyodu :hehe:

Berkettin efendiye o telefonu ödetsinlerde oda kediyle angry cats oynar artık :D

XoR
30-09-2011, 12:57
Berkettin efendiye o telefonu ödetsinlerde oda kediyle angry cats oynar artık :D

Asıl işlemler biraz uzun sürer ve telefonu alamadan askere giderse efsane olacak :D

Day Walker
30-09-2011, 13:00
Asıl işlemler biraz uzun sürer ve telefonu alamadan askere giderse efsane olacak :D

hahahahahaha hemde ne efsane olur varya yatar kalkar ipone hasreti çeker :D

erhanarici18
30-09-2011, 13:51
bır zamanlar calısıyordum:) darbe vs yoksa depoda vardır cıhaz iphone hep stokta oluyor cabuk gelır

işler artık eskisi gibi değil dostum ataşehire taşındık
en az 2000 tane I phone bekliyo ayda bir 1000 tane geliyo eski tarihlilerden başılıyolar vermeye

Day Walker
30-09-2011, 13:54
en az 2000 tane I phone bekliyo ayda bir 1000 tane geliyo eski tarihlilerden başılıyolar vermeye

yapma yaa o zaman çok bekliycez gibi ama inş. bi mucize olur :D

30-09-2011, 16:12

İmei numarası versem banada yardımcı olabilirmisin?

5500
30-09-2011, 16:20
Bu home tusu sorunu kronik heralde. Kimi gorsrm dert yaniyor. 3gs satip 4 almayi dusunuyordum da vazmigecsem acaba. Gozum korktu

doush
08-02-2013, 12:05
Yeni konu açmak istemedim, ama Teleservice'te çalışan birine ihtiyacım var. Konuya yazan arkadaşımız 1 yıl önce bırakmış işi. Sorunumu çözebilecek ihtiyacım var ve ben yurtdışındayım. Şikayet formları çalışmıyor, numarayı aradığımda da şikayet formuna yazmam gerektiğini otomatik olarak söylüyor, kafayı yiyecem artık. Kısaca sorunumu yazayım.

Telefonumu 1 yıl kadar önce Avea'dan aldım ve önce Avea daha sonra Vodafone hat ile kullanmaya başladım. Yaklaşık 2 ay önce bir kaç sorundan dolayı Teleservice' yolladım ve swap cihaz olarak yeni telefon geldi elime. Hattımı taktım ve kullanmaya devam ettim. Şu an Hollanda'dayım ve 6 ay buradayım.Telefonuma hat takamıyorum. Vodafone dışında hiç bir hat ile çalışmıyor, hatta yabancı vodafone hat ile bile çalışmıyor. Benim ilk telefonum simfree idi, bu değil. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Telefonumu Türkiye'ye falan gönderemem ben burada mahvolurum telefonsuz..

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

Kadyr
08-02-2013, 12:15
sanırım ben sana cevap vermiştim. vodafonu araman çözüm olmamışmıydı? sanırım hatırladım. farklı bir ülkenin telefonumu ney gelmişti size. bi tanıdığınız yokmu şubesine gidip durumu anlatıcak iphone teknisyeniyle konuşacak falan. imei numarasını söyler teknisyen belki yardımcı olur. çünkü teknisyenin elinde değil ne geliyorsa swap olarak onu veriyorlar. ataşehir şubesi bakıyr iphone lara

bahadırtelli
08-02-2013, 12:17
yanlış mesaj

doush
08-02-2013, 12:56
sanırım ben sana cevap vermiştim. vodafonu araman çözüm olmamışmıydı? sanırım hatırladım. farklı bir ülkenin telefonumu ney gelmişti size. bi tanıdığınız yokmu şubesine gidip durumu anlatıcak iphone teknisyeniyle konuşacak falan. imei numarasını söyler teknisyen belki yardımcı olur. çünkü teknisyenin elinde değil ne geliyorsa swap olarak onu veriyorlar. ataşehir şubesi bakıyr iphone lara

galiba sadece vodafone ile çalışanı vermşler çünkü vodafone kullandğmı yazmştm oraya

gfb01
09-04-2013, 23:24
Arvato cagri merkezinde calisan varmi

erdiyuce
10-03-2014, 09:26
Yeni konu açmak istemedim buradan yazıyım konu kirliliği olmasın diye. Cihazımı arka kapağından ses geliyor ve hoparlörü bozuk diye garantiye yolladım 5 gün içinde yaptık diyip yolladılar ama arka kapakda ki ses daha fazla artmıştı. Gittim söyledim böyle böyle ben oraya şikayetimi yazıyorum siz bakmadan geri mi yolluyosunuz diye tekrar yollayacaz dediler ve yolladım şu an üçüncü kez yollamamdan 15 gün geçmesine rağmen hala değişim cihazı beklemektedir diye bir cevapla karşılaşıyorum. Bu teleservice de tanıdığı olan bu işlemi hızlandıracak bir kişi var mı acaba ?

EmreAygun
10-03-2014, 12:46
Ben de telefonu garantiye (teleservice) yollayacağım ama sırf şu şikayet muhabbetlerinden ötürü yollayamıyorum. Telefon şarj olmuyor adam akıllı kullanamıyorum ama güvenipte servise gönderemiyorum :/

tricky
17-07-2014, 14:36
Burdan devam edeyim konu kalabalığı olmasın. 1 Hafta önce telefonu teleservice e bıraktım. Dün telefonun değişim onayı çıkmış. Bu süreç ne kadardır ve süreci kısaltmak için yardımcı olacak arkadaş var mı ?

onursumer
17-07-2014, 18:20
Burdan devam edeyim konu kalabalığı olmasın. 1 Hafta önce telefonu teleservice e bıraktım. Dün telefonun değişim onayı çıkmış. Bu süreç ne kadardır ve süreci kısaltmak için yardımcı olacak arkadaş var mı ?

değişimi orasımı yapıcak aldığın yermi onu oğren eğer aldığın yer ise değişim raporu ile aldığın yere gidip cihazını alıcaksın

eğer servis yapıcaksa ellerinde cihaz varsa hiç bekletmezler direk çıkışını yaparlar

tricky
17-07-2014, 18:45
değişimi orasımı yapıcak aldığın yermi onu oğren eğer aldığın yer ise değişim raporu ile aldığın yere gidip cihazını alıcaksın

eğer servis yapıcaksa ellerinde cihaz varsa hiç bekletmezler direk çıkışını yaparlar

Ben gold'tan aldım ama daha ordan bir iğne almam. Bana söyledikleri cihazınız değişim için yeni cihaz bekliyor. İnşallah fazla sürmez. Banka vb. gibi hiçbir işlemi yapamıyorum.