PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Revo scirocco vs polo gti evotech

cemo06
07-10-2011, 14:06
Scirocco(160hp-manuel-revo-stage1) vs Polo-gti(180hp-dsg-evotech-stage1) video1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=rfYqGG0PqHI&feature=share)

scirocco 160hp revo stage 1 + simota kit + istanbuldan emil yapımı custom egsoz
polo gti 180hp evotech stage 1 + simota kit + coilover görüşler ;)

cemo06
07-10-2011, 14:10
Scirocco(160hp-manuel-revo-stage1) vs Polo-gti(180hp-dsg-evotech-stage1) video3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=B6OuFslmxo0&feature=share)

buda diğer video

alp1903
07-10-2011, 14:12
Güzel deneme olmuş. Kaçıncı viteste bastınız peki?

cemo06
07-10-2011, 14:15
alp sen sciroccom forumada uyesın sanırım 2.vites 60'la kalktık .

kurtbil
07-10-2011, 14:18
Kendını tanıtırmısın oncelıkle

exca-
07-10-2011, 14:19
güzel video olmuş ikinci videonun sonunda ki "vay amınike ya!" kısmında yerlere yattım,baya keyifli insanlarsınız gördüğüm kadarıyla :)

cemo06
07-10-2011, 14:20
aynen ankarada scirocco etkinliğini yapan grubuz kendımı tanıtmıstım ama : ) burdan da yazıyım ıstersen . . .

B.Battal
07-10-2011, 14:21
revo takmış

FaBeRgE
07-10-2011, 14:24
:) yorumlar süper, camcarda rocco r veya golf r sanırım,tüm araçlara maşallah.

alp1903
07-10-2011, 14:25
alp sen sciroccom forumada uyesın sanırım 2.vites 60'la kalktık .

Evet. Rocco bekledigimden iyi gitmiş maşallah araçlara tekrardan.

cemo06
07-10-2011, 14:26
:) yorumlar süper, camcarda rocco r veya golf r sanırım,tüm araçlara maşallah.

aynen kardeşim scirocco R ondan da ankarada 1 tane var onun plakada gtu zaten fırtına mavisi ;)

Frank
07-10-2011, 14:45
Güzel deneme olms rocco başlarda biraz açıor ama polo dsg farkıyla bitime doğru lider :)
Muhabbette on numara masallah :D

Harunde
07-10-2011, 15:27
diğer videolara bakınca polo daha iyi gidiyor sanki... DSG farkı sanırım...

KSE71
07-10-2011, 15:40
Videolarda muhabbet de güzelmiş valla. Maşallah araçlara

cemo06
07-10-2011, 15:46
polo gti'da coilover var kardeş o kadar olsun motorlar aynı 20hp guc var ayrıca kilo olarak 200'e yakın kilo farkı var su kadar söyleyim evotechli bır rocco olsaydı ustunden atlardım rahat bır sekılde : )

onur_S
07-10-2011, 15:47
tobb tayfa cıkmıs heralde poloyu yanlıs değilse görüyorum o lanet okulda :D

Semii
07-10-2011, 15:48
2araçda süper gitmiş Maşallah

cemo06
07-10-2011, 15:53
evolu poloda revolu roccoda ankarada tek ankara tayfası bılıyor :)

Ertan-R
07-10-2011, 15:55
İki aracada maşallah..

onur_S
07-10-2011, 15:57
baska yazılımlı roccolarla denedinizmi?

cemo06
07-10-2011, 16:10
ankarada ben 240hp'yım dıyen mı dersın ben cok ıyıyım dıyenmı dersın gordugun ne kadar kendıne guvenen cahil cesaretimi desek artık bır kaç rocco vardı en son dikizden bakıyordum uzunları bıle goremıyordum tr'de sayılı olan dolu roccolardan kardeş downpipe giriyorum haftayada 15'te oyle alırım stage 2 yapıcam bıde revoyu sonra zaten ugrasmam dahı gerçi yıne ugrasmıyorumda forumdan ankarada olan rocco varsa bılir burda olmayıpta resmı olanlarda bılır ısım vermeyım ben hepsi bılır yanı gtu 14 dıyınce : ) REVO BAŞKA !

onur_S
07-10-2011, 16:46
ankarada ben 240hp'yım dıyen mı dersın ben cok ıyıyım dıyenmı dersın gordugun ne kadar kendıne guvenen cahil cesaretimi desek artık bır kaç rocco vardı en son dikizden bakıyordum uzunları bıle goremıyordum tr'de sayılı olan dolu roccolardan kardeş downpipe giriyorum haftayada 15'te oyle alırım stage 2 yapıcam bıde revoyu sonra zaten ugrasmam dahı gerçi yıne ugrasmıyorumda forumdan ankarada olan rocco varsa bılir burda olmayıpta resmı olanlarda bılır ısım vermeyım ben hepsi bılır yanı gtu 14 dıyınce : ) REVO BAŞKA !
downpipe bana tat vermedi singlecharge benimki tabi farklı ama inş farkı olur,kafa kafaya gittiğin aracla denemesini merak ettim dp den sonra

cemo06
07-10-2011, 16:50
onu bende merak edıyorum kardeşim bakalım ovdükleri kadar varmı : )

onur_S
07-10-2011, 16:51
onu bende merak edıyorum kardeşim bakalım ovdükleri kadar varmı : )

inş fayda sağlar ben a3 e taktım geri söktüm su an daha memnunum desem yeridir ama benimki twincharge değil pek bi alakası yok yani ,bi dene belki sende iş yapar.poloyla bi daha video çekersiniz artık fark olmusmu olmamısmı anlasılır :)

cemo06
07-10-2011, 16:55
downpipe yada coil yapcam ama ikisinde de kararsızım coilli bı araba rahat gecıyor ve gırıyor vırajlara dırek ayırıyor onuda dusunmuyor değilim aslında :) ankaradamısın sende bu arada

onur_S
07-10-2011, 16:58
downpipe yada coil yapcam ama ikisinde de kararsızım coilli bı araba rahat gecıyor ve gırıyor vırajlara dırek ayırıyor onuda dusunmuyor değilim aslında :) ankaradamısın sende bu arada

evet ankaradayım şerefle tanısırız :)

mesutt1
07-10-2011, 17:14
revo taktı revo takı bir boy yok yok o kadr da deil :D:D muhabbet mükemmel :D:D:D

cemo06
07-10-2011, 17:21
evet ankaradayım şerefle tanısırız :)

Bulusmaya gel kardesim birgun ;)

onur_S
07-10-2011, 17:50
olur gelirim haber edin bana bulusmayı :)

CeM öZeR
07-10-2011, 18:05
Scirocco polo gti'dan 200 kg mi ağır sen polo gti ilk çıktığında yayınlanan yanlış kilo 1185 kg den baz aldın sanırım. 1270 kilodan aşağı polo gti yok nerdeyse. Bu dediğine göre scirocconun 1470 kilo olması gerekir. Daha sağlıklı araç içi video çekimi bekliyoruz. Görüntüye göre scirocco erken basmış gözüküyor. Bu video polislere takılırsa sıkıntı olmaz inşallah... Ayrıca videoyu tekrar tekrar izledim baya erken basmışsın dostum. Artist gibi konuşmana gerek yok arabanı yerlere göklere sığdıramamışsın ama sadece yazılım filtreli polo gti arkadan bastığı halde yanında yürümüş. Stage 2 yaptır bence sen.

yusufcan_k
07-10-2011, 19:04
Scirocco polo gti'dan 200 kg mi ağır sen polo gti ilk çıktığında yayınlanan yanlış kilo 1185 kg den baz aldın sanırım. 1270 kilodan aşağı polo gti yok nerdeyse. Bu dediğine göre scirocconun 1470 kilo olması gerekir. Daha sağlıklı araç içi video çekimi bekliyoruz. Görüntüye göre scirocco erken basmış gözüküyor. Bu video polislere takılırsa sıkıntı olmaz inşallah... Ayrıca videoyu tekrar tekrar izledim baya erken basmışsın dostum. Artist gibi konuşmana gerek yok arabanı yerlere göklere sığdıramamışsın ama sadece yazılım filtreli polo gti arkadan bastığı halde yanında yürümüş. Stage 2 yaptır bence sen.

