User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: 1.6 T-GDI Kia/Hyundai

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu geçen sene açmıştım, henüz yeni yazılım yaptırmak nasip oldu. Yazılım için beyin açılmadı, beyin girişinde kablolar üzerinden bench dedikleri metodla yazılımı çekip sonra yenisini yüklediler. Yazılımı daha önce tmg isminde yeri olan genelde tsi-thp yapan Tolga bey yaptı. Normalde açtığından daha kısık bir ayar yaptı benim talebim doğrultusunda.
    Şu an performans iyileşti, tahminim 195-200 hp gibi olmuştur. Sakin kullanımda yakıtım %10 kadar düştü. Fakat dip gazda daha fazla yakıyor haliyle. Tork arttığı için düşük devirlerde dct kavramasının daha az zorlandığını hissediyorum. En ilginci de motor vibrasyonu azaldı. Şu anlık güzel gidiyor bakalım. Yapabilirsem CAI ve oil cath can yapmak niyetindeyim.
    Savaş MotorSports

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlwaysFast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu geçen sene açmıştım, henüz yeni yazılım yaptırmak nasip oldu. Yazılım için beyin açılmadı, beyin girişinde kablolar üzerinden bench dedikleri metodla yazılımı çekip sonra yenisini yüklediler. Yazılımı daha önce tmg isminde yeri olan genelde tsi-thp yapan Tolga bey yaptı. Normalde açtığından daha kısık bir ayar yaptı benim talebim doğrultusunda.
    Şu an performans iyileşti, tahminim 195-200 hp gibi olmuştur. Sakin kullanımda yakıtım %10 kadar düştü. Fakat dip gazda daha fazla yakıyor haliyle. Tork arttığı için düşük devirlerde dct kavramasının daha az zorlandığını hissediyorum. En ilginci de motor vibrasyonu azaldı. Şu anlık güzel gidiyor bakalım. Yapabilirsem CAI ve oil cath can yapmak niyetindeyim.
    DP var dimi???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DP var dimi???
    Hayır şu an yok ama niyetim var
    Savaş MotorSports

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlwaysFast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır şu an yok ama niyetim var
    bence cai -yağ tankı öncesi DP daha mantıklı ve f/p açısından daha çok tatmin eder.

peşine komple eksozla getirisi daha tatmin eden düzeyde olur.turbo (egt) sağlığıda cabası.

dp siz gazlamazdım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler