PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakarya TT üyeleri nerde???

131mirafiori
15-10-2011, 16:52
1 aydır Sakaryadayım fakat henüz DD 424 GTI haricinde bir araç bile göremedim burda...

Cumartesi yani bu akşam Sakaryalı TechTurkey üyeleri bir yerlerde toplanıyormu?

Egzoz sesine ihtiyacımız var :D

RIDVAN
15-10-2011, 16:56
Gaziantep'deyiz TT Kimseler Yok :) TT'den Bugun Hangi Aracı Gördünüz Konusuna Bakarken Öyle İçim Geçiyorki :D

131mirafiori
15-10-2011, 18:21
Gaziantep'deyiz TT Kimseler Yok :) TT'den Bugun Hangi Aracı Gördünüz Konusuna Bakarken Öyle İçim Geçiyorki :D

Burda da var dediler geldik :D:D yoklar nasıl olcak bilmiyorum :D

KÖROĞLU
15-10-2011, 18:29
Bosna Cd. Sakarya Motor Sporları klübü var orda görüyorum ara sıra gti - vts vs. Nerden geldin bilmiyorum ama burda duyacağın en fazla egzost sesi şahinden çıkar :) Öyle Type-r , evo, s2k , subaru falan bekleme yani :)

edit: Arkadaş Bursadan gelmiş. Bu duruma alışman lazım gibi görünüyor...Bursayla kıyaslanabilecek araç sayısı ve modeli bir elin parmağını geçmez burda.

131mirafiori
15-10-2011, 18:31
Evo da impo da gözümüz yok bizim GTI limitörü de yeter bize ama göremedik henüz :D

Talih.b16
15-10-2011, 18:43
Bosna Cd. Sakarya Motor Sporları klübü var orda görüyorum ara sıra gti - vts vs. Nerden geldin bilmiyorum ama burda duyacağın en fazla egzost sesi şahinden çıkar :) Öyle Type-r , evo, s2k , subaru falan bekleme yani :)

edit: Arkadaş Bursadan gelmiş. Bu duruma alışman lazım gibi görünüyor...Bursayla kıyaslanabilecek araç sayısı ve modeli bir elin parmağını geçmez burda.

sen sakaryanın neresinde oturuyosun?

aga81
15-10-2011, 19:19
1 aydır Sakaryadayım fakat henüz DD 424 GTI haricinde bir araç bile göremedim burda...

Yarın 12:30da orman parkta buluşcaz arkadaşlarla 20 kısı falan varız 05415231371 katılmak ıstersen numaramdan bana ulaşabılırsın

driftboy
15-10-2011, 19:21
Ormanpark'ın tam arkasındayız şimdi ozanın evinde :) Yarın 12:30'da orman parktayız golf5 ile :)

Ben Serdivanda oturuyorum ozan(driftboy) ormanparkın arkasında..
@131Mirafiori

aga81
15-10-2011, 19:25
numaramı kayıt edın arkadaşlar ozaman ormanparktan hava nın durumuna göre semaver keyfı yapmaya gecebılırız ben cıkıcam sımdı gelenlerle yarın görusmek uzere

driftboy
15-10-2011, 19:39
numaramı kayıt edın arkadaşlar ozaman ormanparktan hava nın durumuna göre semaver keyfı yapmaya gecebılırız ben cıkıcam sımdı gelenlerle yarın görusmek uzere

Kaydettim numaranı yarın görüşmek üzere ;)

KÖROĞLU
15-10-2011, 21:46
sen sakaryanın neresinde oturuyosun?

Çıracılar Cd. Bahadır Bil. Olduğu sokakta hayırdır ?

imparatoR
15-10-2011, 23:32
az kaldı az geliimde :)

CaNeR54
15-10-2011, 23:42

sen catback li fn2 nin sesini manifoldu patlak şahin gibi diyen , geçen yaz beğenmeyen değil misin ?

aga81
16-10-2011, 00:01
Sakarya guncelı

aga81
16-10-2011, 11:48
Güncel
Arkadaşlar orman parktayız katılmak ısteyenler buyursun

aga81
16-10-2011, 12:05
guncel 10krtr

Mutu
16-10-2011, 12:09
Orman park güzeldir. :) Adapazarında olsaydım, aranıza katılırdım fakat yarın gideceğim. :) İyi eğlenceler arkadaşlar ;)

131mirafiori
16-10-2011, 21:33
sen catback li fn2 nin sesini manifoldu patlak şahin gibi diyen , geçen yaz beğenmeyen değil misin ?

Öncelikle Sen diye bir hitap yok kardeşim aramızda onu kaldıralım... Ben Sakarya da fn2 galiba bir tane var zaten kırmızı 4-5 kere gördüm o da hep park halinde idi ;)

Yazdıklarımı okursan 1 aydır Sakarya dayım diyorum... Geçen yıl yoktum yani burda...

Geçen sene Eylülde bir etkinlik vardı meydanda bi onu hatırlıyorum o da bir günlüğüne gelmiştim şansımıza meydan da etkinlik vardı ;)

131mirafiori
16-10-2011, 21:34
guncel 10krtr

Aga81 saat 1 de geldik ormanpark a kimseyi göremedik... İstanbula gidilmiş galiba erken buluşulup?

driftboy
16-10-2011, 21:42
Biz 1 bucukta geldik ormanpark'a bi e30 haricinde tanıdık araba göremedik döndük sonra arabadan inmedik hiç..