HARFİ HARFİNE KATILIYORUM ;) :cool:

som306
07-10-2011, 19:13
@cem özer;

Tam ben aklımdan geçiriyodum.scirocco baya erken basmış ki polo güzelde gitmiş maşallah ikisinede:icon_tup:

997TT
07-10-2011, 19:16
Kisaca yazayim;
Dun aksamki denemelerde Evo lu arac,revo lu araci 3 boy geciyor,sanirim secilmis videolar konulmus ve ilk gazlamada fodepar var...
İki arac arasinda 78 kilo fark var,polo hafif ancak rocco yedek lastigi baska araca koymus ve sanirim arada benzin farki var,heralde 28 kilo hafiflemis rocco.
İki aracinda motorlari ve alinabilicek gucleri ayni,hatta duz vitesin tork avantaji var...
Daha net videolar var,konursa gorunur...
Guzel ve eglenceli gece yasanmis...

997TT
07-10-2011, 19:17
Bunu gormemistim,teknik detaylara katiliyorum,yazmama gerek yokmus aslinda...

baretta
07-10-2011, 19:18
Rocco manuel sanırım , Polo nun DSG olması ilk basmada dezavantaj saglıyor çünkü dsg şanzuman tam devrinde olmayınca gaza yüklendiğiniz anda vites küçültmeye çalışıp geri düşürüyor , zaten Polo yine önde gördüğümüz ve duydugumuz kadarıyla.

cemo06
07-10-2011, 19:36

senın arabanda polo gtı sanırım artıst artıst konusmuyorum sen kayserıden gel bırgun denıyelım benım bıtane arabam yok bılen bılır e46 m3 de var onun vıdeolarda geliyor porsche panamera 4'Te var . ben zaten gtı'yı gectım demıyorum . ama gtı gibi bı araba evotechteki tork revodan daha ıyı revo hp evo tork verıyor zaten gtı gıbı bır arabada tork ve coilin etkısını denemeden konusuyorsun bence : ) sen onde basla revo yaptır bende downpipe coil takıyım senın ıcın sonra sen onden basla ıstersen bıde oyle video yapalım uyar mı hocam

cemo06
07-10-2011, 19:39
Rocco manuel sanırım , Polo nun DSG olması ilk basmada dezavantaj saglıyor çünkü dsg şanzuman tam devrinde olmayınca gaza yüklendiğiniz anda vites küçültmeye çalışıp geri düşürüyor , zaten Polo yine önde gördüğümüz ve duydugumuz kadarıyla.

İyi guzelde hocam 0-100 degerlerinde dsg manuele gore 0.2 0.3 sn daha hizli, bu nasil avantaj anlatırmısın ?

baretta
07-10-2011, 19:48
İyi guzelde hocam 0-100 degerlerinde dsg manuele gore 0.2 0.3 sn daha hizli, bu nasil avantaj anlatırmısın ?

Şöyle ki ; sıfırdan kalkasnız tamam dsg avantajlı ama belli bir hızdan kalkılırsa yani rollinglerde dsg de gaza yuklendiğiniz anda araba bir vites düşürmeye çalışıp kendini geri çekiyor sonra hızlanıyor o yüzden rollinglerde dsg vs manuel durumları sıkıntı yaratıyor. DSG yi tiptronice bile geçirseniz aynı şekilde davranıyor. Tam anlatamıyorum sanırım ama Polo yu kullanan arkadaşa sorulursa aynen bunu tarif edecektir.

cemo06
07-10-2011, 19:55
Kisaca yazayim;
Dun aksamki denemelerde Evo lu arac,revo lu araci 3 boy geciyor,sanirim secilmis videolar konulmus ve ilk gazlamada fodepar var...
İki arac arasinda 78 kilo fark var,polo hafif ancak rocco yedek lastigi baska araca koymus ve sanirim arada benzin farki var,heralde 28 kilo hafiflemis rocco.
İki aracinda motorlari ve alinabilicek gucleri ayni,hatta duz vitesin tork avantaji var...
Daha net videolar var,konursa gorunur...
Guzel ve eglenceli gece yasanmis...

stepne 10kilo polo gti'yla scirocco arasındaki 200kgyı bıyere attın hoca sımdı 20kg'nın pesınemı dustun hoca benzın farkı benım arabada var sana yanlıs yerden bılgı gelmıs belkı roll'de olmayıp kulaktan dolma bılgıleri yanlıs duymussun ondan olabilir keyıflı geceydı ikisinın stock vıdeosunda dahı gtı 5,6 boy atıyorken evo yaptırıp 3 boy atması bıraz komık olmus ama tercih meselesi :icon_tup:

997TT
07-10-2011, 19:55
Dsg nin avantaji sadece kalkista,roll da bu avantaj olmuyor,hele son vitesde hic avantaji yok hatta dezavantaji var...
Yuklu araclarda dsg dezavantaj cunku 4000 devirde arac stok torkda yani 250 nm de yuyor,duz vitesi 350nm ye kadar cikartilabiliyor.
Oyuzden roll da duz vites ve yuklu arac tercihim olur...
Birde sizin arac 3-4 basmadan sonra yavasliyor,ECU motoru korumaya aliyOr yazilimdan dolayi.

cemo06
07-10-2011, 19:57
Şöyle ki ; sıfırdan kalkasnız tamam dsg avantajlı ama belli bir hızdan kalkılırsa yani rollinglerde dsg de gaza yuklendiğiniz anda araba bir vites düşürmeye çalışıp kendini geri çekiyor sonra hızlanıyor o yüzden rollinglerde dsg vs manuel durumları sıkıntı yaratıyor. DSG yi tiptronice bile geçirseniz aynı şekilde davranıyor. Tam anlatamıyorum sanırım ama Polo yu kullanan arkadaşa sorulursa aynen bunu tarif edecektir.

oda hocam tam tersi dsg hem en ıyı sanzıman hemde 7500ceviriyor diyor nasıl olcak scirocco manuel 6000cevirirken bunu anlatırmısın:)

997TT
07-10-2011, 20:00
stepne 10kilo polo gti'yla scirocco arasındaki 200kgyı bıyere attın hoca sımdı 20kg'nın pesınemı dustun hoca benzın farkı benım arabada var sana yanlıs yerden bılgı gelmıs belkı roll'de olmayıp kulaktan dolma bılgıleri yanlıs duymussun ondan olabilir keyıflı geceydı ikisinın stock vıdeosunda dahı gtı 5,6 boy atıyorken evo yaptırıp 3 boy atması bıraz komık olmus ama tercih meselesi :icon_tup:
Hoca?...
Ne 200 kilosu,allah askina teknik speclere bak azicik,hoca...
78 kilo kerb agirlikta fark var sadece...hoca
Stepne arti benzin ile 28 kilo yapar,sende ceyrek alti benzin,poloda yarim depo varmis,kulak dolma dedigin ,ozkan-ufuk dan bilgiler,yani arac sahipleri ve kornaya basan kisi hoca.
Stepne lastik ile en kotu 13 -15 kilo yapar(tabi stepne titanyum degilse)
Stock da haklisin,20 hp var ama yazilim yapildiginda,iki aractada ayni gucler cikiyor.
Yani iki aracta ayni gucteler hoca,revo su evo su yok,her firma ayni gucleri veriyor hemen hemen,3 boy dogal sonuc, Hoca....

baretta
07-10-2011, 20:02
Scirocco 6000 ceviriyorsa onda sorun vardır.

