PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 207 GT kullananınız varmı?

white quattro
15-10-2011, 09:42
S.a. arkadaşlar;
Arkadaşıma bahsi geçen aracı almayı düşünüyoruz ama araç hakkında çok fazla bilgimiz yok.
Bakım masrafları, yakıt durumu genel olarak performansı hakkında bilgi verebilecek arkadaşlardan yardım bekliyoruz.
Şimdiden teşekkürler...

trgy
15-10-2011, 09:48
bu linkte aradığın herşey yazıyor

http://www.techturkey.com/forum/genel/28480-207-rc-cadde-kullanimi-icin-modifiye-yardim.html

white quattro
15-10-2011, 10:02
Linki aratma esnasında gördüm ancak RC olunca detaylarına bakmamıştım.
Teşekkürler ;)

34tb9544
15-10-2011, 10:27
Yakıtı biraz fazla 2007 modellerde sente sorunu oluyor öyle çok fazla hızlı bir arac degil fakat ufak tefek dokunuslarla Turbo olduğu için yanıt alabiliyosun fiaytina göre çok dolu bir araba ben aradığım herseyi bulmuştum heleki Kirmizi olursa çok güzel oluyo dikkat çekici performansı beni tatmin etmedi yapılacaklar büyük Turbo filtre downpipe enjektor intercooler ve yazılım bunlar olursa 200 üstü olur bence

Gokalp-M
15-10-2011, 11:02
duruşu konforu olsun 10 numara bir araç fiyatını fazlasıylaaaaa hakediyor.

onn_dear
15-10-2011, 13:38
sitede on numara bir en kırmızısından 207 GT miz var mersinden ZekkY kullanıcı adı.

zekky
15-10-2011, 17:50
sitede on numara bir en kırmızısından 207 GT miz var mersinden ZekkY kullanıcı adı.
Tesekkurler abi:)
Yakiti olarak fazla yakiyor diyen duymadim. Benim ortalamam istedigim kadar basiyim 9.6 litreden fazlasini gormedim. (Anlik tuketimde 30litreyide goruyorsun o ayri.)
2007 lerde sente atlama sorunu var diyip herkez burun kiviriyorda bu sorun denilen sey serviste 200 milyon gibi bir rakama hallediliyor..
Performans olarak ne beklenildigine bagli. Beni fazlasiyla tatmin ediyor. Filtre egzos yazilim ile gayet zevkli hale geliyor.
Bakimlari bircok arabaya gore ucuz.
Sorunlu vb diyenler var ama ben yaklasik 11 aydir kullaniyorum hicbir sorununu gormedim:)
Bana gore ozellikleriyle parasini sonuna kadar hakeden bir arac.
Ben bu ara aracimi satmayi dusunuyorum Ep3 almak jcin. İlani yok arabanin hicbiryerde dusunurseniz mesaj atarsiniz.
Yine sahibindende baktiginiz arabalarin linkini buraya atin icinde benim gidip baktiklarim veya birseyini hatirladigim olursa bilgi veririm.
Baska bir sorunuz olirsa seve seve yanitlarim..

white quattro
16-10-2011, 19:20
zekky kardeşim çok teşekkür ederim ;)

bir kaç araca baktık
sente problemi yaşamayan yok gibi bir şey genelde 50.000 km sonrasında problem ortaya
çıkıyor sanırsam.

ayrıca bilgilendirme için teşekkürler ;)