PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park halindeki arabama çarptılar.

Burak K.
21-10-2011, 22:28
edittt...............................

bahadı-R
21-10-2011, 22:31
250 tl bedava hemen yaptır.....

berkay_aydin
21-10-2011, 22:31
Geçmiş olsun :( ancak kazadır olur.. En kötü kazanız böyle olsun..

Burak K.
21-10-2011, 22:32
250 tl bedava hemen yaptır.....

Yapılıyo zaten araba şu anda yarın çıkıcak inşallah.

Geçmiş olsun :( ancak kazadır olur.. En kötü kazanız böyle olsun..

Teşekkürler. Moralim çok bozuk ama olduktan sonrada yapıcak bir şey kalmıyor maalesef...

berkay_aydin
21-10-2011, 22:34
Allahtan fara veya kaportaya gelmemiş :(

oguzhan999
21-10-2011, 22:34
konunun açılma sebebini anlayamadım küçük bi tıklama sadece, :) geçmiş olsun güzel kardeşim yinede

a.colak
21-10-2011, 22:36
geçmiş olsun büyük başarı o kadar yerde o tampona çarpmak trafik canavarı aramızda

Burak K.
21-10-2011, 22:37
konunun açılma sebebini anlayamadım küçük bi tıklama sadece, :) geçmiş olsun güzel kardeşim yinede

Öyle açtım hem anlatayım,bayan şöförün mükemmel sürüşünü paylaşayım hemde fiyat hakkında yorumu olan vardır diye. Teşekkür ederim.

Burak K.
21-10-2011, 22:38
geçmiş olsun büyük başarı o kadar yerde o tampona çarpmak trafik canavarı aramızda

Bide nasıl çarptıysa artık hala anlam veremiyorum nasıl park edicekti oraya.

RSBurak
21-10-2011, 22:39
çarptığı esnada ne yapıyordu acaba merak ettim doğrusu otoparkta öyle çarpmak kolay olmasa gerek geçmiş olsun

cagri-35
21-10-2011, 22:39
Geçmiş olsun kardeşim banada forum bornovada koskoca park yerınde kı en ucra ve genelde kenarında kosesınde en azından bır tarafında sabıt bır cısım olan yere parkederım agac yada direk gibi. Kadının biri gelip range ile vurmuş bide yetmemıs cıkartmıs ıkı ada ılerı parketmıs. Guvenlık gorevlısıne carladım geldı bakınırken farkettık benım arabaya tam carptıgı yer ıle onun tamponda boyayı bulduk. 2 saatı geckın otoparkta beklettım e naz 30 kere anons ettırdım kı o kadar anons yasakmıs.Polis cagırdım vs. sonunda kadın hıcbısey olmamıs gıbı geldı elınde alısvrıs torbaları cocugu ve bakıcısıyla :) cıldırmamak elde degıl ama Allah'tan ıyı bırısıymıs , terslesmedık farkında bıle olmadıgını ıyı nıyetle kapıyı acarken carpar belkı dıye bebegı ındırıceklermıs baska yere koymus arabayı yuksek oldugu ıcınde farketmedı herhalde surttugunu anlastık sonra kendı aramızda. Ama ılk anda ınsanın cok sınırı bozuluyor dogrudur.

TolgaEsentepe
21-10-2011, 22:41
kazadır olur.. kadına ehliyet verene ve başkalarına küfür etmen zararına olur..
Nazarlık olsun ufak bir tıklama.. Geçmiş olsun..

ProTuner
21-10-2011, 22:42
bi arkadaşın arka tamponda böyle olmuştu düzelmek için sökmeye bile grek kalmadı.... ısı tabancasını tuttuk lak!! diye geri atıverdi :D sonrada boya falan halloldu....

bukadar sinirlenmeye değecek bişey yok biraz sakin :)

geçmiş olsun...

Burak K.
21-10-2011, 22:42
Geçmiş olsun kardeşim banada forum bornovada koskoca park yerınde kı en ucra ve genelde kenarında kosesınde en azından bır tarafında sabıt bır cısım olan yere parkederım agac yada direk gibi. Kadının biri gelip range ile vurmuş bide yetmemıs cıkartmıs ıkı ada ılerı parketmıs. Guvenlık gorevlısıne carladım geldı bakınırken farkettık benım arabaya tam carptıgı yer ıle onun tamponda boyayı bulduk. 2 saatı geckın otoparkta beklettım e naz 30 kere anons ettırdım kı o kadar anons yasakmıs.Polis cagırdım vs. sonunda kadın hıcbısey olmamıs gıbı geldı elınde alısvrıs torbaları cocugu ve bakıcısıyla :) cıldırmamak elde degıl ama Allah'tan ıyı bırısıymıs , terslesmedık farkında bıle olmadıgını ıyı nıyetle kapıyı acarken carpar belkı dıye bebegı ındırıceklermıs baska yere koymus arabayı yuksek oldugu ıcınde farketmedı herhalde surttugunu anlastık sonra kendı aramızda. Ama ılk anda ınsanın cok sınırı bozuluyor dogrudur.