Acceleration Scirocco 1.4 tsi 160hp manual - revo remap (204.2 hp in dyno) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=zyJuAx77EPs)

cemo06
07-10-2011, 20:05
Hoca?...
Ne 200 kilosu,allah askina teknik speclere bak azicik,hoca...
78 kilo kerb agirlikta fark var sadece...hoca
Stepne arti benzin ile 28 kilo yapar,sende ceyrek alti benzin,poloda yarim depo varmis,kulak dolma dedigin ,ozkan-ufuk dan bilgiler,yani arac sahipleri ve kornaya basan kisi hoca.
Stepne lastik ile en kotu 13 -15 kilo yapar(tabi stepne titanyum degilse)
Stock da haklisin,20 hp var ama yazilim yapildiginda,iki aractada ayni gucler cikiyor.
Yani iki aracta ayni gucteler hoca,revo su evo su yok,her firma ayni gucleri veriyor hemen hemen,3 boy dogal sonuc, Hoca....

bende hocam dıyorum ki ikisi stock'ken gtı 5,6 boy atıyor madem eşitiz stock'ken attıgı boy nasıl olucak aynı klasman değil bırı gti bırı rocco : ) istanbula gelicez yanına zaten ufuk hocanın R'a revo yaptırmaya yanına gelip bunları yuzyuze konusmalıyız bence .

997TT
07-10-2011, 20:06
oda hocam tam tersi dsg hem en ıyı sanzıman hemde 7500ceviriyor diyor nasıl olcak scirocco manuel 6000cevirirken bunu anlatırmısın:)

Yanlis bilgi,7500 sadece 1. Vitesde ceviriyor,ayni rocco gibi...
Gti disli oranindan dolayi 6200 de max gucunu verirken rocco 5800 de veriyor ama yazilimdan sonra yine ayni oluyor...
İkiside 4500 de max torklarini veriyor....

cemo06
07-10-2011, 20:07
Yanlis bilgi,7500 sadece 1. Vitesde ceviriyor,ayni rocco gibi...
Gti disli oranindan dolayi 6200 de max gucunu verirken rocco 5800 de veriyor ama yazilimdan sonra yine ayni oluyor...
İkiside 4500 de max torklarini veriyor....

yanına gelicem yanına : )) sonlandırcaz bu muhabbetı canımsın

997TT
07-10-2011, 20:07
evotech yazılımıyla dahada düşmüş performans ozaman tüv muhappetine sağlıksız yazılım sınırları zorlamıyacaksam nie yapayım yazılım binerim paşa paşa stock ..
Dogrudur,suan 160 hp lerde ve "200" kilo farka ragmen anca bukadar :(

997TT
07-10-2011, 20:08
yanına gelicem yanına : )) sonlandırcaz bu muhabbetı canımsın

İyi olur,sevinirim kardesim hatta cuma beklerim,Oliver Neumann geliyor ;)
Ne varsa sorarsin,sikistirirsin,oda gaza gelir belki ;)

cemo06
07-10-2011, 20:12
İyi olur,sevinirim kardesim hatta cuma beklerim,Oliver Neumann geliyor ;)
Ne varsa sorarsin,sikistirirsin,oda gaza gelir belki ;)

aynen onu merak edıyorum ama en basta senı hocam kurbandan sonra 4 kişi gelicez kafamız rahat olur en azından .

997TT
07-10-2011, 20:25
Tamamdir,bekliyorum,mulaka ara bende fabrikada olmayim,maslakta olurum...

cemo06
07-10-2011, 20:27
Tamamdir,bekliyorum,mulaka ara bende fabrikada olmayim,maslakta olurum...

tamam hocam ;)

mechanic
07-10-2011, 20:58
polo kaç devirle vites atıyor?

Selcuk_RoL
07-10-2011, 22:25
pololar çok sevimli görünüyor ya maşşallah

CeM öZeR
08-10-2011, 00:13
senın arabanda polo gtı sanırım artıst artıst konusmuyorum sen kayserıden gel bırgun denıyelım benım bıtane arabam yok bılen bılır e46 m3 de var onun vıdeolarda geliyor porsche panamera 4'Te var . ben zaten gtı'yı gectım demıyorum . ama gtı gibi bı araba evotechteki tork revodan daha ıyı revo hp evo tork verıyor zaten gtı gıbı bır arabada tork ve coilin etkısını denemeden konusuyorsun bence : ) sen onde basla revo yaptır bende downpipe coil takıyım senın ıcın sonra sen onden basla ıstersen bıde oyle video yapalım uyar mı hocam

Dostum senin malın mülkün beni alakadar etmiyor. Ne kadar araban olduğu da beni bağlamaz. Video ve ardından konudaki mesajların da en iyi yürüyen scirocco senin arabaymış öyle demişsin. Polo gti cı arkadaşın vitesleri çözememişse daha yapacak bişey yok. Yazılımımı yaparsam sadece kutu içi filtre takarak gelirim dener görürüz yolum düşerse. Öyle coilden de fazla ümit bekleme. Kal sağlıcakla.

cem36
08-10-2011, 00:36
bendede polo gti var Ecu yazılım Iskender downpipe ve komple egsoz aem dry flow filtre kit denemek isterım kac boy fark olur dıe

cem36
08-10-2011, 00:38
ayrıca dsg yi kendınız kullanırsanız kendını geriye dusurmeye fln calısmıyor

JOCCO
08-10-2011, 00:50
Scirocco'nun daha iyi yürümesini istemişsiniz gönlünüzce, kendinizi ona inandırmışsınız ve öyle görüyorsunuz. Benden önceki arkadaşlar da aradaki nüanslardan bahsetmişler zaten. Yorumlarınızdan da bariz belli Scirocco'nun sizden torpilli olduğu..

arfy
08-10-2011, 01:01
herşeyi geçtim şu coil nelere kadirmiş..

cem36
08-10-2011, 02:22
benım leonda da coıl var arac 10 boy fark ettı taktıgımdan berı :D

cemo06
08-10-2011, 07:20
benım leonda da coıl var arac 10 boy fark ettı taktıgımdan berı :D

Aynen oyle takan yasiyor keyfini takmayan en sag seritte .) videoda soylenildigi gibi viraja geldigimde ayagimi gazdan cekiyordum gti gazlayip gidiyordu dinlemiyor viraj felan 240, 250 etkisi cok var

cemo06
08-10-2011, 07:25
bendede polo gti var Ecu yazılım Iskender downpipe ve komple egsoz aem dry flow filtre kit denemek isterım kac boy fark olur dıe

Hoca sanirim istanbuldasin sen tonlarca revolu arkadasim var orda birine alo derim orda kapisirsiniz .) denemedinmi hic

cemo06
08-10-2011, 07:30
Scirocco'nun daha iyi yürümesini istemişsiniz gönlünüzce, kendinizi ona inandırmışsınız ve öyle görüyorsunuz. Benden önceki arkadaşlar da aradaki nüanslardan bahsetmişler zaten. Yorumlarınızdan da bariz belli Scirocco'nun sizden torpilli olduğu..

