PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 polo gti

ChtArdARSL
15-10-2011, 09:19
Dun arkadasımla polo gti bakmaya gıttım gayet hos gzl araba ni tekım fıyatlarıda ıyı gıbı geldı nıyetımde var ama beyaz olarak mevcut ve ıstemıyorum kırmızı ve cam tavan favorım :)Satıs temsılcı ıle konuserken kasım gıbı gelıcek arac dedı tek kapı beyaz cam tavan 49,500 bır fıyat verdı,sanırm ıkramda yapar almaya kalkınca ama arac yok benım ıstedıgım.Sahibinden goz gezdırıken Insanlar 5,000 ustu kmdekı arabala 50 fazla fıyat gecıyorlar ve cam tavan olmadan nasıl ıste arkadslar bu? Sıfır opsıyonlu 49,500 ken anlamıyorum ınsanları..

Kırmızı ve cam tavan olursa arac subat mart teslım dıyor.Birde bu araclarda xenon paket var + olarak bu aracın orjınal farları ztn ledlı ve merceklı degılmı nasıl bır olaydır bu kullanan arkadaslar var yardımlarını rıca edıyorum.Yazılım egzos fılan yapılrsa garantı dısı olma durumu warmı ozellıkle egzosdan?

Eworen
15-10-2011, 09:34
49.500 derken ?
bahsettiğiniz aracın tek opsiyonu sunroof dur
xenon yok ? sürüş konfor paketi yok? rcd 510 teyp yok ? yağmur sensoru yok - yan perde hava yastigi yok otomatik klima yok
Bunlari ekleyin 56 bin tl den fazla fiyat alicaksinizdir indirim haric

lnd_samet
15-10-2011, 09:34
sıra beklemek istemeyenler 2. ele veriyorlar o paraları.

ChtArdARSL
15-10-2011, 09:56
49.500 derken ?
bahsettiğiniz aracın tek opsiyonu sunroof dur
xenon yok ? sürüş konfor paketi yok? rcd 510 teyp yok ? yağmur sensoru yok - yan perde hava yastigi yok otomatik klima yok
Bunlari ekleyin 56 bin tl den fazla fiyat alicaksinizdir indirim haric

dedıgın ozellıklerde sadece 3 araba,muhtemel kredi olayı fılan wardır.

Eworen
15-10-2011, 10:23
Polo GTI da std olarak bi xenon far yok opsiyon dur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 2000 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak panaromik sunroof yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 2200 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak otomatik klima yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 500 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak yağmur sensörü otm kararan dikiz aynası yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 500 TL daha ekleyin
Polo GTI da std olarak sürüş konfor paketi ( park sensörü-yol bilgisayarı-hız sabitleyici-lastik basınç göstergesi ) yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 1600 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak yan ve perde hava yastıkları yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 1500 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak RCD 510 ( Dokunmatik büyük teyp) yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 2000 TL daha ekleyin

Ve daha yazmadığım bi kaç tane daha farklı opsiyon seçenekler ( 4 kapı fiyat farkı,farklı jant,alarm,karartılmış camlar,navigasyon)..

Baz fiyatı :47.400 TL

Umarım açıklayıcı olmuştur..

onursumer
15-10-2011, 10:25
fiyatı çok uygun vermişler banada bi yanlışlık var gibi geldi veya yıl sonu olmasından dolayı bir indirime gidilmişte olabilir ?

ChtArdARSL
15-10-2011, 10:52
Polo GTI da std olarak bi xenon far yok opsiyon dur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 2000 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak panaromik sunroof yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 2200 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak otomatik klima yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 500 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak yağmur sensörü otm kararan dikiz aynası yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 500 TL daha ekleyin
Polo GTI da std olarak sürüş konfor paketi ( park sensörü-yol bilgisayarı-hız sabitleyici-lastik basınç göstergesi ) yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 1600 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak yan ve perde hava yastıkları yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 1500 TL ekleyin
Polo GTI da std olarak RCD 510 ( Dokunmatik büyük teyp) yoktur vergiler dahil baz fiyata yaklaşık 2000 TL daha ekleyin

Ve daha yazmadığım bi kaç tane daha farklı opsiyon seçenekler ( 4 kapı fiyat farkı,farklı jant,alarm,karartılmış camlar,navigasyon)..

Baz fiyatı :47.400 TL

Umarım açıklayıcı olmuştur..

Bunların ztn farkındayım ve gorustum fakat sız benım demek ısteıdımı anlamıyorsunuz.10 tane ılanda 3 tane fuul olan arac var onları hakkıdır ama ya dıgerlerı gıbı..Hafta sonu gıdıp ıst olanlara bakıcam kısmetse..

fiyatı çok uygun vermişler banada bi yanlışlık var gibi geldi veya yıl sonu olmasından dolayı bir indirime gidilmişte olabilir ?

banada oyle geldı 2 kere sordum yıl sonu kotadan dolayı olabılır belkıde gemıde aracları vardır..

baretta
15-10-2011, 11:02
CemÖzer nickli arkadaş ile bir görüşün isterseniz. Yardımcı olacaktir kendisi.

Eworen
15-10-2011, 11:04
Bunların ztn farkındayım ve gorustum fakat sız benım demek ısteıdımı anlamıyorsunuz.10 tane ılanda 3 tane fuul olan arac var onları hakkıdır ama ya dıgerlerı gıbı..