Teşekkürler Çağrı abi. Bi de şöyle bi durum var. Gazlarken falan bi yere patlasam bu kadar koymaz bana salaklığım yüzünden patladım derim ama böyle bi şekilde olunca kötü oluyo bi de gittim arabayı 1 saat özel olarak kendim yıkadım,kuruladım o kadar uğraştım kendimden iyi baktığım arabama böyle saçma sapan bi şekilde zarar gelince üzülüyo insan.

cagri-35
21-10-2011, 22:44
Kardeşim sakınan göze çöp batar, inan bana ondan oluyor :) Bırak kir toz içinde hemde siyah araba hiç birşeycik olmaz :)

EmrahErdogan
21-10-2011, 22:45
gecmıs olsun allah beterınden korusun ufak bır sey olarka gozukuyor

Jem89
21-10-2011, 22:46
Geçmiş olsun kardeşim.. Bazı kadınlar böyle yapacak birşey yok.. Ama her kadın aynı değil.. İstanbuldaki bi tane kız arkadaşım bildiğin trafiği darlaya darlaya gidiyordu.. :) Ama insan ufakta olsa böyle şeylerde üzülüyor.. Cana gelmesin boşver.. :)

Burak K.
21-10-2011, 22:46
kazadır olur.. kadına ehliyet verene ve başkalarına küfür etmen zararına olur..
Nazarlık olsun ufak bir tıklama.. Geçmiş olsun..

bi arkadaşın arka tamponda böyle olmuştu düzelmek için sökmeye bile grek kalmadı.... ısı tabancasını tuttuk lak!! diye geri atıverdi :D sonrada boya falan halloldu....

bukadar sinirlenmeye değecek bişey yok biraz sakin :)

geçmiş olsun...

Sakinleşince hatamın farkında vardım ancak daha 10 dk önce bakıpta sigara keyfi yaptığınız araba bu şekilde zarar görünce mantıklı düşünmek pek mümkün olmuyor.

Ome_RS
21-10-2011, 22:48
gecmis olsun sikinti olucak birsey yok ufak bi kaza

Burak K.
Kardeşim sakınan göze çöp batar, inan bana ondan oluyor :) Bırak kir toz içinde hemde siyah araba hiç birşeycik olmaz :)

Bende öyle düşünmeye başladım dünde yıkamıştım lambalarda durdum ayağım frendeydi anlamadığım bi şekilde kaçtı araba öndeki arabaya dokundurdum indim aşağıya karşıda ki adamda indi baktık arabalara bir şey yoktu helalleştik devam ettik. Bugünkü bayanın tavrıda sinirlendirdi.

gecmıs olsun allah beterınden korusun ufak bır sey olarka gozukuyor

Teşekkürler. Amin.

Geçmiş olsun kardeşim.. Bazı kadınlar böyle yapacak birşey yok.. Ama her kadın aynı değil.. İstanbuldaki bi tane kız arkadaşım bildiğin trafiği darlaya darlaya gidiyordu.. :) Ama insan ufakta olsa böyle şeylerde üzülüyor.. Cana gelmesin boşver.. :)

Çok iyi araba kullanan bayan tanıdıklarımda var ama istisna :D Teşekkür ederim.

olcay_bora
yazık olmuş geçmiş olsun bayandır ne yapsa yeridir de o amcaya cevabı çok ii vermişsiniz :)

gsi_club
21-10-2011, 22:49
böyle seyler olur hiç kafaniza takmayin geçmis olsun.insanlik hali hepimizin basina gelebilir.bunun için direk bayan söförlerimizi suçlamamak lazim.o da istemezdi eminki böyle olmasini.
bu arada 250 tl birsey degilmis.yapildiginda hiçbirsey fark etmez emin olun araciniz eskisinden daha iyi olur.