Talih.b16
16-10-2011, 21:45
Öncelikle Sen diye bir hitap yok kardeşim aramızda onu kaldıralım... Ben Sakarya da fn2 galiba bir tane var zaten kırmızı 4-5 kere gördüm o da hep park halinde idi ;)

Yazdıklarımı okursan 1 aydır Sakarya dayım diyorum... Geçen yıl yoktum yani burda...

Geçen sene Eylülde bir etkinlik vardı meydanda bi onu hatırlıyorum o da bir günlüğüne gelmiştim şansımıza meydan da etkinlik vardı ;)

driftboy işi kurtardı sen kurtaramıycaksın galiba..ben sana sakaryadaki arabaları gsteririm bi ara nasılsa burdasın

driftboy
16-10-2011, 21:51
driftboy işi kurtardı sen kurtaramıycaksın galiba..ben sana sakaryadaki arabaları gsteririm bi ara nasılsa burdasın

Driftboy işi kurtardı derken abi ?

131mirafiori
16-10-2011, 21:52

Ters bir şey mi yazdık abi?

Talih.b16
16-10-2011, 21:54
patlak manifotlu type r bir.ikincisi miafori o imzanı deiştir bence ben sana sölüyorum göstericem arabaları diye

driftboy
16-10-2011, 21:57
patlak manifotlu type r bir.ikincisi miafori o imzanı deiştir bence ben sana sölüyorum göstericem arabaları diye

Patlak manifold muhabbeti bendeydi abi ayrıca fn2 için söylememiştim ben onu gecen sene defalarca üstüne bastıgım halde hala fn2 diye uzadı konu ve bariz bi şekilde rahatsız edici bi sesi vardı o yüzden manifoldu patlakmış gibi geziyo dedim ben o zaman bikaç arkadasın yüzünden konu uzadı bende tatsızlık çıkmasın diye cevap vermedim. Typer'dan fn2 den ep3 den cat back'dan anlamayan adam degiliz sesini ayırt edecek kadar işten anlıyoruz şükür abi.

131mirafiori
16-10-2011, 21:58
patlak manifotlu type r bir.ikincisi mirafiori o imzanı deiştir bence ben sana sölüyorum göstericem arabaları diye

İyide abi ben geçen yaz burda yoktum ki onu benim deme olasılığım yok...

gökberk
16-10-2011, 22:09
Sakarya güzeldir kardeşim sen arabalarına takılma...
Denemek istediğin varsa konuşulur ayarlarlanır sıkarsın...

Hea yok biz etkinlik istiyoruz tarzda bir şey düşünüyorsan bu havalarda çok zor.
Olmaz demiyorum ama zor bir ihtimal.

İyide abi ben geçen yaz burda yoktum ki onu benim deme olasılığım yok...

Onu muhtemelen driftboy için söyledi Talih abi ve Caner.. Seni o gün o muhabbeti yapan zannetmişlerdir.

131mirafiori
16-10-2011, 22:18
Sakarya güzeldir kardeşim sen arabalarına takılma...
Denemek istediğin varsa konuşulur ayarlarlanır sıkarsın...

Hea yok biz etkinlik istiyoruz tarzda bir şey düşünüyorsan bu havalarda çok zor.
Olmaz demiyorum ama zor bir ihtimal.

eyvallah Gökberk kardeşim... Arabalarına takılmadım yahu sadece nerde olduklarını merak ediyorum... Hani İzmit liler gibi sanayide falan bir dükkanda mı toplanıyorlar yoksa haftanın belirli akşamları çay içmeye mi gidiyorlar bunu merak ettim sadece...

Benim aracım Bursa da yanımda olsada gazlancak bir araç değil zaten... Muhabbet olduğu zaman bizimde haberimiz olsun bizde katılalım aranıza istediğim bu sadece...

cliver
16-10-2011, 22:28
kanka sakin ol bayrama az kaldı burda bol bol dinlersin eksoz sesı hem sebrıng aldım senın ıcın takarız onuda beraber dınlerız :D

gökberk
16-10-2011, 22:29
Eskiden biz toplanır çay çorba içerdik.
Şimdi havaların azizliğinden işten güçten olsa gerek pek fazla aktif olamıyor kimse...

Ben anladım senin demek istediğini de imzana bakınca çok ters biri imajı çiziyorsun...
O yüzden böyle yorumlar duyman çok normal ama di mi ? İşin bir de driftboy yanı var :D

O muhabbeti ben tam bilmiyorum. Yorum da yapamayacağım o konuda.
DD 106'nın sahipleri iki kardeş. Genelde Ömer gezer benim bildiğim. Aracı gibi kendisi de güzel insandır.

cliver
16-10-2011, 22:33
bence havalara bakmayın yasamak ıcın hergun guzel bır gun her havanın guzellıgı ayrı bugun var yarın yokuz bulusun cay ıcın sohbet edın ama oyle yabancı gbı degıl kardeş gibi konusun tartısın ne bılıyım yapın bunları... :)

gökberk
16-10-2011, 22:37
Ben ve çevremdeki insanların çoğu yabancı gibi davranmaz zaten.
Driftboy yüzünden bi antipati oluştu sanırım. Ah driftboy ah Serdivan'daki ışıklara takmıştı bi ara da :D

131mirafiori
16-10-2011, 22:41
kanka sakin ol bayrama az kaldı burda bol bol dinlersin eksoz sesı hem sebrıng aldım senın ıcın takarız onuda beraber dınlerız :D

Kat iptali olmadan dinlemem söyliyim şimdiden :D :D

Heee bu arada kanka bayramı geç 22si cumartesi Yeşil Bursa Rallisindeyiz unutma :D

