PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blackberry 9780 bırkac problem ...

modhib
01-10-2011, 09:40
arkadaslar benım 9780 yere dusup darbe almıstı bende garantıye gonderdıgımde 600 tl gıbı bır rakam cıkardılar ekranı ve kasası degısecektı sadece bende bır arkadasımın servısınde cıkma parcalarla 100 tl toplattırdım cıkma ekran takıldı kasa duzeltıldı sımdı de telefonun cekme problemı var normal telefonun cekmesı gerektıgı yerde cekmıyor bunu neden yapar bırde teeleefonun sag tarafından sesı yukseltme ve alcatma bolumunun hemen ust kısmına bıraz bastırdıgınızda telefondan tık dıe bır ses gelıp kapanıyor sızce napıyıım komple orjınal kasa ve ekran alıyımı degermı alırsam bu problem gecermı ? not: suandakı kasa bırazda yamuk duruyor aslında sagdan acıklıkları fılan var )

DoguErdogan
01-10-2011, 09:47
istanbulda olsan yardımcı olabilirdim eger darbeyi cihazın aly kısmından aldı ise anten ayakları board un o bölümünde oldugundan cekmeme yapabilir yada anten switch i dediğimiz bölümden kapanmasıda kasanın üzerinde pil konnektörleri vardır onlar tam deymediği için yapıyor olabilir o büyük bi sorun değil

modhib
01-10-2011, 09:53
istanbulda olsan yardımcı olabilirdim eger darbeyi cihazın aly kısmından aldı ise anten ayakları board un o bölümünde oldugundan cekmeme yapabilir yada anten switch i dediğimiz bölümden kapanmasıda kasanın üzerinde pil konnektörleri vardır onlar tam deymediği için yapıyor olabilir o büyük bi sorun değil

kasayı degıstırdıgımız zaman bu problem gecer yanı oglemı ?

DoguErdogan
01-10-2011, 09:56
pil tırnaklarını kaldırdıgınızda büyük olasılıkla kapanma gider ama şebeke işine görmeden bişi demek yanlış olur dediğim gibi 2 ihtimali var şebekenin

modhib
01-10-2011, 09:59
anladım tesekurler guncel olsn bakalm