ProTuner
21-10-2011, 22:50
Sakinleşince hatamın farkında vardım ancak daha 10 dk önce bakıpta sigara keyfi yaptığınız araba bu şekilde zarar görünce mantıklı düşünmek pek mümkün olmuyor.

ha bak biri çarpıp kaçmış olsa anlarım çünk o şekilde delirmemek elde değil.... dahaönce başıma geldi bildiğin ortalığı yıkıyordum :)
ama çarpan kişi biyere kaybolmamış ve iyi niyetli yaklaşıyorsa sinirlencek bi durum olmamalı....

bu arada kendi aracının solundan çarpsa ha parkederken çarpmış dödürmeye çalışıyormuş aracı dicemde o nasıl bi parketme stilidir allah aşkına yav :D

Burak K.
21-10-2011, 22:51
yazık olmuş geçmiş olsun bayandır ne yapsa yeridir de o amcaya cevabı çok ii vermişsiniz :)

Normalde olsa büyüklerime saygısızlık etmem ama amca o anda gelipte saçma sapan konuşunca öyle bi cevap vermek farz oldu. :D

böyle seyler olur hiç kafaniza takmayin geçmis olsun.insanlik hali hepimizin basina gelebilir.bunun için direk bayan söförlerimizi suçlamamak lazim.o da istemezdi eminki böyle olmasini.
bu arada 250 tl birsey degilmis.yapildiginda hiçbirsey fark etmez emin olun araciniz eskisinden daha iyi olur.

Teşekkür ederim ama kendi gözlemlediğim kadarıyla böyle kazaların çoğunu bayanlar yapıyor. Tabi ki harika kullananlarda var aralarında.

TarikS
21-10-2011, 22:52
Bu ara Istanbul'da bayan soforler ciddi oranda artti gibi, dertliyim ben de, gecmis olsun :) Henuz carpan eden olmadi ama sehir icinde akan trafikte zulum oluyolar resmen.

Burak K.
21-10-2011, 22:53
ha bak biri çarpıp kaçmış olsa anlarım çünk o şekilde delirmemek elde değil.... dahaönce başıma geldi bildiğin ortalığı yıkıyordum :)
ama çarpan kişi biyere kaybolmamış ve iyi niyetli yaklaşıyorsa sinirlencek bi durum olmamalı....

bu arada kendi aracının solundan çarpsa ha parkederken çarpmış dödürmeye çalışıyormuş aracı dicemde o nasıl bi parketme stilidir allah aşkına yav :D

Bizim dersanenin bekçisi tutmuş tutmasaydı kaçarmıydı bilmiyorum.

Park etme stilini bende anlamadım. :D

Burak K.
21-10-2011, 22:54
Bu ara Istanbul'da bayan soforler ciddi oranda artti gibi, dertliyim ben de, gecmis olsun :) Henuz carpan eden olmadi ama sehir icinde akan trafikte zulum oluyolar resmen.

Teşekkür ederim,seninde Allah yardımcın olsun Tarık abi bayan şöförler cidden garip. :D (Hepsi değil. :D )

ZaZy
21-10-2011, 22:55
yaşın daha genç kardeşim kazadır olur böyle şeyler öle heryerde atarlanma küfür etme sonra fazla atar geri batar :)
sevgilerle...

Burak K.
21-10-2011, 22:57
yaşın daha genç öle heryerde atarlanma arkadaşım fazla atar geri batar sonra :)

Bugüne kadar batmadı,bugünden sonrada batmaz inşallah. :)

Teşekkürler...

Burak K.
21-10-2011, 22:58
Bir de ben şeyi anlamadım,arabaya bindim sanayiye gidicektim arabanın direksiyonu kilitlenmişti. İnerken kilitlenmediğine eminim,darbe aldığı sırada kilitlenmiş olma ihtimali var mı ?

bora1311
21-10-2011, 23:12
gecmis olsun...

TarikS
21-10-2011, 23:16
Bir de ben şeyi anlamadım,arabaya bindim sanayiye gidicektim arabanın direksiyonu kilitlenmişti. İnerken kilitlenmediğine eminim,darbe aldığı sırada kilitlenmiş olma ihtimali var mı ?

Ondandir, buyutecek bir sey yok

Mr.K
21-10-2011, 23:21
abla galıba kafayı sola verıp gotum gotum yanascaktı gerı gerı :) kafayıda sıfıra sıfır gecıyım manevram kolay olsun derken tosladı heralde(yada duz gıdıp gerı gerı yanascaktı) velhasıl kelam,bununla geçmiş olsun.ALLAH beterinden saklasın . :)

Type-R
21-10-2011, 23:27
abla galıba kafayı sola verıp gotum gotum yanascaktı gerı gerı :) kafayıda sıfıra sıfır gecıyım manevram kolay olsun derken tosladı heralde(yada duz gıdıp gerı gerı yanascaktı) velhasıl kelam,bununla geçmiş olsun.ALLAH beterinden saklasın . :)+1.1 hiç güleceğim yoktu:hehe:

Bu arada geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.:) Ama tabi sinek küçük mide bulandırır hesabı olmuş biraz.:icon_tup:

ykavcioglu
21-10-2011, 23:30
geçmiş olsun, dayı'ya da biraz sert çıkışmışsın..