131mirafiori
16-10-2011, 22:43
Driftboy yüzünden bi antipati oluştu sanırım. Ah driftboy ah Serdivan'daki ışıklara takmıştı bi ara da :D

Sanırım drifboyu sizin adınıza bir temiz sopalamam gerekicek :D

Gökberk o zaman en kısa sürede görüşelim bi çay çorba içelim...

gökberk
16-10-2011, 22:48
Tabi neden olmasın... Siz Serdivan'a mı yakınsınız ?
Eğer öyleyse bi akşam Şehri Sefa taraflarında bir yerlerde buluşur tanışırız..

driftboy
16-10-2011, 22:48

Typer muhabbetinden sora hep bi önyargı oldu olsun sağlık olsun :)

Zaten gökberk sizle komşu sayılır, yakınsınız oda serdivanda. Geçen sene hergün bim'in önünde denk geliyoduk :D

driftboy
16-10-2011, 22:50
Sanırım drifboyu sizin adınıza bir temiz sopalamam gerekicek :D

Gökberk o zaman en kısa sürede görüşelim bi çay çorba içelim...

Eksozcu yaptı yapacagını bekle sanada sıra gelicek :D :D

gökberk
16-10-2011, 22:52
Valla babam işe gidip geliyor iş çıkışında da markete uğrayıp bir şeyler alıyor.
Onu görmüşündür muhtemelen. Beyaz jantlı apaçi sipek bi araba :D
Benim ev biraz tepede...Çanaklar denilen o Kırantepe tarafında kalıyor.
Siz nerde kalıyorsunuz ?

Genelde ben de akşam vakitleri ya çarşıda Ali Dayı'da ya da Tatilya Playstation Cafe'de takılıyorum.
Bazen de Şehri Sefa taraflarına geçiyorum.
Havalar da soğuyunca evden çıkasım gelmiyor ama :D

driftboy
16-10-2011, 22:55
Geçen sene her sabah 8:30'da baban bim'in orda seni bırakıyodu krımızı çarşı dolmuşlarına biniyodun :) Ben gecen sene serdivandaydım su an ormanpark'ın arka tarafında hızırtepedeyim. 131ci de belediyenin ordan yukarı cıkınca site içinde bi yer bayaa yukarda onun evide :D

gökberk
16-10-2011, 22:57
Uh :D O derece takiptesin yani ...
Dersane mersane kovalıyoruk geçen sene... Bu sene gittik çok şükür.
Bak beni o Şahin yurdu taraflarında da görebilirsin :D Eski mahallem... Hala giderim o taraflara zaten...

driftboy
16-10-2011, 22:59
Uh :D O derece takiptesin yani ...
Dersane mersane kovalıyoruk geçen sene... Bu sene gittik çok şükür.
Bak beni o Şahin yurdu taraflarında da görebilirsin :D Eski mahallem... Hala giderim o taraflara zaten...

Stand muhabbetinden sima olarak tanıyorum zaten, bide arabayı görünce takip oluyo uzaktan :D benim ev o tarafta degil yaa, sigortanın arkasındaki büyük caminin 2 3 sokak üstü hemen.

gökberk
16-10-2011, 23:01
Seninki biraz uzakmış..
Hoş Adapazarı'nın başından sonuna yarım saatte gidersin... :D
Çocuk esirgeme yurdu vardı orda galiba

driftboy
16-10-2011, 23:02
Daha o kadar keşfedemedim :D Sabah 8 de derslerim başlıyo kampüse çıkıyorum gece 11 de yatmaya eve dönüyorum :D

gökberk
16-10-2011, 23:03
O neymiş be :D Ne bölümü okuyosun sen ?

driftboy
16-10-2011, 23:05
Kimya okuyorum. Ama dersim 11 de bitmiyo :D dersler pazartesi hariç en gec 12 de bitiyo. Pazartesi sabah 8 akşam 5 full zaten. Dersten sora genelde çarkta oluyorum yada o gün nereye eserse o tarafa. :)

gökberk
16-10-2011, 23:07
Adapazarı'nda yaşaya yaşaya seversin bu şehri... Çok ciddi söylüyorum bak bunu.
Mesela örneğini ele alırsak adapazarı'nda ömrün yollarda geçmez... :D

driftboy
16-10-2011, 23:08
Adapazarı'nda yaşaya yaşaya seversin bu şehri... Çok ciddi söylüyorum bak bunu.
Mesela örneğini ele alırsak adapazarı'nda ömrün yollarda geçmez... :D

Ahahha :D bu doğru bak. Çarşı kampus 20 dk, ev çarşı 12 dk, ev okul 15 dk :D

Hani biz büyük sehirden geldigimiz icin zor geliyo sakarya. Küçük bi yer. Bizim bursada bi mahalle kadar mesela.. Bu yüzden sevmek pek sıkıntılı. Ama alıştık mecbur :D

KaDiR_54
16-10-2011, 23:09
Konuyu geç gördüm sanırım sakaryada adam gibi toplanılırsa iyi arabalar çıkıyo ortaya bunu önce meraketmeyin.sadece bi topluluk yok kulübümüz vardı ama onuda kapattık herkes guruplara ayrıldı dahıldı yani anlıyacağın ama görüşmek istersen yine görüşülür sıkıntı olmaz talih abi seni büyük ihtimal o driftboy denen kişiyle karıştırmış belli o yönden k.bakma çünkü o arkadaşının yaptığı yenilir yutulur şekilden bişey değil bi Sakaryalı için (hoş kim olsa aynı düşünürdü)

ama sen istiyosan bi akşam görüşürüz sıkıntı olmaz 05052218348 7 de işten çıkıyorum ara görüşür tanışırız..

driftboy
16-10-2011, 23:11
Konuyu geç gördüm sanırım sakaryada adam gibi toplanılırsa iyi arabalar çıkıyo ortaya bunu önce meraketmeyin.sadece bi topluluk yok kulübümüz vardı ama onuda kapattık herkes guruplara ayrıldı dahıldı yani anlıyacağın ama görüşmek istersen yine görüşülür sıkıntı olmaz talih abi seni büyük ihtimal o driftboy denen kişiyle karıştırmış belli o yönden k.bakma çünkü o arkadaşının yaptığı yenilir yutulur şekilden bişey değil bi Sakaryalı için (hoş kim olsa aynı düşünürdü)

ama sen istiyosan bi akşam görüşürüz sıkıntı olmaz 05052218348 7 de işten çıkıyorum ara görüşür tanışırız..

''Driftboy denen kişi ''

Zaten konunun yanlış anlaşılmasının sebebi sanırım sendin hala aynı tavırlara devam ediyosun.

gökberk
16-10-2011, 23:14
Bi kaç sene daha geçer ... İmkanların biraz daha gelişir... Çevren gelişir...
Adapazarı'nın en güzel yanı her yere yarım saat bilemedin 1 saat mesafede oluşu.
Kartepe - Kırkpınar - Sapanca - Akçakoca - Karasu -Cebeci - Kocaali - Kocaeli :)- İstanbul
Canın sıkılır toplaşır 10-20 Lira gaz parası atarsın arkadaşına :D D Can sıkıntısı mıkıntısı kalmaz.

driftboy
16-10-2011, 23:16
Geçen hafta oyle yaptık zaten 4 liraya izmite gittik akşama kadar gezdik döndük havanın güzel oldugu gün sıkıldıkmı artık istanbul izmit tren dolmuş yapcaz bişeyler :D İzmitte bayaa canlıymış yani yazın hani 2 3 saatligine çay içmeye gidilebilir mantıklıda :) burda bi kafeye filan oturdun mu aksama kadar zaten 20 lira veriyosun izmit gidiş geliş 8 lira hem farklılık :D o yönden sakaryayı seviyoruz hani..

KaDiR_54
16-10-2011, 23:20
''Driftboy denen kişi ''

Zaten konunun yanlış anlaşılmasının sebebi sanırım sendin hala aynı tavırlara devam ediyosun.

aynen DENEN KİŞİ.
alakası yok bu benlik bi olay değildi senin yaptığın hoş bişey değildi.tavırlarım gayet normal. sen ne yaptığını arkadaşına anlat o da yorumlasın

driftboy
16-10-2011, 23:22
aynen DENEN KİŞİ.
alakası yok bu benlik bi olay değildi senin yaptığın hoş bişey değildi.tavırlarım gayet normal. sen ne yaptığını arkadaşına anlat o da yorumlasın

Konuyu deşmeye gerek yok zaten kendide biliyo konuyu senin ve bikaç kişinin kendince yorumlayıp tatsızlık çıkarmasıydı oldu bitti.

gökberk
16-10-2011, 23:22
qadüR'm ... :D

Mevzuyu gerçekten kulaktan dolma bir şekilde biliyorum ama sanmıyorum ki aramızda konuşup halledilmesin... Di mi ?

KaDiR_54
16-10-2011, 23:24
qadüR'm ... :D

Mevzuyu gerçekten kulaktan dolma bir şekilde biliyorum ama sanmıyorum ki aramızda konuşup halledilmesin... Di mi ?

yok kanka benim uyuz olduğum nokta standta ben o arkadaşı o gün görmeme rağmen ağırlayıp misafir etmeye çalıştım soğuk davranmadım ki bunu sadece ben yapmadm herkes aynı şekilde yaptı gidip bu çocuğun böyle bişey yapması benim uyuzuma giden.

gökberk
16-10-2011, 23:28
Neyse yavrum benim... Burda tekrar konuyu açıp da ağzımızın tadını kaçırmayalım.
Bi akşam toplaşalım çay çorba içelim orda konuşuruz. :)

KaDiR_54
16-10-2011, 23:33
Neyse yavrum benim... Burda tekrar konuyu açıp da ağzımızın tadını kaçırmayalım.
Bi akşam toplaşalım çay çorba içelim orda konuşuruz. :)

tamam kanka öbür arkadaş bana msj attı bi gece ayarlayıp görüşcez

131mirafiori
16-10-2011, 23:35
gökberk´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bi akşam toplaşalım çay çorba içelim orda konuşuruz.

tamam kanka öbür arkadaş bana msj attı bi gece ayarlayıp görüşcez

Kadir ve Gökberk beyler numaralarınız kaydedildi ;)

En kısa zamanda görüşelim...

driftboy
16-10-2011, 23:36
yok kanka benim uyuz olduğum nokta standta ben o arkadaşı o gün görmeme rağmen ağırlayıp misafir etmeye çalıştım soğuk davranmadım ki bunu sadece ben yapmadm herkes aynı şekilde yaptı gidip bu çocuğun böyle bişey yapması benim uyuzuma giden.

Neyse bişey demiyorum bi yanlışım olduysa yine aynı ortamda özür diliyorum ama senin ve digerlerinin yanlıs anlayacagı bi ters amaçta söylemedim ben onları. neyse..

aga81
16-10-2011, 23:46
Aga81 saat 1 de geldik ormanpark a kimseyi göremedik... İstanbula gidilmiş galiba erken buluşulup?
Yok ben saat 12:30daorman parka geldım hatta 15 kışılık rezervasyonum vardı saat 2 gıbı cıktık sapancaya gectık mangala arkadaşlarla hatta gelıp arayanlar oldu keşke telefondan arasaydınız gelınce ben 67 plakalı doğanla gelmıştım scenıcle gelmedım ona baktıysanız

driftboy
16-10-2011, 23:54
Valla özellikle scenic'e baktık göremeyince eve geçtik bizde misafirimiz vardı :) Golf5 le geldik gri 16 plaka.

131mirafiori
16-10-2011, 23:55
Yok ben saat 12:30daorman parka geldım hatta 15 kışılık rezervasyonum vardı saat 2 gıbı cıktık sapancaya gectık mangala arkadaşlarla hatta gelıp arayanlar oldu keşke telefondan arasaydınız gelınce ben 67 plakalı doğanla gelmıştım scenıcle gelmedım ona baktıysanız

Bizim gözler scenic aradı :D Göremeyince devam ettik bizde otoparka girdik çıktık :)

Başka bir güne kısmet :) İlgin için Teşekkürler ;)

aga81
16-10-2011, 23:57
Manıfoltlu doğanımla ılk yolculuma cıkıyım dedım scenıcımı almadım :D

131mirafiori
17-10-2011, 00:00
Manıfoltlu doğanımla ılk yolculuma cıkıyım dedım scenıcımı almadım :D

Manifoldlu doğan sesine bile ihtiyacım var şu an :D :D :D 51lik boru ve vanalı varsada tadından yenmez o ;)

aga81
17-10-2011, 00:05
Senı beklemedığımde super arabanın ıcınde bırbırımızı duymuoz
4.1 headers - 60lık duz boru - son da monza var bacak kadar alev cıkarmasada kerata kol kadarda alev cıkartıo şımdılık yetıo bana

Oconner
17-10-2011, 00:14
bnde düzcedeyım artık 2 sene bi buluşma olsada nasıl arabalar var görsek =)

aga81
17-10-2011, 00:16
bnde düzcedeyım 2 senedir bi buluşma olsada nasıl arabalar var görsek =)

2 senedır Düzcesın illagörmusundur bızı Dip basık krıom jantlı kahverengı renault scenıc benm aracım

bu arada bı foto koyıyım gelenarkadaşlardan

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313454_2411993933442_1059065290_2856194_1994697894 _n.jpg

131mirafiori
17-10-2011, 00:22
Senı beklemedığımde super arabanın ıcınde bırbırımızı duymuoz
4.1 headers - 60lık duz boru - son da monza var bacak kadar alev cıkarmasada kerata kol kadarda alev cıkartıo şımdılık yetıo bana

Beni beklemediğin? anlamadım bundan bir şey neyse :)

60 lık borumu siz ne yaptınız yahu :D iyice merak ettim şimdi... En kısa zamanda görüşmek üzere ;)

Oconner
17-10-2011, 00:31
ynlış olmus usta ya 2 sene daha burdayım okumaya geldım taaa rizeden :D

aga81
17-10-2011, 00:37
Beni beklemediğin? anlamadım bundan bir şey neyse :)

60 lık borumu siz ne yaptınız yahu :D iyice merak ettim şimdi... En kısa zamanda görüşmek üzere ;)
Pardon sesı beklemedığımden ıyı dıcektım :) egsoz 6 bın devırden sonra zırıltı yapmaya başlıo 8500e gelınce ye kadar oara vıtes değiştirirken ufaktan patlıo işte :D

aga81
17-10-2011, 00:37
ynlış olmus usta ya 2 sene daha burdayım okumaya geldım taaa rizeden :D
Yarış duzenlersek yazın işallah görursun aracları havalar bozdu dolaşmıoz bu aralar

Oconner
17-10-2011, 00:40
biz alışığız usta yağmura =)

pureal
17-10-2011, 01:07
Ahahha :D bu doğru bak. Çarşı kampus 20 dk, ev çarşı 12 dk, ev okul 15 dk :D

Hani biz büyük sehirden geldigimiz icin zor geliyo sakarya. Küçük bi yer. Bizim bursada bi mahalle kadar mesela.. Bu yüzden sevmek pek sıkıntılı. Ama alıştık mecbur :D

500 bin nüfuslu hangi mahalle o ?

131mirafiori
17-10-2011, 01:44
500 bin nüfuslu hangi mahalle o ?

B.kunu çıkararak yazmış bu kamil ilçe yazsaymış tamammış... Ben Nilüfer ilçesindeyim rahat 500 bin nüfusu var :)

CaNeR54
17-10-2011, 02:13
131mirafiori öncelikle k bakma kardeşim hatlar karişti sonra sen ben hitap şekli yok demişsin ben seni tanimam etmem o yüzden beni ilgilendirmiyor senin hitap şeklin o yüzden sen dedim ;)

Sonra driftboy böyle değişik değişik yazılar yazıp şimdi kıvırma öle oldu bitti diye. Ben senin ne konuştuğunu neler söylediğini hatirliyorum boş muhabbet yapma. Bişe yapmadım diyorsun o zaman sözlerinin arkasında dursaydın da özel mesaj almayi kapatmasaydin telefonunu buldum oda açık olsaydida o zaman daha detaylı konuşurduk yüz yüze.. Neyse olan oldu ama şimdi ben öle böle demedim ayakları geç bizim hakkımızda konuşmana daha dikkat et bundan sonra..

pureal
17-10-2011, 08:16
B.kunu çıkararak yazmış bu kamil ilçe yazsaymış tamammış... Ben Nilüfer ilçesindeyim rahat 500 bin nüfusu var :)

Bursa benim de memlektim sayılır yarı bursalıyım ama kalabalık şehir demek büyük demek değildir sadece kalabalıktır.
Gençler yaşınız daha genç forumlardan tanıştığım çok kardeş diyebileceğim insan var ve tanışmadan da tanışmaya bile gerek olmayacak kişileri bildiğim olmuştur.Klavyeden yazmak konuşmaktan daha tehlikelidir ki ifadeleriniz bazen yanlış anlaşılabilir o yüzden dikkatli yazalım ima var isede sonunda bi smile atın ok ;)

131mirafiori
17-10-2011, 14:46
Bursa benim de memlektim sayılır yarı bursalıyım ama kalabalık şehir demek büyük demek değildir sadece kalabalıktır.
Gençler yaşınız daha genç forumlardan tanıştığım çok kardeş diyebileceğim insan var ve tanışmadan da tanışmaya bile gerek olmayacak kişileri bildiğim olmuştur.Klavyeden yazmak konuşmaktan daha tehlikelidir ki ifadeleriniz bazen yanlış anlaşılabilir o yüzden dikkatli yazalım ima var isede sonunda bi smile atın ok ;)

Abi Bursa büyük şehir yahu deme öyle sadece kalabalık diye :D

Bir kaç arkadaşla numaralarımızı aldık verdik birbirimize konuştuk mesajlaştık en kısa sürede görüşücez seninde bizimle olmanı isterim daha detaylı konuşmak için :)

kerem54
17-10-2011, 16:50
Manifoldlu doğan sesine bile ihtiyacım var şu an :D :D :D
sen benim geçtiğim güzergahlardan birinde oturmuyosun sanırım ????

aga81
17-10-2011, 17:12
Manifoldlu doğan sesine bile ihtiyacım var şu an :D :D :D 51lik boru ve vanalı varsada tadından yenmez o ;)

Silincer takılı hali yle sana ufak bı patlama cektım :D

Agaseksenbir Şenol Benlis Videos | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?v=234531626601243)

131mirafiori
17-10-2011, 18:10
sen benim geçtiğim güzergahlardan birinde oturmuyosun sanırım ????

Serdivan kaymakamlığın ordayım ben...

131mirafiori
17-10-2011, 18:11
Silincer takılı hali yle sana ufak bı patlama cektım :D

Agaseksenbir Şenol Benlis Videos | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?v=234531626601243)

İyi oldu face ten link attığın aga81 :) Arkadaşlık isteği gönderdim ;)

Fazla hırlıyor bu tehlikeli olmuş :D

KaDiR_54
17-10-2011, 19:37
131mirafiori kardeşim bu konuşulanlar sana değildir üstüne alınıp bizi kötü biri sanma sakın herşey arkadaşının başının altından çıktı senin başımızın üstünde yerin var sıkıntı yok bunu görüşüncede anlarsın zaten bizden kimseye zarar gelmez.

131mirafiori
17-10-2011, 22:08
131mirafiori kardeşim bu konuşulanlar sana değildir üstüne alınıp bizi kötü biri sanma sakın herşey arkadaşının başının altından çıktı senin başımızın üstünde yerin var sıkıntı yok bunu görüşüncede anlarsın zaten bizden kimseye zarar gelmez.

Kadir kardeşim numaram var sende ;) Perşembe akşamı Bursaya dönücem Yeşil Bursa Rallisi için gitmeden bi görüşelim :)

RSBurak
17-10-2011, 22:22

bir tane wrx vardı 34 plakalı bir tanede beyaz evo var plakası manidar "jet" :D birde yeri süpüren güzel peugeotlar citroenler var :D

hddsheriff
17-10-2011, 22:24
çarşambadan cumartesiye kadar aircoled sesiyle inleticem adapazarını :D

131mirafiori
17-10-2011, 23:23
çarşambadan cumartesiye kadar aircoled sesiyle inleticem adapazarını :D

E haber verinde bizde yakından duyalım o sesi :D

kerem54
17-10-2011, 23:34
Serdivan kaymakamlığın ordayım ben...
her akşam şehrisefadayım ;) 23:00 00:00 arası çıkış yapıyorum ekipler rahat bıraksa kaymakamlıktanda elbet duyarsın :cool:

Talih.b16
17-10-2011, 23:35
her akşam şehrisefadayım ;) 23:00 00:00 arası çıkış yapıyorum ekipler rahat bıraksa kaymakamlıktanda elbet duyarsın :cool:

sadece ordan diil genel olarak heryerden duyabilirsin:)

hddsheriff
17-10-2011, 23:46
E haber verinde bizde yakından duyalım o sesi :D

cumartesi günü nikahım var her an her yerde olabilirim :D

131mirafiori
17-10-2011, 23:51

gece 23:00 - 00:00 arası kaymakamlığın ordan yukarı doğru sesler geliyor ama ne oldukları konusunda fikrim yok abi :D bu gecede peş peşe 2 araç geçti de cama çıkana kadar gittiler haliyle :D

RSBurak
18-10-2011, 00:00
bazen e5 te yarışıyorlar yarış pisti gibi oluyor :D ben çok basamıyorum ***** yakıt sarfiyatı basınca 3-4 katına çıkıyor boxer sesi dinlemek yerine kafamı dinliyorum :D

aga81
18-10-2011, 00:17
Onayladım koray kardeşim

Buarada arkadaşlar dedi sakaryadan Dün biyerde u dönusunde şeytan durttu yan koyduydum emnıyetın önuymuş orada memur plakayı almaya çalışıodu dedıler bakalım bişi cıkıcakmı :D

RSBurak
18-10-2011, 00:26
tamda tuzak yeri orası :D birde karşınıza aniden çıkan emniyet kemer kontrolü yapan polisler çvar kemeri bağlamaya kalmadan ayıklıyorlar :)

yesil544
18-10-2011, 01:52
Sakaryadan sesler Korosuuu Nerdesinnnnnnnnnn :)

VoodooRush
18-10-2011, 11:05

Öyle böyle katılmıyorum :P

kerem54
18-10-2011, 14:47
Kat iptali yapıcam yardımlarınızı bekliyorum =)

VoodooRush
18-10-2011, 15:32

Napaym bi metre boru mu alayım?