Dostum farkettiysen bu konuya yorum atanlarin yarisindan cogu gti kullanan insanlar ben diyorum ki 3 boyu 230 dan sonra atan bi araba o kadar yirtindigi halde bide dusun rocco kullanan revolu varsa forumda umarim demek istedigimi iyi anlaticaktir size yani onrmli olan gecmesi degil kac boy atmasiydi gti gibi bi araba 3 boyu zar zor atti ayrica arabami ben roccolarla kiyasliyorum gti diye bisey yazmiyor :)

EK9
08-10-2011, 08:13
Artık Ankara dakı scirocco cular kendi aralarında degılde baska arabalarla deneseneler arabalarını
aracların ne kadar gıttıgını anlasak :)

cemo06
08-10-2011, 09:00
Artık Ankara dakı scirocco cular kendi aralarında degılde baska arabalarla deneseneler arabalarını
aracların ne kadar gıttıgını anlasak :)

hocam oyle videolarımda var bmw 320d 184hp'lık 6 boy attıgım . audi tt'yle , mini cooper s'le peugeot rcz 200'lük + downpipe'la yapıp uzadıgım vıdeolarda var ama bak hoca dıyor emnıyete takılmasın goruntuler dıyor bu forumda sankı legal olan bır rolling varda bız denemedık oyle yollar da bu tarz konusulunca maglum bu vıdeo yeterlı diyelim bız tonlarca video var hepsi illegal polisler kökten alıp goturmesı lazım burdaki herkese ceza yazması lazım : ) ama bız zaten gece saatın 2 sınde yapıyoruz rollingi bombos yolda o dahi forumda hadise çıkarıyor herneyse ya burdakilerde cahil cesaretı var ya da benım araba cok kotu : ) tonlarca pm gelmıs sabaha kadar kapısalım mı m3 var kapısalım mı e46 325 var 330 var eee nasıl yapıcaz rollingi kardeş en son mustangı gectım dıyor adam benle rolling istiyor düşün adam turboyu nasıl genısletmısse mustangle roll yapıyor ama benle roll yapmak ıstıyor roll nasıl olur sartlar gucler eşit olur roll yapılır forumdakiler de hep bır yere saplayım mantıgı varda ileri sürüş tekniği alıpta roll yapan bırı gormedım videolarda saplayım derken bıryere bugun saplanırlar bu gidişle o yuzden gerek yok bu yeterli video yuklerken bır kere daha düşünmek gerek burda : )

EK9
08-10-2011, 09:12
Ankara ekıbı roll ıcın toplandıgında sızıde gormek ısterız :)

cem06
08-10-2011, 09:18
Ankara ekıbı roll ıcın toplandıgında sızıde gormek ısterız :)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

EK9
08-10-2011, 09:21
cem ıle cemo
nickler ne cok benzıyor :D

cemo06
08-10-2011, 09:55
cem ıle cemo
nickler ne cok benzıyor :D

Gelirim kardesim bulusmalara .)

Arasts61
08-10-2011, 09:56
Gelsede bi ayirsam diye bileniyosun dimi:D

cem06
08-10-2011, 09:59
Gelsede bi ayirsam diye bileniyosun dimi:D

roll sezonunu kapadım ayrıca scirocco az gelir emuclere bileniyorum artık:D:D

Arasts61
08-10-2011, 10:05
roll sezonunu kapadım ayrıca scirocco az gelir emuclere bileniyorum artık:D:D
Senin niyetin iyi degil zaten:D, " bende e46 m3 de var" ı okumasaydın dalmazdin araya:D
Scirocco gorelim, deneyelim taniyalim ayagina ordan m3 e gecip emüçe bindirme niyetindesin:D.

cemo06
08-10-2011, 10:09
M3 stock degil ama .)

Arasts61
08-10-2011, 10:13
M3 stock degil ama .)
O cem in sorunu benim degil, niyeti bozuk olan o:D:D

cemo06
08-10-2011, 10:14
O zaman sikinti yok .)

cem06
08-10-2011, 10:47
Senin niyetin iyi degil zaten:D, " bende e46 m3 de var" ı okumasaydın dalmazdin araya:D
Scirocco gorelim, deneyelim taniyalim ayagina ordan m3 e gecip emüçe bindirme niyetindesin:D.

valla cozmussun olayı:hahaha::D

M3 stock degil ama .)

neler var m3te?? porschelada deneyebilirz... jubileyi yaparım bu setupla...:)

EK9
08-10-2011, 10:50
EP3 TypeR Var
yakında rollinglerde
denemek isteyen olursa deneyelim :)

Arasts61
08-10-2011, 10:51
EP3 TypeR Var
yakında rollinglerde
denemek isteyen olursa deneyelim :)
Senin niyetin kime:D

berkayGLRN
08-10-2011, 10:55
maşallah araçlara..

Sportline
08-10-2011, 11:44
maşallah, polonun önde olması normal sonuç olmuş zaten.

Arasts61
08-10-2011, 11:54
maşallah, polonun önde olması normal sonuç olmuş zaten.
Scirocco nun ilk atlamasi da polonn dsg olmasindan muhtemelen. Yukardabirisi anlatmaya calismis. D de veya S de farketmiyo, sabit hizla bir muddet gidersen vites olmasi gerekenden daha ustte oluyor. Gazi dipleyince vites kucultuyor ve o sirada geri kaliyor arac. Ha manuele alip vitesi kendin secsende bu seferde gereksiz yere redline a kadar ceviriyor.

EK9
08-10-2011, 12:24
Senin niyetin kime:D

bizde niyet çok cunku atmosfer gucu ıle yuuyoruz :)

cem06
08-10-2011, 12:27
bizde niyet çok cunku atmosfer gucu ıle yuuyoruz :)

egzantrikli tayparmı sizinki????
bu haftasonu son defa cıkarcam aracı denemk isteyen olursa bugun aksam yada yarın ogleden sonra deneyelim....

Görkem
08-10-2011, 13:02
bu haftasonu son defa cıkarcam aracı denemk isteyen olursa bugun aksam yada yarın ogleden sonra deneyelim....

ankara için bence bugün son gün ,,,bu güneşi 8 ay daha görmeyiz gibi :)

araçlara maaşallah güzel deneme olmuş..............

EK9
08-10-2011, 13:13

Ekzantirikli TypeR Cengizhanın
Jengoo Nicki forumda..

cem06
08-10-2011, 13:13
ankara için bence bugün son gün ,,,bu güneşi 8 ay daha görmeyiz gibi :)

araçlara maaşallah güzel deneme olmuş..............

o zaman bu aksam mesa yapalım....:)

cem36
08-10-2011, 13:29
Hoca sanirim istanbuldasin sen tonlarca revolu arkadasim var orda birine alo derim orda kapisirsiniz .) denemedinmi hic

Ben çok denedim işte problem orda. Hıc bı rocco yanımda gelemıyordu boyle. Bı gun deneyelım merak ettım

vwgti
08-10-2011, 14:49
ankarada herkes tanıyomuş arkadşları dediklerine göre.bende denemek isterim polo gti ım ile.yazılım downpipe kat ve orta susturucu iptali,intake kit. aracım kırmızı

onur_S
08-10-2011, 14:51
senin yazılımın hangisi

vwgti
08-10-2011, 14:53
marka değil benm yazılımım

vwgti
08-10-2011, 15:14
ankaradaki inanmış scirocco sürücülerinden dolayı sciroccomu sattım bibuçk sene önce

EK9
08-10-2011, 15:49
marka değil benm yazılımım

senin arabanı Erhan yapmamışmıydı?

vwgti
08-10-2011, 16:08
hayır kardeş erhan yapmadı

cemo06
08-10-2011, 17:26
ankarada herkes tanıyomuş arkadşları dediklerine göre.bende denemek isterim polo gti ım ile.yazılım downpipe kat ve orta susturucu iptali,intake kit. aracım kırmızı

Downpipe kat iptali demek zaten .) baskenttemi okuyorsun evotech yada revonun disinda gtiyla tonlarca denedik 2 , 3 boy atiyorum egsozunu koc egsozdami yaptirdin .)

DoDo_hamann
08-10-2011, 17:42
Deneyecek rocco çoktur sana Ankara'da fellik fellik gezen roccocu var, merak ettiğim izlenimlerinize göre coilover kaç boy fark ettiriyor polo gti'da?
Bahsettiğin hızlı roccoları söylede bizede denk geldiğinde kendimize çeki düzen verelim, tts falanda geçiyormuşsun doğrumudur? :)

DoDo_hamann
08-10-2011, 17:44

Gardaş polo tdi var, basak mı? :)

OmerRS
08-10-2011, 17:45
Biz mesadayiz gelecek olan varsa 3 4 araba ordayiz. Megane Rs, fiesta st, lupo gti, bravo hgt.

cem06
08-10-2011, 17:47
Biz mesadayiz gelecek olan varsa 3 4 araba ordayiz. Megane Rs, fiesta st, lupo gti, bravo hgt.

930dan sonra gelebilirim ben en erken

ayrıca 330hplik tts i gecen scirocco beni maymun eder denemek isterse bu aksam deneyelim scirocco m3 panamera farketmezz

OmerRS
08-10-2011, 17:49
Tamam biz geciyoruz birazdan mesaya.

cemo06
08-10-2011, 17:52
Deneyecek rocco çoktur sana Ankara'da fellik fellik gezen roccocu var, merak ettiğim izlenimlerinize göre coilover kaç boy fark ettiriyor polo gti'da?
Bahsettiğin hızlı roccoları söylede bizede denk geldiğinde kendimize çeki düzen verelim, tts falanda geçiyormuşsun doğrumudur? :)

Trafikte videomuz var kulaktan duyma zurnacinin zurnasi bu kadar oter sanirim sen kimden duydun bilmiyorum ama roll yapilmadi trafikte ustalik konusur her kafadan bi ses var burda bence arabayi bilen beni taniyan konussun tts'le roll yapilmadi sadece trafikte uzdum hepsi bu eskisehir yolunda umitkoyden balgat ayrimina kadar senin bunlari duydugun insanin kuyruk acisi cok sanirim kim oldugunu da iyi biliyorum neyse size iyi eglenceler forumda cok cahil cesaretli varmis bunu gormus olduk

DoDo_hamann
08-10-2011, 18:02
Kimseden duymadık video gördük ustalığınıda gördük neyin kim olduğunu biliyosun onuda anlamadım, cahil cesaretli dediğin bensem trafiğe çık bi gün ustalığını görelim. Sana bide soru sordum hızlı olduğunu iddaa eden roccolar kim, herkesi kapsıyo lafın bizimde rocomuz var belki, üstümüze alınmayalım.
Seni tanıyan konuşacaksa burda konunun altında yorum yazılmaz, burası rocco forumu değil, foruma üye olan herkes gibi adabını edebini bil öyle yaz ki burda tatsızlık olmasın, hayırlı işler.

cemo06
08-10-2011, 18:08
Downpipe kat iptali demek zaten .) baskenttemi okuyorsun evotech yada revonun disinda gtiyla tonlarca denedik 2 , 3 boy atiyorum egsozunu koc egsozdami yaptirdin .)

Kimseden duymadık video gördük ustalığınıda gördük neyin kim olduğunu biliyosun onuda anlamadım, cahil cesaretli dediğin bensem trafiğe çık bi gün ustalığını görelim. Sana bide soru sordum hızlı olduğunu iddaa eden roccolar kim, herkesi kapsıyo lafın bizimde rocomuz var belki, üstümüze alınmayalım.
Seni tanıyan konuşacaksa burda konunun altında yorum yazılmaz, burası rocco forumu değil, foruma üye olan herkes gibi adabını edebini bil öyle yaz ki burda tatsızlık olmasın, hayırlı işler.

Edepsiz video yuklemedim sen yorum yaptin cvp verdik sampiyon sakin roccon varsa gel mesadaki bulusmaya bulusma varmis gorelim bi atarini ustaligini hadi guzel kardesim .)

cemo06
08-10-2011, 18:11
Evolution yaziyor profilinde roccom vardiyorsun umarim gokhan sen degilsindir evo 8'i olan

DoDo_hamann
08-10-2011, 18:12
Edepsiz video yuklemedim sen yorum yaptin cvp verdik sampiyon sakin roccon varsa gel mesadaki bulusmaya bukusma varmis gorelim bi atarini ustaligini hadi guzel kardesim .)

Okumada sıkıntı çekiyorsun edepsiz video yükledin diyen oldumu sana?
Şampiyon :D Bizde atar olmaz, iddaa olmaz çok oldu onlardan geçeli :) İyi gazlamalar sana

cemo06
08-10-2011, 18:15
Gel gel kardes hem tanismis oluruz saka bi yana muhabbet olsun maksat forum burasi :) beklerim gelirsen kardes

MehmetUnal46
08-10-2011, 18:16
Evolution yaziyor profilinde roccom vardiyorsun umarim gokhan sen degilsindir evo 8'i olan

Sen Önce Gökhanın arabanın 9 olduğunu öğren ondan sonra umarsın.Gökhan dediğin adam senin arabanı kale bile almaz.Sciroccocular fenalarda anlamadım gitti.

DoDo_hamann
08-10-2011, 18:23
Sen Önce Gökhanın arabanın 9 olduğunu öğren ondan sonra umarsın.Gökhan dediğin adam senin arabanı kale bile almaz.Sciroccocular fenalarda anlamadım gitti.

Roccolar ucuyor, kaciyor Ankara'da tutamiyoruz :)

cemo06
08-10-2011, 18:30
İki tane gokhn var biri siyah evo 9 birisi evo 8 oda siyah plakalari birinin gk birinin mk gokhan bilir beni .) evoyla roccoyu kim kiyasladi yav bu forumdakiler ne iciyor bende aliyim iyi kafa yapiyor neyse siz tkilin konuya evocular peugeotcular sti'ciler yorum atiyor memleket meselesi yaptiniz rocco varsa yorim atsinlar burasi madem genel tum araclar var herkes boyuna gore kantara cikip olcsun boyunu neyse kaynatin siz forumda normal adam yok anlasildi .)

alp1903
08-10-2011, 18:31
Dodo ben ucarak geldim Kıbrısa can söylemedim sana :P hahaha şaka bi yana tatsız bi roll istiyoruz her muhabbet bozuluyo.

vwgti
08-10-2011, 18:31
kimmiş bu ya int in başına geçip modifiye king i usta şöfr..kat la downpipe aynı şeymiş arkadaşlar hergün bir yeni bilgi ne mutlu bna.

vwgti
08-10-2011, 18:38
Gardaş polo tdi var, basak mı? :)

adamsın :D:surucu::surucu:

CeM öZeR
08-10-2011, 18:44
Vay be ne giden arabalar varmış. Maşallah şoförden giderli...

vwgti
08-10-2011, 18:49

iyi gözlemlemişsin herşeyi ama atılımda okuyorm

vwgti
08-10-2011, 18:51
Vay be ne giden arabalar varmış. Maşallah şoförden giderli...

o bir scirocco :D

MehmetUnal46
08-10-2011, 18:52
İki tane gokhn var biri siyah evo 9 birisi evo 8 oda siyah plakalari birinin gk birinin mk gokhan bilir beni .) evoyla roccoyu kim kiyasladi yav bu forumdakiler ne iciyor bende aliyim iyi kafa yapiyor neyse siz tkilin konuya evocular peugeotcular sti'ciler yorum atiyor memleket meselesi yaptiniz rocco varsa yorim atsinlar burasi madem genel tum araclar var herkes boyuna gore kantara cikip olcsun boyunu neyse kaynatin siz forumda normal adam yok anlasildi .)

Sen hangisini kastediosun? MK mı GK mı?

Not: Bu arada seni iki Gökhan'nın da bilmesi lazım o zaman.Bütün Ankara biliyor demişssin ya.

cemo06
08-10-2011, 19:18
O zaman sen degilsin hoca ben baskent mezunuyum olur ayarlarz sen ozelden numarani at musait brgn yapariz

cemo06
08-10-2011, 19:21
Dogrudur sti vardi sattm
Knn kenan abide tanir sorabilirsin sende ne var el arabasimi .) bos muhabbetler burdan bosa laf kalabaligi yapmayin bence cok msj o kadar kidem meselesine hele hic girmeyin sadece bir 1.4 rocco videosu buraya evo yorumu atmaniz dahi komik :)

GokhanE.
08-10-2011, 19:22
GK IX un sahibi benim,kimse roccoyla Evo deneyelim dememis sana,arkadasin profilinde Evolution yaziyor diye ilk sen telaffuz etmissin Evo yu.
MK plaka 8 bilmiyorum ben,sadece siyahlari soyluyorsan besevlerdeki zir stock,gkh,benim aracim bir de sari jantli 9 difuzorlu 8 var zaten ilk saydiklarimin hepsi 9dur bir de arac tanimina takildigin arkadas satin aldi ona da hayirli ugurlu olsun,agiz tadiyla binmeyi nasip etsin. MK plaka bir arac olsa bile kendi arkadasina oyle bir post atmassin "evo 8li gokhan sen misin yoksa" diye.
Burak sana deneyelim demis denemek istiyorsan kirmizi gti la da denersin,denemek istemiyorsan da soylersin "zaten geciyorum gerek yok" triplerine girmeyelim her arac farkli yurur Burak da aracina guveniyor demekki.
Benim profilimde de clk w208 yaziyor,sana rocco bulsam clk yazisina takilmazsin umarim.kimse kimseye sert yapmiyor denemek istersen Burak yazmis hersey net.

OmerRS
08-10-2011, 19:24
Biz mesaya geldik, muhabbete vs gelmek isteyen gelsin.

GokhanE.
08-10-2011, 19:24
Aman konu CLK ya donmesin,CLK saplar alayina ayik olun :)

vwgti
08-10-2011, 19:25
O zaman sen degilsin hoca ben baskent mezunuyum olur ayarlarz sen ozelden numarani at musait brgn yapariz

yok yok karıştırmadın başkentteydim geçen sene :heyoo: bugün bu forumda senn nsl bi şofr oldğnu herkes anladı merk etme sen.sana sıkı şekerinle mutluluklar

cemo06
08-10-2011, 19:29
Dememis degil roccoyla seni kaile almaz diyen adam bunu kiyas ediyor demektir .) hey allahim neyse arkadaslar muhabbetleriniz gercekten cok komik ben boyle olayi bastan sona yanlis yere goturup tartisan forum gormedim konu pic oldu silebilirsiniz her kafadan ayri bir ses .

vwgti
08-10-2011, 19:31
türkiyenin en kaliteli forumunda cacık muhabbet edersen ona göre muamele görürsün .uğurlar olsun

DoDo_hamann
08-10-2011, 19:33
GK IX un sahibi benim,kimse roccoyla Evo deneyelim dememis sana,arkadasin profilinde Evolution yaziyor diye ilk sen telaffuz etmissin Evo yu.
MK plaka 8 bilmiyorum ben,sadece siyahlari soyluyorsan besevlerdeki zir stock,gkh,benim aracim bir de sari jantli 9 difuzorlu 8 var zaten ilk saydiklarimin hepsi 9dur bir de arac tanimina takildigin arkadas satin aldi ona da hayirli ugurlu olsun,agiz tadiyla binmeyi nasip etsin. MK plaka bir arac olsa bile kendi arkadasina oyle bir post atmassin "evo 8li gokhan sen misin yoksa" diye.
Burak sana deneyelim demis denemek istiyorsan kirmizi gti la da denersin,denemek istemiyorsan da soylersin "zaten geciyorum gerek yok" triplerine girmeyelim her arac farkli yurur Burak da aracina guveniyor demekki.
Benim profilimde de clk w208 yaziyor,sana rocco bulsam clk yazisina takilmazsin umarim.kimse kimseye sert yapmiyor denemek istersen Burak yazmis hersey net.
Evo varsa lutfen konuya yazma kardesim, belli sinif arabasi olanlar yaziyormus bu konuya:) Tesekkur ederim cumlemize kazasiz belasiz insallah..
Konuya dahada yazmaya gerek yok, cemo kirmizi poloyla dene kesinlikle oda bizim arabamiz, guzel denemeler izleyelim bizde.

cem06
08-10-2011, 19:34
bana ekmek cıkmadı anlasılan :D

cemo06
08-10-2011, 19:34
yok yok karıştırmadın başkentteydim geçen sene :heyoo: bugün bu forumda senn nsl bi şofr oldğnu herkes anladı merk etme sen.sana sıkı şekerinle mutluluklar

O zaman sen yaptirdigin egsozcuya beni sor sonra yorum at istersen sana yada gel simdi kisa bir rool yapalim formdakilere makara olsn maksat muhabbet hadi gelde gec yada numarani at soforlgumu trafikte gorursun forumda degil gecen sene stockken ustundn atlayan bendim unuttn sanirim gidiyorum diyipte yanindan uzayip giden rocco o zaman stocktu sanki aracn baskente donerkn sennde kuyrk acini cikartmis olurum hem ne dersin herkes rallici forumda haha

Arasts61
08-10-2011, 19:36
bana ekmek cıkmadı anlasılan :D

sana çorba yaptım sen onu iç..:D

vwgti
08-10-2011, 19:38
kürek kürek konuşma benmle adamın canını sıkma.benm ne zmn gaza basıp basmadığımı bilir herkes .ota boka trafikte atlamam ben

cem06
08-10-2011, 19:39
sana çorba yaptım sen onu iç..:D

aksama kremalı mantarlı m3 domatesli panarema icerim diyordum baska bahara artık..:hahaha:

cemo06
08-10-2011, 19:43
Kuregi bn sana vrrm sen numarani ver klavye delikanliligi yapma bana roll dedin yapalim dedik ulan yasinkac basn kac atar yapiyorsun talebe ben seni bulurum merak etme sen numarani vermesende

997TT
08-10-2011, 19:46
Kozlarinizi pist gununde paylasin,kimin bilegi guclu gorelim ;)
Yolda atis serbest ama pist herseyi aciga cikartir....