eeagle0
21-10-2011, 23:34
Öncelikle çok geçmiş olsun. Yine şanslıymıssın insaflı cıkıp haber vermiş benim park halindeki arabama sürtüp not bile yazmadan cekip gitmiş seref yoksunu vatandas :) Kapıyı gordugumde bembeyazdı o an yaşadıgım şoku hala unutmuyorum. Allahtan sildigimde cok ufak bir kac cizik vardı ki ne yapsam da hala var :(

Mutu
21-10-2011, 23:36
Kardeşim benden sana tavsiye biraz sakin olmayı dene, kazadır, vuruktur vs. olur böyle şeyler. Kendini karşıdakinin yerine koymaya çalış, tamam anlarım karşında gülümsemesi iyi değil fakat olaya biraz daha sakin yaklaşabilirdin. Fazla sinir sağlığına zarar...
Her neyse geçmiş olsun, büyüklerini önler umarım.

joker
21-10-2011, 23:40
geçmiş olsun kardeşim benzer bir olay eskiden benimde başıma gelmişti koca yolda geldi park halindeki aracıma vurmuştu kadın şoför gördüğümde 2 kere düşünürüm hep :)

...HadrieL...
21-10-2011, 23:43
Benimkine 3 ayda 4. kez park yerinde vurdular zamanla alışıyor insan. :) Ufak kazalar büyük belaları savarmış takma kafana cana geliceğine mala gelmiş. Ama yinede geçmiş olsun.

dark
21-10-2011, 23:45
Öncelikle geçmiş olsun sinirlenme konusuna gelince biraz daha sakin olmanı öneririm Her zaman senden daha pislik olan biri trafikte çıkabiliyor örnek vericek olursak sırf yanlış anlaşılma yüzünden Ankara nın en işlek eğlence caddelerinden birinde arkadaşımın arabasını 4 kişi öldürmek için taramışlar şansına nasıl olduysa o arabadan yara almadan çıktı kendide bilmiyor nasıl çıktığını Tampona gelince bence pek düzelicek gibi durmuyor ama bi ısıtıp bakmak lazım umarım kasap bi boyacı macunu basıp yollamaz :) Ayrıca tampon sökülmüşken içindeki koruma demirini kontrol etmende fayda var. Geçmiş olsun

SekoLive
21-10-2011, 23:49
çok geçmiş olsun... geçenlerde bana 4 araba geçicek yerde sürttü bitanesi fotoyu atsam kasıtlı vurmuş dersiniz indi aşşa ağladı bende ağlama diyip adamı sakinleştirmek zorunda kaldım... yaşının verdiği sinirle dayıya siktir çekmssin iyiki dayının oğlu yada bi yeğeni denk gelmemiş sağında solunda ;) tampondan daha fazla üzebilirlerdi seni... ve o dayının senin dayın yada yakının oldugunu düşünerek hareket et bidahakine tanımadıgın kimseye öyle küfür etme kimine küfür etsen güler kimine küfür etsen öldürür ;)

tekrardan geçmiş olsn

cabrioleter
21-10-2011, 23:57
ehliyet almak çok kolay olunca bi ülkede böyle şeyler çok oluyor. cana gelmediğine şükretmek lazım

ErenErdem
22-10-2011, 09:15
geçmiş olsun, erkeğı bayanı farketmez ama, Allah hepimizin araçlarını acemilerden ve kafası dalgınlardan uzak tutsun :)

Met!!
22-10-2011, 09:27
Geçmiş olsun oradaki otopark görevlileri hiç mi bakmıyormuş kadın arabayı yanaştırırken

Burak K.
22-10-2011, 10:05
Geçmiş olsun oradaki otopark görevlileri hiç mi bakmıyormuş kadın arabayı yanaştırırken

Bizde anlamadık nasıl oldu diyolar. Bi de gözümün önünde dursun diye oraya park edip park ücreti ödüyodum arka taraflarda ücretsiz yerlerde var aslında.

Anu
22-10-2011, 12:23
Geçmiş olsun, en azından kaçmamış. Park halinde çarpan erkek-kadın farketmeksizin kaçan çok araç var. Maalesef birden fazla olarak bende yaşadım bu olayları, ve hiçbirinde çarpanı bulamadık. Çok sinir bozucu bir durum.

Burak K.
22-10-2011, 14:34
Araba boyandi,vernik atildi kurumassini bekliyoruz guzel oldu masallah..

Mivec_4G63
22-10-2011, 14:44
aracına nazarlık olmuş takma kafana :)

Burak K.
23-10-2011, 13:54
Halletik çok şükür yarında pastayı attılar mı tamamdır :)