131mirafiori
18-10-2011, 22:13
SAKARYAAAA çaya çorbaya çıkalım? :D

driftboy
18-10-2011, 22:16
Soğuk soğuk otur evinde ne çayı ne çorbası :D

VoodooRush
18-10-2011, 22:28
Tam çay, çorba havası aslında da hem hastayım, hem işyerini kapamadım, hem 40 km zor geliyo :)

Talih.b16
18-10-2011, 22:54
Tam çay, çorba havası aslında da hem hastayım, hem işyerini kapamadım, hem 40 km zor geliyo :)

kuzen cıkarsanız dükkandayım haber edersin

pureal
18-10-2011, 23:00

direk iptal işlemi yapabiliyorum :D

Talih.b16
18-10-2011, 23:00
ersel bakma olum atla gel hadi..

pureal
18-10-2011, 23:01
kuzen cıkarsanız dükkandayım haber edersin

ha gidecek beni almayacak eksozundan furirim oni :D

Talih.b16
18-10-2011, 23:01
direk iptal işlemi yapabiliyorum :D

benimde birikmiş cezalarım var iptal edebilirmisin? ....:)

pureal
18-10-2011, 23:03
benimde birikmiş cezalarım var iptal edebilirmisin? ....:)

Karate Knockout Kick on Vimeo (http://vimeo.com/9288435)

ben böle çalışıyom ama :D

sıcacık yatak bozma keyfimi ya :hahaha:

::ZaFeR::
18-10-2011, 23:06
kuzey terminalinde köfteci var.şu an oraya gidesim var.ama arabam yok :D

Talih.b16
18-10-2011, 23:08
Karate Knockout Kick on Vimeo (http://vimeo.com/9288435)

ben böle çalışıyom ama :D

sıcacık yatak bozma keyfimi ya :hahaha:

tavuktan kaçan çocuk « videodep10.com – video depon ! (http://www.videodep10.com/tavuktan-kacan-cocuk.html)
sana böyle karate yaparım çözerim işini:)

pureal
18-10-2011, 23:10
tavuktan kaçan çocuk « videodep10.com – video depon ! (http://www.videodep10.com/tavuktan-kacan-cocuk.html)
sana böyle karate yaparım çözerim işini:)

inanılmaz ürkünç :D

Talih.b16
18-10-2011, 23:11
korkma tamam ben korurum seni..hadi atlayın gelin hastayım bende çay corba yaparız iki laflarız

pureal
18-10-2011, 23:13
korkma tamam ben korurum seni..hadi atlayın gelin hastayım bende çay corba yaparız iki laflarız

ben yataktayım hacı pijama spec çeto naneli zor bu gece :)

Talih.b16
18-10-2011, 23:14
ben yataktayım hacı pijama spec çeto naneli zor bu gece :)

ozaman yataktaysan hemen konuya giiriyorum şuanda üstünde ne var?..hahahhhahhah

pureal
18-10-2011, 23:19
ozaman yataktaysan hemen konuya giiriyorum şuanda üstünde ne var?..hahahhhahhah

gri tshort lacivert alt Allah seni inandırsın başkada bişey yok :D

bişey dicedim de tobe tobe :Deli: :D

kerem54
19-10-2011, 07:45
Ersel atmı aldın lan :eek:

pureal
19-10-2011, 20:50
Ersel atmı aldın lan :eek:

hehe :D

Talih.b16
19-10-2011, 21:29
hadiii varmı gelen giden......

gökan
19-10-2011, 21:33
sakarya 119 . şehıdını verdi

Talih.b16
19-10-2011, 21:48
suan herkes konvoyda.....

kerem54
19-10-2011, 22:20
fena hastayım ewdeyim =( ne konwoyu :S

Talih.b16
19-10-2011, 22:30
şehit konvoyu kuzen

RSBurak
19-10-2011, 22:38
keşke daha önceden haberim olsaydı gelirdim kesin..

Talih.b16
19-10-2011, 23:09
vay bee ulan ne nazlı adamlar cıktınız haa:)dikkat edin yumurtalarınız soğumasın:)

yesil544
20-10-2011, 00:48
Ne zaman konvoy düzenlendi ?

driftboy
20-10-2011, 01:35
Asıl konvoy yarınmış demin çorba içerken talih abi söyledi. Duyulur elbet akşam saatidir büyük ihtimal

RSBurak
20-10-2011, 09:48
bugün ikindi namazına müteakip ozanlar karakamış camiinden şehidimizin cenazesi kalkacaktır..

Enes 54
20-10-2011, 11:50
Allah nasip kısmet ederse ikindi namazında ordayım....

Eyüp
20-10-2011, 11:53
Cenazede bende olucam iniallah , konvoy ne zaman acaba ?

Enes 54
20-10-2011, 11:56
Konvoy hakkında bilgisi olan varsa bizide bilgilendirirse seviniriz....