GokhanE.
08-10-2011, 19:46
Gokhan seni kale almaz diyenler uslubundan dolayi soyluyorlar,suan kale alindigini dusunuyor musun?iddian rolling de mi?drag da mi?trafikte mi?birisine driftte kapisalim onunde nasil yanladim gecen el freniyle demenden korkuyorum.eskisehir yolunu bi kenara birak bir arabanin digerini gecebilecegini tek bicimde anlarsin 3korna,2araba,1 kazanan.

Sportline
08-10-2011, 19:53
Biz mesaya geldik, muhabbete vs gelmek isteyen gelsin.

geliyorum pampa tel biraz şarj olsun :D

GokhanE.
08-10-2011, 19:57

Bu mesaj 2 sayfa once atilmis,bu mesaja verilecek tek cevap "tabiki deneyelim arkadasim" dir eger denemek istyorsan,bu mesajin ustune 2 sayfa baska konular hakkinda konusuldu,gereksiz bunlar,herkes kendine yakiscak beyfendiligi ustune takinsin,bunu yapamayanlar ellerini yavasca klavyeden kaldirip sakin olsun yoksa bu konu hicbiryere baglanmaz.son postumdur disardayim,atari gideri biyana birakalim ulasmak isteyen sikintisi olan ozel mesajla ulasabilirler,geceniz iyi olsun.

cemo06
08-10-2011, 20:07
Ayni gun deglmi birader 2 sayfa once atilan

DoDo_hamann
08-10-2011, 20:18
Mesa'da herkes seni bekliyor cemo arabalar denensin uzamasin mevzu.

OmerRS
08-10-2011, 20:22
Burda baya bi kisi var geliyosan gel deneme icin. Muhabbet icin de bekleriz.

PPR engineering
08-10-2011, 20:26
maşALLAH son hızlara doğru polo az geçiyo sanırım sonra rocco yine geliyo..

GokhanE.
08-10-2011, 20:31
Mesa'da herkes seni bekliyor cemo arabalar denensin uzamasin mevzu.

+1 :icon_tup:

cemo06
08-10-2011, 20:33
Hangi araba vr .)

997TT
08-10-2011, 20:34
Video cekerseniz biz de mahrum kalmayiz ;)

OmerRS
08-10-2011, 20:40
polo gti bmw 320d, fiesta st,impreza gc8,megane rs,civic vtec,s40 t4, z4 m,civic 1.6,bravo hgt.

Var.

cem06
08-10-2011, 20:49
Hala bekliyozzz

cemo06
08-10-2011, 20:50
9 gbi geldik iki tane rocco mesada kimse yoktu yenimi geldiniz

cem06
08-10-2011, 20:54
Atma recepppppp

exca-
hala orda mısınız?

DoDo_hamann
8 bucuktan beri burda oturuyo herkes gelceksen gel gelmeyeceksen insanlari bekletme otobana ciksinlar.

cemo06
08-10-2011, 20:59
Dayi yarim saate gelirm ama ben dedigim gibi roll yapcak araba yokki bu saydiklarin arasinda bi 320 var roccoyla hangisiyle denicek kim varmis ben anlamadim siz cikin cikicaksaniz da yukarda msj atani bekletmeyin adam dort gozle bekliyor videolarinizi nasil ruh hali yapmissa artik hadi artik cikin felan .)

DoDo_hamann
08-10-2011, 21:02
Kirmizi polo gti burda seni bekliyor.

cemo06
08-10-2011, 21:03
Numarani ozeldn gonderin birinizde haberleselim

DoDo_hamann
08-10-2011, 21:05
05322971914

yusufcan_k
08-10-2011, 22:31
focus var istersen iman power yürüyen ;) pardon senin deyiminle pm deki CAHİL CESARETİMİZLE :)

VoodooRush
08-10-2011, 23:23
Sonuç var mı?

MehmetUnal46
08-10-2011, 23:53
22.45'e kadar Kırmızı gti bekledi. Sonra halısaha maçımız olduğu için maça gittik.Rocco sonradan gelmiş.

cem06
08-10-2011, 23:58
az sabır birazdan videolar duser...

CeM öZeR
09-10-2011, 00:05
sikirokko night :D

VoodooRush
09-10-2011, 00:10
az sabır birazdan videolar duser...

Sabır problem değil de gelen giden oldu mu ben ona takıldım. Ki senin postun bir üstünde yazdığına göre atarlar boşa gitmiş.

exca-
09-10-2011, 00:15
araçlar denendi,videolar çekildi birazdan gelir.. benim adıma güzel bi geceydi güzel insanlarla tanıştım..

erh
09-10-2011, 00:16
Baya deneme oldu stock mini cooper s şaka yaptı rocooya :) kısada öndeydi uzunda 1-2 boy anca acabildi rocco.. :)

cemo06
09-10-2011, 00:27
cooper s'le denedık videolar bende yuklemeye calısıyorum 4 boy oldu 3.20d'le denedık 4 boya yakın onla oldu ford sti 3,4 boy gti'ci gokhanla konusmus gelmıs 20.30 gıbı bız ordydık kendısıyle gorusemedık oda bızı gormemıs gelmemıs dıyıp halı sahaya gitmiş 24:30'a kadar ordaydık kalan arkadaslar bılır gelemedı sanırım ısı vardı arabasıda stockmus bu arada o kadar chip felan var dıyordu sadece downpipe varmıs oyle dedi tanıyanlar neyse evotechle 3boy bmc airle 3 boyu zar zor atan gtinın pek bı sansı olacagını sanmıyorum rs'le cemın subaruyla denenıldı vites kacırıldı bunuda eklıyım . daha sonra polis geldi dagıldık zaten varsa halı hazırda vıdeosu olan upload eden yuklesın : )

erh
09-10-2011, 00:29
videolar gelir izleriz hepberaber tekrar boylar kaçmış ordan sayalım bir de..

cemo06
09-10-2011, 00:30
focus var istersen iman power yürüyen ;) pardon senin deyiminle pm deki CAHİL CESARETİMİZLE :)

hocam olsaydın denerdık yoktun baska bulusmaya artık : ) focusla geçersin sen ama benı denemeyelım bence senle :)

cem06
09-10-2011, 00:39
yalnız evo ne sapladı bana beee :D

cemo06
09-10-2011, 00:39
ilk video benden scirocco vs mini cooper s

Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren (http://www.facebook.com/cemo6#!/photo.php?v=10150345978390762)

cem06
09-10-2011, 00:41
yeni konu acında oraya ekleyin videoları

cemo06
09-10-2011, 00:41

fena gıdıyor gokhanın araba fena : )

EK9
09-10-2011, 00:43
ilk video benden scirocco vs mini cooper s

Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren (http://www.facebook.com/cemo6#!/photo.php?v=10150345978390762)

video göruntulenemıyor...

oytn
09-10-2011, 00:45

yok olum sen geçtin ya :D:D

DoDo_hamann
09-10-2011, 00:47
IMG_0205[1].MOV - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=9_zEWtWfUIE)

Revo rocco vs R56 cooper s, arabamız otomatik, downpipe, stock egsoz, alta filtre var.
Video nettir sanırım.

cem06
09-10-2011, 00:47
yok olum sen geçtin ya :D:D

s.tr len:D
videoları gonderinde streetfire a atıyım

MehmetUnal46
09-10-2011, 00:52

Revo rocco vs R56 cooper s, arabamız otomatik, downpipe, stock egsoz, alta filtre var.
Video nettir sanırım.