Ben sizi anlayabiliyorum da sorun surda 49500 tl fiyat aldınız ama hangi donanimlarla sadece sunroof olunca zaten 49500 tl oluyor başka donanım varmı onu merak ettik ?
İlanları tek tek analizde ederiz sorun değil ama ilanlardaki araclara kabataslak bı baktım "0"km fiyatları indirimler hariç 53-57 bin tl arasi

JOCCO
15-10-2011, 13:29
hemen alın..

ChtArdARSL
15-10-2011, 13:46
Ben sizi anlayabiliyorum da sorun surda 49500 tl fiyat aldınız ama hangi donanimlarla sadece sunroof olunca zaten 49500 tl oluyor başka donanım varmı onu merak ettik ?
İlanları tek tek analizde ederiz sorun değil ama ilanlardaki araclara kabataslak bı baktım "0"km fiyatları indirimler hariç 53-57 bin tl arasi

sadece kırmızı renk ve sunroof var baska + donanım ıstemedım bu fıyat verıldı beyaz ıstersem kasım teslım,

Almamı tafsıye ettıgınız donanım warsa konusurm ıllakı al dıyecegınız.Kırmızı renk ve cam tavan ozel sıparıs olucagından oturu ocak subat teslım dıyorlar o konuda dusunuyorum sadece..

hemen alın..

kırmızı ve camtavan olsa kasıma fılan alacagım

kemal86
15-10-2011, 14:14
43300 olan bos paket 47400 lere gelmus suan icin

CinAli_06
15-10-2011, 16:56
fiyat çok iyi verilmiş bence kaçırmayın illa kırmızı istiyorsanızda sıfır araç kaplatmak çok mantıklı olmasa da kaplama yaptırabilirsiniz.

ChtArdARSL
16-10-2011, 14:31
Ewt Arkadaslar bugun gıdıp konustum netlestırdım,

kırmızı ve cam tavan ozel uretım olacagı ıcın subat mart teslım ve vazgectım fıyat dgru 49,500

beyaz,

xenon far
otomatik klima
yağmur sensörü otm kararan dikiz aynası
sürüş konfor paketi ( park sensörü-yol bilgisayarı-hız sabitleyici-lastik basınç göstergesi )
yan ve perde hava yastıkları
RCD 510 ( Dokunmatik büyük teyp)

cam tavan harıc full baska eklentı yok 52,500 tl Allah kısmet ederse pesınatı ayarlarsam salı yada carsamba sıparısını verecegım..

Abt 210-220 bg arası chıp yaptırıp garantıyı uzatayımmı 2+2 yıl 150.00 600 TL cıvarına denk gelıyor

BurakCengizhanoğlu
16-10-2011, 14:40
Revo daha iyi olmuyor mu ?

atahan
16-10-2011, 22:08
merhabalar arkdaslar bende polo gti almayı düşünüorum şu sıralar renk olarak beyaz yada kırmızı fakat cam tavan düşünmüorum .bnm aklımdaki tek soru şuan bende 2003 model otomatik civic sport var onu satıcam ama acaba civicten sonra gti yakıt olarak üzer mi beni?gti kullanicisi arkdaslar yardımcı olurlarsa eger çok sevinirm.

AhmetG
16-10-2011, 22:38
Ankara etimesgut dogusta kirmizi cam tavan dahil full 3 kapi var, cuma gunu sordum. Bir arayin isterseniz.

lnd_samet
17-10-2011, 09:48
abt chip e 600tl mi diyor?

Arenimo
17-10-2011, 10:01
rakam o kadar yüksek değil bence eğer performans amaçlı alınıcaksa cam tavana gerek yok boşa ağarlık:D diğer opsyonlar olablir xenon , dokunmatik ekran typ yan hava yastıkları vs. 50.000 tl iyi bence zaten cam tavanda eklenince 52500 gibi oluyo:D

onursumer
17-10-2011, 10:16
fiyat güzel vermişler

abt chip ile garanti uzatma hepsimi 600tl ?

peace
17-10-2011, 10:22
opsiyonlar kafa karıştırıyo zaten o araçda olması gereknler sonradan fiyata ekleniyo ben olsam cam tavan hariç alırım+ 4 kapı.tabi boca almaktan vazgeçersem :d

Eworen
17-10-2011, 11:14
beyaz,

xenon far
otomatik klima
yağmur sensörü otm kararan dikiz aynası
sürüş konfor paketi ( park sensörü-yol bilgisayarı-hız sabitleyici-lastik basınç göstergesi )
yan ve perde hava yastıkları
RCD 510 ( Dokunmatik büyük teyp)

cam tavan harıc full baska eklentı yok 52,500 tl Allah kısmet ederse pesınatı ayarlarsam salı yada carsamba sıparısını verecegım..

Doğuş maslak showroom daki araç sanırsam bu
yan ve perde hava yastıkları gereksiz ben siparişimde onu çıkarttırıp yerine cam tavan eklettirdim yaklaşık aynı fiyata siparişi verdim
Hayırlı olsun bu arada..

ChtArdARSL
17-10-2011, 21:37
Doğuş maslak showroom daki araç sanırsam bu
yan ve perde hava yastıkları gereksiz ben siparişimde onu çıkarttırıp yerine cam tavan eklettirdim yaklaşık aynı fiyata siparişi verdim
Hayırlı olsun bu arada..

Aynen oyle ne znm teslim verdiler sana?

Edir:Oyle degil garanti yzatma 600 civari abt chip 1000 gibi fiyati war