PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok önemli okuyun !!!

driftboy
23-10-2011, 20:18
DİKKAT.....!!!!!!!! ÇOK ÖNEMLİ DUYURU..! mutlaka paylaşın uyanın-uyandırın..!

ARKADAŞLAR ŞU AN ÇOK YERDE BAZI ÇAKMA İSİMLERLE DOĞU, GÜNEYDOĞU VE O BÖLGEDEKİ KARAKOLLARIN TELEFON NUMARALARINI DAĞITIP "BİZ ARADIK DESTEK İÇİN ÇOK SEVİNDİLER SİZDE ARAYIN" ŞEKLİNDE İLETİLER YAYINLIYORLAR..SAKIN ARAMAYIN..!! HERKEZ UYARSIN BİRBİRİNİ. ..! AMAÇ: KARAKOLLARIN TELEFONLARINI KİTLEYİP ULAŞILMASINA ENGEL OLMAK, P K K NIN AMACINA ENGEL OLALIM !! BU PAYLAŞIMI DUVARINIZDA PAYLAŞIRSANIZ YARDIMCI OLMUŞ OLACAKSINIZ..

Facede gördüm paylaşmak istedim ve duvarım böyle numaralarla kaynıyo şu an herkes bi numara paylaşıyo..:confused::confused::confused: Dogruluk payı olabilirmi ?

driftboy
23-10-2011, 20:21
Facede bugün böyle numaralar paylaşıldıgını gördüm. O yüzden burda paylaştım bunu görünce

h.guroglu
23-10-2011, 20:50
dağ karakollarında telefon görüşmeleri telsiz hatı üzerinde nyapılıyor

driftboy
23-10-2011, 20:52
Böyle bişeyin olması imkansız ozaman ?

Sh4rk
23-10-2011, 20:55
vay arkadas boyle bır sey olabılırmı

elpadre
23-10-2011, 21:00
serefsız pusu kurup yukardan cameraya alıp bızım askerımızı uzaktan kumandalı bombayla sehıt edebılıyorsa bunuda yapar o.ç

ÜSTÜNERC
23-10-2011, 21:01
dağ üzerinde telefonla konusulmaz arkadasım surekli olarak telsizle ırtıbata gecılır.Askerliğini doğuda yapanlar bılır

RSBurak
23-10-2011, 21:09
aileleriyle konuşamıyorlarmış bu yüzden..birde helikopter filan isterken telefon kullanılıyor

driftboy
23-10-2011, 21:10
Yani elbet karakolda telefon vardır. Sonucta bu askerler aileleriyle konusuyor. Onlarada mı telsizle ulasılıyo yani ?

ÜSTÜNERC
23-10-2011, 21:21
Yani elbet karakolda telefon vardır. Sonucta bu askerler aileleriyle konusuyor. Onlarada mı telsizle ulasılıyo yani ?

ailerle dağda kesınlıkle konusulmuyor telefon yasak hertürlü yani operasyonlarda ve dağda olan yerlerde yasak konusulmuyor

ibratice
23-10-2011, 22:03
bende bir dağ karakolunda yaptım karakolun sadece 1 tl hattı vardı ayrıca askeri birlikler telofonla değil telsiz sistemiyle haberleşirler tl sadece askerin görüşmesi için olan bişey cep çekiyor ama tugaydan kitliydi izin vermiyordu bu bir hurafe ininmayın. birde askeriyenin telsizini dinleyemezler görüştükleri bir iki kanal vardır onlarda şifreli ve kilitlidir onlar duyamazlar

HondatugraL
23-10-2011, 22:23
paylaşım yonunden eyvallahda şu yonlerden deli oluyorum facebook a

TigeR
24-10-2011, 12:47
ailerle dağda kesınlıkle konusulmuyor telefon yasak hertürlü yani operasyonlarda ve dağda olan yerlerde yasak konusulmuyorkonuyla alakasız ama cep telefonu serbest orda kaç tane tanıdığım askerlik yaptı hepsinde de cep telefonu vardı tabi bu kötü amaçlar içinde kullanılabilir cezalar verilmesi lazım ama ne yazık ki serbest

h.guroglu
24-10-2011, 12:59
konuyla alakasız ama cep telefonu serbest orda kaç tane tanıdığım askerlik yaptı hepsinde de cep telefonu vardı tabi bu kötü amaçlar içinde kullanılabilir cezalar verilmesi lazım ama ne yazık ki serbest

serbest değil hala yasak ben 8 sene önce yaptım askerliğimi ozmn ben bile cep kullanıyordum ama yasaktı sadece komutanları insiyatifine kalmış bir olaydır o yoksa hepis cezası var cep telefonu kullanmanın

yiğit205
24-10-2011, 12:59
van da kı depremle ılgılı olarakta baska baska hesap numaraları verıp yardım toplanıyormus...verılen hesap numaralarıda ppk yı destekleyen derneklere aitmiş...dıkkatlı olalım yardımda bulunacak kısıler kızılaya yardımda bulunsunlar..

ÜSTÜNERC
24-10-2011, 15:22
konuyla alakasız ama cep telefonu serbest orda kaç tane tanıdığım askerlik yaptı hepsinde de cep telefonu vardı tabi bu kötü amaçlar içinde kullanılabilir cezalar verilmesi lazım ama ne yazık ki serbest

kardesım cep telefonu nereye serbest komutanın onunde acsın telefonu bakayım noluyor telefon her sekılde orda yasak yakalanırsa askerlıgını zehır ederler yanı helekı gorevdeysen.Normal askerlıkte bıle yasak telefonda cok sıkı tutmuyorlar bazı bolgelerde şırnak gıbı yerlerde oyle sey olmaz yani okula telefon götürmüyorsun yaani yasak