Video çok net.Maşallah Mini'ye.

barisy
09-10-2011, 00:55
maşallah güzel gitmiş iki araçta. revo çok fark ettiriyor sciroccoyu.

EK9
09-10-2011, 00:57
maşallah güzel gitmiş iki araçta. revo çok fark ettiriyor sciroccoyu.

bız daha fazla gitmesini bekliyorduk
bence standarta yakın gidiyor
bana oyle geldı:soru:

barisy
09-10-2011, 01:06
ben izmir'de revo manuel ile kendi dsg sciroccomu denemiştim. gayet güzel arayı açıyordu 4-5 boy belki. başka hiçbir modifiye yoktu iki araçtada.

bu arada cooperin 0-100 değerleri 7,1 sn gibi birşey olmalı ki normalde scirocco 8 saniyedir. burada rocco geçebildiğine göre bana iyi gitmiş izlenimi veriyor

cem06
09-10-2011, 01:06
10 ayrı konu yerine tek bi konu acılsa ankara rolling diye

EK9
09-10-2011, 01:08
ben izmir'de revo manuel ile kendi dsg sciroccomu denemiştim. gayet güzel arayı açıyordu 4-5 boy belki. başka hiçbir modifiye yoktu iki araçtada.

bu arada cooperin 0-100 değerleri 7,1 sn gibi birşey olmalı ki normalde scirocco 8 saniyedir. burada rocco geçebildiğine göre bana iyi gitmiş izlenimi veriyor

bize videodaki rocco yu e46 m3 gecen evo gecıyor tt s lerı gecıyor dıye anlatılar
bızde daha fazla yurumesını bekledık bu yuzden yanı
yoksa masallah roccolara hepsı hızlı:)

cemo06
09-10-2011, 01:15
bize videodaki rocco yu e46 m3 gecen evo gecıyor tt s lerı gecıyor dıye anlatılar
bızde daha fazla yurumesını bekledık bu yuzden yanı
yoksa masallah roccolara hepsı hızlı:)

:D nerde yazıyor abı oyle bı tts muhabbetı var oda anlattım zaten ortalıgı kızıstırcan yıne illa :D

exca-
09-10-2011, 01:17
yalnız ben de tts geçiyomuş diye duydum olayın özü ne ola ki

EK9
09-10-2011, 01:18
:D nerde yazıyor abı oyle bı tts muhabbetı var oda anlattım zaten ortalıgı kızıstırcan yıne illa :D

yok amacım kızıstırmak degılde
rocco forumunda okudum ben
;)

cemo06
09-10-2011, 01:19
vallaha ben yazmadım abı forumda evoyu gectım dıye yazdıysamda gormek ısterım linkını e46 m3 değilde 330 olmasın o videoda var onuda upload edelım ıstersen .

erh
09-10-2011, 10:44

Video nettir sanırım.

video gayet net tabiki.. arkadas araya 4-5 boy diyor da 4-5 salatalık boyu sanırım.. :D araya 4-5 araba sokabiln varsa gözüyle ona da ne içtiyse ondan istiyorum demek istiyorum :)

Görkem
09-10-2011, 11:11
cooper s'le denedık videolar bende yuklemeye calısıyorum 4 boy oldu 3.20d'le denedık 4 boya yakın onla oldu ford sti 3,4 boy gti'ci gokhanla konusmus gelmıs 20.30 gıbı bız ordydık kendısıyle gorusemedık oda bızı gormemıs gelmemıs dıyıp halı sahaya gitmiş 24:30'a kadar ordaydık kalan arkadaslar bılır gelemedı sanırım ısı vardı arabasıda stockmus bu arada o kadar chip felan var dıyordu sadece downpipe varmıs oyle dedi tanıyanlar neyse evotechle 3boy bmc airle 3 boyu zar zor atan gtinın pek bı sansı olacagını sanmıyorum rs'le cemın subaruyla denenıldı vites kacırıldı bunuda eklıyım . daha sonra polis geldi dagıldık zaten varsa halı hazırda vıdeosu olan upload eden yuklesın : )

siz arkanıza aldığınız her arabayı 3-4 boy geride sanıyosunuz sanırım beyler :) ama bir boy oluyo o malesef roccoda zaten çok uzun bi araba değil ;) ......yinede güzel bi geceydi gelen herkese teşekkürler ..................

cemo06
09-10-2011, 11:18
bmw'nın vıdeosu var o vıdeoda 4,5 boy dıyoruz ordan daha net bellı oluyor ama yıne salatalık boyuna donucekse hıc bosa yuklemıyelım vıdeoları : ))

yusufcan_k
09-10-2011, 11:36
hocam olsaydın denerdık yoktun baska bulusmaya artık : ) focusla geçersin sen ama benı denemeyelım bence senle :)

focusun 1.6 oldugunu söylemiştim sana sen dalganı gecmeye devam et ama :) bi dahaki sefere olmadı birlikte cıkarız

video gayet net tabiki.. arkadas araya 4-5 boy diyor da 4-5 salatalık boyu sanırım.. :D araya 4-5 araba sokabiln varsa gözüyle ona da ne içtiyse ondan istiyorum demek istiyorum :)

bende istiyorum erhan abi :D ne iciyolar anlamadım

bmw'nın vıdeosu var o vıdeoda 4,5 boy dıyoruz ordan daha net bellı oluyor ama yıne salatalık boyuna donucekse hıc bosa yuklemıyelım vıdeoları : ))

ekle eklede görelim BOYLARI :) bide hangi 320d bu plakası ne

cemo06
09-10-2011, 11:39
plaka bence yazmıyalım buraya lacivert 320 plaka olmayan

Ozus
09-10-2011, 13:59
[QUOTE=GK007;2664554]Gokhan seni kale almaz diyenler uslubundan dolayi soyluyorlar,suan kale alindigini dusunuyor musun?iddian rolling de mi?drag da mi?trafikte mi?birisine driftte kapisalim onunde nasil yanladim gecen el freniyle demenden korkuyorum.eskisehir yolunu bi kenara birak bir arabanin digerini gecebilecegini tek bicimde anlarsin 3korna,2araba,1 kazanan.[/QUOTE

Ozus
09-10-2011, 14:02
adabıyla rocco suna bınenlerde war arkadaslar..kurunun yanında yaş da yanmasın..:(

Hikmet Gönül
26-10-2011, 15:02
polo ya masallah...

efe_
26-10-2011, 15:35
noluor yaw

997TT
26-10-2011, 15:55
Yakında bir Polo GTI daha olucak bunun gıbı hızlı ;)