RSBurak
20-10-2011, 12:16
peki camiye nasıl gidebilirm tam olarak bilmiyorum yolu ?

Enes 54
20-10-2011, 12:26
Can düğün salonu var ozanlar tarafında onun önündeki yolu izlersen zaten sağda camiyi göreceksin az ilerde kalıyo...

Talih.b16
20-10-2011, 12:28
cenaze cuma gününe ertelendi arkadaşlar haberiniz olsun..konvoyu ben düzenliyebilirim olmadı birileri düzenlerse katılırız haberiniz olsun

RSBurak
20-10-2011, 12:29
eyvallah sağolun orda olacağım İnşallah.

RSBurak
20-10-2011, 12:30
cenaze cuma gününe ertelendi arkadaşlar haberiniz olsun..konvoyu ben düzenliyebilirim olmadı birileri düzenlerse katılırız haberiniz olsun

bugün sela verildi ikindi diye yarınmı şimdi kesin :confused:

Talih.b16
20-10-2011, 12:39
evet yarın bizde hazırdık gitmeye haber geldi yarın diye

RSBurak
20-10-2011, 12:47
Şehit Birol Elmas | Facebook (http://www.facebook.com/pages/%C5%9Eehit-Birol-Elmas/184349681645761)

abi karakamış mahallesinde oturanlar bugün diyor.. işler karıştı şimdi kimisi van'daki hava muhalefeti yüzünden gelemiyor diyor kimi geç gelicek diyor yarım saate belli olur herhalde..

Enes 54
20-10-2011, 14:08
Bi kaç yerden aldığım bilgiye göre cenaze bugün gömülecekmiş ailesi bugün istiyomuş...

RSBurak
20-10-2011, 14:10
hiç kimse doğru dürüst bilgi vermiyor.En son dedikleri cenaze yarın cenaze evindeki topluluk kent meydanına gitmiş 5 te büyük bir eylem yapılacakmış.ama buda ne kadar doğru bilemem

Talih.b16
20-10-2011, 14:14
vallaha bize yarın diye söylendi extra bi durum olursa haber gelir heralde

RSBurak
20-10-2011, 14:16
peki konvoy olacakmı ?

kerem54
20-10-2011, 14:49
kowoy olacaksa warım ama cenaze bugünse zor , 15 dakika sonra toplantıya giricem =( kesin bi bilgi yokmu henüz

Talih.b16
20-10-2011, 15:11
şimdide şehit ailesi cenaze gelmesede ikindide cenaze namazı kıldıracakmış..olurmu demeyin oluyor çanakkalede şehitler kendi cenaze namazlarını kılıp cepheye şehit olmaya gidiyorlardı...

RSBurak
20-10-2011, 17:53
daha yeni öğrendiğim bir bilgi şehidimizin cenazesi 17.00'de gelmiş buraya ve cenaze töreni düzenlenip defnedilmiş.Bu yerel habercileri anlamıyorum ilk duydukları bilgiye atlıyorlar orada olmak isterdim ama olmadı malesef.Allah bir daha bu yüzden toplanmayı bize nasip etmesin..

KaDiR_54
20-10-2011, 19:34
cenaze bugünd talih başkan benm patroncağızım gitti.

bu arada@koray(131...) arıcaktn kardeşi aramadın buluşacaktık göya yalan oldu :D

RSBurak
20-10-2011, 22:13
konvoy yok herhalde haftasonu ?

CaNeR54
21-10-2011, 01:36
Cenazemizi kaldırdik , çok kalabalık bir şekilde binlerce kişi ile kardeşimizi uğurladık Allah rahmet eylesin...

yesil544
21-10-2011, 01:50
Evet cenaze bugun dü Katıldık dualarımızı ettik Allah ailesine sabırlar versin...

yilmazcatalbas
14-04-2012, 13:47
Evet cenaze bugun dü Katıldık dualarımızı ettik Allah ailesine sabırlar versin...

amin... mekanı cennet olsun...

dj ugurcan
14-04-2012, 19:19
sakarya tt üyeleri olarak toplansak ne kadar istanbullu da olsam sakaryaya sürekli gidip geliyorum :)

sedatkaraca
14-04-2012, 20:45
sakarya tt üyeleri olarak toplansak ne kadar istanbullu da olsam sakaryaya sürekli gidip geliyorum :)

kesinlikle katılıyorum ..;)

RSBurak
17-07-2012, 22:56
bu memlekette self servis oto yıkayabileceğim bir yer varmıdır :)

Eyüp
17-07-2012, 23:21
Bütün petrollerde muhabbeti kurduktan sonra yikayabilirsin :)

driftboy
17-07-2012, 23:49

bi ara yapalım öyle bişey

RSBurak
18-07-2012, 00:23
Bütün petrollerde muhabbeti kurduktan sonra yikayabilirsin :)

abi petroldeki şampuanlar genelde çok kaliteli olmuyor.bursada makineye 1 lira atıyordum köpük sıkıyordum 1 lirada suya veriyordum tertemiz istediğim gibi altını üstünü yıkıyordum öyle bir yer varmı diye sormak istedim :)

kerem54
18-07-2012, 16:58
senin yıkayacağın tarzda bi yer yok , ama şeker mahallesinin başındaki Total' de 2 liraya gayet güzel yıkıyolar ;)

RSBurak
18-07-2012, 17:02
senin yıkayacağın tarzda bi yer yok , ama şeker mahallesinin başındaki Total' de 2 liraya gayet güzel yıkıyolar ;)

teşekkürler abi bir akşamda orayı denerim :)