PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ist - maltepe

ERT90
26-10-2011, 10:02
konuyu dogru yermı acdım bılmıyorum ama acil yardıma ıhtıyacım var arkadaslar aracımın satışını bugun yaptım 34 ERT 90 olan plakalı aracım ıspartaya satıldı plaka istanbul maltepe subeye geri dönucek almam için maltepede misafir olarak ikametgah gozukmem gerekıyo bu konuda yardımcı olabılıcek arkadaslar cıkarsa sıteden gercekten mınnetdar kalmış olucam

SekoLive
26-10-2011, 10:12
şube ile görüşmeyi halletnnmi?

bide arabayı almadan önce ikameti taşımalısın ve kontrol ettirmelisin maltepede gzüküyormu gözükmüyormu diye sonrasında eğer sistemden geçmemiş olursa 2. bi satış gerekir aklında olsn

ERT90
26-10-2011, 10:16
şube ile muamelecim görusucek de plakanın dönmesi 1 haftayı bulur zaten bende ön hazırlık yapıyorum masraflıysa almıycam zaten

SekoLive
26-10-2011, 10:19
ben gidip kendim konstum arkadaşımn plakası için maltepe şube ile araya muameleci sokmamanı öneririm git anlat derdini. ama biraz geç kalmssn keske araba satılmadan konsup işi bağlasaydın şuan o plaka senin deil devletindir muamelesi göreceksn. 1 lirayı gözden cıkarmalısın tanıdık v.s yok ise.

ERT90
26-10-2011, 12:45
tamam abı kendımde bı arastırıyım ama bakalım ucuk rakamlar istiyolar gibi plaka onların olsun :)

SekoLive
04-11-2011, 15:27
ertunc plakanı çözmüssün diye bi duyum geldi kulağıma hayırlı olsun :)

EM-RE
04-11-2011, 16:55
Ben bu plakanin dosyasini bgn gordum sanki emniyette ya :D
Hallettinmi bilmiorum ama baskomser ters degil git odasna drk konus

fastchild
04-11-2011, 17:24
bu plaka işi ne kötü ya keşke herkes istediği plakayı alabilse ilçe ilçe ayrılmasa

ERT90
24-11-2011, 09:32
ertunc plakanı çözmüssün diye bi duyum geldi kulağıma hayırlı olsun :)

çözdüm abi sagolasın

Ben bu plakanin dosyasini bgn gordum sanki emniyette ya :D
Hallettinmi bilmiorum ama baskomser ters degil git odasna drk konus

ewet çok iyi biri hallettik ilgilendi sagolsun 1 günde çıkardı bizi ordan da hayırdır sen nası gördun dosyayı ben bile zor gördüm şehir dışındaki aracımdan düşer düşmez biz buna geçirdik boşluksuz hatta 1 saatde bekledik plaka düşmesini ordan

bu plaka işi ne kötü ya keşke herkes istediği plakayı alabilse ilçe ilçe ayrılmasa

öyle amaa ozaman herkez alır boyle farklı oluyo işte :)